Hoşgeldiniz!

Büyük Risk

Selçuk Yöntem'den Büyük Gaf! 00:30
Selçuk Yöntem'den Büyük Gaf! 8.294 izlenme - 5 yıl önce Büyük Risk'in dün akşam ki bölümünde Selçuk Yöntem öyle bir gafta bulundu ki izleyenler ve yarışmacılar şoke oldu.
Selçuk Yöntem Sorunun Cevabını Verdi! 00:27
Selçuk Yöntem Sorunun Cevabını Verdi! 6.785 izlenme - 4 yıl önce Selçuk Yöntem Sorduğu Sorunun Cevabını Ağzından Kaçırdı!
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım Fragmanı (5. Kasım 2014) 00:47
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım Fragmanı (5. Kasım 2014) 627 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranının ilgiyle izlenen yarışması, sadece bilginin kazandırdığı “Büyük Risk”, Serhat Kılıç’ın samimi ve keyifli sunuculuğu ile izleyicilerle buluşuyor. Serhat Kılıç, “Büyük Risk”te üç yarışmacı ile ekranda olacak. Kılıç’ın yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak. “Büyük Risk”te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar, günün şampiyonu olarak büyük para ödülünün de sahibi olacaklar! Sanat, spor ve şov dünyasının önemli isimleri her bölümde sorularıyla yarışmada yer alacak. Çarşamba gecesi “Büyük Risk”te, Ivana Sert ve Kemal Doğulu soracak; yarışmacılar ise cevap arayacaklar. Ayrıca, Capoeira dans hocası Ercan Özyurt ve el oymacısı Erdeniz Acar da sorularıyla programı renklendirecek. Serhat Kılıç’ın sunduğu “Büyük Risk”, 5 Kasım Çarşamba gecesi saat 23.15’te Show TV’de!
Kerem Bürsin Büyük Risk Programı 00:20
Kerem Bürsin Büyük Risk Programı 584 izlenme - 3 yıl önce Kerem Bürsin Büyük Risk Programı Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için, dün gece Büyük Risk'e heyecan katan Kerem Bürsin'in sorusu yeniden sizlerle!
Gökhan Özen - Büyük Risk 00:21
Gökhan Özen - Büyük Risk 537 izlenme - 4 yıl önce Sevilen şarkıcı Gökhan ÖZen
Selçuk Yöntem'den Yarışmada Şaşırtan Gaf | Büyük Risk 00:30
Selçuk Yöntem'den Yarışmada Şaşırtan Gaf | Büyük Risk 395 izlenme - 5 yıl önce Büyük Risk'in dün akşamki bölümünde Selçuk Yöntem öyle bir gafta bulundu ki izleyenler ve yarışmacılar şoke oldu
Sabah Namazındaki Rekat Sayısı 00:17
Sabah Namazındaki Rekat Sayısı 316 izlenme - 4 yıl önce Ya Bunu Bile Bilemiyolar Ya
'Büyük Risk' Serhat Kılıç’ın Sunumuyla Show Tv’de Başlıyor! 00:54
'Büyük Risk' Serhat Kılıç’ın Sunumuyla Show Tv’de Başlıyor! 296 izlenme - 3 yıl önce Büyük Risk yepyeni sunucusu Serhat Kılıç’la yeni sezona merhaba diyor! Coşku, eğlence ve rekabet... Serhat Kılıç’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelecek olan Büyük Risk, yeni sezonunda Çarşamba ve Perşembe geceleri Show TV’de izleyicileriyle buluşacak. Yarışmacıları en büyük heyecanı yaşadı ! 7’den 70’e izleyicileri en büyük coşkuyu tattı ! Ve sadece bilgi kazandırdı ! Büyük Risk yeni sezonuyla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Keyif dolu bir rekabet sizleri bekliyor! Serhat Kılıç’ın sunumuyla bilginin zamanla yarıştığı Büyük Risk, yeni bölümüyle Çarşamba gecesi saat 23.15’te Show TV’de başlıyor!
Evde Beslenen Kaplan, Adamı Parçalayacaktı 02:44
Evde Beslenen Kaplan, Adamı Parçalayacaktı 317 izlenme - 4 yıl önce Evde daha çok küçükken alınıp beslenmeye başlanan kaplan az kalsın birinin ölümüne neden olacaktı.
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (6. Kasım 2014) 00:56
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (6. Kasım 2014) 219 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranının ilgiyle izlenen yarışması, sadece bilginin kazandırdığı “Büyük Risk”, Serhat Kılıç’ın samimi ve keyifli sunuculuğu ile izleyicilerle buluşuyor. Serhat Kılıç, “Büyük Risk”te üç yarışmacı ile ekranda olacak. Kılıç’ın yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak. “Büyük Risk”te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar, günün şampiyonu olarak büyük para ödülünün de sahibi olacaklar! Sanat, spor ve şov dünyasının önemli isimleri her bölümde sorularıyla yarışmada yer alacak. Bu gece “Büyük Risk”te, Selma Ergeç ve Kerem Görsev soracak; yarışmacılar ise cevap arayacaklar. Ayrıca, balıkçı gemisi kaptanı Mehmet Bakırcı ve jokey Akın Sözen de sorularıyla programı renklendirecek. Serhat Kılıç’ın sunduğu “Büyük Risk”, 6 Kasım Perşembe gecesi saat 23.15’te Show TV’de!
Kıvanç Tatlıtuğ İn Büyük Risk 00:23
Kıvanç Tatlıtuğ İn Büyük Risk 326 izlenme - 6 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ in Büyük Risk July 25th 2012
'fenerbahçe' Sorusu Güldürdü! 00:25
'fenerbahçe' Sorusu Güldürdü! 232 izlenme - 6 yıl önce Star TV ekranlarında Selçuk Yöntem'in sunduğu Büyük Risk yarışmasında Fenerbahçe'nin kupa sorusu, Fenerbahçeli yarışmacıyı bile güldürdü.
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (13 Kasım 2014) 00:48
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (13 Kasım 2014) 104 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranının ilgiyle izlenen yarışması, sadece bilginin kazandırdığı “Büyük Risk”, Serhat Kılıç’ın samimi ve keyifli sunuculuğu ile izleyicilerle buluşuyor. Serhat Kılıç, “Büyük Risk”te üç yarışmacı ile ekranda olacak. Kılıç’ın yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak. “Büyük Risk”te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar, günün şampiyonu olarak büyük para ödülünün de sahibi olacaklar! Sanat, spor ve şov dünyasının önemli isimleri her bölümde sorularıyla yarışmada yer alacak. Perşembe gecesi “Büyük Risk”te, Bennu Yıldırımlar ve Azra Akın soracak; yarışmacılar ise cevap arayacaklar. Ayrıca, Antikacı Cihan Gültekin ve Kokoreççi Mithat da sorularıyla programı renklendirecek. Serhat Kılıç’ın sunduğu “Büyük Risk”, 13 Kasım Perşembe gecesi saat 23.15’te Show TV’de!
Büyük Risk - Fatih Terim Sorusuna Cevap Vermek İstemeyen Fenerbahçeli 00:33
Büyük Risk - Fatih Terim Sorusuna Cevap Vermek İstemeyen Fenerbahçeli 114 izlenme - 3 yıl önce Abdullah adlı yarışmacı arkadaşımız Koyu Fenerbahçe taraftarı olduğu için soruya yanıt vermemeyi seçmesi hem para kaybettirdi ve o anda Selçuk bey "olmaz deli misin sen para kaybettin bu yüzden" demesi bu açıdan hoş geldi bana.
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (19-20 Kasım 2014) 00:51
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (19-20 Kasım 2014) 87 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranının ilgiyle izlenen yarışması, sadece bilginin kazandırdığı “Büyük Risk”, Serhat Kılıç’ın samimi ve keyifli sunuculuğu ile izleyicilerle buluşuyor. Serhat Kılıç, “Büyük Risk”te üç yarışmacı ile ekranda olacak. Kılıç’ın yanıtını verdiği soruları yarışmacılar bilmeye çalışacak. “Büyük Risk”te bilgisini konuşturan ve hızlı olan yarışmacılar, günün şampiyonu olarak büyük para ödülünün de sahibi olacaklar! Serhat Kılıç’ın sunduğu “Büyük Risk”, 19 Kasım Çarşamba ve 20 Kasım Perşembe gecesi saat 23.15’te Show TV’de!
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (12-13 Kasım 2014) 00:48
Büyük Risk Yeni Bölüm Tanıtım (12-13 Kasım 2014) 84 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranının ilgiyle izlenen yarışması, sadece bilginin kazandırdığı “Büyük Risk”, Serhat Kılıç’ın samimi ve keyifli sunuculuğu ile izleyicilerle buluşuyor.
Büyük Risk'te Yarışmacıdan Şaşırtan Fatih Terim Yanıtı 00:33
Büyük Risk'te Yarışmacıdan Şaşırtan Fatih Terim Yanıtı 67 izlenme - 4 yıl önce Show TV'de yayınlanan Büyük Risk adlı programda, Fenerbahçeli bir yarışmacı, Terim ile ilgili soruya verdiği yanıtla şaşırttı.
Büyük Risk'te Fatih Terim Sorusuna Bilerek Cevap Vermedi 00:33
Büyük Risk'te Fatih Terim Sorusuna Bilerek Cevap Vermedi 82 izlenme - 4 yıl önce STAR TV'de ekranlara gelen Büyük Risk adlı yarışma programında çok ilginç bir olay yaşandı. Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekranlara gelen Büyük Risk programında bir yarışmacının cevabı Fatih Terim olan soruyu Fenerbahçeli olması nedeniyle bilmesine rağmen cevaplamayarak para kaybetmesi ekran başındakileri şoke etti. FENERBAHÇELİYİM DEDİ BİLDİĞİ SORUYA CEVAP VERMEDİ Galatasaray'ı üç kez üst üste şampiyon yapmış bu teknik direktörümüz, şu an Milli Takımlar Futbol Direktörü'dür sorusuna Abdullah isimli yarışmacı 'Ben bu soruyu biliyorum ama Fenerli olduğum için cevap vermeyeceğim' demesi üzerine sunucu Yöntem 'Olmaz deli misin sen para kaybettin bu yüzden!' diyerek çok şaşırdı ve diğer yarışmacaya dönerek aynı soruyu ona sordu. Diğer yarışmacı soruya doğru cevap verdi. Daha sonra Selçuk Yöntem Abdullah isimli yarışmacıya 'Ben de Fenerbahçeliyim niye para kaybettin' diyerek takıldı.