Hoşgeldiniz!

büyük yetenek

Küçük Yaşta Büyük Yetenek 01:21
Küçük Yaşta Büyük Yetenek 1.112 izlenme - 9 yıl önce yetenek doğuştan gelir
küçük kız büyük yetenek 01:06
küçük kız büyük yetenek 2.424 izlenme - 9 yıl önce sizde bu kızdaki yeteneğe hayran kalacaksınız :))
Küçük Yaşta Büyük Yetenek 00:46
Küçük Yaşta Büyük Yetenek 1.010 izlenme - 9 yıl önce klasik müzik çalabilen yetenek
Kütahyayı Ayağa Kaldırmazmıyım - Mustafa Sey 03:51
Kütahyayı Ayağa Kaldırmazmıyım - Mustafa Sey 1.221 izlenme - 9 yıl önce kütahyayı ayağa kaldırmazmıyım - mustafa seykan izle-dinle... kütahyalı müzisyen ses sanatçısı: mustafa seykan' ın son çıkardığı bomba albüm müziği işde huzurlarınızda..kütahyayı ayağa kaldırmazmıyım (telefonda sen) parçası sizlerle...türkiyemizin vedali iftarı büyük yetenek mustafa seykan için tek yürek olmanızı ve yorumlarınızı bekliyoruz....
Tatar kızı Ukrayna'da yarışmada Türkçe şarkı söylüyor doktor civanım Aliye BRKİROVA 07:12
Tatar kızı Ukrayna'da yarışmada Türkçe şarkı söylüyor doktor civanım Aliye BRKİROVA 325 izlenme - 2 yıl önce Bir elimde bağlama, Elâ gözlüm ağlama. Men buralı degilim, Mana gönül bağlama. _____________________ Kırım'ın İslâmterek (Kirovskiy) kasabasından 12 yaşındaki Aliye Bekirova, Ukrayna’nın 1+1 televizyon kanalında yayınlanan “O Ses Çocuklar” şarkı yarışmasına katıldı. Kırım Tatar “Dohtur” (Doktor) şarkısını seslendiren Aliye Bekirova, sesiyle yarışmanın jüri üyelerini adeta büyüledi. Aliye, başarılı icrasıyla jüri üyelerinin hepsini kendine döndürdü. Aliye Bekirova, “Çoktan, yaklaşık 2 yaşımdan beri şarkı söylüyorum. Profesyonel olarak değil. Yeteneğimi büyükannem fark etti” diye anlattı. Aliye Bekirova, jüri üyelerinin hepsini duygulandırdı. Çok duygulanan ve gözyaşlarını tutamayan Ukraynalı şarkıcı Natalya Mogilevskaya, “Kırım’ı çok özledim, bu korkunç bir savaş... Kendinden biraz bahset. Nerede okuyorsun? Okulda Ukraince öğrendiniz mi?” diye sordu. Jüri üyelerinde Tina Karol, “Sen bizi Tatar geleneklerine çektin, şarkınla bana bunları hissettirdin. Baharat kokusu... O kadar sevgiyle söyledin ki. Sana “Bravo” diyorum. Sen şarkıcısın!” diye kaydetti. Üçüncü jüri üyesi şarkıcı Potap, “Rüzgar insanı var, ateş insanı var bir de müzik insanları var. Sen müzik insanı, şarkı insanısın. Sen çok güzel bir kızsın ve muhteşem sesin var” diye ekledi. Aliye Bekirova, Tina Karol’ün takımını seçerek yarışmaya devam etti.
büyük yetenek 02:01
büyük yetenek 420 izlenme - 8 yıl önce
4 Yaşındaki Büyük Yetenek 00:53
4 Yaşındaki Büyük Yetenek 449 izlenme - 7 yıl önce
Ünsüz Ama Yetenekli Komedyenin Tanınma Mücadelesi Türkiye 06:07
Ünsüz Ama Yetenekli Komedyenin Tanınma Mücadelesi Türkiye 116 izlenme - 3 yıl önce Onur Sermik tanınma çabasına devam ediyor, mücadelesi devam eden genç komedyen gösteri yapmaya devam ediyor, şaka şaka bizzat kendim ben yükledim.
ıraktan büyük yetenek 01:38
ıraktan büyük yetenek 85 izlenme - 6 yıl önce ıraklı genç yaptığı gösteri ile izleyenleri hayran bıraktı.
büyük yetenek! 00:49
büyük yetenek! 65 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 400.000 için katıl