Hoşgeldiniz!

büyük yürüyüş

Büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı 35:29
Büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı 566 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı’na taşıyan siyasi yürüyüşünü konu alan ’Büyük Yürüyüş’ belgeseli TRT 1 ekranlarında pazartesi günü yayına başlıyor. Erdoğan’ın siyasi hayatında şimdiye kadar hiç bilinmeyen yönlerini ekranlara taşıyan belgesel elma’S medya tarafından hazırlandı. Belgeselin yapımcılığını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen Ahmet Hamdi Özsaraç üstlendi. 3 bölümden oluşan belgesel için özel bir ekip 1 yılı aşkın süre Erdoğan’ın siyasi hayatına tanıklık eden çok sayıda önemli isme ulaşarak tek tek görüştü. 28 şubat sürecinden Ak Parti’nin kuruluş sürecine kadar geçen zaman biriminde, kamuoyuna şimdiye kadar yansımayan pek çok önemli olay belgeselde yerini aldı. 1994-2014 20 YILLIK ÇETİN MÜCADELE Belgesel ekibi 1994 yılında Refah Partisi’nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Erdoğan’ın 2014 Cumhurbaşkanlığı seçim zaferine kadar geçen süreyi masaya yatırıyor. Bu süreçte alınan kritik kararlar, karşılaşılan zorluklar belgeleri ve tanıklarıyla birlikte ekrana getiriyor. MUHTAR BİLE OLAMAZ DEMİŞLERDİ Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan günümüze kadar geçen 20 yıllık zorlu süreçte yaşanan iç ve dış olayları, kahramanları ve Erdoğan’ın verdiği önemli kararları ve mücadeleyi TRT1 ekranlarına taşıyan belgeselin yapımcısı Ahmet Hamdi Özsaraç, daha önce de Erdoğan’ın hayatını konu edildiği Ustanın Hikayesi programının kurgu ve içerik oluşturmasına da imza atmıştı. Buna ek olarak halen TRT ekranlarında yayınlanan yaşanmış önemli olayların 24 saat öncesinin işlendiği 24 (-) Eksi Programının da yapımcılığını sürdürmektedir. Okuduğu şiir yüzünden demir parmaklıklar ardına gönderen güçlerle Erdoğan’ın mücadelesine özel önem veren belgesel Erdoğan’ın Pınarhisar cezaevi’ndeki günleriyle ilgili çok sayıda belge, fotoğraf ve görüntüyü de ilk kez ekranlara taşıyor. Muhtar bile olamaz dedikleri bu süreç sonrası Ak Parti’nin kurulması ve günümüze kadar ki yaşananları da içine alan son bir bölümle Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına giden Büyük Yürüyüşü izleyici ile buluşturuluyor.
Büyük Yürüyüş 3. Bölüm - İktidar 36:38
Büyük Yürüyüş 3. Bölüm - İktidar 174 izlenme - 2 yıl önce Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi yürüyüşünü ve son 20 yıllık politik mücadelesini konu alan Büyük Yürüyüş Belgeseli'nin 3. Bölümü: İktidar.
Büyük Yürüyüş Tanıtım 00:51
Büyük Yürüyüş Tanıtım 207 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanlığı'na Taşıyan Siyasi Yürüyüşünü Konu Alan 'Büyük Yürüyüş' Belgeseli Trt 1 Ekranında. Erdoğan'ın Siyasi Hayatında Şimdiye Kadar Hiç Bilinmeyen Yönlerini Ekranlara Taşıyan Belgesel Elma's Medya Tarafından Hazırlandı. Belgeselin Yapımcılığını Ahmet Hamdi Özsaraç, Editörlüğünü İse Önder İnce Üstlendi. 3 Bölümden Oluşan Belgesel İçin Özel Bir Ekip 1 Yılı Aşkın Süre Erdoğan'ın Siyasi Hayatına Tanıklık Eden Çok Sayıda Önemli İsme Ulaşarak Tek Tek Görüştü. 28 Şubat Sürecinden Ak Parti'nin Kuruluş Sürecine Kadar Geçen Zaman Biriminde, Kamuoyuna Şimdiye Kadar Yansımayan Pek Çok Önemli Olay Belgeselde Yerini Aldı.
Büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı 35:29
Büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı 143 izlenme - 2 yıl önce Seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi yürüyüşünü ve son 20 yıllık politik mücadelesini konu alan Büyük Yürüyüş Belgeseli bu akşam 19:55’te TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Ahmet Hamdi Özsaraç’ın yapımcılığını üstlendiği belgesel, yakın tarihin karanlıkta kalan pek çok bilinmeyenini de ilk kez ekranlara taşıyor. İSTANBUL’DA SEÇİM ZAFERİ 3 bölümden oluşan Büyük Yürüyüş Belgeseli’nin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk büyük seçim zaferi olarak bilinen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın kazanılmasından AK Parti’nin kuruluş sürecine uzanan önemli olayların ele alındığı dönemin tanıkları ilk kez ekrana geliyor. Türkiye’yi 28 Şubat sürecine götüren karanlık ve zorlu dönemde Erdoğan’ı yalnız bırakmayan tanıklar tarihi süreçte yaşananları da ilk kez dile getirerek ekrana taşıyorlar. İSTANBUL ÇÖP DAĞLARI İÇİNDE KAYBOLMUŞTU elma’S medya tarafından hazırlanan 3 bölümlük Büyük Yürüyüş Belgeseli’nin ilk bölümünde susuzluktan kıvranan İstanbul’un durumu, çöp dağlarının içinde kaybolan tarihi yarım ada ve seçimden hemen sonra başlayan hizmet süreci ekranlara geliyor. Patlayan çöplüklerin içinde yeşeren İstanbul’un susuzluktan kurtuluşu, İstanbul’daki yerel yönetim başarısının bütün Türkiye’ye yayılması belgeselde yerini alıyor. ANKETLERDE BİRİNCİ ÇIKAN ADAYLAR DİBE VURDU Dönemin medyası ve kamuoyu araştırma şirketlerinin önem vermediği, hatta çoğu gazete ve televizyonun adını bile anmak istemediği Refah Partisi adayının, 1994 yerel seçimlerinde aldığı sonuç tüm dünyayı şaşkına çevirdi. Seçim anketlerinde kimsenin ihtimal vermediği o isme yakınlığı ile bilinen tanıklar Büyük Yürüyüş belgeseli için kamera karşısına geçti.(İHA) büyük Yürüyüş 1. Bölüm - Belediye Başkanlığı