Hoşgeldiniz!

Büyükanne Videoları İzle

Büyükanne BMW M3 İle İnanılmaz Drift Yapıyor! 00:32
Büyükanne BMW M3 İle İnanılmaz Drift Yapıyor! 39.492 izlenme - 4 yıl önce Gençlerin arabasını kaçıran büyükanne BMW M3 ile inanılmaz drift şov yapıyor! 30.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Büyükanne BMW M3 İle İnanılmaz Drift Yapıyor!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Büyükannenin Torununu Yatırıyım Derken Beşiğe Düşmesi 00:42
Büyükannenin Torununu Yatırıyım Derken Beşiğe Düşmesi 737 izlenme - 7 ay önce Büyükannenin beşikle imtihanı bebek takip kamerasında :) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirlerb
 92 Yaşında Jimnastikçi Büyükanne Görenleri Hayrete Düşürüyor! 04:41
92 Yaşında Jimnastikçi Büyükanne Görenleri Hayrete Düşürüyor! 225 izlenme - 2 ay önce Singapur'da Uluslararası Yaşlanma Haftası için düzenlenen etkinlikte gösteri yapan 92 yaşındaki jimnastikçi Johanna Quaas, görenleri hayrete düşürüyor.
Çılgın Japon Yarışması 04:40
Çılgın Japon Yarışması 2.400 izlenme - 1 yıl önce Japonların yine kendine has ilginç yarışmalarından olan bu yarışmada bir grup merdivenden yukarıya çıkmaya çalışırken diğer grup onlara değişik şekilde engel oluyor.
Babannesi Arabasını Kaçırdı ve Drift Yaptı 00:32
Babannesi Arabasını Kaçırdı ve Drift Yaptı 4.042 izlenme - 3 yıl önce Torununun BMW M3 ünü kaçırıp drift yapan babannenin görüntüleri
Bülent Kayabaş - Era (Playback İçerir) 01:54
Bülent Kayabaş - Era (Playback İçerir) 2.398 izlenme - 2 yıl önce Film künyesi : Teşekkür Ederim Büyükanne (1975) Bülent abimiz bu filmde diskodaki şarkıcı rolündedir. Bu kesitte milletimizin playback konusunda ne kadar geliştiğini, jest ve mimiklerle bu olayı nasıl süsleyebildiğini göreceğiz. Alkışlıyorum bülent abimizi. Merak edenler için film konusu : Çapkın bir adam yurtdışında evlendiğini ve yeni eşiyle geleceğini oğullarına haber verir. Yaşlı başlı bir kadın beklerlerken büyük bir şoka uğrarlar çünkü gelen büyükanne çok güzel ve çok genç bir kadındır.
Büyükannesini Besleyen Ufaklıktan Şefkat Örneği 02:01
Büyükannesini Besleyen Ufaklıktan Şefkat Örneği 208 izlenme - 4 ay önce Koca yüreği ile hepimize şefkat dersi veren ufaklığın büyükannesine yemek konusunda yardım ettiği o anlar...
Elveda Büyükanne - Yastığını ve Raketini Seven Genç 02:55
Elveda Büyükanne - Yastığını ve Raketini Seven Genç 2.268 izlenme - 3 yıl önce Üvey Büyükannesine aşık olan gencin durumu yüreklerimizi burkacaktır. Dedesinin sadece nişanlandıktan sonra ölmesi üzerine fıstık mısın, fındık mısın seni kimler yesin diye bir şarkı yazan mete, gençlik heyecanı içindedir. Önce annesine yastıkla babasına da raketle yaklanan Mete nin gidişatı hiçte iyi gözükmemektedir. Filmin Künyesi; Elveda Büyükanne, 1976
Tweety ve Sylvester Büyükanne Dunya Turunda 05:05
Tweety ve Sylvester Büyükanne Dunya Turunda 2.818 izlenme - 5 yıl önce Tweety ve Sylvester Büyükanne Dunya Turunda
Torun Sahibi Olacağını Duyunca Çıldıran Büyükanne 00:45
Torun Sahibi Olacağını Duyunca Çıldıran Büyükanne 1.882 izlenme - 4 yıl önce Kanada'nın Nova Scotia bölgesinde torun sahibi olacağını öğrenen büyükannenin sevinç gösterisi internette izlenme rekorları kırıyor.
Büyükanneyle Bir Gün Geçirmek 04:03
Büyükanneyle Bir Gün Geçirmek 692 izlenme - 3 yıl önce Büyükanneyle Bir Gün Nasıl Geçer? Torunun Kıpırdaması Bile Yasaksa Neler Olur?
İşitme Engelli Torununa İşaret Dili Öğreten Sevimli Babaanne 01:07
İşitme Engelli Torununa İşaret Dili Öğreten Sevimli Babaanne 63 izlenme - 2 ay önce İşitme engelli torununa işaret dili öğreten büyükannenin sevimli anları sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.
Konfetiyle Suyu Karıştıran Büyükanne Gelini Islattı 01:46
Konfetiyle Suyu Karıştıran Büyükanne Gelini Islattı 523 izlenme - 3 yıl önce Düğün töreninde geçiş merasimine katılan büyükanne, gelinin başından aşağıya bir bardak su döktü. Büyükanne suyla konfetinin yerini karıştırınca olanlar oldu.Düğün geçiş töreninde, davetliler gelinle damadın başından aşağıya konfeti döktü. Büyükanne de bu eğlenceye eşlik etmek istedi. Yaşlı kadın su dolu bardakla konfetiyi karıştırınca olanlar oldu. GELİNİN BAŞINDAN AŞAĞIYA SU DÖKTÜ Konuklar, törenin geçiş esnasında gelinle damadın başından konfeti attı. Zavallı yaşlı kadında bu eğlenceye eşlik etmek istedi. Fakat ters giden bir şeyler var. Büyükanne su dolu bardakla konfetinin yerini karıştırdı ve yanlışlıkla gelinin başından aşağıya su döktü. Islanan gelin odaya dönerken, yaşlı kadın üzüntüden ağlamaya başladı. Talihsiz büyükanneyi teselli etmekte konuklara kaldı.
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 00:21
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 257 izlenme - 2 yıl önce Hayır, olamaz! Büyükanne yavaş yavaş çıldırıyordu. Karateci Fare'lerin yeni bölümü "Büyükanne Çıldırdı"Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scary Movie - Bu Kadın Çocukluğumda Bana Bakmıştı 00:43
Scary Movie - Bu Kadın Çocukluğumda Bana Bakmıştı 370 izlenme - 2 yıl önce Scary Movie'nin ilk serilerindendir, video'daki zencileri hatırlarsınız şişman olan büyükannesini zombilerin ele geçirdiğini düşünerek büyükannesini komik bir şekilde tartaklamaya başlıyor.
iPhone 6 Hediye Edilen Büyükannenin Tepkisi: Şaka Mı Yapıyorsunuz! 01:43
iPhone 6 Hediye Edilen Büyükannenin Tepkisi: Şaka Mı Yapıyorsunuz! 394 izlenme - 2 yıl önce Noel paketinden iPhone 6 çıktığını gören büyükanne büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Halbuki asıl sürpriz kutunun içinde gizliydi.
Cahit Berkay - Teşekkürler Büyükanne 03:07
Cahit Berkay - Teşekkürler Büyükanne 235 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı osman seden'in teşekkür ederim büyükanne filmi için yapılmış harika bir cahit berkay bestesi. Filmi hatırlayan pek yoktur belki ama müziğini, belki başka filmlerden, herkes hatırlayacaktır.
Büyükanne'den BMW M3 İle İnanılmaz Drift! 00:32
Büyükanne'den BMW M3 İle İnanılmaz Drift! 287 izlenme - 3 yıl önce Torununun arabasını kaçıran büyükanne drift şovuyla izleyenleri şoka soktu. Gençlerin arabasını kaçıran büyükanne BMW M3 ile inanılmaz drift şovu yapıyor. Sonrasında ise hiç birşey olmamış gibi olay yerinden gülerek uzaklaşıyor.
Cahit Berkay - Teşekkürler Büyükanne (Enstrümental 2) 03:53
Cahit Berkay - Teşekkürler Büyükanne (Enstrümental 2) 191 izlenme - 2 yıl önce 1975 yapımı Osman Seden'in Teşekkür Ederim Büyükanne filmi için yapılmış sonra Teşekkürler Büyükanne adıyla kaydedilmiş harika bir Cahit Berkay bestesi. Başrolünde Sonia Viviani'nin oynadığı filmi hatırlayan pek yoktur belki ama müziğini, belki başka filmlerden, herkes hatırlayacaktır.
Balparmak Reklam Filmi - Büyükanne 00:17
Balparmak Reklam Filmi - Büyükanne 303 izlenme - 4 yıl önce Balparmak, Ürün Kalitesindeki Süreklilik Ve Yüksek Tüketici Güveni İle Türkiye'nin Lider Bal Markasıdır. Balparmak, Kurulduğu 1980 Yılından Bu Yana Bal Sektö...
Üçüzler - Büyükannenin Bahçesi 04:02
Üçüzler - Büyükannenin Bahçesi 112 izlenme - 2 yıl önce Üçüzler çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır.
Büyükanne Tepkisi 00:06
Büyükanne Tepkisi 124 izlenme - 4 yıl önce Büyükanne Tepkisi
Kızgın Büyükanne Kaçış 5 01:54
Kızgın Büyükanne Kaçış 5 79 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kizginbuyukannekacis5.htm Kızgın büyük anne ile yeni bir maceraya hazırmısınız. Akıl hastanesinden kaçarak yeni bir şehri keşfederek arkanızdakilerden olabildiğince kaçmaya çalışın. W,A,S,D tuşları ve yön tuşlarını kullanarak büyük annemizin kontrolünü sağlayarak karşınıza çıkan engelleri atlatın ve tüm altınları toplayarak yeni özellikler satın alarak dahada güçlenin. İyi Eğlenceler..
Arı Kovanı - Vız Arıya Kim Bakacak? 01:45
Arı Kovanı - Vız Arıya Kim Bakacak? 63 izlenme - 2 yıl önce Vız arı yeni güne başlarken, büyükannesinin ona gelip bakacağını sanmaktadır ve bunun heyacanını yaşamaktadır. Fakat aniden Bayan tırtılın gelip ona gözkulak olacağını öğrenir ve üzüntüsünü gizleyemez. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Metin Alkanlı ve Orkestrası - Kalbimi Kim Çalıyor 03:27
Metin Alkanlı ve Orkestrası - Kalbimi Kim Çalıyor 102 izlenme - 2 yıl önce Metin Alkanlı, 70'lerin ve 80'lerin en iyi müzik yönetmenlerinden biridir. Esin Engin, Cahit Berkay gibi onun da eserleri dönemin Yeşilçam filmlerinde sık sık kullanılmıştır. Kendisini, bize bıraktığı bu harika eser eşliğinde rahmetle anıyor ve her zaman alkışlarla yaşatılmasını temenni ediyorum. Eserimizin adı; Bir zamanlar Salim Dündar'ın seslendirdiği Kalbimi Kim Çalıyor. Albüm Künyesi; Metin Alkanlı ve Orkestrası - Altın Kemanlar. Kullanıldığı Film: Teşekkür Ederim Büyükanne. Keyifle dinleyiniz efendim.
Peyk - Büyükanne / #akustikhane #garajkonserleri 03:09
Peyk - Büyükanne / #akustikhane #garajkonserleri 121 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözü: Gardiyandır zaman Tutsak eder hayatı Hücresinde, sonsuzca Bir penceresi vardır Eski anılardan Bakarsın ve anlarsın Süren dolunca Ağladığıma bakma N'olur biraz daha kal Sefaletin prensesi Beni bırakma Ağladığıma kızma N'olur biraz daha kal Sefaletin prensesi Beni bırakma Büyükanne Neden bekliyor başında insanlar Sustukça onlara Her şeyi anlatır gibisin Ve ölüm sürme çekmiş Mavi gözlerine Yok olmuş yüzündeki Tatlı esinti Ağladığıma bakma N'olur biraz daha kal Sefaletin prensesi Beni bırakma Ağladığıma kızma N'olur biraz daha kal Sefaletin prensesi Beni bırakma http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor... Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com Vokal: İrfan Alış Akustik Gitar: Serdar Ersoy Bas Gitar: Barış Tokgöz Gitar: Canay Cengen Klavye: Özgür Ulusoy Perküsyon: Ertan Çalışkan Sunucu/Yapımcı: Zafer Yılmaz Yürütücü Yapımcı: Mert Canka Genel Koordinatör: Sinem Semercioğlu Ses Kayıt/Miksaj: Cihan Mert Karayazı Ses Teknisyeni: Güngör Uçak Görüntü Ekibi: İbrahim Çakmak Yönetmen: Hakan Aden Yılmaz Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Işık Şefi: Toprak Rüzgar
Büyükanne Mafya 03:12
Büyükanne Mafya 54 izlenme - 2 yıl önce Hapishaneye atılmış Büyükanneye yardım ederek onun dışarı çıkmasına yardımcı olmalıyız. W,A,S,D tuşları ile büyükanneyi kontrol etmeli ve mouse'unuzla nişan alarak ateş etmelisiniz. Hapishaneden çıkabilmek için yapmanız gerekenler karşınıza çıkan gardiyanları etkisiz gale getirmeli ve çıkış kapılarını açan elektrik panellerini aktif hale getirmelisiniz. Kazandığınız paralar ile Tab tuşuna basarak silah alma menusunden silah satın alabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/buyukannemafya.htm
Alessandro Florenzi - Büyükanneyi Kucaklama (Gol Sevinci) 00:44
Alessandro Florenzi - Büyükanneyi Kucaklama (Gol Sevinci) 73 izlenme - 2 yıl önce 21 Eylül 2014'te oynanan Roma'nın Cagliari'ye ev sahipliği yaptığı maçta takımının 2. golünü kaydeden Florenzi'nin tribündeki gol sevincini izleyelim.
İçimizdeki Büyükanne 01:42
İçimizdeki Büyükanne 4 izlenme - 2 ay önce Dışarı çıkan birine geç kalma demeden duramıyor musunuz, telefonda konuşmayı bitirmemek için çabalıyor musunuz, sürekli her yeriniz ağrıyor mu? O zaman sende anneannen ya da babaannenle büyüyenlerdensin... Karnaval video bu hafta sizler için anneanne ve babaannelerimizin en çok kullandığı lafları ile içimizdeki büyükanne videosu hazırladı. Anneanne ya da babaanneyle büyüyenler çok iyi bilir hepimizin içinde onlardan bir parça var...
Torunlarının Torunlarıyla Aynı Sınıftaki 90'lık Öğrenci - Kenya 01:58
Torunlarının Torunlarıyla Aynı Sınıftaki 90'lık Öğrenci - Kenya 64 izlenme - 2 yıl önce 90 yaşındaki Priscilla Sitienei, çocukluğunda okula gitme şansı olmamış bir Kenyalı. Ancak yaşı, okuma isteğine engel olamamış. Çocukların Gogo yani büyükanne dediği Sitienei, şimdi torunlarının torunlarıyla aynı sınıfta okuma yazma öğreniyor. Gogo dünyanın bilinen en yaşlı ilkokul öğrencisi.