Hoşgeldiniz!

büyükburç

Erol Büyükburç Üniversite Şakası 01:23
Erol Büyükburç Üniversite Şakası 31.158 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Derbeder - Erol Büyükburç   04:03
Derbeder - Erol Büyükburç 7.121 izlenme - 8 ay önce
Erol Büyükburç Apartman Görevlisi Oldu ! 01:10
Erol Büyükburç Apartman Görevlisi Oldu ! 18.007 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
hayrettin erol büyükburç olursa 01:47
hayrettin erol büyükburç olursa 32.250 izlenme - 6 yıl önce hayrettin erol büyükburç olursa
Erol Büyükburç Muavin Şakası 01:47
Erol Büyükburç Muavin Şakası 12.583 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Erol Büyükburç - Pişmaniye 04:56
Erol Büyükburç - Pişmaniye 4.065 izlenme - 2 yıl önce Elvis Presley modundan çıkıp Tarık Mengüç moduna geçen Erol abimiz çılgınca bir işe el atıp "Pişmaniye" şarkısıyla gündeme gelir. Ezeldendir İzmit'liymiş havası veren abimiz; dokuz sekizlik notalarla kıvrak bir pişmaniye şarkısı bestelemiştir. İzmit'in saat kulesinde ,seka parkta ve İzmit fuarında çekilen klipte Şakşuka tadındadır.
Erol Büyükburç - Sway (Dean Martin Cover) 02:22
Erol Büyükburç - Sway (Dean Martin Cover) 5.333 izlenme - 2 yıl önce Erol Büyükburç - Sway (Dean Martin Cover Canlı Performans) Şarkı Sözleri (lyrics): When Marimba Rhythms start to play Dance with me, make me sway Like a lazy ocean hugs the shore Hold me close, sway me more Like a flower bending in the breeze Bend with me, sway with ease When we dance you have a way with me Stay with me, sway with me Other dancers may be on the floor Dear, but my eyes will see only you Only you have the magic technique When we sway I grow weak I can hear the sounds of violins Long before it begins Make me thrill as only you know how Sway me smooth, sway me now Other dancers may be on the floor Dear, but my eyes will see only you Only you have the magic technique When we sway I go weak I can hear the sounds of violins Long before it begins Make me thrill as only you know how Sway me smooth, sway me now Make me thrill as only you know how Sway me smooth, sway me now Make me thrill as only you know how Sway me smooth, sway me now Söz: Norman Gimbel Müzik: Luis Demetrio, Pablo Beltran Ruiz
Hüner Coşkuner & Erol Büyükburç Dudaklarımda Şarkı 04:59
Hüner Coşkuner & Erol Büyükburç Dudaklarımda Şarkı 13.030 izlenme - 6 yıl önce Hüner Coşkuner Erol Büyükburç Dudaklarımda Şarkısın
Ahmet Davutoğlu - Saksı Değilim Ben!!! 00:52
Ahmet Davutoğlu - Saksı Değilim Ben!!! 3.979 izlenme - 1 yıl önce En çok oy alan partinin genel başkanı dururken, cumhurbaşkanının koalisyon hesapları yapması üzerine böyle güzel bir video hazırlanmış. Hazırlayanların emeğine sağlık diyoruz.
Erol Büyükburç canlı yayında çıldırdı 02:54
Erol Büyükburç canlı yayında çıldırdı 5.610 izlenme - 5 yıl önce
Çiğdem Tunç - Uzay Hepari Anma Programı (1994) 14:29
Çiğdem Tunç - Uzay Hepari Anma Programı (1994) 548 izlenme - 3 ay önce Çiğdem Tunç, ölümünün hemen ardından Uzay Heparı'yı anma programı yapıyor. O zamanın ünlüleri, onunla ilgili anılarını anlatıyor.
erol büyükburç - bir başka sevgiliyi sevemem  orjinal plak kayit 02:59
erol büyükburç - bir başka sevgiliyi sevemem orjinal plak kayit 4.413 izlenme - 5 yıl önce
Erol Büyükburç Canlı Yayında Çıldırdı 05:29
Erol Büyükburç Canlı Yayında Çıldırdı 7.264 izlenme - 7 yıl önce erol büyükburç canlı yayında çıldırdı
Erol Büyükburç - Bir Başka Sevgiliyi Sevemem / #akustikhane #garajkonserleri 01:56
Erol Büyükburç - Bir Başka Sevgiliyi Sevemem / #akustikhane #garajkonserleri 3.258 izlenme - 2 yıl önce Şarkı sözü: Bir başka sevgiliyi Sevemem, sevemem, sevemem Dudakların ne sıcak Diyemem, diyemem, diyemem Bu kalbi başkasına Veremem, veremem, veremem Bir başka sevgiliyi Sevemem, sevemem, sevemem O gül dudaklarını Öpeyim, öpeyim, öpeyim Güzel yanaklarını Seveyim, seveyim, seveyim Şu kalbimi sana ben Vereyim, vereyim, vereyim Bırak sana meleğim Diyeyim, diyeyim, diyeyim Söz: Hulki sener Müzik: Erol Buyukburc http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor... Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com
Turist Ömer Boğa Güreşçisi - Sadri Alışık (97 dk -1971) 01:37:11
Turist Ömer Boğa Güreşçisi - Sadri Alışık (97 dk -1971) 1.684 izlenme - 1 yıl önce Evet efendim, yine gençlerimize ev ödevi olarak bu haftasonunda izlemeleri gereken bir film site yönetimi tarafından bana vahiy yoluyla iletilmiş olup ben de sizlere bildirmekteyim. Sonra yok hastaydım, elekt. kesikti, kılım döndü, tüyüm döndü felan olmasın herkes ödevini yapsın. Hadi iyi seyirler. Konusu; Turist Ömer, yolda bulduğu bir cüzdanı sahibine ulaştırmaya karar verir. O cüzdan sahibini ararken, cüzdanını kaybeden genç şarkıcı Rodrigez, bir gazete ilanı verir. Cüzdanı bulan kişiye, kendisiyle birlikte İspanya seyahati vaat etmektedir. Turist Ömer Rodrigez’e cüzdanı teslim eder ve birlikte İspanya yolunu tutarlar. Unutamayacağı bir macera yaşayan Turist, bir soygun olayına karışınca başı polisle derde girer. Kurtulmak için boğa güreşçisi kılığına girince kendini arenada bulur. Diğer taraftan Rodrigez’in sevgilisi Manolya’ya kavuşması için çalışacaklardır.
hayrettin erol büyükburç şakası 01:38
hayrettin erol büyükburç şakası 3.706 izlenme - 6 yıl önce
hayrettin'den erol büyükburç taklidi 01:45
hayrettin'den erol büyükburç taklidi 5.236 izlenme - 6 yıl önce hayrettin'den erol büyükburç taklidi
bir başka sevgiliyi sevemem 02:50
bir başka sevgiliyi sevemem 7.846 izlenme - 7 yıl önce
Hülya Koçyiğit Penguen Dansı - Yasemin'in Tatlı Aşkı (1968) 00:44
Hülya Koçyiğit Penguen Dansı - Yasemin'in Tatlı Aşkı (1968) 1.881 izlenme - 1 yıl önce Hülya Koçyiğit ve Erol Büyükburç'un başrollerini oynadığı Yasemin'in Tatlı Aşkı filminden bir sahne. Erol abi söylüyor(sözleri garip bi şarkı) , Hülya ablada penguen dansı yapıyor bi adamla. Yalnız temas yok bu sefer. Ben bu dansı daha yeni yeni duymuştum ama demek ki bir hayli modaymış zamanında. (Siteden bir arkadaş yorum olarak atmıştı bu dans sahnesinin linkini ona teşekkür ederim, adını hatırlayamadım)
Erol Büyükburç - Bilal Göregen - Antakyalım 04:34
Erol Büyükburç - Bilal Göregen - Antakyalım 4.507 izlenme - 4 yıl önce Erol Büyükburç abimizin daha önce İzmit ve Samsun için yazdığı ve yerel güzellikleri ön plana çıkardığı şarkılarına bir yenisini Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla ünlü olan Bilal Göregen ile birlikte ekliyor. İyi seyirler.
hayrettin otobüste erol büyükburç olursa x 02:09
hayrettin otobüste erol büyükburç olursa x 3.440 izlenme - 6 yıl önce
dünya dursa 04:48
dünya dursa 15.645 izlenme - 8 yıl önce ağıt yollara,uzaklara...-dünya dursa- söz müzik:ekİn düzenleme-kayıt-mastering:alİ bakan bas gitar:barış gerekçi ney:murat gümüş elektronik,akustik gitarlar:ali bakan - kerİm tekİn - ajlan büyükburç - bariŞ akarsu - -onno tunç - uzay hepari - gökhan semİz - necdet tosun - metİn oktay - tankut öktem - sİnan sofuoĞlu
Erol Büyükburç - Bir başka sevgiliyi sevemem ( Orijinal plak kayıt ) 02:59
Erol Büyükburç - Bir başka sevgiliyi sevemem ( Orijinal plak kayıt ) 1.192 izlenme - 2 yıl önce 1970 "Bir başka sevgiliyi sevemem" 45liği. Bir başka sevgiliyi Sevemem sevemem sevemem Dudakların ne sıcak Diyemem diyemem diyemem Şu kalbi başkasına Veremem veremem veremem Bir başka sevgiliyi Sevemem sevemem sevemem O gül dudaklarını Öpeyim öpeyim öpeyim Güzel yanaklarını Seveyim seveyim seveyim Şu kalbimi sana ben Vereyim vereyim vereyim Bırak sana meleğim Diyeyim diyeyim diyeyim
hüner coşkuner ft erol büyükburç - sevemem nostalji klip 04:20
hüner coşkuner ft erol büyükburç - sevemem nostalji klip 3.098 izlenme - 5 yıl önce
İnleyen Nağmeler 02:28
İnleyen Nağmeler 4.416 izlenme - 8 yıl önce erol büyükburç,fatma girik 1968 yapım yılı inleyen nağmeler filmi ve müziği
Erol Büyükburç Delirdi 03:37
Erol Büyükburç Delirdi 3.508 izlenme - 7 yıl önce
Erol Büyükburç-Manolya 03:20
Erol Büyükburç-Manolya 859 izlenme - 2 yıl önce Son dönemde sitede paylaşılan Erol Büyükburç videolarının artması üzerine ben de güzel bir şarkısını paylaşmak istedim. 1971 Turist Ömer Boğa Güreşçisi filminde söylediği Manolya şarkısı efenim. O degil de filmdeki Manolya'nın da gideri var yani
 Erol Büyükburç & Hüner Coşkuner - Sevemem 04:33
Erol Büyükburç & Hüner Coşkuner - Sevemem 1.441 izlenme - 2 yıl önce Erol Büyükburç & Hüner Coşkuner - Sevemem ___@____xclas_____ Erol Büyükburç Anısına Music video by Hüner Coşkuner & Erol Büyükburç - Sevemem © Sanatçıya Allah 'tan Rahmet Sevenlerine Başsağlığı Dileriz...Erol Büyükburç'tan çok üzücü haber geldi. Türk popunun efsane ismi Erol Büyükburç bugün evinde ölü bulundu. Erol Büyükburç'un ölümü sanat dünyası ve sosyal medyada büyük üzüntüyle karşılandı. Türk pop müziğinin en ünlü isimlerinden 79 yaşındaki Erol Büyükburç İstanbul Etiler'deki evinde ölü olarak bulundu. Polis Erol Büyükburç'un evinde olay yeri incelemesine başladı. Büyükburç da herhangi bir darp ve yaralanma izi bulunmadığı belirtildi. Erol Büyükburç'un kalp ve şeker rahatsızlığı olduğu öğrenildi. Alınan bilgiye göre, ihbar üzerine sanatçının Beşiktaş Bebek Yokuşu'ndaki evine giden polis ve sağlık ekipleri, 79 yaşındaki Büyükburç'un hayatını kaybettiğini belirledi. Büyükburç'un kesin ölüm nedeninin, incelemelerin ve Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacağı bildirildi. Yakınlarının telefonla ulaşamayınca Büyükburç'un evine gittiği öğrenildi. Çilingir yardımıyla kapının açıldığı, Büyükburç'un cansız bedeninin bulunduğu belirtiliyor. Büyükburç'un kalbinde 3 stent bulunuyordu. YARIN KONSER VERECEKTİ Erol Büyükburç 13 Mart 2015 Cuma günü (Yarın) Bursa'da konser verecekti. Etkinlik "Türk pop müzik tarihinin en önemli ve kendine özgü figürlerinden biri olan Erol Büyükburç hayranlarıyla buluşuyor" sözleriyle duyurulmuştu. Erol Evgin, dün akşam oğlu Murat Evgin'in dinletisi olduğunu, Erol Büyükburç'un de dinletiye katıldığını söyledi. Oğluyla telefonla konuştuğunu kaydeden Erol Evgin, "Gayet iyiydi" dedi. Murat Evgin Habertürk'e yaptığı açıklamada, "Dün akşam birlikteydik, şakalaştık, hiçbir şeyi yoktu" dedi.
Erol Büyükburç - Uğur Arslan (Benzemez Kimse Sana) 02:04
Erol Büyükburç - Uğur Arslan (Benzemez Kimse Sana) 1.898 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Erol Büyükburç'u Kibarca Programdan Kovdular 02:04
Erol Büyükburç'u Kibarca Programdan Kovdular 2.407 izlenme - 5 yıl önce