Hoşgeldiniz!

büyükdere

mutlu bir hayatımız olacaktı - isyanqar26 ft. mc b 03:23
mutlu bir hayatımız olacaktı - isyanqar26 ft. mc b 894 izlenme - 7 yıl önce mutlu bir hayatımız olacaktı - isyanqar26 ft. mc berdush !!! berdush we ısyanqar yazdım senı satrlarıma kadar super bı calsma ..
Dj Mr Clbi Ben Filistinli Çocuk 02:53
Dj Mr Clbi Ben Filistinli Çocuk 1.274 izlenme - 7 yıl önce her zaman Şükür et...
lord of büyükdere - seni sevmistim .. 03:02
lord of büyükdere - seni sevmistim .. 580 izlenme - 7 yıl önce lord of büyükdere - seni sevmistim .. sper slow rap. asırı duyqusal ..
Hasan Hüseyin A.k.a Ft. H.h 03:50
Hasan Hüseyin A.k.a Ft. H.h 598 izlenme - 7 yıl önce büyükdere gençlerİ :d:d efe harİç xd xd
Ali Kutlu 01:01
Ali Kutlu 226 izlenme - 7 yıl önce kızıltepe büyükdere köyü
Attila ilhan - Beni Bir Kere Dövdüler (Kendi Sesinden) 02:15
Attila ilhan - Beni Bir Kere Dövdüler (Kendi Sesinden) 75 izlenme - 1 yıl önce Türk edebiyatının büyük "kaptan"ı , şiir,sanat,siyaset,roman,köşe yazarlığı,tarih.. Hangi alandan bakarsanız bakın tek başına bir üniversitedir Attila İlhan.. Özlenendir,yıllar geçtikçe her şey bayağılaştıkça değeri daha çok anlaşılandır Attila İlhan. Alkışlarla yaşıyorsun..
Salla 03:45
Salla 170 izlenme - 8 yıl önce işde bizm mahhallenin gençleri ve benden onlara hedie
~ Méşélik Gençlik  ~ [part 1] 01:49
~ Méşélik Gençlik ~ [part 1] 192 izlenme - 7 yıl önce fotografını koymadıgımız arkaşlardan ozr diliyorz . eksik cok onları da diger video ya :d
dj mr clbi 04:25
dj mr clbi 161 izlenme - 7 yıl önce
Pozitif Psikoloji Nedir? Bu Kanalda Neler Konuşacağız? | Pozitif Psikoloji 05:13
Pozitif Psikoloji Nedir? Bu Kanalda Neler Konuşacağız? | Pozitif Psikoloji 2 izlenme - 4 ay önce Yaşasın, sonunda pozitif psikoloji kanalımı açtım! Sizlerin desteğiyle büyür mü dersiniz? Çektiğim neredeyse 300. videoda heyecan yapmış olabilirim, inkar etmiyorum! :))) Gelecekte videolar daha hareketli ve eğlenceli olacak ama konuya bilimsel bir giriş yapmış olmak ve ileride gelebilecek sorulara baştan cevap vermek için ilk videoda pozitif psikoloji alanının ne olduğunu ve neden ortaya çıktığını, benim bu kanalda neler anlatacağımı konuşalım istedim. Boşuna "konuşalım" demiyorum, benden videoyu yayınlaması, sizden yorum yapması! ;)