Hoşgeldiniz!

Büyükelçiliği Videoları İzle

İsrail Büyükelçiliği'ne Saldırı Anı Görüntüleri 02:56
İsrail Büyükelçiliği'ne Saldırı Anı Görüntüleri 704 izlenme - 7 ay önce Ankara'daki İsrail Büyükelçiliği'ne girmeye çalışan bıçaklı saldırgan Osman Nuri Çalışkan, güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilerek yakalandı
Ankara'da Patlama Amerika Büyükelçiliği 00:27
Ankara'da Patlama Amerika Büyükelçiliği 2.676 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da Paris Caddesi'nde bulunan Amerika Büyükelçiliği önünde patlama oldu. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi. İlk gelen bilgilere göre bir canlı bomba güvenlik kulübesi önünde kendini havaya uçurdu. Çok sayıda kişinin yaralandığı patlamada 2 kişinin öldüğü bildirildi.
İntihar Eden Gaziantepsporlu Futbolcunun Veda Töreni Öncesi Elçilik Krizi Çıktı 00:33
İntihar Eden Gaziantepsporlu Futbolcunun Veda Töreni Öncesi Elçilik Krizi Çıktı 4 izlenme - 4 gün önce Çekya Büyükelçiliği, intihar eden Gaziantepsporlu futbolcu Rajtoral'in cenazesine yardımcı olmak isteyen yönetimi tersledi, hiçbir şeye karışmasına izin vermedi.
ABD Büyükelçiliğine Saldırı 02:37
ABD Büyükelçiliğine Saldırı 28 izlenme - 4 ay önce Ankara'daki ABD Büyükelçiliği önünde bir şahıs, pompalı tüfekle havaya ateş açtı. Saldırgan, nöbet tutan polisler tarafından gözaltına alındı. Sabah gazetesi, olaya ilişkin olarak ilk aktardığı haberde "Başkent Ankara'daki ABD Büyükelçiliği'ne pompalı tüfekli bir şahıs etrafa ateş açtı" ifadeleri kullandı. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre ise Kavaklıdere Mahallesi Nevzat Tandoğan Caddesi'nde bulunan ABD Ankara Büyükelçiliği'nin önüne gelen Şahin S, paltosunun içine sakladığı pompalı tüfeği çıkararak havaya 8-9 el ateş açtı. Güvenlik noktasında nöbet tutan polisler tarafından müdahale edilen Şahin S, gözaltına alındı. Çok sayıda polis ekibinin sevk edildiği olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alındığı belirtildi. Şahin S. sorgulanmak üzere Çankaya Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Pompalı tüfek ise incelenmek üzere olay yeri inceleme ekiplerine teslim edildi. Güvenlik önlemleri arttırılmıştı Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a düzenlenen suikast sonrası ABD Büyükelçiliği'nde güvenlik önlemleri arttırılmıştı. ABD Büyükelçiliği'nin bulunduğu yer, Büyükelçi Karlov'un suikasta uğradığı Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'ne yakın bir mesafede bulunuyor.
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 01:45
Amerikalı Öğrenciler Türkçe Öğreniyor! 179 izlenme - 2 yıl önce Bu yaz, 60 Amerikalı üniversite öğrencisi, Dışişleri Bakanlığı'nın burs programının bir parçası olarak Bursa, İzmir ve Ankara'da Türkçe öğrenimi gördü. Öğren...
Rusya ve İran BüyükelçilikleriRusya ve İran Büyükelçilikleri Önünde Protesto 02:09
Rusya ve İran BüyükelçilikleriRusya ve İran Büyükelçilikleri Önünde Protesto 16 izlenme - 5 ay önce Rusya ve İran Büyükelçilikleri önünde toplanan bir grup eylemci, iki ülkenin Suriye politikasını protesto etti.
Mısır'dan Türk büyükelçiye: 00:45
Mısır'dan Türk büyükelçiye: "Kahire'yi terk edin!" 120 izlenme - 3 yıl önce Türkiye ile Mısır darbe hükümeti arasındaki gerilim yeni bir boyut kazandı. Mısır Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Türkiye ile diplomatik ilişki seviyesinin düşürülmesine karar verildiği duyuruldu. Karar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya yolculuğu öncesindeki Muhammed Mursi'ye destek ifadelerinin ardından açıklandı. İki ülke arasında diplomatik ilişki seviyesinin düşürüleceği duyurulan kararla Mısır'ın Ankara büyükelçisini geri göndermeyeceği ifade edilirken, Türk Büyükelçi Hüseyni Avni Botsalı'nın da Mısır'ı terk etmesi istendi. Türkiye'nin Kahire Büyükçelcisi Botsalı Mısır Dışişleri Bakanlığı Protokol Genel Müdürlüğü'ne çağrılarak karar kendisine tebliğ edildi. Türk Dışişleri Bakanlığı ise mütekabiliyet prensibince atılacak adımların daha sonra açıklanacağı duyuruldu.
Ankara'da İsrail Büyükelçiliğine Bıçaklı Saldırının Görüntüleri  00:35
Ankara'da İsrail Büyükelçiliğine Bıçaklı Saldırının Görüntüleri 18 izlenme - 7 ay önce Ankara'da İsrail Büyükelçiliğine bıçaklı saldırının olay yerinden görüntüleri paylaşıldı. Ankara'da öğle saatlerinde silah sesleri duyuldu. Bıçaklı kişi İsrail Büyükelçilik binasına girmeye çalışırken silahla vuruldu. Saldırganın ifadesinde "Ortadoğu'daki kanı durdurmak için bunu yaptım" dediği öğrenildi. Olay yerinden görüntüler paylaşıldı. http://www.tevhidigundem.org
Beyrut'taki İran Büyükelçiliği'ne Saldırı 01:15
Beyrut'taki İran Büyükelçiliği'ne Saldırı 80 izlenme - 3 yıl önce Lübnan'ın başkenti Beyrut'taki İran Büyükelçiliği yakınlarında şiddetli patlamalar meydana geldi. Bir görgü tanığı, patlamalarda 7 kişinin öldüğünü söyledi. Beyrut'taki İran Büyükelçiliği'ne saldırı Lübnan 'ın başkenti Beyrut'taki İran Büyükelçiliği yakınlarında şiddetli patlamalar meydana geldi. Reuters 'a konuşan bir güvenlik kaynağı, olayda yedi kişinin öldüğünü söyledi. Büyükelçilik kompleksindeki en az altı binanın hasar gördüğü patlamalara iki ayrı roket saldırısının neden olduğu öne sürüldü. Saldırının bomba yüklü araçla gerçekleştirldiği iddiası da ortaya atıld
İsrail Büyükelçiliği Saldırganının Yakalanma Anı 00:45
İsrail Büyükelçiliği Saldırganının Yakalanma Anı 12 izlenme - 7 ay önce Başkent Ankara'daki büyükelçilik binasına elindeki bıçakla girmeye çalışan saldırgan, bacağından vuruldu. Çok sayıda polis ekibinin gittiği olay yerinde, çalışanlar binadaki sığınağa alındı. Türkiye'nin başkenti Ankara'da en sıkı korunan noktalar arasında yer alan İsrail Büyükelçiliği önünde, bugün öğle saatlerinde silah sesleri duyuldu. Elindeki bıçakla büyükelçilik binasına girmeye çalışan, nizamiye kapısında durduruldu ve bacağından vuruldu.
İran'ın Lübnan Büyükelçiliği'ne Çifte Saldırı 00:25
İran'ın Lübnan Büyükelçiliği'ne Çifte Saldırı 64 izlenme - 3 yıl önce Lübnan'ın Başkenti Beyrut'ta Bulunan İran Büyükelçiliği Yakınlarında İki Patlama... Euronews, Avrupa'nin En Çok İzlenen Haber Kanali Önemli Haberlerin Yerald...
Türk Büyükelçiliği'ne İntihar Saldırısı: 1 Polis Şehit 02:36
Türk Büyükelçiliği'ne İntihar Saldırısı: 1 Polis Şehit 62 izlenme - 4 yıl önce Somali'nin başkenti Mogadişu'da, Türk Büyükelçiliği binasına üç intihar eylemcisi bomba yüklü araçla girmeye çalıştı. Saldırıda 1 özel harekat polisi şehit oldu
Abd Büyükelçiliği Önünde Silah Sesleri 02:49
Abd Büyükelçiliği Önünde Silah Sesleri 4 izlenme - 4 ay önce ABD Büyükelçiliği Önünde Silah Sesleri!
ABD Büyükelçiliği önünde silah sesleri 02:17
ABD Büyükelçiliği önünde silah sesleri 5 izlenme - 4 ay önce Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov’a suikast gerçekleştirilen yerin yakınlarında bulunan ABD Büyükelçiliği önünde silahlı saldırı gerçekleştirildi.
Kore Kültür Günü 01:16
Kore Kültür Günü" Etkinliği 5 izlenme - 5 ay önce Eskişehir'de, Kore Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçiliği, Kore Kültür Merkezi ve Anadolu Üniversitesi (AÜ) iş birliğince "Kore Kültür Günü" etkinliği düzenlendi.
İşte canlı bombanın ilk görüntüleri! 00:58
İşte canlı bombanın ilk görüntüleri! 50 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Ankara Büyükelçiliği girişindeki patlamayı gerçekleştiren canlı bomba Ecevit Şanlı'nın olay yerine giderken güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerine ulaşıldı.
ABD Büyükelçiliği Önünde Patlama - İlk Görüntüler 00:47
ABD Büyükelçiliği Önünde Patlama - İlk Görüntüler 39 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da Paris Caddesi'nde bulunan Amerika Büyükelçiliği önünde patlama oldu. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi. İlk gelen bilgilere göre bir canlı bomba güvenlik kulübesi önünde kendini havaya uçurdu. Çok sayıda kişinin yaralandığı patlamada 2 kişinin öldüğü bildirildi.
Şam’daki Rusya Büyükelçiliği’ne Havan Topuyla Saldırı Düzenlendi 00:55
Şam’daki Rusya Büyükelçiliği’ne Havan Topuyla Saldırı Düzenlendi 3 izlenme - 4 ay önce Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Suriye'nin başkenti Şam'da bulunan Rusya Büyükelçiliği'ne havan topuyla saldırı düzenlendi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmadı. BÜYÜKELÇİLİĞİN AVLUSUNA DÜŞTÜ Havan topu mermilerinden birinin büyükelçilik avlusuna, diğerinin ise binanın yakınına düştüğü belirtildi. Büyükelçilikte maddi hasar meydana geldi. BÜYÜKELÇİLİK BUGÜN 2 KEZ SALDIRIYA UĞRADI Rusya Dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın Şam Büyükelçiliği'nin bugün iki kez saldırıya uğradığını açıkladı. Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "28 Aralık tarihinde 13:00 ve 13:19 saatlerinde Rusya'nın Suriye Büyükelçiliği teröristler tarafından saldırıya uğradı. Bir mayın tesadüfen patlamadı ve Rusya büyükelçiliği idari binasının kapısına düştü. İkincisi ise, binanın yakınına düştü. Mayınların imha edilmesi için askerler devreye girdi" denildi. "BÜYÜKELÇİLİK GÖREVLİLERİNE TEHDİTLER DEVAM EDİYOR" Açıklamada şu ifadelere de yer verildi: "Suriye'deki barış çözümüne karşı gelen teröristlerin bu provokasyonunu onların terörü ve şiddeti yayma, sivil halk arasında korku salma istekleri olarak değerlendiriyoruz. Şam'ın yakınlarındaki terör örgütleri tarafından Rusya Büyükelçiliği ve görevlilerine tehditlerin devam ettiğinin altını çizmek zorundayız. Bu terör kaynağının kısa sürede yok edilmesi gerektiğini gösteriyor. Rusya'nın Şam Büyükelçiliği'ne devam eden saldırılar terör tehdidine gerçekten karşı gelen kişiler tarafından gerekli tepkiyi görmek ve kınanmak zorunda."
İşte İsrail Büyükelçiliği'ne Saldırı Anı! 00:32
İşte İsrail Büyükelçiliği'ne Saldırı Anı! 2 izlenme - 7 ay önce İsrail Büyükelçiliği'ne saldırı girişiminde bulunan bir kişi silahla vurularak yaralandı. Saldırı girişiminde İsrail elçiliği çalışanlarından ölen ya da yaralanan olmadı. Ankara Valiliği, 1975 doğumlu Osman Nuri Çalışkan olarak açıkladığı saldırgan için 'meczup görünümlü' ifadesini kullandı. 21 E
Kore Kültür Günü 01:15
Kore Kültür Günü" 1 izlenme - 5 ay önce Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği, Kore Kültür Merkezi ve Anadolu Üniversitesi (AÜ) işbirliğince düzenlenen "Kore Kültür Günü" etkinlikleri başladı.
Çin Büyükelçiliği Yakınlarında Patlama 00:22
Çin Büyükelçiliği Yakınlarında Patlama 1 izlenme - 8 ay önce Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te bulunan Çin Büyükelçiliği yakınlarında meydana gelen patlamada 1 kişi hayatını kaybetti. Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te bulunan Çin Büyükelçiliği yakınlarında şiddetli bir patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre, patlamada 1 kişinin hayatını kaybettiği, 3 kişinin de yaralandığı öğrenildi. Patlamanın, bir aracın büyükelçilik kapısına çarparak infilak etmesi sonucu meydana geldiği ifade ediliyor. Hayatını kaybeden kişinin, araç sürücüsü olduğu belirtiliyor. Olayda 2’si büyükelçilik çalışanı olmak üzere 3 kişi de yaralandı.
İsrail Büyükelçiliği Önünde Silah Sesleri 04:39
İsrail Büyükelçiliği Önünde Silah Sesleri 0 izlenme - 7 ay önce Ankara Valiliği’nden İsrail Büyükelçiliği'ne girmek isteyen bir şahsın vurularak etkisiz hale getirilmesiyle ilgili yapılan açıklamada, “Herhangi bir örgüt bağlantısı tespit edilememiştir” denildi. Ankara Valiliği, İsrail Büyükelçiliği’ne girmek isteyen bıçaklı bir şahsın vurularak etkisiz hale getirilmesiyle ilgili açılamada bulundu. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, “21.09.2016 günü saat 12.10 sularında Osman Nuri Ç. isimli, 1975 Konya doğumlu, elinde 30 cm uzunluğunda bir bıçak ve çanta bulunan şahıs, İsrail Büyükelçiliği'ne doğru slogan atarak hareket halinde iken polisin 'dur' ikazına uymayınca baldırından vurularak etkisiz hale getirilmiştir. Yapılan ilk incelemede Osman Nuri Ç.'nin meczup görünümlü olduğu, arşiv kaydı ve herhangi bir örgüt bağlantısı tespit edilememiştir. Konu ile ilgili araştırma ve soruşturma devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.