Hoşgeldiniz!

büyükerşen

Çekirdek Çitleyen Eşek Heykeli - Eskişehir 02:33
Çekirdek Çitleyen Eşek Heykeli - Eskişehir 1.726 izlenme - 3 ay önce Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başkanı Yılmaz Büyükerşen Porsuk Çayı kenarına, çimler üzerinde oturanların veya çevrede gezenlerin çevreyi kirletmesi sebebiyle eşek hyekeli yaptırdı
Teşekkürler Eskişehir 05:02
Teşekkürler Eskişehir 534 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir halkı'nın, öğrencisi'nin, turist'inin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen nam-ı değer Yılmaz hoca için çektiği harika bir klip. Şehir Eskişehir'dir.
Beyefendiler Korosu ( Eskişehir) - Papatya Gibisin Beyaz Ve İnce 02:43
Beyefendiler Korosu ( Eskişehir) - Papatya Gibisin Beyaz Ve İnce 1.015 izlenme - 4 yıl önce 10 Mart 2014 - Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat Ve Kongre Merkezi (kadınlarımıza Şükran Konseri)
Eskişehir: Bu Gurur Hepimizin! 05:56
Eskişehir: Bu Gurur Hepimizin! 598 izlenme - 4 yıl önce Eskişehir: Bu Gurur Hepimizin!
Eskişehir’e Deniz Geldi 06:59
Eskişehir’e Deniz Geldi 918 izlenme - 8 yıl önce yaz tatiline çıkamayan eskişehir'liler artık tatilini ve deniz keyfini yapay plajde geçiriyor.
Yılmaz Büyükerşen: Eskişehir'i Almak İçin Her Oyunu Yapıyorlar 04:01
Yılmaz Büyükerşen: Eskişehir'i Almak İçin Her Oyunu Yapıyorlar 370 izlenme - 4 yıl önce chp eskişehir büyükşehir belediye başkanı ve adayı prof. dr. yılmaz büyükerşen, ak partili bir sandık görevlisinin oyları çalarken yakalanmasıyla ilgili konuştu. büyükerşen, 'gözleri kararmış. eskişehir'i alabilmek için akıllarına gelebilecek, yapabilecek her türlü oyuna başvuracak cesarette oldukları görülüyor. bu da korkunun bir göstergesidir. hak yerini bulacaktır. halkın tek oyunun bile ziyan olmasına gönlümüz razı değil.' dedi.
Genç Bakış Sergisi Açıldı 06:30
Genç Bakış Sergisi Açıldı 210 izlenme - 4 yıl önce Büyükşehir Belediyesi Ve Rekreasyon Derneği’nin Ortaklaşa Düzenlediği Genç Bakış Karma Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Sergi Salonu’nda Açıldı. açılışa Katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Rekreasyon Derneği Tarafından Düzenlenen Sergiyi Eskişehir’de Görücüye Çıkarmaktan Dolayı Çok Mutlu Olduğunu İfade Ederek “kadınlarımızın Duygu Ve Düşüncelerini Tuvallere, Keçelere Ve Seramiklere Yansıttığı El Emeği Göz Nuru Sanat Eserlerini Beğeni, Takdir Ve Övgü İle İzledim. Sergiye Katılan Tüm Sanatçıları Yürekten Kutluyorum” Şeklinde Konuştu. büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Sergi Salonu’nda 23 Mayıs’a Kadar Açık Kalacak Sergide Almıştan Fazla Eser Sergileniyor.
Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi 02:28
Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi 133 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Balmumu Heykel Müzesi - Eskişehirde Gezilecek Yerler Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in, Eskişehir’e, kazandırdığı ve Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud” Müzesi’nin Türkiye’deki ilk örneği olan “Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi”nde, Yılmaz Büyükerşen’in Büyükşehir Belediyesi’ne bağışladığı, tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykeli yer almaktadır. Müzede, Atatürk’ün çeşitli dönemlerini yansıtan heykelleri, Atatürk’ün ailesinin yanı sıra yerli ve yabancı devlet adamlarının, sanatçıların, medya mensuplarının ve sporcuların canlı hissi veren heykelleri, değişik dekorlar önünde sergilenmektedir. Müzede aynı zamanda Eskişehir’in ve Türkiye’nin tarihinden kesitlere de yer verilmiştir. Zaman içinde Eskişehir’e gelecek olan ünlü kişilerin ölçüleri alınıp, özel fotoğrafları çekilerek yapılacak olan balmumu heykelleri de müzedeki yerini alacaktır. Müzeyi ziyaret edenler profesyonel fotoğraf ekibimize balmumu heykellerle birlikte fotoğraflarını çektirebilmektedirler. Müzenin gelirleri bağış şartı gereğince kız çocukları ile engelli çocukların eğitimi için kullanılacak. BALMUMU HEYKELLER HAKKINDA Balmumu, canlı görünümlü heykeller yapmaya son derece uygun bir malzemedir. Balmumundan yapılmış heykellerden oluşan ilk müze, Londra’da 1835 yılında açılan Madam Tussauds Müzesidir. Madam Tussauds Müzesi, ziyaretçilerin tarihi ve popüler kişilerle temas kurması konusunda balmumu heykellerin ne kadar başarılı olduklarını gösterdikten sonra, hızla yaygınlaştı. Dünyanın pek çok yerinde balmumu heykellerden oluşan müzeler açıldı. Türkiye’de türünün ilk örneği olan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, 2013 yılında, bizzat Yılmaz Büyükerşen’in yıllar boyunca yaptığı heykellerle açıldı. Yılmaz Büyükerşen, bu müzede sergilenen balmumu heykellerden önce, Anıtkabir’de, Samsun’da , İnebolu’da, İzmir’de, Harp Akademilerinde ve Deniz Harp Okulunda sergilenen balmumu Atatürk heykellerini de yapmıştır.
Yılmaz Büyükerşen'den Flas Seçim Açıklaması 04:34
Yılmaz Büyükerşen'den Flas Seçim Açıklaması 139 izlenme - 4 yıl önce chp eskişehir büyükşehir belediye başkan adayı yılmaz büyükerşen, kent merkezinde 6 büyük mahallede ve adliyede elektriklerin kesik olduğunu söyledi.
Türkiye'nin İlk Balmumu Müzesi - Eskişehir 04:34
Türkiye'nin İlk Balmumu Müzesi - Eskişehir 128 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan Madam Tussaud Müzesi’nin Türkiye’deki ilk ve tek örneği olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ’Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ açıldı. Keyifli İzlemeler..
Beyefendiler  Korosu(Eskişehir) - Şarkılar Seni Söyler 03:50
Beyefendiler Korosu(Eskişehir) - Şarkılar Seni Söyler 235 izlenme - 4 yıl önce 10 Mart 2014 Eskişehir Atatürk Kültür Sanat Ve Kongre Merkezi-kadınlarımıza Şükran Konseri
4 Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi 11:04
4 Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi 593 izlenme - 10 yıl önce eskişehir büyükşehir belediye meclisi 4 yılmaz büyükerşen tacettin sarıoğlu murat canözer ahmet süzer
Yılmaz Büyükerşen'e Saldırı Girişimi Güvenlik Kamerasında! 01:33
Yılmaz Büyükerşen'e Saldırı Girişimi Güvenlik Kamerasında! 17 izlenme - 6 ay önce Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, önündeki sandalye ve masaların kaldırılması talimatını verdiği kafenin önünde kimliği belirsiz bir kişinin yumrukla saldırmış ve silah çekmiş. Saldırganların bir mekanın sahibi ve korumaları olduğu söyleniyormuş.
Büyükerşen  Gökçek Yolunu Şaşırmış Burası Haymana Değil Mahmudiye 07:30
Büyükerşen Gökçek Yolunu Şaşırmış Burası Haymana Değil Mahmudiye 66 izlenme - 4 yıl önce Mahmudiye’de, 1 Haziran 2014’te Yenilenecek Olan Belediye Başkanlığı Seçimleri İçin İlçede Düzenlenen Mitingde Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, Bir Konuşma Yaptı. Büyükerşen Geçen Hafta Sonu Mahmudiyelilere Vaatlerde Bulunan Melih Gökçek’in Yolunu Şaşırdığını Belirterek, “ Ankara Haymana İle Mahmudiye’yi Karıştırdı Galiba, Gökçek’in Mahmudiye’ye Hizmet Getirme Yetkisi Yok. Mahmudiye’yi Biz ‘en Yaşanabilir İlçe ‘ Haline Getireceğiz “ Dedi.
Büyükerşen'den Solo 04:27
Büyükerşen'den Solo 66 izlenme - 4 yıl önce ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ tarafından düzenlenen "Beyefendiler Korosu'ndan KADINLARIMIZA ŞÜKRAN Konseri"nde, Yılmaz Büyükerşen de koro eşliğinde şarkı söyledi.
Beyefendiler Korosu 05:04
Beyefendiler Korosu 126 izlenme - 4 yıl önce 10 Mart 2014- Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi -Kadınlarımıza şükran konseri öncesi koro tanıtımı
Başbakan Beni Aday Gösterecek Sandım - Yılmaz Büyükerşen 04:49
Başbakan Beni Aday Gösterecek Sandım - Yılmaz Büyükerşen 84 izlenme - 3 yıl önce Bugün Başbakanın Büyükşehir Adaylarını açıkladığı sırada Eskişehir adayını açıklarken, kendilerinin yaptığı projelerin kendi adayının yapmış gibi göserildiğine söyleyen Büyükerşen, bir an kendisinin aday olarak gösterileceğini zannettiğini söylüyor ve tatlı dille alay ediyor.
Yılmaz Büyükerşen'e Saldırı Anı 01:10
Yılmaz Büyükerşen'e Saldırı Anı 12 izlenme - 6 ay önce Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e silahlı ve fiziksel saldırı anı bir işletmenin güvenlik kameralarına yansıdı. Üniversite Caddesi üzerinde bulunan masa ve sandalyelerin kaldırılması konusunda talimat verdiği kafenin önünde işletme sahipleri tarafından saldırıya uğrayan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e saldırı anı bir işletmenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde Başkan Büyükerşen’in yanına gelen şüphelinin yumruk attığı ve silah çektiği görülüyor. Görüntülerde Büyükerşen, yanında bulunanlar tarafından araya girilerek kurtarılıyor. Yaşanan arbedenin bir bölümü ise güvenlik kameralarının dışında devam ediyor.
CHP'de Kılıçdaroğlu'nu Zora Sokan 2 İsim 00:21
CHP'de Kılıçdaroğlu'nu Zora Sokan 2 İsim 37 izlenme - 4 yıl önce Köşk adayını belirleme aşamasında sona gelen CHP'de Muharrem İnce ve Gürsel Tekin'in tutumu CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu zor durumda bıraktı
Londra'daki Atatürk Heykelini Beğenmeyince 03:01
Londra'daki Atatürk Heykelini Beğenmeyince 11 izlenme - 2 yıl önce Balmumu heykellerinden detaylar Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen konuşması - Londra'daki dünyaca ünlü Madame Tussauds Müzesi'ni ziyareti sırasında oradaki Atatürk heykelini beğenmeyerek bal mumundan heykel yapmaya başlayan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen'in aradan geçen zaman içinde yaptığı birbirinden özel 160 bal mumu heykeli, kendi adını taşıyan müzesinde sergileniyor Büyükerşen: "Orada sergilenen Atatürk'ün heykeli kendisine benzemiyordu.
Kılıçdaroğlu'ndan Flaş Köşk Açıklaması 00:45
Kılıçdaroğlu'ndan Flaş Köşk Açıklaması 23 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu, "Köşk adaylığı için yarın MHP’ye isim önereceğiz.
5. Eskis¸ehir Opera ve Bale Günleri 00:55
5. Eskis¸ehir Opera ve Bale Günleri 16 izlenme - 3 yıl önce Operadan detaylar 5. Eskis¸ehir Opera ve Bale Günleri Eskişehir'de bu yıl 5'incisi düzenlenen Eskis¸ehir Opera ve Bale Günleri'nde, Devlet Opera ve Balesi (DOB), Vincenzo Bellini'nin "I Puritani" operası sanatseverlerle buluşturdu.
CHP'de Köşk Adaylığı İçin Yılmaz Büyükerşen Endişesi 02:08
CHP'de Köşk Adaylığı İçin Yılmaz Büyükerşen Endişesi 18 izlenme - 4 yıl önce Köşk adaylığı için Yılmaz Büyükerşen ismini tartışan CHP, yenilgi durumunda Eskişehir'i de AK Parti'ye kaptırmaktan korkuyor.
Kılıçdaroğlu'nun Kafasındaki Köşk Adayı Büyükerşen 00:21
Kılıçdaroğlu'nun Kafasındaki Köşk Adayı Büyükerşen 13 izlenme - 4 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçıların da görüşünü alacak. Köşk adaylığı için Yılmaz Büyükerşen'in adı öne çıkıyor.
CHP'de Köşk Adaylığı İçin Yılmaz Büyükerşen Endişesi 02:08
CHP'de Köşk Adaylığı İçin Yılmaz Büyükerşen Endişesi 13 izlenme - 4 yıl önce Köşk adaylığı için Yılmaz Büyükerşen ismini tartışan CHP, yenilgi durumunda Eskişehir'i de AK Parti'ye kaptırmaktan korkuyor.
CHP'de Öne Çıkan Tek Aday: Yılmaz Büyükerşen 00:37
CHP'de Öne Çıkan Tek Aday: Yılmaz Büyükerşen 12 izlenme - 4 yıl önce CHP, Cumhurbaşkanı adayı göstereceği isimde 8 özellik arıyor. Yapılan temaslarda Büyükerşen açık ara önde çıktı.
CHP'de Öne Çıkan Tek Aday: Yılmaz Büyükerşen 00:37
CHP'de Öne Çıkan Tek Aday: Yılmaz Büyükerşen 4 izlenme - 4 yıl önce CHP, Cumhurbaşkanı adayı göstereceği isimde 8 özellik arıyor. Yapılan temaslarda Büyükerşen açık ara önde çıktı.