Hoşgeldiniz!

büyüklük

Sibel Meriç - Göğüslerimin Gerçek Olduğunu İspatlayabilirim 03:39
Sibel Meriç - Göğüslerimin Gerçek Olduğunu İspatlayabilirim 4.163 izlenme - 1 yıl önce Taze şarkıcı Sibel Meriç, geçtiğimiz hafta Disko Kralı programında Okan Bayülgen'le yaşadığı "göğüslerime bakıyorsun" polemiğinden sonra geçtiğimiz gece de TNT'de göğüslerinden bahsetti. Göğüslerinin silikon olmadığını anlatan Meriç, "isterseniz ispatlarım" diye de ekledi.
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 07:20
Güneş Sistemi - Gezegenler Güneşimize Ne Kadar Uzaklıkta ve Boyutları Nedir 3.036 izlenme - 9 ay önce Ne kadar küçük ve yetersiz olduğumuzu yeniden anlamak istiyorsanız izleyiniz. Bu uzaklıkları normalde anlamak zor olduğundan, adamlar bizim için modellemişler. Güneşimizin bu uzaklıklardaki cisimlere olan yer çekimi etkisi, gerçekten kavrama sınırımızın ötesinde. Üstelik güneş sistemimiz, galaksimizin kenarında yer alıyor seçilemeyecek kadar küçük. Galaksimizin bir başından diğer başına bir jet yolculuk etse, 100.000.000 yılda ancak gidebiliyor. En yakın komşumuz Andromeda Galaksi'si ile aramızdaki boşluğa tam 25 adet Samanyolu Galaksi'si sığabiliyor ve asla gidemeyeceğimiz uzaklıklar, belki şimdilik. İzlediğimiz şeyin sadece güneş sistemi olduğunu unumtmayın, zira sadece bizim galaksimizde bile, onun dışında milyarlarca yıldız var. Ve güneşimizinden yüzlerce kat daha büyük yıldızlar mevcut. Belgeselin tamamını burdan izleyebilrsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=tF22SkqsSNk Bi bu adamlara bakın, bir de kendi ülkemizde nelerle uğraşıyoruz ona bakın, sonrada şansımı s.keyim diyebilirsiniz.
Ayşe Hoca ile Öğreniyorum - Boy & İşlev 01:57
Ayşe Hoca ile Öğreniyorum - Boy & İşlev 1.738 izlenme - 2 yıl önce Mal nası mal? Ufaklık ötüy mü ufaklık? Hıyhh elimi dişledi gevur malı!! gibi ufakken abilerimizin, amcalarımızın şakayla bize sarfettiği sözleri duyup ergenlikte aklımızı bulandıran düşüncelerin önemini tekrar gözden geçirmemize neden oluyor Ayşe Kayhan ablamız, uygulamalı tecrübe olduğunu zannetmem ama ablamız anlatırken ne bilim ... ııım ... neyse bağğlaan . Ama Ayşe hoca da kanaat getiriyor ki önemli olan boy değil işlevidir ya da önemli olan hatice değil netice demek istiyor ve golü size bırakıyor, hadi Hasan topu ağlara tak artık, korkma.
Burcu Güven - Büyüklük 04:07
Burcu Güven - Büyüklük 2.912 izlenme - 5 yıl önce
Allah'in Büyüklüğü İşte... 01:38
Allah'in Büyüklüğü İşte... 2.980 izlenme - 7 yıl önce allah'in büyüklüĞü İŞte...mutlaka izleyin...
Evrendeki Gezegenlerin Büyüklük Karşılaştırmaları 02:33
Evrendeki Gezegenlerin Büyüklük Karşılaştırmaları 395 izlenme - 2 yıl önce Gözlemlenebilir evrendeki gezegenlerin büyüklükleri karşılaştırılmıştır. Yaşadığımız evrenin ne kadar muazzam bir büyüklüğe sahip olduğunu anlamak için küçük bir video. İzlerken gerçekten noluyor lan dedirttiren bir video. Sıralamadaki gezegenler büyüdükçe büyüyor ve "insan gerçekten hayret ediyor" dinimiz amin.
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 03:40
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 773 izlenme - 5 yıl önce
Rol & Ogün Sanlısoy-Büyüklük Bende Kalsın Orjinal Klip 2011 Www Rockoza Com 03:49
Rol & Ogün Sanlısoy-Büyüklük Bende Kalsın Orjinal Klip 2011 Www Rockoza Com 494 izlenme - 5 yıl önce rol ve ogün sanlısoya dair herşey için ---- www.rockoza.com
Dünyanın En Büyükleri 00:49
Dünyanın En Büyükleri 377 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en büyükleri bir arada.geyik,kurbağa ve daha bir çok şey
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 03:40
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 152 izlenme - 2 yıl önce Albüm: İnce Derin Şarkı Sözleri(lyrics): Artık ben yokum Beni pas geçin bi zahmet Gerçek değilki yaşanan Zalimsin kardeşim Bana ters bu söyledigin Tutmadı sözlerin inanmam Yok say sen beni aldattın kendini yine Bedelsiz kalırmı sandın yaptığın onca şey Günahlar affedilmez sandığın hiçbir şey Büyüklük bende kalsın Korkunum ben senin Zamanla yüzleşmenin Üzülme nafile oldu olan Zalimsin kardeşim Bana ters bu söylediğin Tutmadı sözlerin inanmam Yok say sen beni aldattın kendini yine Bedelsiz kalırmı sandın yaptığın onca şey Günahlar affedilmez sandığın hiçbir şey Büyüklük bende kalsın Korkunum ben senin Zamanla yüzleşmenin Bedelsiz kalırmı sandın yaptığın onca şey Günahlar affedilmez sandığın hiç bir şey Büyüklük bende kalsın
Yelem Şekil Önümden Çekil ! 01:46
Yelem Şekil Önümden Çekil ! 95 izlenme - 2 yıl önce Yaşlı kral baba, zıpçıktı veliahta ders veriyor Beni adam gibi ve tekrar selamlayacaksın, ben de önünden öyle geçeceğim diyor. Saygı duyuyoruz, boşuna kral olmamış. Kullarını terbiye etmeyi biliyor.
büyüklük 03:27
büyüklük 196 izlenme - 7 yıl önce sayısal konuşmak lazım
Bu Formayı Taşımak Büyüklük İster! 00:56
Bu Formayı Taşımak Büyüklük İster! 54 izlenme - 2 yıl önce Bu Formayı Taşımak Büyüklük İster!
Ağacım Diye Böbürlenme..! Barış Erdoğan'dan damar bir şiir.Şiir Dünyası Serhat Aslan yorumu 05:17
Ağacım Diye Böbürlenme..! Barış Erdoğan'dan damar bir şiir.Şiir Dünyası Serhat Aslan yorumu 16 izlenme - 1 yıl önce Eser: Barış Erdoğan Seslendiren: Serhat Aslan BALAT SOKAKLARI,FENER SOKAKLARI BİR BAŞKA OLUR DOSTLUK DEYİNCE..BİRAZ AŞK BİRAZ DA SİTEM VAR ŞİİRDE..NE OLURSAN OL YİNE DE BÖBÜRLENME VAR..ŞAİRİMİZ BARIŞ ERDOĞAN DUYGUYU MÜKEMMEL İŞLEMİŞ DİZELERE,GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUZ..İYİ SEYİRLER..SERHAT ASLAN HIMM SÜLEYMANİYE SOKAKLARI'NIDA UNUTMAMAK LAZIM TABİ:) NEDE OLSA BALAT'TAN SÜLEYMANİYE'YE YOLLAR BİZİM DOSTLUKTA..
Evren Ne Kadar Büyük - Meraklı Maymun 08:10
Evren Ne Kadar Büyük - Meraklı Maymun 31 izlenme - 1 yıl önce Meraklı Maymun adlı bilim kanalıyla çeşitli bilimsel videolar çeken Çağan adlı arkadaş bu videosunda evrenin muazzam büyüklüğüne kısaca değinmiş ve evrende ayrıcalıklı bir konumda olduğumuz yanılgısını dile getirmiş Aranızda bilimi destekleyecek arkadaşlar için FonlaBeni Meraklı Maymun Ekipman Destek Kampanyası: http://bit.ly/1kbElm1 Meraklı Maymun youtube kanalı: http://www.youtube.com/channel/UChklsLaaAUw8fWw2LHnun4Q
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 03:40
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 103 izlenme - 5 yıl önce rol grubunun ogün sanlısoy ile düet çalışmaları olan "büyüklük bende kalsın" ın video klibi.
Rol & Ogün Sanlısoy - Büyüklük Bende Kalsın 03:40
Rol & Ogün Sanlısoy - Büyüklük Bende Kalsın 47 izlenme - 3 yıl önce Rol & Ogün Sanlısoy - Büyüklük Bende Kalsın
Mehmet İpek - Büyüklük Satma 04:16
Mehmet İpek - Büyüklük Satma 33 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Ayrılığa Dayanamam Çıkış Tarihi: 31.05.2011 Türk Halk Müziği
Silikon protezlerin büyüklüklerine nasıl karar verilir? 01:00
Silikon protezlerin büyüklüklerine nasıl karar verilir? 11 izlenme - 2 yıl önce Silikon protezlerin hangi boyutta olması gerektiğine plastik cerrah karar vermelidir.
Büyüklük Bende Kalsin Rol 03:40
Büyüklük Bende Kalsin Rol 27 izlenme - 5 yıl önce
Güneşin Ve Dünyanın Büyüklüğündeki Hassas Denge 01:08
Güneşin Ve Dünyanın Büyüklüğündeki Hassas Denge 10 izlenme - 2 yıl önce Güneşin Ve Dünyanın Büyüklüğündeki Hassas Denge.
Masum [orta Kalite Ve Büyüklük] 00:09
Masum [orta Kalite Ve Büyüklük] 18 izlenme - 5 yıl önce yok
Büyüklük hissi insanın dine samimi olarak yaklaşmasını engeller 02:22
Büyüklük hissi insanın dine samimi olarak yaklaşmasını engeller 3 izlenme - 1 yıl önce Büyüklük hissi insanın dine samimi olarak yaklaşmasını engeller Adnan Oktar’ın 23 Haziran 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Memelerde büyüklük ne gibi sorunlara yol açar? 01:15
Memelerde büyüklük ne gibi sorunlara yol açar? 3 izlenme - 1 yıl önce Meme büyüklüğü bel ve boyun fıtıkları gibi ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Rekabette Ölçek ve Büyüklük - CNBC-e Canlı Yayın 00:26
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Rekabette Ölçek ve Büyüklük - CNBC-e Canlı Yayın 8 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, rekabeti sadece ölçeğe ve büyüklüğe bağlamanın doğru olmadığını savunuyor.
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 03:42
Rol - Büyüklük Bende Kalsın 3 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: İnce Derin Çıkış Tarihi: 20.10.2010 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Artık ben yokum Beni pas geçin bi zahmet Gerçek değilki yaşanan Zalimsin kardeşim Bana ters bu söyledigin Tutmadı sözlerin inanmam Yok say sen beni aldattın kendini yine Bedelsiz kalırmı sandın yaptığın onca şey Günahlar affedilmez sandığın hiçbir şey Büyüklük bende kalsın Korkunum ben senin Zamanla yüzleşmenin Üzülme nafile oldu olan Zalimsin kardeşim Bana ters bu söylediğin Tutmadı sözlerin inanmam Yok say sen beni aldattın kendini yine Bedelsiz kalırmı sandın yaptığın onca şey Günahlar affedilmez sandığın hiçbir şey Büyüklük bende kalsın Korkunum ben senin Zamanla yüzleşmenin Bedelsiz kalırmı sandın yaptığın onca şey Günahlar affedilmez sandığın hiç bir şey Büyüklük bende kalsın
Büyüklük hissi insanın dine samimi olarak yaklaşmasını engeller 02:22
Büyüklük hissi insanın dine samimi olarak yaklaşmasını engeller 1 izlenme - 1 yıl önce Büyüklük hissi insanın dine samimi olarak yaklaşmasını engeller.