Hoşgeldiniz!

büyülemek

Çocukları Büyülemek - Alizbar - Dwarves' Songs in Hobbit's Hole 03:37
Çocukları Büyülemek - Alizbar - Dwarves' Songs in Hobbit's Hole 1.796 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden Hayvanat bahçesindeki Mors u ve süt emen bebeği büyülediği videolarını izlediğiniz Alizbar , bu seferde bir grup küçük kardeşimizi çaldığı arp la mest etmiş. kendisine ait olan bu şarkı ile sizi baş başa bırakıyorum. Mors için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/254738/morsa-flut-calmak Bebek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/249566/kaval-esliginde-sut-keyfi
Ne Messi ne de Ronaldo! Huertas büyüledi 00:35
Ne Messi ne de Ronaldo! Huertas büyüledi 2.338 izlenme - 4 yıl önce Ne Messi ne de Ronaldo! Huertas büyüledi
Resim Çizen Fil Görenleri Büyülüyor 01:40
Resim Çizen Fil Görenleri Büyülüyor 270 izlenme - 4 yıl önce Tayland'da fırçayla resim çizen film görenlerin ağzını açık bırakıyor.
Su İçen Karıncanın Büyüleyici Görüntüsü 00:31
Su İçen Karıncanın Büyüleyici Görüntüsü 107 izlenme - 3 yıl önce Karıncaların dünyasına yolculuk yapan bilim adamları küçük ama güçlü böcek türünü su içerken görüntülediler.
Bu Yetenek Herkesi Büyüledi! 04:10
Bu Yetenek Herkesi Büyüledi! 65 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'da yayınlanan yetenek yarışmasında Alexander Shtifanov adlı yarışmacı jüriyi bile şaşkına çevirdi. Barmen olan Shtifanov müthiş gösterisi ile izleyenleri adeta büyüledi.
Hey Canlı - Ana Beatriz Güzelliğiyle Büyüledi 03:53
Hey Canlı - Ana Beatriz Güzelliğiyle Büyüledi 64 izlenme - 4 yıl önce Bir derginin özel çekimleri için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü manken Ana Beatriz Barros'un çekim görüntüleri
Salih Uçan, Performansıyla İtalyanları Büyüledi 03:38
Salih Uçan, Performansıyla İtalyanları Büyüledi 40 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe'nin Roma'ya kiraladığı 20 yaşındaki Salih Uçan, performansıyla İtalyan taraftarların dikkatini çekti.