Hoşgeldiniz!

Büyülemek Videoları İzle

Çocukları Büyülemek - Alizbar - Dwarves' Songs in Hobbit's Hole 03:37
Çocukları Büyülemek - Alizbar - Dwarves' Songs in Hobbit's Hole 1.750 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden Hayvanat bahçesindeki Mors u ve süt emen bebeği büyülediği videolarını izlediğiniz Alizbar , bu seferde bir grup küçük kardeşimizi çaldığı arp la mest etmiş. kendisine ait olan bu şarkı ile sizi baş başa bırakıyorum. Mors için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/254738/morsa-flut-calmak Bebek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/249566/kaval-esliginde-sut-keyfi
Ne Messi ne de Ronaldo! Huertas büyüledi 00:35
Ne Messi ne de Ronaldo! Huertas büyüledi 2.337 izlenme - 3 yıl önce Ne Messi ne de Ronaldo! Huertas büyüledi
Resim Çizen Fil Görenleri Büyülüyor 01:40
Resim Çizen Fil Görenleri Büyülüyor 201 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da fırçayla resim çizen film görenlerin ağzını açık bırakıyor.
Su İçen Karıncanın Büyüleyici Görüntüsü 00:31
Su İçen Karıncanın Büyüleyici Görüntüsü 103 izlenme - 2 yıl önce Karıncaların dünyasına yolculuk yapan bilim adamları küçük ama güçlü böcek türünü su içerken görüntülediler.
Bu Yetenek Herkesi Büyüledi! 04:10
Bu Yetenek Herkesi Büyüledi! 59 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'da yayınlanan yetenek yarışmasında Alexander Shtifanov adlı yarışmacı jüriyi bile şaşkına çevirdi. Barmen olan Shtifanov müthiş gösterisi ile izleyenleri adeta büyüledi.
Hey Canlı - Ana Beatriz Güzelliğiyle Büyüledi 03:53
Hey Canlı - Ana Beatriz Güzelliğiyle Büyüledi 63 izlenme - 3 yıl önce Bir derginin özel çekimleri için Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü manken Ana Beatriz Barros'un çekim görüntüleri
Bu Animasyon İle Milyonları Büyüledi 00:44
Bu Animasyon İle Milyonları Büyüledi 35 izlenme - 2 yıl önce ingiltere’de Dave Fothergill adlı animatör hazırladığı bir animasyon videosuyla izleyenlerde adeta hipnotize etkisi oluşturdu. Videosunun ismini, “I’ve fallen, and I can’t get up! (Düştüm ve kalkamıyorum!)” koyan Dave Fothergill’in animasyon filmi kısa sürede izlenme rekoru kırdı. Özel animasyon teknikleri kullanılarak oluşturulan videoda onlarca insanın pervaneyi andıran ve dönen bir çubuğun etrafında düşüşü ve sürüklenişi görüldü. Videoyu oluşturan Dave Fothergill ise bir sürü animasyon halindeki insanın bulunduğu videoyu Maya adlı animasyon programıyla yaptığını ifade etti.
Salih Uçan, Performansıyla İtalyanları Büyüledi 03:38
Salih Uçan, Performansıyla İtalyanları Büyüledi 40 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Roma'ya kiraladığı 20 yaşındaki Salih Uçan, performansıyla İtalyan taraftarların dikkatini çekti.