Hoşgeldiniz!

Büyümek Videoları İzle

Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 01:24
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 149.231 izlenme - 4 yıl önce Ne kadar büyürsek büyüyelim anneler hep aynı sevgiyle üstümüze titrer. En çok teşekkürü tabi ki onlar hak eder... 28 yıldır annelerimizin yanında olan Cif, tüm annelerin anneler gününü kutlar.
Kardeşinin Büyümesini İstemeyen Küçük Kız 00:56
Kardeşinin Büyümesini İstemeyen Küçük Kız 38.429 izlenme - 3 yıl önce Kardeşinin Büyümesini İstemeyen Küçük Kız
Seksenler'de Büyümek - TRT Belgesel 27:14
Seksenler'de Büyümek - TRT Belgesel 1.717 izlenme - 3 ay önce 80'li yılların çocuk yıldızı Mine Çayıroğlu'nun anlatımıyla o yılları hoş bir dille anlatan TRT Belgeseli.
Çocuk Şiddetine Dur De! (Altyazılı) 00:39
Çocuk Şiddetine Dur De! (Altyazılı) 2.545 izlenme - 2 yıl önce Çocuğa şiddet ve çocuk üzerine bıraktığı etkiye tepki için bir çocuğu resmen evire çevire dövmüşler. Çocuğa şiddeti anlatmak için böyle çocuk dövülür mü lan demeden önce anlatılmak istenen şiddet uygulanan çocukların bu yüzden çocuk olmanın kötü olduğunu düşünmesine sebep olacağı bu yüzden çocuk olmaktan nefret edilmesi anlatılıyor.
Asla Büyümek İstemeyen Küçük Kızın Ağlamaklı İsyanı 00:23
Asla Büyümek İstemeyen Küçük Kızın Ağlamaklı İsyanı 186 izlenme - 4 ay önce 'Ben büyümek istemiyorum. Ağlamak istiyorum.' diyerek hıçkırıklara boğulan bu küçük kız çocuğu sosyal medyanın en çok sevilenleri arasında.
Kardeşinin Büyümesini İstemeyen Küçük Kız 00:56
Kardeşinin Büyümesini İstemeyen Küçük Kız 1.017 izlenme - 3 yıl önce Kardeşinin büyümesini istemeyerek ağlayan kızı beraber izliyoruz
73 Saniyede Bir Ördeğin Gözlerimizin Önünde Büyümesine Tanıklık Etmek 01:08
73 Saniyede Bir Ördeğin Gözlerimizin Önünde Büyümesine Tanıklık Etmek 737 izlenme - 2 yıl önce Yumurtadan çıkıp yetişkin bir ördek olmasına kadar geçen süreyi time lapse olarak 73 saniyede izliyoruz...
raising helen 02:27
raising helen 2.341 izlenme - 6 yıl önce model ajansında çalışan helen mirren kate hudson kariyerinde hızla ilerleyen ve şehir hayatının karmaşasına alışkın bir kadındır. terfi edilmek üzereyken ablasının ve eniştesinin trafik kazasında öldüğünü öğrenir. çocuklar hakkında hiç tecrübesi olmayan helen kız kardeşininin çocuklarına bakmaya başlar. hem çocuklarla ilgilenmek hem de iş yaşamında başarılı olmak o kadar kolay değildir.
Palabıyık Rocky 01:12
Palabıyık Rocky 548 izlenme - 2 yıl önce İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Bir gün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Dünyaya ün salacağım. Ben kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. movie: tarzan rıfkı (1986)
Esaretin Bedeli - Düzelmek mi ? 02:52
Esaretin Bedeli - Düzelmek mi ? 206 izlenme - 7 ay önce Filmde yer alan bu sahnede, ömür boyu hapis cezası alan bir adamın içsel büyümesi ve kişisel değişimi anlatılıyor. İşte Morgan Freeman'dan muhteşem bir performansı ise bizlere sadece duygu dolu anlar yaşattırıyor. İyi seyirler efem.
Korkusuz Sarışın - Balon Gerilimi 02:30
Korkusuz Sarışın - Balon Gerilimi 530 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerdeki sarışın aplamız gerçekten cesurmuş zira o balonu şişirdikçe artan gerilimi az çok hepimiz biliriz. Yusuf yusuf dedikçe daha da büyür balon ve gerilim. Derken Buummm neyse onu bunu yapan ablalar da zaten forno star oldukları için oldukça gözü karalar aslında. Görüntü ANV ödüllerinde eğlenen bir grup fornocu ablamıza ait.
Halka Filmdeki Samara Büyüdü - Daveigh Chase 01:36
Halka Filmdeki Samara Büyüdü - Daveigh Chase 694 izlenme - 2 yıl önce Halka (The ring) filminin akıllara kazınan sahnelerinde oynayan küçük kız Samara büyüdü. Gerçek adıyla Daveigh Chase'in günümüzdeki genç kız hali.
Ördeğin Gözlerimizin Önünde Büyümesine Tanıklık Etmek  01:08
Ördeğin Gözlerimizin Önünde Büyümesine Tanıklık Etmek 154 izlenme - 2 yıl önce Yumurtadan çıktığı andan yetişkin bir ördek olmasına kadar olan zamanı timelapse olarak 73 saniyede izliyoruz.
Şehir çocukları ne kadar özgür olmalı? 02:59
Şehir çocukları ne kadar özgür olmalı? 189 izlenme - 2 yıl önce Çocukça Başkent portalının kurucusu Eda Dilhan Aydın, katıldığı Alternatif Anne programında Gülüş Türkmen ile şehirde büyümenin özelliklerini konuşuyor. Apartmanda büyüyen çocuklarımızın sokakta büyümelerine izin verebilir miyiz? Onu hem tehlikelerden korumak, hem de yeterince özgür kılmak için nasıl bir ayar yapmalı?
Çocuğunuzun ergenlik dönemine girdiğini nasıl anlarsınız? 01:12
Çocuğunuzun ergenlik dönemine girdiğini nasıl anlarsınız? 173 izlenme - 2 yıl önce Uzman psikolog Günnur İlhan, Alternatif Anne radyo programında Gülüş Türkmen ile ergenliği konuştu.
Halka Filmdeki Samara Büyüdü - Daveigh Chase 01:36
Halka Filmdeki Samara Büyüdü - Daveigh Chase 219 izlenme - 2 yıl önce Halka (The ring) filminin akıllara kazınan sahnelerinde oynayan küçük kız Samara büyüdü. Gerçek adıyla Daveigh Chase'in günümüzdeki genç kız hali.
Can - Büyümek 01:21
Can - Büyümek 131 izlenme - 1 yıl önce Her bölümü heyecanla beklenen Can çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Yumurcak Tv'nin sevilen çizgi filmi Can bizlerle.
Bir Kız 14 Yaşına Kadar Nasıl Büyür? 04:05
Bir Kız 14 Yaşına Kadar Nasıl Büyür? 231 izlenme - 3 yıl önce Babası 14 Yaşına Gelene Kadar Kızını Her Gün Kameraya Almış Ve Ondan Bir Özet Video Çıkarmış. 4 Dakikalık Kızım Nasıl Büyüdü Videosu. Bir Çocuğun Yıl Yıl Büyüyerek 14 Yıl Geçirmesini 4 Dakikada İzleyin.
Jale Kaya Büyümek İstemiyorum 04:21
Jale Kaya Büyümek İstemiyorum 324 izlenme - 5 yıl önce damardan mehmet
Ankara'da şehir çocuğu olarak büyümek 02:24
Ankara'da şehir çocuğu olarak büyümek 169 izlenme - 2 yıl önce Çocukça Başkent portalının kurucusu Eda Dilhan Aydın, katıldığı Alternatif Anne programında Gülüş Türkmen ile şehirde büyümenin özelliklerini konuşuyor.
10 İnsan Gücünde Hapşırık - Yalçın Çakır 00:23
10 İnsan Gücünde Hapşırık - Yalçın Çakır 246 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır abimiz bu seferki programında hapşırık kurbanı oluyor,konuklardan biri çok şiddetli hapşırınca Yalçın Çakır abimiz önce endişelenip konuğa bakıyor,ardından reklama gidiyor.
Egenlik: Ne zaman başlar, ne zaman biter? 01:10
Egenlik: Ne zaman başlar, ne zaman biter? 135 izlenme - 2 yıl önce Uzman psikolog Günnur İlhan, Alternatif Anne radyo programında Gülüş Türkmen ile ergenliği konuştu.
Aniden Büyüyen Balık Şakası 01:42
Aniden Büyüyen Balık Şakası 151 izlenme - 2 yıl önce Sevimli şakacı çocuk beslediği balığın tek yemlemeyle büyüyeceğini söylüyor ama ona kimse inanmıyor, ya şakacı çocuğun dediği gerçeklesirse...
Insan Buyudukce Anlıyor (Yedi Güzel Adam) 01:51
Insan Buyudukce Anlıyor (Yedi Güzel Adam) 278 izlenme - 3 yıl önce Insan buyudukce anlıyor bazı zihin karısıklıklarının sebebini (Yedi Güzel Adam)
2 Haftalık Bebeğin 24 Saati 03:22
2 Haftalık Bebeğin 24 Saati 200 izlenme - 2 yıl önce Joshua adındaki bu bebek henüz 2 haftalıkken ailesi sırandan bir günün tamamını videoya almışlar..aşama aşama bebek bakmanın zorluklarını vs. gösteren bir video. iyi seyirler.
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 01:22
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 311 izlenme - 2 yıl önce Annenize en çok hangi cümleyi kurduğunuzu hiç düşündünüz mü? Ben düşündüm ve şuna karar verdim; ben hep kendim için kurmuşum cümlelerimi. Cif ise bunu konu alan çok hoş bir reklam filmi çekmiş. Keyifli seyirler...
Gözünüzün Önünde Büyüyen Pandalar - 0 & 100 Gün 02:47
Gözünüzün Önünde Büyüyen Pandalar - 0 & 100 Gün 270 izlenme - 2 yıl önce Atlanta hayvanat bahçesinde yaşayan minik pandalar Mei Lun ve Mei Huan'un doğumundan itibaren 100 gün boyunca nasıl büyüdüğünü izlemek ister misiniz?
Gözün Evrimi - Richard Dawkins 14:30
Gözün Evrimi - Richard Dawkins 194 izlenme - 2 yıl önce Richard Dawkins'in 1996 yazdığı ''Olasılıksız Dağına Tırmanmak'' kitabında evrim ve birikimli seçilim konularını işlemiş.''Evrenle Büyümek'' adlı belgeselinin 3. serisinde(olasılıksız dağına tırmanmak) de gözün evrimine çeşitli benzetmelerle değinmiş.
Türkiye Ekonomisi %4.4 Büyüdü 00:40
Türkiye Ekonomisi %4.4 Büyüdü 214 izlenme - 2 yıl önce İzahı olmayan şeylerin mizahı olur. Kaynak : kamusalmizah http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171298/bence-komik-2
2 Haftalık Bebeğin 24 Saati 03:22
2 Haftalık Bebeğin 24 Saati 191 izlenme - 3 yıl önce Joshua adındaki bu bebek henüz 2 haftalıkken ailesi sırandan bir günün tamamını videoya almışlar..aşama aşama bebek bakmanın zorluklarını vs. gösteren bir video. iyi seyirler.