Hoşgeldiniz!

büyümüş

Erdo'dan Ke-Mal'e Beste - Göbeğin Büyümüş Okula Ya 01:13
Erdo'dan Ke-Mal'e Beste - Göbeğin Büyümüş Okula Ya 14.127 izlenme - 7 yıl önce
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 46:29
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 2.412 izlenme - 3 yıl önce 9 Bölüm olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır. Tarcan 50 yaşlarında babadan kalma bir eczacı. Tarcan biraz içine kapanık, Daha çok bilimle kimya, simya olayları ile ilgilenen bir tip. Üniversitede okurken tanıştığı ilk aşkı tarafından bir doktora tercih edildiği için kadınlardan nefret ediyor ve onlardan olabildiğince uzak duruyor. Ancak bu durum Tarcan'ın eczanesinin bulunduğu mahalledeki 23 yaşındaki Şebnem'i görmesiyle değişiyor. Duyguları alt üst olan Tarcan, Şebnem'e sırılsıklam aşık oluyor. Fakat aralarında 20 yaş fark var. Tarcan bundan sonraki hayatını aradaki bu yirmi yaşı kapatmaya adıyor ve babasından kalan formül defterini kullanarak kendini gençleştirmek için deneylere başlıyor. Kısmen başarılı da oluyor. Ancak kafasındaki hesaplar deneye uymuyor ve geliştirdiği iksiri içince Şebnem kendisinden 14 yaş büyük oluyor. Yani Tarcan, iksiri içince dokuz yaşındaki afacan'a dönüşüyor. Tarcan çok büyük bir hata yaptığını anlıyor anlamasına ama iş işten geçiyor. Çünkü, Tarcan'ın ne zaman afacan, afacan'ın ne zaman yeniden Tarcan olacağı belli değil. Bu gizemli dönüşüm hiç beklenmedik anlarda sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor. Hem Tarcan hem de afacan zor ve bir o kadar da kahkaha yaşıyor. Müzik : Temel Zümrüt Yayın Kanalı : Kanal D Türü : Sit-com komedi (alıntıdır)
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş-they Are Grown 00:06
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş-they Are Grown 1.773 izlenme - 4 yıl önce
Ne Kadar da Büyümüş Anasını Yediğim 00:19
Ne Kadar da Büyümüş Anasını Yediğim 1.084 izlenme - 3 yıl önce O fare öyle gezerken kedinin ''büyüyecek de kedi abisine yem olacak'' diye düşündüğü anlar. Tatava yapmadan izleyip geçelim.
Namaz Kılan Çocuk 02:21
Namaz Kılan Çocuk 2.008 izlenme - 10 yıl önce hayırlı çocuk
Yetişkin Olmak (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 11:17
Yetişkin Olmak (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 135 izlenme - 9 ay önce Kocaman kafalı, eğlenceli mavi kedi Gumball ve bacak büyütmüş bir Japon balığı olan en iyi arkadaşı Darwin, Cartoon Network’ün komedi dizisi Muhteşem Gumball Dünyası’nda, şamatayı ve eğlenceyi arttırıyorlar. BAFTA ödüllü dizi, bir banliyöde, çok sıradan bir kasabada yaşayan, çok sıradan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Gumball ve Darwin’e ek olarak, Anne gökkuşağı fabrikasında çalışırken evde kalan, 1.90 boyunda pembe bir tavşan olan Baba ve 4 yaşındaki dahi tavşan Anais de var. Bu sezon bazı zor sorulara cevaplar bulacağız, örneğin; Gumball Penny’nin sevgisini kazanabilecek mi? Muz Joe kalemini çiğnediğinde Darwin nasıl tepki verecek? Ve Gumball ve Darwin ilk cep telefonlarını aldıklarında ne olacak? Bu soruların hepsinin cevabı verilecek, yani belki tam da verilecek diyemeyiz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli olacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Numaracı Bebek!!! 00:48
Numaracı Bebek!!! 1.118 izlenme - 10 yıl önce ...
Ve Geleceğin Şampiyonu! Masa Tenisinde Fena Bir Minik... 00:46
Ve Geleceğin Şampiyonu! Masa Tenisinde Fena Bir Minik... 113 izlenme - 1 yıl önce Yetenek ve sevimilik. İkisi de bir arada olunca...
Büyümüşte Küçülmüş - Jenerik 01:07
Büyümüşte Küçülmüş - Jenerik 141 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Nilgün Belgün,Kerim Altaylar'ın başrollerinde oynadığı çocukluğumuz sevimli dizilerindendi..ayrıca melisa sözen de vardı ki sırf bu yüzden bir bölümünün tamamını izlemişliğim vardır.
İyice Büyümüş (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 04:49
İyice Büyümüş (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 87 izlenme - 9 ay önce Kocaman kafalı, eğlenceli mavi kedi Gumball ve bacak büyütmüş bir Japon balığı olan en iyi arkadaşı Darwin, Cartoon Network’ün komedi dizisi Muhteşem Gumball Dünyası’nda, şamatayı ve eğlenceyi arttırıyorlar. BAFTA ödüllü dizi, bir banliyöde, çok sıradan bir kasabada yaşayan, çok sıradan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Gumball ve Darwin’e ek olarak, Anne gökkuşağı fabrikasında çalışırken evde kalan, 1.90 boyunda pembe bir tavşan olan Baba ve 4 yaşındaki dahi tavşan Anais de var. Bu sezon bazı zor sorulara cevaplar bulacağız, örneğin; Gumball Penny’nin sevgisini kazanabilecek mi? Muz Joe kalemini çiğnediğinde Darwin nasıl tepki verecek? Ve Gumball ve Darwin ilk cep telefonlarını aldıklarında ne olacak? Bu soruların hepsinin cevabı verilecek, yani belki tam da verilecek diyemeyiz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli olacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 11:31
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 237 izlenme - 3 yıl önce Halk TV'de yayınlanan, usta gazeteci Uğur Dündarı'ın sunduğu "Halk Arenası" programında bu akşam balyoz davası mahkumlarının aileleri vardı. Deniz Kurmay Albay Erdinç Altıner'in oğlu Atahan Altıner programa damgasını vurdu. 9 yaşındaki Atahan'ın söyledikleri izleyenleri hem güldürdü hem ağlattı.
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş- They are Grown 00:06
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş- They are Grown 238 izlenme - 4 yıl önce
little big league 01:51
little big league 228 izlenme - 7 yıl önce kendisine profesyonel bir beysbol takımı miras kalan 12 yaşındaki bir çocuğun keyifli hikyesi.
O Kardeşler Büyümüş 00:06
O Kardeşler Büyümüş 78 izlenme - 4 yıl önce https://www.facebook.com/HayatimVine
Ağlama İşini Sanata Döken Ufaklık 00:51
Ağlama İşini Sanata Döken Ufaklık 22 izlenme - 12 ay önce Aile fertlerine ve yakın akrabalara göre ağlama çeşitleri sergileyen ufaklığın oscarlık performansı kameraya böyle yansıdı.
Noah, Beşiktaş'ın 11'ini saydı. Şenol Güneş oldu 00:26
Noah, Beşiktaş'ın 11'ini saydı. Şenol Güneş oldu 21 izlenme - 1 yıl önce Atiba'nın sempatik çocuğu sosyal medyanın yeni ve sempatik fenomenlerinden biri...
Torununa Halay Oynatan Elazığlı 01:18
Torununa Halay Oynatan Elazığlı 11 izlenme - 12 ay önce Torununa halay oynatan Elazığlı