Hoşgeldiniz!

Büyümüş Videoları İzle

Erdo'dan Ke-Mal'e Beste - Göbeğin Büyümüş Okula Ya 01:13
Erdo'dan Ke-Mal'e Beste - Göbeğin Büyümüş Okula Ya 13.403 izlenme - 6 yıl önce
Ne Kadar da Büyümüş Anasını Yediğim 00:19
Ne Kadar da Büyümüş Anasını Yediğim 1.074 izlenme - 2 yıl önce O fare öyle gezerken kedinin ''büyüyecek de kedi abisine yem olacak'' diye düşündüğü anlar. Tatava yapmadan izleyip geçelim.
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş-they Are Grown 00:06
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş-they Are Grown 1.772 izlenme - 3 yıl önce
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 46:29
Büyümüş de Küçülmüş - 1. Bölüm 958 izlenme - 1 yıl önce 9 Bölüm olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır. Tarcan 50 yaşlarında babadan kalma bir eczacı. Tarcan biraz içine kapanık, Daha çok bilimle kimya, simya olayları ile ilgilenen bir tip. Üniversitede okurken tanıştığı ilk aşkı tarafından bir doktora tercih edildiği için kadınlardan nefret ediyor ve onlardan olabildiğince uzak duruyor. Ancak bu durum Tarcan'ın eczanesinin bulunduğu mahalledeki 23 yaşındaki Şebnem'i görmesiyle değişiyor. Duyguları alt üst olan Tarcan, Şebnem'e sırılsıklam aşık oluyor. Fakat aralarında 20 yaş fark var. Tarcan bundan sonraki hayatını aradaki bu yirmi yaşı kapatmaya adıyor ve babasından kalan formül defterini kullanarak kendini gençleştirmek için deneylere başlıyor. Kısmen başarılı da oluyor. Ancak kafasındaki hesaplar deneye uymuyor ve geliştirdiği iksiri içince Şebnem kendisinden 14 yaş büyük oluyor. Yani Tarcan, iksiri içince dokuz yaşındaki afacan'a dönüşüyor. Tarcan çok büyük bir hata yaptığını anlıyor anlamasına ama iş işten geçiyor. Çünkü, Tarcan'ın ne zaman afacan, afacan'ın ne zaman yeniden Tarcan olacağı belli değil. Bu gizemli dönüşüm hiç beklenmedik anlarda sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor. Hem Tarcan hem de afacan zor ve bir o kadar da kahkaha yaşıyor. Müzik : Temel Zümrüt Yayın Kanalı : Kanal D Türü : Sit-com komedi (alıntıdır)
Namaz Kılan Çocuk 02:21
Namaz Kılan Çocuk 2.005 izlenme - 8 yıl önce hayırlı çocuk
büyümüş de küçülmüş 01:08
büyümüş de küçülmüş 864 izlenme - 8 yıl önce büyümüş de küçülmüş
Büyümüşte Küçülmüş - Jenerik 01:07
Büyümüşte Küçülmüş - Jenerik 109 izlenme - 12 ay önce Başrollerinde Mehmet Ali Erbil, Nilgün Belgün,Kerim Altaylar'ın başrollerinde oynadığı çocukluğumuz sevimli dizilerindendi..ayrıca melisa sözen de vardı ki sırf bu yüzden bir bölümünün tamamını izlemişliğim vardır.
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 11:31
Küçük Adam Atahan - Halk Arenası 193 izlenme - 1 yıl önce Halk TV'de yayınlanan, usta gazeteci Uğur Dündarı'ın sunduğu "Halk Arenası" programında bu akşam balyoz davası mahkumlarının aileleri vardı. Deniz Kurmay Albay Erdinç Altıner'in oğlu Atahan Altıner programa damgasını vurdu. 9 yaşındaki Atahan'ın söyledikleri izleyenleri hem güldürdü hem ağlattı.
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş- They are Grown 00:06
Vine Türkiye - O Kardeşler Büyümüş- They are Grown 238 izlenme - 3 yıl önce
O Kardeşler Büyümüş 00:06
O Kardeşler Büyümüş 78 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/HayatimVine
little big league 01:51
little big league 135 izlenme - 6 yıl önce kendisine profesyonel bir beysbol takımı miras kalan 12 yaşındaki bir çocuğun keyifli hikyesi.