Hoşgeldiniz!

büyüteç

iPhone 6S Büyütece Maruz Bırakılırsa 03:02
iPhone 6S Büyütece Maruz Bırakılırsa 1.271 izlenme - 3 ay önce iPhone 6S Büyütece Maruz Bırakılırsa iPhone 6S model telefon güneş ışığı altında büyütece maruz bırakılırsa ne olur...
Striptizci Ve Teyze :))) 00:29
Striptizci Ve Teyze :))) 10.172 izlenme - 9 yıl önce optik okuyucu :)
Oda Arkadaşım Sevgilim 04:53
Oda Arkadaşım Sevgilim 1.951 izlenme - 2 yıl önce Hikayenin kahramanı Ahmet'in tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Ahmet için işler istediği gibi gitmez.Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Ahmet için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak.
Striptizzz 18 00:29
Striptizzz 18 8.957 izlenme - 9 yıl önce gözlük reklamı
Zar Hilesini Çözme Tekniği - Kadir İnanır 00:57
Zar Hilesini Çözme Tekniği - Kadir İnanır 967 izlenme - 1 yıl önce Zar oyununda hep kaybeden taraf Olan Kadir İnanır, atom fiziği profesörü olmanın nimetlerinden faydalanır. Hileyi büyüteç yardımıyla çözer ve paraları götürür.
Su ile Ateş Yakmanın 5 Yolu 03:31
Su ile Ateş Yakmanın 5 Yolu 322 izlenme - 2 yıl önce Hayat kurtarır kurtarmaz tartışılır ama yararlı olacağını düşünüyorum. İzleyerek ateş yakmayı öğrenelim.
Pet Şişe Ve Büyüteçle Yapılabilecek Basit Bir Teleskop 01:29
Pet Şişe Ve Büyüteçle Yapılabilecek Basit Bir Teleskop 4 izlenme - 5 gün önce pet şişe ve büyüteçle yapılabilecek basit bir teleskop.cok isinize yarayacak ayni zamanda teleskop nasil yapilir,kolayca ogrene bileceginiz bir vidyo.
ateş yakma gücüm 01:06
ateş yakma gücüm 762 izlenme - 6 yıl önce kesin izleyin
Büyüteç Şov 01:49
Büyüteç Şov 192 izlenme - 3 yıl önce Büyüteç Şov
Bilim Haftası - Büyüteçle Kağıt Yakmak 02:39
Bilim Haftası - Büyüteçle Kağıt Yakmak 157 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu izlerken bir yandanda bir Brecht oyununun Berlin'deki prömiyerini ve seyircilerin boş koltuk bulabilmek için uğraş verdiklerini düşünün. Bir yandan Oscar töreninin hazırlıklarını bir yandan Spielberg'in yeni film hazırlığını bir yandan Greenpeace üyelerinin okyanusun ortasındaki bir eylemini bir diğer yandanda ne olacak bu Juventus'un hali? diye düşünün. İşte o zaman hayatın felsefesini bir nebze anlayabilirsiniz.
Güneş Işığını Büyüteçle Yansıtıp Telefona Dalan Arkadaşının Elini Yakan Adam 00:30
Güneş Işığını Büyüteçle Yansıtıp Telefona Dalan Arkadaşının Elini Yakan Adam 95 izlenme - 2 yıl önce Büyüteçlerle güneşi eğip bükmeyi denememiş olanımız yoktur. Uğraştığı şeye dalan insanı korkutmak ya da onunla uğraşmakta hemen hemen her insanın da hoşuna gider. Ancak dalmış bir insanın elini büyüteçle yakmak bu durumların biraz üzerinde sinir bozucu bir şaka olabilir.
Büyüteçle Arkadaşını Yakmak 00:30
Büyüteçle Arkadaşını Yakmak 67 izlenme - 1 yıl önce Başlık biraz garip gelmiş olabilir. Telefona dalmış olan arkadaşının elini büyüteç yardımıyla yakan kızıl arkadaş karşınızda.
Fireworks Büyüteç Yapımı 02:07
Fireworks Büyüteç Yapımı 70 izlenme - 3 yıl önce Fireworks Büyüteç Yapımı
SuperBot - Büyüteç Sorunu 03:17
SuperBot - Büyüteç Sorunu 62 izlenme - 3 yıl önce SuperBot'un Büyüteç Sorunu...
Arda Demir Yapım Büyüteç Kullanma 01:20
Arda Demir Yapım Büyüteç Kullanma 62 izlenme - 4 yıl önce Gülmeyin Daha 8 Yaşındayım....
Fİnale 2011 Resize Büyüteç Kullanımı (Emre Pınarbaşı) 02:12
Fİnale 2011 Resize Büyüteç Kullanımı (Emre Pınarbaşı) 48 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut ilter Aykut Öğretmen finale 2011 Ölçü genişliği ve nota kaydırma özellliği Edit Beat Chart Aykut Öğretmen Finale 2011 Ölçü Sayısı Nasıl Değiştirilir (Videolu Ders Anlatımı) Aykut Öğretmen Finale 2011 in Başlıca Özellikleri Kullanıcı dostu ara yüz, kolay erişilebilen menüler Setup wizard ile saniyeler içinde mükemmel partisyon yaratma Midi klavye, bilgisayar klavyesi, fare, mikrofon ya da tarama yoluyla nota yazma olanakları Önceden yazılmış notaları tarama (scanning) yoluyla finale dosyası haline dönüştürebilme Partisyondan, yeniden yazmaya gerek kalmaksızın partileri ayırabilme Müzik öğretmenleri için sınırsız kaynaklar, çalışma yaprakları, sınıf repertuvarı, bulmacalar ve oyunlar yaratma olanağı Video desteği ile dosyaları (SMPTE) video formatına çevirme TempoTap ile istenilen yerde kolayca tempo değişikliği yapma Playback özelliği sayesinde kompozisyonunuzu anında dinleyebilme v400'den fazla dünya çapında bilinen Garritan (sampling) çalgı sesleri ve Aria Player Tapspace Virtual Drumline ile 100'den fazla gerçek vurma çalgı sesi Human Playback özelliği sayesinde gerçeğinden ayrıt edilemeyen dijital kayıtlar VST/AU özelliği sayesinde diğer ses modülleri ile entegrasyon MP3 yada VAW formatında dosya kaydetme özelliği MicNotator ile bakır ya da ağaç üflemeli çalgıları canlı olarak notanıza ekleyebilme Öğrenci ve öğretmenler için renkli ve özel nota başlıkları yaratabilme Kullanıcı kılavuzunu anlamakta güçlük çekenler için Quickstart Video ile öğrenme Auido track formatındaki dosyaları record ve import olanağı Band in a Box -- Auto Harmonizing özelliği sayesinde melodilerinizi 6 sese kadar akor şifreleri ile armonilendirebilme Execise Wizard sayesinde yazmadan 50000'den fazla bando, orkestra ve koro pratikleri Studio View özelliği ile bütün partileri mixer üzerinde görebilme ve ayarlayabilme MusicXML 3.0 özelliği ile dosyalarınızı diğer müzik programlarına import ve export edebilme Finale'nin 2007 versiyonundan 2012 versiyonuna kadar yapılan bütün değişiklikleri bu dosyadan öğrenebilirsiniz. Müzik Dersi , Finale Nota Yazım Programı , Kullanım Klavuzu , nasıl yapılır Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu ölçü sayısı, Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu
Oda Arkadaşım Sevgilim 04:53
Oda Arkadaşım Sevgilim 35 izlenme - 2 yıl önce Hikayenin kahramanı Ahmet'in tek isteği anlaşabileceği bir oda arkadaşıdır. Her yeni haftaya bu umutla başlayan Ahmet için işler istediği gibi gitmez.Her oda arkadaşında ayrı bir hüsrana uğrar. Ahmet için zorlu bir o kadar da eğlenceli hikayeler ardı ardına sizlerle olacak.
Dedektif İzmir - Dedektiflik İzmir - Kanal7 Haber 02:18
Dedektif İzmir - Dedektiflik İzmir - Kanal7 Haber 58 izlenme - 4 yıl önce Dedektif ve Dedektiflik
Finale 2011 Using the positioning triangles Finale 2011 Hakkında Bilgiler 5 00:37
Finale 2011 Using the positioning triangles Finale 2011 Hakkında Bilgiler 5 58 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut ilter Aykut Öğretmen finale 2011 Ölçü genişliği ve nota kaydırma özellliği Edit Beat Chart Aykut Öğretmen Finale 2011 Ölçü Sayısı Nasıl Değiştirilir (Videolu Ders Anlatımı) Aykut Öğretmen Finale 2011 in Başlıca Özellikleri Kullanıcı dostu ara yüz, kolay erişilebilen menüler Setup wizard ile saniyeler içinde mükemmel partisyon yaratma Midi klavye, bilgisayar klavyesi, fare, mikrofon ya da tarama yoluyla nota yazma olanakları Önceden yazılmış notaları tarama (scanning) yoluyla finale dosyası haline dönüştürebilme Partisyondan, yeniden yazmaya gerek kalmaksızın partileri ayırabilme Müzik öğretmenleri için sınırsız kaynaklar, çalışma yaprakları, sınıf repertuvarı, bulmacalar ve oyunlar yaratma olanağı Video desteği ile dosyaları (SMPTE) video formatına çevirme TempoTap ile istenilen yerde kolayca tempo değişikliği yapma Playback özelliği sayesinde kompozisyonunuzu anında dinleyebilme v400'den fazla dünya çapında bilinen Garritan (sampling) çalgı sesleri ve Aria Player Tapspace Virtual Drumline ile 100'den fazla gerçek vurma çalgı sesi Human Playback özelliği sayesinde gerçeğinden ayrıt edilemeyen dijital kayıtlar VST/AU özelliği sayesinde diğer ses modülleri ile entegrasyon MP3 yada VAW formatında dosya kaydetme özelliği MicNotator ile bakır ya da ağaç üflemeli çalgıları canlı olarak notanıza ekleyebilme Öğrenci ve öğretmenler için renkli ve özel nota başlıkları yaratabilme Kullanıcı kılavuzunu anlamakta güçlük çekenler için Quickstart Video ile öğrenme Auido track formatındaki dosyaları record ve import olanağı Band in a Box -- Auto Harmonizing özelliği sayesinde melodilerinizi 6 sese kadar akor şifreleri ile armonilendirebilme Execise Wizard sayesinde yazmadan 50000'den fazla bando, orkestra ve koro pratikleri Studio View özelliği ile bütün partileri mixer üzerinde görebilme ve ayarlayabilme MusicXML 3.0 özelliği ile dosyalarınızı diğer müzik programlarına import ve export edebilme Finale'nin 2007 versiyonundan 2012 versiyonuna kadar yapılan bütün değişiklikleri bu dosyadan öğrenebilirsiniz. Müzik Dersi , Finale Nota Yazım Programı , Kullanım Klavuzu , nasıl yapılır Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu ölçü sayısı, Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu positioning,trangles,using,büyüteç,küçült,büyült,yakınlaştırma,uzaklaştırma,nota yazma,paste,silgi,yapıştır,copy,kopyala,ölçü sayısı,Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu,edit beat cheart,resize tool,the,using,context,menüs
Bilal Kartal Tutuklattı - Dedektif İzmir 02:18
Bilal Kartal Tutuklattı - Dedektif İzmir 8 izlenme - 4 yıl önce Türk dedektifin büyük başarısı