Hoşgeldiniz!

buz banyosu

Buz Kovası Çılgınlığında Son Nokta 00:26
Buz Kovası Çılgınlığında Son Nokta 330.352 izlenme - 3 yıl önce Als Hastalığına Farkındalık Yaratmak İçin Başlatılan Buz Kovası Kampanyasına Katılmak İsteyen Kadın Oldukça Dikkat Çekici Bir Yol Seçmiş.
Şahan Gökbakar da Ice Bucket Challenge'a katıldı 00:14
Şahan Gökbakar da Ice Bucket Challenge'a katıldı 2.129 izlenme - 3 yıl önce Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ALS farkındalığı için buz banyosu yaptı. Ünlü komedyen Ata Demirer, Demet Akalın ve Hidayet Türkoğlu'na meydan okudu.
Ice Bucket Challenge'ı Çok Yanlış Anlayan Çocuk 00:06
Ice Bucket Challenge'ı Çok Yanlış Anlayan Çocuk 1.016 izlenme - 3 yıl önce Tüm dünyada insanların ALS hastalığı farkındalığı için katıldıkları Ice Bucket Challenge'a kendi evindeki küvetinde katılan Türk gencini medeni cesaretinden ötürü kutluyoruz.
At üstünde buz banyosu yapan kızın hazin sonu 00:16
At üstünde buz banyosu yapan kızın hazin sonu 545 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalarına farkındalık kampanyası için tüm dünyada giderek yaygınlaşan başından aşağı buzlu su dökme etkinliğine nerede ve nasıl katıldığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Aksi halde sonumuz bu kız gibi olabilir.
Bikiniyle Buz Banyosu Pişmanlıktır 00:14
Bikiniyle Buz Banyosu Pişmanlıktır 355 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Çılgınlığına Biliniyle Katılan Modelin Sağlığı Umarız Yerindedir.
Seksi Dansçının Buz Banyosu Macerası 00:15
Seksi Dansçının Buz Banyosu Macerası 342 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna asıllı seksi dansçı Karina Smirnoff, birçok insanın isteği üzerine buz banyosu yaptı.
Buzlu su ummadığı anda geldi! 00:14
Buzlu su ummadığı anda geldi! 247 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'a katılan kadın, buzlu suya hazırlıksız yakalandı.
2 Yaşındaki Kızdan Küfürlü Buz Banyosu 00:23
2 Yaşındaki Kızdan Küfürlü Buz Banyosu 267 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'ın En Küçük Katılanı Olduğunu Düşündüğümüz 2 Yaşındaki Kız, Kafasından Aşağı Dökülen Buzlu Suyun Ardından Küfrederek Ortamı Terk Ediyor.
2 Yaşındaki Kızdan Küfürlü Buz Banyosu 00:23
2 Yaşındaki Kızdan Küfürlü Buz Banyosu 276 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'ın en küçük katılanı olduğunu düşündüğümüz 2 yaşındaki kız, kafasından aşağı dökülen buzlu suyun ardından küfrederek ortamı terk ediyor.
Cristiano Ronaldo'dan buz banyosu 00:36
Cristiano Ronaldo'dan buz banyosu 237 izlenme - 3 yıl önce Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo da davet edildiği 'ice bucket challenge'a katıldı. Ünlü futbolcu bunun üzerine Beyonce, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'i bu çılgınlığa davet etti.
2 yaşındaki kızdan küfürlü buz banyosu 00:23
2 yaşındaki kızdan küfürlü buz banyosu 186 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'ın en küçük katılanı olduğunu düşündüğümüz 2 yaşındaki kız, kafasından aşağı dökülen buzlu suyun ardından küfrederek ortamı terk ediyor.
Jennifer Lopez'den de bikinili buz banyosu 00:13
Jennifer Lopez'den de bikinili buz banyosu 150 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Cristiano Ronaldo'nun teklifi üzerine buzlu suyun altına girdi.
Haber Bülteninde Buz Banyosu 01:35
Haber Bülteninde Buz Banyosu 179 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'de Haber Programı Sunan Mustafa Yenigün, Als Hastaları İçin Ice Bucket Challenge'a Katıldı Ve Para Bağışında Bulundu. Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fatih Portakal Ve Yeni Türkü Grubuna Meydan Okudu.
Lena Dunham'dan mayolu buz banyosu 00:15
Lena Dunham'dan mayolu buz banyosu 147 izlenme - 3 yıl önce Yazdığı, yönettiği ve başrolünü üstlendiği dizi Girls ile aniden medyanın odağı haline gelen Lena Dunham, buz banyosuna girdi ve dizide başrolleri paylaştığı arkadaşlarını da bunu yapmaya davet etti.
Buz Banyosunu Abartınca Neredeyse Ölüyordu 00:19
Buz Banyosunu Abartınca Neredeyse Ölüyordu 145 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'a traktörle katılmak isteyen genç, bu işi yapmak için çok yanlış bir ekip seçmiş.
İsmail Baki'nin Ahmet Dursun'a Cevabı ice bucket 00:19
İsmail Baki'nin Ahmet Dursun'a Cevabı ice bucket 94 izlenme - 3 yıl önce Als hastalığının farkındayız..
Britney Spears'tan Dondurucu Buz Banyosu 00:11
Britney Spears'tan Dondurucu Buz Banyosu 71 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şarkıcı Britney Spears da buz banyosu deliliğine katılan ünlülerin arasına girdi.
Homer Simpson'ın ALS Kampanyasına Katılması 00:32
Homer Simpson'ın ALS Kampanyasına Katılması 83 izlenme - 3 yıl önce The Simpsons'ın yapımcıları, çizgi dizinin yayınlandığı kanalda yeni bölüm tanıtımı için Homer'ın Ice Bucket Challenge'a bir bardak suyla destek olmak istediği bir video hazırladılar.
Buz banyosunu abartınca neredeyse ölüyordu 00:16
Buz banyosunu abartınca neredeyse ölüyordu 60 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'a traktörle katılmak isteyen genç, bu işi yapmak için çok yanlış bir ekip seçmiş.
 2 Yaşındaki Kızdan İngilizce Küfürlü Buz Banyosu 00:23
2 Yaşındaki Kızdan İngilizce Küfürlü Buz Banyosu 69 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge'ın en küçük katılanı olduğunu düşündüğümüz 2 yaşındaki kız, kafasından aşağı dökülen buzlu suyun ardından küfrederek ortamı terk ediyor.
Buz banyosunu -100 derecelik nitroyla yaptı! 00:57
Buz banyosunu -100 derecelik nitroyla yaptı! 59 izlenme - 3 yıl önce -195 derece soğukluğa kadar sıvı hjalde kalabilen nitrojenle Ice Bucket Challenge'a katılan çocuğun normal şartlar altında donmuş olması gerekiyordu. Kesin ip var.
Taylor Swift'in Kovalarca Buzlu Suyla İmtihanı 01:39
Taylor Swift'in Kovalarca Buzlu Suyla İmtihanı 57 izlenme - 3 yıl önce Taylor Swift ve arkadaşı Jaime King, hem buz banyosu yaptılar, hem de kurallar gereği buzun altına girmeyenlerin 100 Dolar bağış yaptığı ALS Vakfı'na videoda görünen her kişi için 100'er Dolar bağışladılar.