Hoşgeldiniz!

Buz Dağı Videoları İzle

Titanic’in Liverpool’dan Ayrılışı (1912) 00:34
Titanic’in Liverpool’dan Ayrılışı (1912) 2.932 izlenme - 12 ay önce Görüntüler lüks yolcu gemisi Titanic’in talihsizlikle sonuçlanan New York seferinden önce Liverpool’dan ayrıldığı andaki görüntülerdir. Gemi yola çıktıktan yaklaşık 5 gün sonra buz dağına çarpıyor ve Kuzey Atlantik’te batıyor. Kazada 1513 kişi hayatını kaybediyor. Görüntünün sonundaki yazıda da göreceğiniz üzere kaza sırasında kadınlara ve çocuklara öncelik tanınmış. Ayrıca bu sebeple toplamda ölen erkek sayısında orantısızlık olduğu söyleniyor.
Buz Dağına Çarpan Araba 01:00
Buz Dağına Çarpan Araba 678 izlenme - 2 yıl önce Otobanda sebebi bilinmeyen ve bir anda arabanın önüne patlayan yol felaketi.
Satürn Halkaları Nasıl Oluşur? 02:21
Satürn Halkaları Nasıl Oluşur? 443 izlenme - 2 yıl önce Satürn halkalarının ne olduğunu, nasıl oluştuğunu, neden bu kadar parlak göründüklerini merak edenleriniz çoktur. Yoksa değil midir? Yoksa böyle şeyleri merak eden 3-5 kişi miyiz? "Amaaan banane. Napayım ben satürn halkalarını götüme mi sokucam bilsem ne olacak bilmesem ne olacak? Napayım osurayım mı?" diyen kişi sayısı daha mı fazla acaba? Neyse uzatmaya gerek yok, alın size satürn halkarının basit bir anlatımı.
minskin sid  seslendirme dubbing 00:58
minskin sid seslendirme dubbing 576 izlenme - 6 yıl önce minskin sid seslendirme dubbing serkan demircioğlu
Yıkılan Buz Dağının Yarattığı Korku 00:58
Yıkılan Buz Dağının Yarattığı Korku 142 izlenme - 2 yıl önce botla denizde gezen bir çiftin kameralarına böyle ilginç bir görüntü yansımış izliyoruz. kadına kimse kızmasın o dalgayı ben görsem bunun on katı tepki verirdim herhalde.
Buz Dağı - Sakar Ayı Bernard Bear 02:54
Buz Dağı - Sakar Ayı Bernard Bear 110 izlenme - 2 yıl önce Şapşal Ve Sakar Ayı Bernard Bear
Namus Polisi - Conmech 11:20
Namus Polisi - Conmech 103 izlenme - 1 yıl önce Efe Aydal ve ekibinin bir kaç sene önce hazırladığı video. Hayaldi gerçek oldu. Video 2030 yılında geçmektedir ve artan gavatlığa karşı devlet namus masasını kurmuştur. Komiser Tokmak ise bu masanın en cevval elamanıdır. Gerisi videoda.
Buz Dağını Tırmanırken Dengesini Kaybedince 00:46
Buz Dağını Tırmanırken Dengesini Kaybedince 163 izlenme - 4 yıl önce Dengesini kaybedince olanlar oluyor meterelerce korkunç bir şekilde sürüklendi.
Buz Dağı Böyle Çöktü! 00:58
Buz Dağı Böyle Çöktü! 106 izlenme - 2 yıl önce Denizde tekneyle açılan arkadaşlar buz dağının yanından geçerken adrenalin dolu bir ana tanıklık etti.
Buz Dağı Tırmanma Oyunu 02:05
Buz Dağı Tırmanma Oyunu 93 izlenme - 3 yıl önce Oyun Linki - http://www.oyunmoz.com/buz-dagi-tirmanma/ Macera Oyunları - http://www.oyunmoz.com/macera-oyunlari Buz dağı trmanma oyunu içerisinde Dünya'nın en büyük tepelerinden biri olan Everest'e tırmanmaya çalışmakta olan genç bir dağcıyı kontrol edecek ve onun karşısına çıkacak olan çeşitli tehlikelerden korunmasını sağlayarak tepenin zirvesine sağsalim varması için elinizden geleni yapacaksınız. Karşınıza çıkacak olan engeller arasında çığlar, kurtlar ve daha pek çoğu yer alacak.
Ilulissat Yakınlarındaki Devasa Buz Dağının İnanılmaz Parçalanması 05:20
Ilulissat Yakınlarındaki Devasa Buz Dağının İnanılmaz Parçalanması 23 izlenme - 1 yıl önce Matthew Walls, Grönland'daki büyük buz dağının parçalanmasını filme aldı. Ülkenin batı yakasında Ilulissat şehrinde çekilen bu görüntülerde, devasa buz dağının nasıl parçalandığını görüyoruz.
Buz dağını gören mürettebat aklını yitirdi... 00:06
Buz dağını gören mürettebat aklını yitirdi... 36 izlenme - 3 yıl önce Buz dağını gören mürettebat aklını yitirdi...