Hoşgeldiniz!

buz kovası

Buz Kovası Çılgınlığında Son Nokta 00:26
Buz Kovası Çılgınlığında Son Nokta 115.311 izlenme - 3 yıl önce Buz Kovası Çılgınlığında Son Nokta
Als Hastalarına Destek Veren Türk Kızları 10:36
Als Hastalarına Destek Veren Türk Kızları 18.451 izlenme - 4 yıl önce ALS Hastalığına destek veren 'Türk Kızları' derlemesi. İce Bucket Challenge olarak başlayan bu kampanyaya onlarda katıldı.
Kerem Bursin Als Hastalarına Destek 00:14
Kerem Bursin Als Hastalarına Destek 7.295 izlenme - 4 yıl önce Kerem Bursin ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için düzenlenen farkındalık projesine katıldı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Als Hastalarına Destek #ıcebucketchallenge 00:55
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Als Hastalarına Destek #ıcebucketchallenge 4.799 izlenme - 4 yıl önce Amyotrofik lateral skleroz (ALS), aynı zamanda motor nöron hastalığı olarak da anılan, merkezî sinir sisteminde, omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır. #Icebucketchallenge
Felipe Melo - ALS Buz Kovası Meydan Okuma 00:17
Felipe Melo - ALS Buz Kovası Meydan Okuma 832 izlenme - 4 yıl önce Felipe Melo - ALS Buz Kovası Meydan Okuma
Wesley Sneijder Does Als Ice Bucket Challenge 00:54
Wesley Sneijder Does Als Ice Bucket Challenge 820 izlenme - 4 yıl önce Wesley Sneijder'dan ALS hastalarına Destek #ALS Wesley Sneijder ALS Ice Bucket Challenge #Icebucketchallenge #ıcebucketchallenge
Playboy Kızlarından Ice Bucket Challenge 01:45
Playboy Kızlarından Ice Bucket Challenge 899 izlenme - 3 yıl önce Malum bir Ice Bucket Challenge dır almış başını gidiyor. Artık iş çığrından çıkmış, amacına hizmeti bırakmış, ikoncanların yeni oyun trendlerinden olmuştur. Görüntülerdeki Playboy Playmate kızlarına da Cooper Hefner meydan okumuş ve de bu hanım kızlar da bu meydan okumaya bu şekilde karşılık vermişler. Cıvık lan bu sanal alem, ne yapsan bir süre sonra boku çıkmaya mahkum. O değil de küresel ısınma vardı lan bir ara n'oldu o iş?
Buz kovası kampanyasına anne eli değerse 00:47
Buz kovası kampanyasına anne eli değerse 613 izlenme - 4 yıl önce Ice Bucket Challenge'a katılmak isteyen genç, suyu dökmesini annesinden isteyince ortaya bu görüntüler çıktı. Anneler su dökerken bile heyecanlı!
Fenerbahçeli Alex De Souza - Als Buz Kovası Meydan Okuma Videosu 00:23
Fenerbahçeli Alex De Souza - Als Buz Kovası Meydan Okuma Videosu 765 izlenme - 4 yıl önce Alex De Souza - ALS Buz Kovası Meydan Okuma Alex De Souza ALS Buz dolu bir kova su - Başından Aşağı Buzlu Suyu Döktü Amyotrofik lateral skleroz hastalığıyla ...
At üstünde buz banyosu yapan kızın hazin sonu 00:16
At üstünde buz banyosu yapan kızın hazin sonu 552 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalarına farkındalık kampanyası için tüm dünyada giderek yaygınlaşan başından aşağı buzlu su dökme etkinliğine nerede ve nasıl katıldığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Aksi halde sonumuz bu kız gibi olabilir.
Şu Ana Kadarki En Komik Buz Kovası Meydan Okuması 00:06
Şu Ana Kadarki En Komik Buz Kovası Meydan Okuması 428 izlenme - 4 yıl önce ALS Hastaları için birbirlerine meydan okuyan ünlülerden sonra bir de bu arkadaşları izleyelim :))
Hayrettin Als Ice Bucket Challenge 01:11
Hayrettin Als Ice Bucket Challenge 486 izlenme - 4 yıl önce Farkındalığı arttırmak için yapılan IceBucketChallange'a komik insan Hayrettin'de otobüste çektiği video ile karşımızda...
ALS Buz Kovasına Meydan Okuyan Ünlüler Top 30 03:43
ALS Buz Kovasına Meydan Okuyan Ünlüler Top 30 402 izlenme - 4 yıl önce ALS kampanyasına destek vermek için son zamanların yeni etkinliği buz kovası meydan okuma etkinliğine katılan Top 30 ünlü karşınızda.
Çarşı, ALS'ye De Karşı 03:47
Çarşı, ALS'ye De Karşı 328 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek için tüm dünyada yayılan Ice Bucket Challenge'a Beşiktaş taraftar grubu Çarşı da destek verdi.
Jean Claude Van Damme'ın Kızından ALS Hastalarına Destek 00:43
Jean Claude Van Damme'ın Kızından ALS Hastalarına Destek 375 izlenme - 4 yıl önce Jean Claude Van Damme'ın Kızından ALS Hastalarına Destek geç kalmadı!... :)))))))))))
Nicole Kidman Als Ice Bucket Challenge 00:53
Nicole Kidman Als Ice Bucket Challenge 363 izlenme - 4 yıl önce Nicole Kidman meydan okumayı kabul etti ve als hastalarına destek oldu.
ALS hastası gençten buz banyosu yapanlara mesaj var! 04:09
ALS hastası gençten buz banyosu yapanlara mesaj var! 349 izlenme - 4 yıl önce Anneannesi ve annesi ALS hastası olan ve son olarak kendisine de teşhis konan genç, tüm dünyada hızla yayılan Ice Bucket Challenge kampanyası ve kampanyayı eleştirenlere, bu hastalığın içinden gelen biri olarak mesajlar veriyor.
Şener Şen Als Ye Destek Nerde Karı Orda Bela, Genede Ben Bi Abdest Alayım 00:41
Şener Şen Als Ye Destek Nerde Karı Orda Bela, Genede Ben Bi Abdest Alayım 343 izlenme - 4 yıl önce ALS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Ice Bucket Challenge'a Şener şen ALS ye Deste Nerde karı orda bela, Genede ben bi abdest alayım.....
Kıvanç Tatlıtuğ Accepts The Als Ice Bucket Challenge 00:15
Kıvanç Tatlıtuğ Accepts The Als Ice Bucket Challenge 427 izlenme - 4 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ'dan ALS hastalarına destek geldi, hep beraber yakışıklı oyuncunun meydan okumasını izliyoruz :)))
Selena Gomez - Als Ice Bucket Challenge 00:19
Selena Gomez - Als Ice Bucket Challenge 424 izlenme - 4 yıl önce Accepted @ryansecreast @taylorswift my whole team is donating! I nominate @caradelevigne @sukiwaterhouse @jamesfrancotv
Vin Diesel ALS Buz Kovası Mücadelesi 00:30
Vin Diesel ALS Buz Kovası Mücadelesi 321 izlenme - 4 yıl önce Aksiyon filmlerinin ünlü yıldız ismi Vin Diesel'in ALS kampanyasına destek vermek için başlattığı buz kovası meydan okuma için çektiği özel videosu karşınızda.
Bingöllü Gençlerden ALS Desteği 01:14
Bingöllü Gençlerden ALS Desteği 265 izlenme - 4 yıl önce Bingöllü gençler, ALS hastalığına dikkat çekmek amacıyla, başlarından aşağı iş makinesi kepçesiyle su döktürdü. Bingöllü gençler, Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığına dikkat çekmek amacıyla, başlarından aşağı iş makinesi kepçesiyle su döktürdü. Gençler, Teknik Direktör Fatih Terim ve Acun Medya'nın kurucusu Acun Ilıcalı'ya meydan okudu. ALS hastalığına dikkat çekmek ve hastalara yardımcı olacak maddi imkanları sağlamak amacıyla başlatılan 'Ice bucket challenge' (Bir kova buz) kampanyası tüm dünyada çığ gibi büyüyor. ALS hastalığı ile savaşmak amacıyla başlatılan buzlu su kampanyasına Bingöllü gençler de destek verdi. Merkeze 10 kilometre mesafedeki Beyaz Toprak köyünde ikamet eden Furkan Birgönül (18), Oktay Bürçün (17) ve Hamza Aşkın (18) isimli üç kafadar, ALS hastalığında farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan kampanyaya destek verdi. Köye yakın mesafede bulunan bir şantiye alanına giden gençler, kepçe operatöründen kendilerine su dökmesi konusunda ricada bulundu. Ricanın kabul görmesi üzerine hazırlanan gençler, Teknik Direktör Fatih Terim ve Acun Medya'nın kurucusu Acun Ilıcalı'ya meydan okudu. Dere ağzından kepçeyle alınan suyun içerisine buz katıldıktan sonra gençlerin başından aşağı döküldü. Gençlerden Furkan Birgönül, ALS hastalığına karşı başlatılan kampanya kapsamında kendilerine meydan okunduğunu belirterek, "Meydan okumayı kabul ettik. Bizde farkındalık yaratmak için böyle bir eylem yaptık" dedi. "SANATÇILARI DESTEĞE BEKLİYORUZ" Hamza Aşkın da meydan okudukları kişilere seslenerek, "Ya meydan okumayı kabul etsinler, ya da ALS hastaları için bir miktar parasal destekte bulunsunlar" diye konuştu. ALS hastalığına dikkat çekmek amacıyla dünyanın birçok ülkesinde ünlülerin eylemde bulunduğunu ifade eden Oktay Bürçün ise, "Bizim ülkemizde de birçok ünlü sanatçı yaptı ama bizim ülkemizde toplanan para miktarı gerçekten çok az. Diğer ülkelerde daha fazla para toplandı bu yüzden tüm sanatçılarımızı duyarlılığa davet ediyoruz ve herkesin belli bir miktarda bağışta bulunmasını istiyoruz" şeklinde konuştu.
Beren Saat Als Türkiye Als İce Bucket Challenge 00:14
Beren Saat Als Türkiye Als İce Bucket Challenge 243 izlenme - 4 yıl önce Beren Saat sevgili eşi Kenan Doğulu ' ya meydan okudu....
Als Kaynar Su Meydan Okuması 01:19
Als Kaynar Su Meydan Okuması 249 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde özellikle ünlüler arasında meşhur hale gelen ve ALS hastalığına karşı bilinçlendirmeyi hedefleyen meydan okumalara, daha önce sarhoş arkadaşına yaptığı şakadan tanıdığımız Tom Mabe son noktayı koyuyor. Sizin için hızlıca çevirdim.. (Bkz. Sarhoşken Sızıp Kalan Adama 10 Yıldır Komadasın Şakası: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163192/sarhosken-sizip-kalan-adama-10-yildir-komadasin-sakasi )
Shakira And Pique Als Ice Bucket Challenge 00:49
Shakira And Pique Als Ice Bucket Challenge 275 izlenme - 4 yıl önce Amyotrofik lateral skleroz (ALS), aynı zamanda motor nöron hastalığı olarak da anılan, merkezî sinir sisteminde, omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır.
Esra Erol Ice Bucket Challenge 00:25
Esra Erol Ice Bucket Challenge 262 izlenme - 4 yıl önce Esra Erol ALS Buz Kovası Meydan Okuma _@__xclas__________ Mehmet Okur Esra Erol'a meydan okudu. Esra Erol da geri çevirmedi.
Murat Boz Als Buz Kovası Meydan Okuma - ALS Ice Bucket Challenge #ALS hastalarına destek 00:54
Murat Boz Als Buz Kovası Meydan Okuma - ALS Ice Bucket Challenge #ALS hastalarına destek 310 izlenme - 4 yıl önce Murat Boz ALS Buz Kovası Meydan Okuma #Icebucketchallenge Murat Boz ALS Buz Kovası Meydan Okuma #Icebucketchallenge
Ünlü Modelden Seksi Buz Banyosu! 00:34
Ünlü Modelden Seksi Buz Banyosu! 220 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden cesur ve iddialı pozları ile magazin ve moda dergilerinde sık sık yer alan Daisy Lowe da Ice Bucket Challenge etkinliğine katıldı. Başından aşağı bir kova buzlu su döken seksi model, ıslanmanın etkisi ile transparan hale gelen atletiyle magazin gündeminde yine manşetlere çıkmayı başardı.
Als Ice Bucket Challenge Kazaları 03:08
Als Ice Bucket Challenge Kazaları 240 izlenme - 4 yıl önce Als Ice Bucket Challenge yapan amatörler bakın nasıl kazalar geçirdiler.. Gülsek mi hallerine üzülsek mi bilemedik maalesef.. herkese iyi seyirler diliyoruz... abone olmayı unutmayın lüten...
Saffet Ulusoy'dan Als Hastalarına Destek  #ıcebucketchallenge 00:51
Saffet Ulusoy'dan Als Hastalarına Destek #ıcebucketchallenge 200 izlenme - 4 yıl önce Amyotrofik lateral skleroz (ALS), aynı zamanda motor nöron hastalığı olarak da anılan, merkezî sinir sisteminde, omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır.