Hoşgeldiniz!

Buz Kütlesi

Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay 01:51
Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay 596 izlenme - 5 ay önce Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay Büyük bir buz kütlesi ayrılıp denize düşüyor ve izlemesi keyifli bir görsel oluşturuyor
Buz Kütlesi Üzerinde Sürüklenen Köpeğin Kurtarılması 00:59
Buz Kütlesi Üzerinde Sürüklenen Köpeğin Kurtarılması 35 izlenme - 3 ay önce Köpek buz kütlesini kara parçası gibi düşünerek üzerinde dolaşırken kırılıyor ve nehirde sürükleniyor. Köpeği kurtaran iyi yürekli insanlar daha sonra köpeği veterinere götürerek tedavisini yaptırıyorlar.
Arabanın Üstüne Buz Kütlesi Düştü 00:47
Arabanın Üstüne Buz Kütlesi Düştü 415 izlenme - 4 yıl önce Çin'de Range Rover Marka Arabanın Üstüne Buz Kütlesi Düştü
Buz Kütlesi Arabayı Parçaladı 00:36
Buz Kütlesi Arabayı Parçaladı 219 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerinde, çatıdan düşen buz kütlesi bir arabayı parçaladı.
Çatıdan Adamın Kafasına Buz Kütlesi Düştü 00:22
Çatıdan Adamın Kafasına Buz Kütlesi Düştü 175 izlenme - 3 yıl önce ABD 'de arkadaşları ile sohbet ederken kafasına buz kütlesi düştü. Yolda karşılaştığı arkadaşlarıyla sohbet ederken adamın başına talihsiz kaza geldi. Amerika'da güvenlik kamerasına yansıyan olayda,arkadaşları ile sohbet ederken kafasına buz kütlesi düşen adam yere düştü. Sıcaktan karların erimesi ile yaşanan talihsiz olayda , adam ağır şekilde yaralandı.
Erzurum 'da  Buz Kütlesi Düştü: 2 Yaralı 03:09
Erzurum 'da Buz Kütlesi Düştü: 2 Yaralı 21 izlenme - 1 yıl önce Buz kütlesi düştü: 2 yaralı Sibirya soğuklarının ardından hava sıcaklıkları 7 dereceye kadar çıkan Erzurum'a buz sarkıtları büyük tehlike oluşturdu.