Hoşgeldiniz!

Buz Kütlesi Videoları İzle

Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay 01:51
Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay 432 izlenme - 3 gün önce Küçük Bir Tsunamiye Sebep Olan Olay Büyük bir buz kütlesi ayrılıp denize düşüyor ve izlemesi keyifli bir görsel oluşturuyor
Arabanın Üstüne Buz Kütlesi Düştü 00:47
Arabanın Üstüne Buz Kütlesi Düştü 413 izlenme - 3 yıl önce Çin'de Range Rover Marka Arabanın Üstüne Buz Kütlesi Düştü
Buz Kütlesi Arabayı Parçaladı 00:36
Buz Kütlesi Arabayı Parçaladı 219 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerinde, çatıdan düşen buz kütlesi bir arabayı parçaladı.
Çatıdan Adamın Kafasına Buz Kütlesi Düştü 00:22
Çatıdan Adamın Kafasına Buz Kütlesi Düştü 173 izlenme - 3 yıl önce ABD 'de arkadaşları ile sohbet ederken kafasına buz kütlesi düştü. Yolda karşılaştığı arkadaşlarıyla sohbet ederken adamın başına talihsiz kaza geldi. Amerika'da güvenlik kamerasına yansıyan olayda,arkadaşları ile sohbet ederken kafasına buz kütlesi düşen adam yere düştü. Sıcaktan karların erimesi ile yaşanan talihsiz olayda , adam ağır şekilde yaralandı.
Dönen Disk Buz Kütlesi 01:56
Dönen Disk Buz Kütlesi 32 izlenme - 3 yıl önce Yuvarlak Buz Kütlesi Dvd Gibi Dönüyor.
Erzurum 'da  Buz Kütlesi Düştü: 2 Yaralı 03:09
Erzurum 'da Buz Kütlesi Düştü: 2 Yaralı 17 izlenme - 1 yıl önce Buz kütlesi düştü: 2 yaralı Sibirya soğuklarının ardından hava sıcaklıkları 7 dereceye kadar çıkan Erzurum'a buz sarkıtları büyük tehlike oluşturdu.
Buz Mağarası Üzerlerine Çöktü 01:21
Buz Mağarası Üzerlerine Çöktü 8 izlenme - 2 yıl önce Buz kütlesinin erimesiyle oluşan buz mağarasının fotoğrafını çeken insanlar aniden mağaranın tavanından kopan buz kütlesiyle neye uğradıklarını şaşırdılar. Kimisi içeri kaçarken kimi kendini dışarı attı. Olayda şans eseri yaralanan olmadı.