Hoşgeldiniz!

buz pisti

Elif Yeni Buz Patenini Container'da Deniyor. Lera Burnunu Kırdı. Buz Pistinden Hastaneye Gittik 16:20
Elif Yeni Buz Patenini Container'da Deniyor. Lera Burnunu Kırdı. Buz Pistinden Hastaneye Gittik 1.742 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Elife Yeni Buz Patenleri İçin Buz Pisti Arıyoruz. Terra City Alışveriş Merkezindeyiz. 13:38
Elife Yeni Buz Patenleri İçin Buz Pisti Arıyoruz. Terra City Alışveriş Merkezindeyiz. 413 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Evlilik Teklifi Alan Kadının Yere Kapaklanması 02:00
Evlilik Teklifi Alan Kadının Yere Kapaklanması 294 izlenme - 4 ay önce Buz pistinde erkek arkadaşından evlilik teklifi alan kadının, adamı tam öpeceği sırada yere kapaklanması kameraya böyle yansımış.
Süper Baba - Galleria ve Buz Pateni Pisti (1993) 04:43
Süper Baba - Galleria ve Buz Pateni Pisti (1993) 814 izlenme - 2 yıl önce İzlediğiniz görüntüler Süper Baba'nın henüz 6. bölümünden... Özetlemek gerekirse; Fiko'nun eski karısı Şule, velayetleri babalarında olan çocuklarını haftasonu gezmesine, dönemin en meşhur ve neredeyse tek AVM'si olan Galleria'ya, buz pistine götürür. Şule'nin asıl amacı çocukların gözlerini hediyelerle, alışverişlerle boyamak ve onları Fiko'dan kolayca koparıvermektir. Videoyu hatırlayıp yüklememde vesile olduğu için, yüklediği Bizimkiler - Tatilya videosu ile Raise90'a teşekkürü borç bilirim. Her nedense Süper Baba'nın bu bölümünde Fame City'e de gittikleri şeklinde kalmış aklımda ama meğer sadece buz pistine gitmişler... Olsun, nostalji nostaljidir, zira bugün artık o buz pisti yok ve Galleria, İstanbul'un halihazırdaki 369 AVM'siden sadece biri.
paten kazası 2 00:08
paten kazası 2 4.904 izlenme - 10 yıl önce böyle de düşşş , belediyeler de çalışsın da iş üretsinler sosyal tesis , paten kazası olmasın ... bu millet az mı çalışıyor fransadan . beyin mi yok.
2 Yaşında Buz Pistinde Rus Kızı 03:20
2 Yaşında Buz Pistinde Rus Kızı 311 izlenme - 1 yıl önce Pek çok bebek, 2 yaşında apalaya apalaya yürürken, bu Rus kızı, buz pistinde program yapıyor.
paten kazası 3 00:02
paten kazası 3 3.521 izlenme - 10 yıl önce am böyle de çarpılmaz ki ...
Daniella'dan Tankut'a Buz Pateni Sürprizi (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) 01:22
Daniella'dan Tankut'a Buz Pateni Sürprizi (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) 434 izlenme - 2 yıl önce Daniella'dan Tankut'a Buz Pateni Sürprizi (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) Tankut, Daniella'nın süprizi karşısında ne yapacak? Daniella ve Tankut buz pistinde keyifli anlar yaşadı.
Teneffüs Park Magic İce Buz Pisti Elif Paten Kaymayı Öğreniyor, Eğlenceli Çocuk Videosu 14:48
Teneffüs Park Magic İce Buz Pisti Elif Paten Kaymayı Öğreniyor, Eğlenceli Çocuk Videosu 158 izlenme - 9 ay önce Sonunda oldu kasım ayı içinde 2 kez gidip çok yoğun olduğu için deneyemediğimiz buz pateni isteğimizi kasımın son günü gerçekleştirdik.Hemde hafta içi olduğu için çok sakindi. Elif için çok yeni ve zor oldu gerçekten ama denemeye devam, Antalyada yeni açılan magic ice buz pisti elif için ilk oldu. Öğretmen ablamıza çok teşekkür ediyoruz. Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
gaziantep sankopark 04:26
gaziantep sankopark 1.157 izlenme - 9 yıl önce buzda eziyet
gülmekten yıkılacak oturduğunus ew 05:09
gülmekten yıkılacak oturduğunus ew 1.071 izlenme - 9 yıl önce komick işte antep buzda facia:)))
sankopark g.antep:))))))))) 00:45
sankopark g.antep:))))))))) 1.046 izlenme - 9 yıl önce gülmek istiyorsanız izleyin
Canlı Yayında Topuklu Ayakkabıyla Buz Pistinde Düşen Kadın 00:24
Canlı Yayında Topuklu Ayakkabıyla Buz Pistinde Düşen Kadın 295 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin düğünün gider gibi buz pistine giren hatun. Çevresindeki hatunlar da en az onun kadar salak. Hepsinin altında bir topuklu ayakkabı.
Amisos Buz Pisti Barış Kaya 3 00:11
Amisos Buz Pisti Barış Kaya 3 409 izlenme - 5 yıl önce Amisos Buz Pisti Barış Kaya 3
Yeni yıla özel buz pistleri 01:25
Yeni yıla özel buz pistleri 429 izlenme - 4 yıl önce Noel ve yılbaşı nedeniyle Fransa'nın başkenti Paris'in sembollerinden Eyfel kulesi ve tarihi belediye binası önüne buz pistleri kuruldu. Parisliler, kurulan pistlerde buz pateni yaparak, doyasıya eğleniyorlar.
Amisos Buz Pisti-Barış Kaya 00:31
Amisos Buz Pisti-Barış Kaya 432 izlenme - 6 yıl önce Amisos Buz Pisti-Barış Kaya
Buz Pistine Dönen Yollarda Araçlar Böyle Kaydı 06:24
Buz Pistine Dönen Yollarda Araçlar Böyle Kaydı 178 izlenme - 4 yıl önce Buz Pistine Dönen Yollarda Araçlar Böyle Kaydı
Buz Pistinde Hoverboard ile Buz Hokeyi Oynayan Çılgın Dude Sons Ekibi 03:31
Buz Pistinde Hoverboard ile Buz Hokeyi Oynayan Çılgın Dude Sons Ekibi 119 izlenme - 2 yıl önce Çılgınlar çılgını Dudesons ekibi bu defa da buz pistinde hoverboard binerek hokey oynamaya çalıştı. Jarppi ve HP arasında geçen kıyasıya mücadelede çok kez çanak kırmaya yaklaşsalarda bu defa da kapışmayı sorunsuz bitirdiler.
Amisos Buz Pisti - Samsun Barış Kaya 2 00:10
Amisos Buz Pisti - Samsun Barış Kaya 2 213 izlenme - 5 yıl önce Amisos Buz Pisti - Samsun Barış Kaya 2
optimum buz pisti ;) 02:57
optimum buz pisti ;) 153 izlenme - 6 yıl önce
Buz Pisti - Sakar Ayı Bernard Bear 02:50
Buz Pisti - Sakar Ayı Bernard Bear 109 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Beyzanur Buz Pistinde 05:21
Beyzanur Buz Pistinde 98 izlenme - 5 yıl önce Bağcılar
Buz Pisti 06:34
Buz Pisti 211 izlenme - 9 yıl önce buz
Hokey Maçı Öncesi Muhteşem Gösteri 02:56
Hokey Maçı Öncesi Muhteşem Gösteri 64 izlenme - 2 yıl önce Hokey maçı öncesi atmosferi tavan yaptıran bir gösteri. İsviçre'de maç öncesi buz pistinin üzerine yansıtılan teknoloji ile yapılan efsane bir gösteri izliyoruz.
Magic İce Buz Pisti ve Teneffüspark Gezintisine Devam, Eğlenceli Çocuk Videosu 12:33
Magic İce Buz Pisti ve Teneffüspark Gezintisine Devam, Eğlenceli Çocuk Videosu 29 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve like beğen ikonuna basmayı ihmal etmeyin ütfen Ve ayrıca videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Eğlenceli çocuk videosu Video for kids Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw Bu videoyu YouTube Video Düzenleyici ile oluşturdum (http://www.youtube.com/editor)
Buz Pistlerinin En Güzel Golü! 00:56
Buz Pistlerinin En Güzel Golü! 105 izlenme - 5 yıl önce Amerika Buz Hokeyi Ligi'nde San Jose Sharks İle New York Rangers Arasında Oynanan Maçta San Jose Forması Giyen Tomas Hertl'in Attığı Müthiş Golü Görenler Şaşkınlıklarını Gizleyemedi.
çok komick yhaaass:))) 02:05
çok komick yhaaass:))) 241 izlenme - 9 yıl önce g.antep buzda dreammmmm
Buz Pistinde Evlilik Teklifi Alıp Heyecandan Yere Düşen Kadın 01:06
Buz Pistinde Evlilik Teklifi Alıp Heyecandan Yere Düşen Kadın 9 izlenme - 4 ay önce Buz pistinde erkek arkadaşından evlilik teklifi alan kadın, adamı tam öpeceği sırada yere kapaklandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süleymanpaşa'da Buz Pisti Açıldı 02:47
Süleymanpaşa'da Buz Pisti Açıldı 59 izlenme - 3 yıl önce Süleymanpaşa'da buz pisti açıldı- Kent merkezinde kurulan pist 1 ay boyunca hizmet verecek- Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat: " Herkesin çocuğu bu imkandan faydalansın diye belediyemiz böyle bir karar aldı" Tekirdağ'ın merkez ilçesi Süleymanpaşa'da buz pisti açıldı.
Buzda Dans Değil Eziyet Valla 00:07
Buzda Dans Değil Eziyet Valla 158 izlenme - 9 yıl önce gülmekten karnınız yıkılıcak