Hoşgeldiniz!

buz pisti

Süper Baba - Galleria ve Buz Pateni Pisti (1993) 04:43
Süper Baba - Galleria ve Buz Pateni Pisti (1993) 728 izlenme - 11 ay önce İzlediğiniz görüntüler Süper Baba'nın henüz 6. bölümünden... Özetlemek gerekirse; Fiko'nun eski karısı Şule, velayetleri babalarında olan çocuklarını haftasonu gezmesine, dönemin en meşhur ve neredeyse tek AVM'si olan Galleria'ya, buz pistine götürür. Şule'nin asıl amacı çocukların gözlerini hediyelerle, alışverişlerle boyamak ve onları Fiko'dan kolayca koparıvermektir. Videoyu hatırlayıp yüklememde vesile olduğu için, yüklediği Bizimkiler - Tatilya videosu ile Raise90'a teşekkürü borç bilirim. Her nedense Süper Baba'nın bu bölümünde Fame City'e de gittikleri şeklinde kalmış aklımda ama meğer sadece buz pistine gitmişler... Olsun, nostalji nostaljidir, zira bugün artık o buz pisti yok ve Galleria, İstanbul'un halihazırdaki 369 AVM'siden sadece biri.
2 Yaşında Buz Pistinde Rus Kızı 03:20
2 Yaşında Buz Pistinde Rus Kızı 229 izlenme - 4 ay önce Pek çok bebek, 2 yaşında apalaya apalaya yürürken, bu Rus kızı, buz pistinde program yapıyor.
paten kazası 2 00:08
paten kazası 2 4.903 izlenme - 10 yıl önce böyle de düşşş , belediyeler de çalışsın da iş üretsinler sosyal tesis , paten kazası olmasın ... bu millet az mı çalışıyor fransadan . beyin mi yok.
Daniella'dan Tankut'a Buz Pateni Sürprizi (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) 01:22
Daniella'dan Tankut'a Buz Pateni Sürprizi (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) 432 izlenme - 1 yıl önce Daniella'dan Tankut'a Buz Pateni Sürprizi (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) Tankut, Daniella'nın süprizi karşısında ne yapacak? Daniella ve Tankut buz pistinde keyifli anlar yaşadı.
paten kazası 3 00:02
paten kazası 3 3.520 izlenme - 10 yıl önce am böyle de çarpılmaz ki ...
gaziantep sankopark 04:26
gaziantep sankopark 1.151 izlenme - 8 yıl önce buzda eziyet
Canlı Yayında Topuklu Ayakkabıyla Buz Pistinde Düşen Kadın 00:24
Canlı Yayında Topuklu Ayakkabıyla Buz Pistinde Düşen Kadın 276 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin düğünün gider gibi buz pistine giren hatun. Çevresindeki hatunlar da en az onun kadar salak. Hepsinin altında bir topuklu ayakkabı.
gülmekten yıkılacak oturduğunus ew 05:09
gülmekten yıkılacak oturduğunus ew 1.068 izlenme - 8 yıl önce komick işte antep buzda facia:)))
sankopark g.antep:))))))))) 00:45
sankopark g.antep:))))))))) 1.046 izlenme - 8 yıl önce gülmek istiyorsanız izleyin
Yeni yıla özel buz pistleri 01:25
Yeni yıla özel buz pistleri 427 izlenme - 4 yıl önce Noel ve yılbaşı nedeniyle Fransa'nın başkenti Paris'in sembollerinden Eyfel kulesi ve tarihi belediye binası önüne buz pistleri kuruldu. Parisliler, kurulan pistlerde buz pateni yaparak, doyasıya eğleniyorlar.
Amisos Buz Pisti Barış Kaya 3 00:11
Amisos Buz Pisti Barış Kaya 3 402 izlenme - 4 yıl önce Amisos Buz Pisti Barış Kaya 3
Amisos Buz Pisti-Barış Kaya 00:31
Amisos Buz Pisti-Barış Kaya 425 izlenme - 5 yıl önce Amisos Buz Pisti-Barış Kaya
Buz Pistinde Hoverboard ile Buz Hokeyi Oynayan Çılgın Dude Sons Ekibi 03:31
Buz Pistinde Hoverboard ile Buz Hokeyi Oynayan Çılgın Dude Sons Ekibi 110 izlenme - 1 yıl önce Çılgınlar çılgını Dudesons ekibi bu defa da buz pistinde hoverboard binerek hokey oynamaya çalıştı. Jarppi ve HP arasında geçen kıyasıya mücadelede çok kez çanak kırmaya yaklaşsalarda bu defa da kapışmayı sorunsuz bitirdiler.
Buz Pistine Dönen Yollarda Araçlar Böyle Kaydı 06:24
Buz Pistine Dönen Yollarda Araçlar Böyle Kaydı 177 izlenme - 3 yıl önce Buz Pistine Dönen Yollarda Araçlar Böyle Kaydı
Amisos Buz Pisti - Samsun Barış Kaya 2 00:10
Amisos Buz Pisti - Samsun Barış Kaya 2 207 izlenme - 4 yıl önce Amisos Buz Pisti - Samsun Barış Kaya 2
Buz Pisti - Sakar Ayı Bernard Bear 02:50
Buz Pisti - Sakar Ayı Bernard Bear 107 izlenme - 3 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
optimum buz pisti ;) 02:57
optimum buz pisti ;) 153 izlenme - 5 yıl önce
Hokey Maçı Öncesi Muhteşem Gösteri 02:56
Hokey Maçı Öncesi Muhteşem Gösteri 55 izlenme - 1 yıl önce Hokey maçı öncesi atmosferi tavan yaptıran bir gösteri. İsviçre'de maç öncesi buz pistinin üzerine yansıtılan teknoloji ile yapılan efsane bir gösteri izliyoruz.
Beyzanur Buz Pistinde 05:21
Beyzanur Buz Pistinde 98 izlenme - 4 yıl önce Bağcılar
Buz Pisti 06:34
Buz Pisti 211 izlenme - 9 yıl önce buz
Buz Pistlerinin En Güzel Golü! 00:56
Buz Pistlerinin En Güzel Golü! 104 izlenme - 4 yıl önce Amerika Buz Hokeyi Ligi'nde San Jose Sharks İle New York Rangers Arasında Oynanan Maçta San Jose Forması Giyen Tomas Hertl'in Attığı Müthiş Golü Görenler Şaşkınlıklarını Gizleyemedi.
çok komick yhaaass:))) 02:05
çok komick yhaaass:))) 241 izlenme - 8 yıl önce g.antep buzda dreammmmm
5 Bin Canlı Balığı Dondurup Üstüne Buz Pisti Yapmak 00:57
5 Bin Canlı Balığı Dondurup Üstüne Buz Pisti Yapmak 17 izlenme - 8 ay önce Japonya'nın Kitakyuşu kentinde açılan SpaceWorld isimli temapark ilgi çekmek amacıyla buz pisti içinde 5 bin balığı dondurdu. Gelen tepkiler üzerine park yetkilileri özür diledi ve ölen canlılar için bir tören düzenleyeceğini duyurdu. Japonya'nın Kitakyuşu kentinde 12 Kasım tarihinde açılan SpaceWorld isimli temapark ilgi çekebilmek amacıyla akla ziyan bir yöntem seçti: Parkta faaliyet gösteren buz pisti içinde 5 bin canlı balığı "eğlence için gelenleri aynı zamanda eğitmek" amacıyla dondurdu. Parkın sosyal medyadaki duyurusunun ardından parka dünyanın her köşesinden tepki yağmaya başladı. Gelen tepkiler üzerine park yetkilileri tesisi geçici süre kapattıklarını açıklayarak herkesten özür dilediklerini belirttiler. Etkinliğin reklamlarında balıkların canlıyken dondurulduğu belirtilirken, daha sonra Japon medyasına açıklama yapan yetkililer balıkların halden toptan şekilde alındığını iddia etti. Donmuş balıkların yanında buz içinde görünen diğer su canlılarının da aslında resim olduğunu belirten yetkililer balıklar için bir tören düzenleyeceklerini duyurdular.
Süleymanpaşa'da Buz Pisti Açıldı 02:47
Süleymanpaşa'da Buz Pisti Açıldı 57 izlenme - 2 yıl önce Süleymanpaşa'da buz pisti açıldı- Kent merkezinde kurulan pist 1 ay boyunca hizmet verecek- Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat: " Herkesin çocuğu bu imkandan faydalansın diye belediyemiz böyle bir karar aldı" Tekirdağ'ın merkez ilçesi Süleymanpaşa'da buz pisti açıldı.
Buzda Dans Değil Eziyet Valla 00:07
Buzda Dans Değil Eziyet Valla 158 izlenme - 8 yıl önce gülmekten karnınız yıkılıcak
Çekmeköy Belediye Binası Bahçesinde Buz Pisti Açıldı 03:20
Çekmeköy Belediye Binası Bahçesinde Buz Pisti Açıldı 4 izlenme - 5 ay önce Çekmeköy Belediye binası bahçesinde buz pisti açıldıİSTANBUL - Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, belediye binasının bahçesinde 1 ay boyunca öğrencilerin ücretsiz kullanacağı buz pistini hizmete açtı.
Soğuk Hava Yolları Buz Pistine Çevirdi 00:50
Soğuk Hava Yolları Buz Pistine Çevirdi 25 izlenme - 3 yıl önce Van'da soğuk hava nedeniyle buz tutan yollar, araç sürücülerine zor anlar yaşattı. Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
Down Sendromlu Çocuklar Buz Pistinde 04:01
Down Sendromlu Çocuklar Buz Pistinde 3 izlenme - 4 ay önce Down Sendromlu çocuklar buz pistinde Down sendromlu çocuklar buz pistinde aileleriyle birlikte doyasıya eğlendiİSTANBUL - Sultangazi Belediyesi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü vesilesiyle düzenlediği etkinlikte down sendromlu onlarca çocuk, aileleriyle birlikte buz pistinde kayarak eğlendi.
Sulama Kanalları Buz Pistine Döndü 01:01
Sulama Kanalları Buz Pistine Döndü 7 izlenme - 3 yıl önce Erzincan'ın Üzümlü ilçesindeki bazı sulama kanalları, soğuk havanın etkisiyle adeta buz pistine döndü.