Hoşgeldiniz!

buz tutmak

Böyle Donan Göl Gördünüz Mü? 00:38
Böyle Donan Göl Gördünüz Mü? 471 izlenme - 3 yıl önce Göl öyle temiz bir haldeyken donmuş ki gören herkes camın üzerinde yürüdüğünü düşünüyor. bu inanılmaz görüntüler İsviçre'de kaydedilmiş.
Buz Tutan Ev 04:59
Buz Tutan Ev 265 izlenme - 3 yıl önce Muş'da bir hafta evinden ayrılan vatandaş döndüğünde zemini buzla kaplı bulmuş, izliyoruz efenim..
Ünlü şelale Niagara buz tuttu! 01:06
Ünlü şelale Niagara buz tuttu! 268 izlenme - 4 yıl önce ABD'yi etkisi altına alan kutup girdabından kaynaklanan soğuk hava, ünlü Niagara Şelalesi'nin donmasına yol açtı. Salı günü hava sıcaklığının eksi 18 derece olarak ölçüldüğü Niagara'da şelalenin büyük bir kısmının donması ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Yer yer nehir yatağındaki suyun donmasına yol açan kutup girdabı soğuklarının, önümüzdeki günlerde bölgeyi terk etmesi bekleniyor. 1936 yılında Niagara nehri ve şelalesi tamamen donmuş, halk bu olağanüstü olayı görmek için şelalelerin bulunduğu bölgeye akın etmişti.
Ağaçlar Buz Tuttu 01:13
Ağaçlar Buz Tuttu 157 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en soğuk yerleşim yerlerinden biri olan Van'ın Çaldıran ilçesinde etkisini gösteren soğuk hava nedeniyle Ayrancılar Mahallesi'ndeki ağaçlar buz tuttu.
Porsuk Çayı Buz Tuttu 00:51
Porsuk Çayı Buz Tuttu 132 izlenme - 3 yıl önce Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 18, gündüz ise sıfırın altında 9 derece ölçüldüğü Eskişehir'de, kent merkezinden geçen çayın yüzeyinde buz tabakaları oluştu
Girlevik Şelalesi Buz Tuttu 00:40
Girlevik Şelalesi Buz Tuttu 52 izlenme - 3 yıl önce Erzincan'daki Girlevik Şelalesi, soğuk havanın etkisiyle dondu... Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi