Hoşgeldiniz!

buzdolabı

Heyelandan Buzdolabının İçine Saklanarak Kurtuldu 00:38
Heyelandan Buzdolabının İçine Saklanarak Kurtuldu 2.165 izlenme - 1 yıl önce Filipinler'deki Megi tropik fırtınasının neden olduğu heyelandan buzdolabının içine saklanarak kurtulan 11 yaşındaki çocuğa arama-kurtarma ekipleri 20 saat sonra ulaştı.
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 00:10
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 9.045 izlenme - 5 yıl önce Marketten küçük şaşal su almak isteyen kız kardeşimiz buzdolabından 1 adet küçük su çekmek istemiş. Ancak yaşanan aksilikler silsilesi komple buzdolabının kardeşimize gelmesi ile sonuçlanmış. Yaşanan maddi zararı hesabı kuvvetli olan cui kardeşimiz kar zarar hesaplaması ile belirleyecektir.
Buzdolabından Çıkmak İstemeyen Husky Yavrusu 01:02
Buzdolabından Çıkmak İstemeyen Husky Yavrusu 6.587 izlenme - 6 yıl önce Soğuk iklim hayvanı neticede. Sadece gözlerinin güzelliği için uygun olmayan iklimlerde yaşamaya zorlanan hayvanlar. Memlekette gösteriş için çok kullanılıyor maalesef.
Türk Kafasıyla Kuluçka Makinesi 01:42
Türk Kafasıyla Kuluçka Makinesi 10.075 izlenme - 9 yıl önce Ben hiçbirşey demiyorum anlayabilecekseniz sahibi anlatsın. Yılancı abiyle aynı yerden Sakarya'dan haber. ''Ben bu makinaya bir tavuk ve horoz bahçeme attıktan sonra esinlendim ve cins tavuklar üzerine çalışma yapıyorum yani ben ve bu makina tamamen tavuğun görevini yapıyor ve 21 günde civcivlerimiz yüzde yüz verim alarak yani makinadan yüzde yüz verim alıyoruz, 21 günde de çıkımı oluyor ....... buzdolabından imal ettik. Çevremizdeki cins tavukları olan sahipler sahip olan arkadaşlar ... hocam olmadı.''
Bir Bodycinin Buzdolabı - Savaş Cebeci 12:45
Bir Bodycinin Buzdolabı - Savaş Cebeci 4.697 izlenme - 7 yıl önce günde 1 kg et yediğini söyleyen savaş cebecinin buz dolabında neler var bakalım görelim
Yetkili Servise Kızıp Buzdolabını Parçalayan Vatandaş 00:39
Yetkili Servise Kızıp Buzdolabını Parçalayan Vatandaş 3.490 izlenme - 4 yıl önce Kocaeli Gebze ilçesinde ikamet eden bir vatandaş, buzdolabının yetkili servisine kızınca dolabı parçalamış. Sonucu meraka bekliyoruz...
Arçelik'ten Dondurma Yapan İlk Buzdolabı: Dondurmacı! 00:33
Arçelik'ten Dondurma Yapan İlk Buzdolabı: Dondurmacı! 5.007 izlenme - 9 yıl önce Arçelik Dondurmacı ile istediğiniz çeşit dondurmayı en doğal haliyle artık evinizde hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınız bu teknolojiye bayılacak.
Bosch Buzdolabı Ses Sorunu 00:29
Bosch Buzdolabı Ses Sorunu 7.388 izlenme - 14 yıl önce bosch
Buzdolabı Boyama Sanatı Dövme Salonu 06:09
Buzdolabı Boyama Sanatı Dövme Salonu 9.152 izlenme - 11 yıl önce Buzdolabı boyama sanatı Eskiyen buzdolap gövdelerini farklı boyama tekniği ile yenileyin . Ressam dövmeci salonunda buzdolabı yenileme video çekimi izleyin
Yaptığı Yapacağı Şakaya Pişman Olan Adam 00:36
Yaptığı Yapacağı Şakaya Pişman Olan Adam 2.494 izlenme - 3 yıl önce Buzdolabının önüne başlığı ters giyerek dikilirken neyin peşinde idiyse, tüm niyeti kursağında kaldı.
Bu Buzdolabının Markası Oktay Olacak 00:38
Bu Buzdolabının Markası Oktay Olacak 4.243 izlenme - 8 yıl önce İşte türk sinemasının en kısa ve en akılda kalıcı sahnelerinden sadece bir tanesi, nasıl geleceğe dönüş 2 de kendi kendini kurutan mont, otomatik nike varsa bu filmdede "Oktay" marka buzdolabı var ve biz bir gün Oktay buzdolaplarının piyasada boy göstermesini dört gözle bekleyeceğiz...
İsteyene Bira Veren Buzdolabı 01:47
İsteyene Bira Veren Buzdolabı 4.616 izlenme - 8 yıl önce Google ile bir markanın çalışması sonucu hayata geçirilen buzdolabı arzu edenlere Molson isimli bira üreticisinin biralarını dağıtıyor. Ancak bir şartı var. Altı dilde 'I am Canadian' (Ben Kanadalıyım) cümlesini kurmanız gerekiyor ve bu 40 dil için geçerli. Hem üretici firmanın hem de Google'ın hizmetinin reklamının yapıldığı videoyu izliyoruz.
Fare Nasıl Yakalanır? 02:06
Fare Nasıl Yakalanır? 4.568 izlenme - 7 yıl önce Evlerinde gördükleri fareyi zarar vermeden nasıl yakalıyorlar izleyelim.Bu videodan sonra sizde fare avına çıkacaksınız.
Doğaya Attığı Buzdolabını Geri Aldırdılar 00:57
Doğaya Attığı Buzdolabını Geri Aldırdılar 2.054 izlenme - 4 yıl önce İspanya’da, eski bir buzdolabını doğanın orta yerine bırakarak geri dönüşümle dalga geçen adam, durumun polisler tarafından fark edilmesiyle adamın buzdolabını oradan çıkararak doğru bir şekilde dönüşüme sokmasını sağlamış.
Arçelik FullFresh+ Buzdolabı, yeniliği aşkla tasarlıyoruz #AşkileYap 00:28
Arçelik FullFresh+ Buzdolabı, yeniliği aşkla tasarlıyoruz #AşkileYap 4.033 izlenme - 8 yıl önce Yeni fullfresh+ teknolojisine sahip Arçelik buzdolapları ile sebze ve meyvelerimizin 30 güne kadar taze kalmasını sağlıyoruz. Her ne yaparsak aşk ile yapıyoruz. #AşkİleYap
Batan Tekneden Buzdolabı ile Kurtulmak 00:32
Batan Tekneden Buzdolabı ile Kurtulmak 1.161 izlenme - 4 yıl önce Meksika'da Adriana adlı bir balıkçı teknesinden yardım çağrısı alan kurtarma ekipleri harekete geçmiş. Meksika Körfezi'nde helikopter ve kurtarma botlarıyla arama yapan kurtarma ekipleri, iki balıkçıyı suyun üzerindeki bir buzdolabının içerisinde bulmuş.
Ezgi Sertel: Arabamda Buzdolabı Var 01:17
Ezgi Sertel: Arabamda Buzdolabı Var 1.873 izlenme - 6 yıl önce 'Anadolu'yu yiyen kadın' lakaplı Ezgi Sertel verdiği röportajda, yemeğe çok düşkün olduğunu, kendisini izlerken acıktığını, arabasında da buzdolabı olduğunu itiraf etti.
Buzdolabını Sırtlayan Dede 00:10
Buzdolabını Sırtlayan Dede 921 izlenme - 4 yıl önce Bir orta doğu ülkesinde spotçudan aldığı buzdolabını evine götürmek için sırtına bağlayıp taşıyan dede gençlere taş çıkarmış.
Çocuğu Buzdolabına Kapatmak - Böyle mi Olacaktı ? 00:28
Çocuğu Buzdolabına Kapatmak - Böyle mi Olacaktı ? 2.139 izlenme - 5 yıl önce 1999 yılında yayınlanan Böyle mi Olacaktı dizisinin 64. bölümünden bir sahne izleyeceğiz. Şebnem, küçük Deniz'i buzdolabına kapatıyor. Bu dizi o dönem çocuklarının geceleri kabuslarına giriyordu.
Buzdan Buzdolabı Yapan Moğol 00:44
Buzdan Buzdolabı Yapan Moğol 587 izlenme - 3 yıl önce Orta Asya'nın bozkırlarında yaşayan toplulukların bir kısmı hala elektrikle tanışmamıştır. Kış aylarında havanın aşırı soğumasıyla birlikte kalıpta dondurdukları buzlarla, buzdolabı yapan köylünün bu anları sosyal medyada günün en çok izlenenleri arasında yerini almayı başardı...
Buzdolabından Otomobil Yapmak - Sivaslı Mucit 01:51
Buzdolabından Otomobil Yapmak - Sivaslı Mucit 1.641 izlenme - 9 yıl önce Sivas'ta yaşayan 25 yaşındaki Fatih Kütük toplama parçalardan kendine ait otomobil imal etti. Kütük, kilometrede 10 kuruşluk yakıt harcayan aracın kaporta kısmını buzdolabı ve çamaşır makinesi gövdesinden oluşturdu.
Levi's 501 Reklamı (1988) 01:01
Levi's 501 Reklamı (1988) 1.576 izlenme - 8 yıl önce Bu reklamın o kadar etkisi altında kalmıştımki, seyrettikten hemen sonra 11 yaşında Levi's' 504'ümü (henüz 501 giymek nasip olmamıştı) direk buzdolabına koydum. Zeytin yağlı dolmayla, kayseri pastırması kokularının birleşiminden de etkilenen kotumu büyük bir heyecan ve zevkle buzdolabından çıkarıp soğuk kış günü donarak giydim. Annemin endişeli bakışları içinde bir an için olsada, kendimi reklamdaki o herif zannetmiştim.
Vestel Renkli Buzdolabı - Reklam Filmi 00:28
Vestel Renkli Buzdolabı - Reklam Filmi 1.585 izlenme - 10 yıl önce Hayat Değişiyor, Buzdolapları değişiyor. Rengarenk özel tasarımlı, desenli Buzdolapları Vestel'de!
Arçelik Dondurmacı Tanıtım Videosu 02:37
Arçelik Dondurmacı Tanıtım Videosu 1.434 izlenme - 9 yıl önce Dondurma yapan ilk buzdolabı Arçelik Dondurmacı sayesinde ev yapımı, lezzetli ve sağlıklı dondurmalar bu yaz mutfağınızdan eksik olmayacak. http://bit.ly/Dondurmaci
Siemens Buzdolabı Reklamı 00:38
Siemens Buzdolabı Reklamı 851 izlenme - 8 yıl önce Çarli dizisinde oynayan ufak çocuğun, dizideki yaşından daha küçük olduğu yıllardan bir reklam.
• Alkollü Everclear ve Çok İyi İçen İnsan 08:22
• Alkollü Everclear ve Çok İyi İçen İnsan 1.573 izlenme - 8 yıl önce neye yansam bilemedim çocugun halinemi yoksa • alkollü bir içkinin 16$ gibi cüzi bir miktara satılmasına mı ? buzdolabı enerji içecekleri filan bilemedim hayat çok garip.
Bisikletle Buzdolabı Taşımak 00:48
Bisikletle Buzdolabı Taşımak 1.096 izlenme - 6 yıl önce Helal olsun hakketen,görüntüde taşımak için geldiği bisikletiyle buzdolabı götüren adamı izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vestel Led Aydınlatmalı Buzdolabı - Reklam Filmi 00:32
Vestel Led Aydınlatmalı Buzdolabı - Reklam Filmi 1.067 izlenme - 10 yıl önce Hayat Değişiyor, Buzdolapları değişiyor. LED Aydınlatmalı, Enerji Tasarruflu Buzdolapları Vestel'de!
Arçelik Buzdolabı Reklamı - 415 Lüks 00:15
Arçelik Buzdolabı Reklamı - 415 Lüks 1.011 izlenme - 8 yıl önce Arçelik'in 415 Lüks isimli buzdolabının reklamını izleyeceğiz. No frost öncesi dönemde buzluklar zamanla kutuplar gibi karla kaplanırdı.