Hoşgeldiniz!

buzlanma

Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 2 08:19
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 2 7.151 izlenme - 1 yıl önce Serinin ikinci videosu geldi. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz. -http://www.tvyayini.com
Rusyada Yol Vermeme Kavgası - Lada İçerir ! 00:59
Rusyada Yol Vermeme Kavgası - Lada İçerir ! 13.240 izlenme - 4 yıl önce Mekan yine Rusya. Kahramanlardan birisi yine LADA. Yine iç kameradan çekim.
gizli buzlanma kazaları artırdı!! 01:47
gizli buzlanma kazaları artırdı!! 1.065 izlenme - 6 yıl önce by sefer
Buzlanan Yolda Peş Peşe Kaza 01:32
Buzlanan Yolda Peş Peşe Kaza 234 izlenme - 2 yıl önce Bursa’da kar yağışıyla birlikte hava sıcaklığının eksi 5 dereceye kadar düşmesi caddeleri buz pistine döndürdü, onlarca maddi hasarlı kaza meydana geldi. İşte buzlanma sonucu o kazalardan biri sizlerle.
Onlarca Kaza Mobeselere Böyle Yansıdı 01:27
Onlarca Kaza Mobeselere Böyle Yansıdı 56 izlenme - 1 yıl önce Yoğun buzlanma nedeniyle araçlar zor durumda kalınca, onlarca kaza kaçınılmaz oldu. İşte o görüntüler.
elmadağ da buzlanma 01:31
elmadağ da buzlanma 239 izlenme - 7 yıl önce buzlanma nedeniyle birçok araç sürücüsü zor anlar yaşadı.
Kaloriferi Bozulan Arabanın İçinde Mum Yakmak 01:13
Kaloriferi Bozulan Arabanın İçinde Mum Yakmak 34 izlenme - 1 yıl önce Aslında söylenecek pek bişey yok, camın buzunu çözmek için kardeşimiz mum kullanmış. Yerel televizyonun samimiyeti ve kardeşimizin şivesi olayı daha da güzel yapıyor tabi.
Süper Sinan - Kardan Araç Kurtarma İnsanı 00:52
Süper Sinan - Kardan Araç Kurtarma İnsanı 59 izlenme - 2 yıl önce Kendini araçlarıyla yolda kalmışlara adayan Sinan gece gündüz rampalarda halkın yardımına koşmakta imiş. Sevgili Kadir Topbaş bence Sinan'ı işe alsın ki o da devletin yapamadığını ben yapıyorum diyemesin hatta Süper Sinanlar Birliği kursun Büyükşehir Belediyesi, belki o zaman bu kar çilesine çare bulunur.
#ALSIceBucketChallenge - Nevzat Aydın 01:17
#ALSIceBucketChallenge - Nevzat Aydın 54 izlenme - 2 yıl önce Evet son günlerin yardım/dikkat çekme faaliyeti olan ALS Ice Bucket Challenge'ye Nevzat Aydın tarafından Türkiye'de dahil oldu; şimdi cevap olarak Arda Turan,Ali Sabancı ve Burcu Esmersoy'u bekliyoruz.
Avrupa'da  kaza manzaraları! 01:01
Avrupa'da kaza manzaraları! 31 izlenme - 4 yıl önce Avrupa'da hafta sonu kar yağışı ve buzlanma trafiği felç etti.