Hoşgeldiniz!

buzlanma

Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 2 08:19
Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları 2 7.837 izlenme - 3 yıl önce Serinin ikinci videosu geldi. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz. -http://www.tvyayini.com
Rusyada Yol Vermeme Kavgası - Lada İçerir ! 00:59
Rusyada Yol Vermeme Kavgası - Lada İçerir ! 13.384 izlenme - 5 yıl önce Mekan yine Rusya. Kahramanlardan birisi yine LADA. Yine iç kameradan çekim.
gizli buzlanma kazaları artırdı!! 01:47
gizli buzlanma kazaları artırdı!! 1.088 izlenme - 7 yıl önce by sefer
Bağımsızlığını ilan Eden Motosiklet 00:53
Bağımsızlığını ilan Eden Motosiklet 88 izlenme - 8 ay önce Şoförsüz daha yol kat eden motosikletin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz. Diğer motosiklet sürücüsü bile bu özgürlüğü yok edemedi ))
Buzlanan Yolda Peş Peşe Kaza 01:32
Buzlanan Yolda Peş Peşe Kaza 299 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da kar yağışıyla birlikte hava sıcaklığının eksi 5 dereceye kadar düşmesi caddeleri buz pistine döndürdü, onlarca maddi hasarlı kaza meydana geldi. İşte buzlanma sonucu o kazalardan biri sizlerle.
Sarıyer'de Buzlanma Nedeniyle 9 Araç Birbirine Girdi 02:37
Sarıyer'de Buzlanma Nedeniyle 9 Araç Birbirine Girdi 2 izlenme - 3 gün önce Sarıyer'de buzlanma nedeniyle 9 araç birbirine girdi Sarıyer'de buzlanma nedeniyle 9 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldiİSTANBUL - Sarıyer'de sabah saatlerinde meydana gelen buzlanma nedeniyle 9 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.
Buzlanma Kamyonun Devrilmesine Neden Oldu 01:41
Buzlanma Kamyonun Devrilmesine Neden Oldu 1 izlenme - 2 gün önce Buzlanma kamyonun devrilmesine neden olduELAZIĞ - Elazığ'da meteorolojinin önceden uyardığı gizli buzlanma bir kamyonun devrilmesine neden oldu.
Genç Kadının Buz Üzerindeki Zor Anları 01:06
Genç Kadının Buz Üzerindeki Zor Anları 52 izlenme - 1 yıl önce Kanada'da genç kadının buz üzerindeki mücadelesi annesini gülme krizine soktu. Buzda kayan kızını izlerken kahkahalar atan annenin videosu, internette en çok izlenenler arasına girdi.
elmadağ da buzlanma 01:31
elmadağ da buzlanma 239 izlenme - 8 yıl önce buzlanma nedeniyle birçok araç sürücüsü zor anlar yaşadı.
Sarıyer'de Buzlanma Nedeniyle 9 Araç Birbirine Girdi 01:08
Sarıyer'de Buzlanma Nedeniyle 9 Araç Birbirine Girdi 1 izlenme - 3 gün önce Sarıyer’de buzlanma nedeniyle 9 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
Ankara'da Buzlanan Alt Geçitte 23 Araç Birbirine Girdi: 3 Yaralı 01:48
Ankara'da Buzlanan Alt Geçitte 23 Araç Birbirine Girdi: 3 Yaralı 12 izlenme - 3 ay önce Ankara'da refüjde bulunan otomatik sulama sistemi arızalanınca, alt geçidin girişinde buzlanma oluştu. Buzlanan yolda 23 aracın birbirine girmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
#alsıcebucketchallenge - Nevzat Aydın 01:17
#alsıcebucketchallenge - Nevzat Aydın 158 izlenme - 3 yıl önce Evet son günlerin yardım/dikkat çekme faaliyeti olan ALS Ice Bucket Challenge'ye Nevzat Aydın tarafından Türkiye'de dahil oldu; şimdi cevap olarak Arda Turan,Ali Sabancı ve Burcu Esmersoy'u bekliyoruz.
Kaloriferi Bozulan Arabanın İçinde Mum Yakmak 01:13
Kaloriferi Bozulan Arabanın İçinde Mum Yakmak 95 izlenme - 2 yıl önce Aslında söylenecek pek bişey yok, camın buzunu çözmek için kardeşimiz mum kullanmış. Yerel televizyonun samimiyeti ve kardeşimizin şivesi olayı daha da güzel yapıyor tabi.
Onlarca Kaza Mobeselere Böyle Yansıdı 01:27
Onlarca Kaza Mobeselere Böyle Yansıdı 60 izlenme - 3 yıl önce Yoğun buzlanma nedeniyle araçlar zor durumda kalınca, onlarca kaza kaçınılmaz oldu. İşte o görüntüler.
Buzlanma İki Can Aldı! 00:42
Buzlanma İki Can Aldı! 27 izlenme - 1 yıl önce TEM Tekstilkent - İstoç bağlantı yolu, Batışehir mevkii Edirne yönünde saat 07.30'da trafik kazası meydana geldi. Buzlanma nedeniyle olduğu belirtilen kazada ilk belirlemelere 2 kişi hayatını kaybetti. Kazanın meydana geldiği noktanın biraz ilerisinde de 5 aracın karıştığı maddi hasarlı başka bir kaza meydana geldi. Meydana gelen her iki kaza nedeniyle trafikte yoğunluk yaşandı.
Süper Sinan - Kardan Araç Kurtarma İnsanı 00:52
Süper Sinan - Kardan Araç Kurtarma İnsanı 83 izlenme - 3 yıl önce Kendini araçlarıyla yolda kalmışlara adayan Sinan gece gündüz rampalarda halkın yardımına koşmakta imiş. Sevgili Kadir Topbaş bence Sinan'ı işe alsın ki o da devletin yapamadığını ben yapıyorum diyemesin hatta Süper Sinanlar Birliği kursun Büyükşehir Belediyesi, belki o zaman bu kar çilesine çare bulunur.