Hoşgeldiniz!

buzlu

Temizlik Görevlisinin Buzlu Yolda Çöp Konteyneri İle Harp Yapması 00:48
Temizlik Görevlisinin Buzlu Yolda Çöp Konteyneri İle Harp Yapması 3.534 izlenme - 2 ay önce İskoçya'nın en önemli liman şehri Aberdeen'in buzlu yollarında çöp konteynerlerini çöp arabasına götürmek için büyük çaba harcayan emekçi temizlik görevlisini izliyoruz efendim.
Van Damme'ın Kızından İlginç Bir Ice Bucket 01:03
Van Damme'ın Kızından İlginç Bir Ice Bucket 25.856 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Aktör Jean Claude Van Damme'ın Kızı Bianca Bree, Ice Bucket Challenge Videosuyla Adından Sıkça Söz Ettireceğe Benziyor...
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:25
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 21.373 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalığına destek için başlatılan #icebucketchallenge kampanyasına Esra Erol da destek verdi. Mehmet Okur'un meydan okumasını kabul eden Esra Erol, buzlu kovayı kafasından dökerek Güpse Özay ve Candaş Tolga Işık'a meydan okudu ve kampanyaya bağış yaptı. Bağış makbuzunu İnstagram hesabından paylaşan Esra Erol; "Mehmet Okur bize meydan okudu biz de #Als ALS hastalığına farkındalık için hem #buzlukova hemde 2000tl bağışımızı yaptık" dedi.
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:04
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 19.781 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Hadise'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:11
Hadise'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 18.602 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hadise karşımızda.
Gülşah Buzlu - Sarı Çiçek Yeni Klip 2010 04:52
Gülşah Buzlu - Sarı Çiçek Yeni Klip 2010 41.484 izlenme - 8 yıl önce gülşah buzlu - sarı çiçek yeni klip 2010
Jennifer Lopez'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:13
Jennifer Lopez'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 17.721 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 00:42
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 16.732 izlenme - 3 yıl önce 'Buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti. ABD''nin Illinois eyaletinde yaşayan ve arkadaşına, başından aşağı iş makinesinin kepçesiyle su dökmesini isteyen Ryan Pflederer, talihsiz bir kaza yaşadı. Makinenin kepçesi Ryan''ın başına sertçe çarpsa da arkadaşı suyu dökmeye devam etti. Başından yaralanan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı.
ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar 00:15
ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar 10.486 izlenme - 3 yıl önce ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar buzlu suyu kafasından aşağıya dökmüş. Ortaya bu görüntüler çıkmış.
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 00:25
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 9.148 izlenme - 2 yıl önce Buzlu suya düşmek üzere olan çocuğun hayata tutunuşunu ibret alarak izleyeceksiniz.
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 13.432 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
mercedes benz travego 04:25
mercedes benz travego 43.913 izlenme - 8 yıl önce travego15 travego 17
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 03:09
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 7.553 izlenme - 2 yıl önce MALZEMELER: 1.Soğuk su (mümkünse buzlu) 2.Plastik kap 3.Yün iplik veya benzeri 4.Aseton veya ispirto 5.Çakmak 6.Makas 7.Çay tabağı 8.Arzunuza göre bir cam şişe 9.Eldiven Mumluk ve Fırçalık İçin: 1.Silikon tabancası 2.İki adet silikon 3.Bir paket çöp şiş 4.Kerpeten 5.Kağıt Zımpara ÖNEMLİ ! : 1.Şişeye sardığınız ipin düğümünü kesmeyi unutmayın. 2.İpteki alev sönmeden ( azalsa bile ) suya sokmayın. Tamamen söndüğünü gördüğünüz an da suya batırın. 3.İpi çok kalın bir şekilde sarmayın. 4.İşlem bittikten sonra kağıt zımparayla kestiğiniz yerin sivriliklerini almayı unutmayın. İzlediğiniz İçin Teşekkürler...
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 00:25
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 13.005 izlenme - 4 yıl önce David Beckham da buz kovası modasına uydu. Kendisiyle düelloya Magic Johnson, Michael Jordan ve Leonardo DiCaprio'yu davet etti.
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.657 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Burcu Esmersoy karşımızda.
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:22
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 10.340 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
 Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 10.625 izlenme - 4 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://www.izlesene.com/video/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak/7407309#
buzlu cam örgü tekniği 04:41
buzlu cam örgü tekniği 17.360 izlenme - 9 yıl önce buzlu cam örgü tekniği
Gulsah Buzlu - Elveda 04:02
Gulsah Buzlu - Elveda 5.846 izlenme - 2 yıl önce Gülşah Buzlu - Elveda http://facebook.com/dmccomtr http://twitter.com/dmccomtr http://instagram.com/dmccomtr
Rus Kızların Buzlu Suyla İmtihanı 01:40
Rus Kızların Buzlu Suyla İmtihanı 6.356 izlenme - 3 yıl önce Ortadoks inancına göre dirençlerini artırmak için buzlu suya giren Ruslar, cesaretleriyle pes dedirtiyor.
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:55
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.283 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hilal Cebeci karşımızda.
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.113 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Demet Akalın karşımızda.
Gülşah Buzlu - Elvada 04:01
Gülşah Buzlu - Elvada 6.703 izlenme - 4 yıl önce Gülşah Buzlu - Elvada (2014)
buzlu yolda kaza yapan araçlar 01:04
buzlu yolda kaza yapan araçlar 11.670 izlenme - 8 yıl önce buzlu yolda dengeyi sağlayamayan araçlar birbirine girdi..
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 8.429 izlenme - 3 yıl önce Türk kökenli Alman aktris Sibel Kekilli de ALS Ice Bucket Challenge'a katıldı. Güzel oyuncu, kafasından aşağı 2 sürahi buzlu su döktürdü.
Londra'da Buzlanmış Yolun Üzerinde Kayan Okul Otobüsü 00:24
Londra'da Buzlanmış Yolun Üzerinde Kayan Okul Otobüsü 169 izlenme - 4 hafta önce Sutton'da gerçekleşen sabah öğrencileri alırken buzlu yol yüzünden kontrolü kaybeden sürücünün adeta iple çekiliyormuş gibi kayması. Olayda başına bir şey gelmemelerini gri arabaya borçlular diyebiliriz.
Gülşah Buzlu - Alerjim Var (Pop Arşiv) 04:38
Gülşah Buzlu - Alerjim Var (Pop Arşiv) 13.715 izlenme - 8 yıl önce gülşah buzlu - alerjim var
Gülşah Buzlu - Huzurum Kalmadı [yenı Klıp 2010] 04:37
Gülşah Buzlu - Huzurum Kalmadı [yenı Klıp 2010] 11.489 izlenme - 8 yıl önce gülşah buzlu - huzurum kalmadı [yenı klıp 2010]
karışık otobüs resimleri 03:44
karışık otobüs resimleri 22.121 izlenme - 9 yıl önce by emree
Buzlu Frappe Tarifi 00:42
Buzlu Frappe Tarifi 8.796 izlenme - 3 yıl önce İşte serinleten yaz içeceklerinden en lezzetlisi; buzlu frappe! Pratik soğuk içecek tarifimiz ile hafta sonu keyfinize bizim de katkımız olsun! Buyurmaz mısınız? http://migrostv.migros.com.tr/buzlu-frappe-tarifi/ Nefis yemek tarifleri ve pratik öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/