Hoşgeldiniz!

buzlu

Gülşah Buzlu - Hadi Neyse 04:23
Gülşah Buzlu - Hadi Neyse 285.792 izlenme - 2 yıl önce Gulsah Buzlu' Eflatun Muzik etiketiyle cikarttigi "Hadi Neyse 2014" albumunde yer alan "Hadi Neyse" isimli klip calismasiyla netd Muzik'te. Sarki Sozleri (lyrics): Bi zamanlar ask vardi Ama bilmem ne zamandi Sevmeyi bilen coktu Sevgiliye hurmet vardi Surda kac yil gecti ki Eskileri anar olduk Ne talihsiz bir zaman Askin icinde kaybolduk Cifter cifter yalanlari Sigdiriyor bi cumleye Bi de yutmami bekliyor Bak sen su bahaneye Cocuk mu kandiriyorsun? Basvuruyorsun hileye Ne cok yakismis sana mor Bak aynada bir kendine Ucu sana dokunmuyorsa Neden alindin oyleyse Simdi bir sey derdimde Hadi hadi hadi neyse! Bana kalbi bos pilli Dolu gelmen mumkunse Hadi hadi hadi neyse! (x2)
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 00:25
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 8.943 izlenme - 10 ay önce Buzlu suya düşmek üzere olan çocuğun hayata tutunuşunu ibret alarak izleyeceksiniz.
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:25
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 20.858 izlenme - 2 yıl önce ALS hastalığına destek için başlatılan #icebucketchallenge kampanyasına Esra Erol da destek verdi. Mehmet Okur'un meydan okumasını kabul eden Esra Erol, buzlu kovayı kafasından dökerek Güpse Özay ve Candaş Tolga Işık'a meydan okudu ve kampanyaya bağış yaptı. Bağış makbuzunu İnstagram hesabından paylaşan Esra Erol; "Mehmet Okur bize meydan okudu biz de #Als ALS hastalığına farkındalık için hem #buzlukova hemde 2000tl bağışımızı yaptık" dedi.
Van Damme'ın Kızından İlginç Bir Ice Bucket 01:03
Van Damme'ın Kızından İlginç Bir Ice Bucket 23.588 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Aktör Jean Claude Van Damme'ın Kızı Bianca Bree, Ice Bucket Challenge Videosuyla Adından Sıkça Söz Ettireceğe Benziyor...
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:04
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 19.731 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Hadise'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:11
Hadise'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 17.613 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hadise karşımızda.
Jennifer Lopez'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:13
Jennifer Lopez'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 17.682 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Gulsah Buzlu - Elveda 04:02
Gulsah Buzlu - Elveda 5.385 izlenme - 11 ay önce Gülşah Buzlu - Elveda http://facebook.com/dmccomtr http://twitter.com/dmccomtr http://instagram.com/dmccomtr
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 00:42
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 16.637 izlenme - 2 yıl önce 'Buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti. ABD''nin Illinois eyaletinde yaşayan ve arkadaşına, başından aşağı iş makinesinin kepçesiyle su dökmesini isteyen Ryan Pflederer, talihsiz bir kaza yaşadı. Makinenin kepçesi Ryan''ın başına sertçe çarpsa da arkadaşı suyu dökmeye devam etti. Başından yaralanan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı.
gülşah buzlu - sarı çiçek yeni klip 2010 04:52
gülşah buzlu - sarı çiçek yeni klip 2010 40.686 izlenme - 7 yıl önce gülşah buzlu - sarı çiçek yeni klip 2010
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 00:25
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 12.964 izlenme - 2 yıl önce David Beckham da buz kovası modasına uydu. Kendisiyle düelloya Magic Johnson, Michael Jordan ve Leonardo DiCaprio'yu davet etti.
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.627 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Burcu Esmersoy karşımızda.
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:22
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 10.326 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
 Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 10.585 izlenme - 2 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://www.izlesene.com/video/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak/7407309#
Rus Kızların Buzlu Suyla İmtihanı 01:40
Rus Kızların Buzlu Suyla İmtihanı 5.960 izlenme - 2 yıl önce Ortadoks inancına göre dirençlerini artırmak için buzlu suya giren Ruslar, cesaretleriyle pes dedirtiyor.
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 12.593 izlenme - 4 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:55
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.269 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hilal Cebeci karşımızda.
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.099 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Demet Akalın karşımızda.
mercedes benz travego 04:25
mercedes benz travego 43.877 izlenme - 7 yıl önce travego15 travego 17
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 7.776 izlenme - 2 yıl önce Türk kökenli Alman aktris Sibel Kekilli de ALS Ice Bucket Challenge'a katıldı. Güzel oyuncu, kafasından aşağı 2 sürahi buzlu su döktürdü.
ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar 00:15
ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar 4.903 izlenme - 2 yıl önce ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar buzlu suyu kafasından aşağıya dökmüş. Ortaya bu görüntüler çıkmış.
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 00:26
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 7.092 izlenme - 2 yıl önce DARKORBİT OYNAYANLAR BEDAVA URİDİUM ALMAK İÇİN BU SİTEYE GİRİN darkorbitusers.tr.gg
Gülşah Buzlu - Elvada 04:01
Gülşah Buzlu - Elvada 6.671 izlenme - 2 yıl önce Gülşah Buzlu - Elvada (2014)
buzlu cam örgü tekniği 04:41
buzlu cam örgü tekniği 17.052 izlenme - 7 yıl önce buzlu cam örgü tekniği
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 03:09
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 3.447 izlenme - 1 yıl önce MALZEMELER: 1.Soğuk su (mümkünse buzlu) 2.Plastik kap 3.Yün iplik veya benzeri 4.Aseton veya ispirto 5.Çakmak 6.Makas 7.Çay tabağı 8.Arzunuza göre bir cam şişe 9.Eldiven Mumluk ve Fırçalık İçin: 1.Silikon tabancası 2.İki adet silikon 3.Bir paket çöp şiş 4.Kerpeten 5.Kağıt Zımpara ÖNEMLİ ! : 1.Şişeye sardığınız ipin düğümünü kesmeyi unutmayın. 2.İpteki alev sönmeden ( azalsa bile ) suya sokmayın. Tamamen söndüğünü gördüğünüz an da suya batırın. 3.İpi çok kalın bir şekilde sarmayın. 4.İşlem bittikten sonra kağıt zımparayla kestiğiniz yerin sivriliklerini almayı unutmayın. İzlediğiniz İçin Teşekkürler...
Buzlu Frappe Tarifi 00:42
Buzlu Frappe Tarifi 8.267 izlenme - 2 yıl önce İşte serinleten yaz içeceklerinden en lezzetlisi; buzlu frappe! Pratik soğuk içecek tarifimiz ile hafta sonu keyfinize bizim de katkımız olsun! Buyurmaz mısınız? http://migrostv.migros.com.tr/buzlu-frappe-tarifi/ Nefis yemek tarifleri ve pratik öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Arda Turan'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Arda Turan'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 4.978 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Arda Turan Karşımızda.
Messi'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:10
Messi'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 4.774 izlenme - 2 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Messi karşımızda.
Baharatlı Soğuk Kahve Tarifi 00:41
Baharatlı Soğuk Kahve Tarifi 4.449 izlenme - 2 yıl önce Bal, toz karanfil ve tarçın, buz gibi bir bardağa doluyor ve ortaya tadına doyulmaz bir tarif çıkıyor. Farklı buzlu kahve tarifi arıyorsanız bu tarifimiz tam size göre! Baharatlı soğuk kahve tarifi MigrosTV’de. http://migrostv.migros.com.tr/baharatli-soguk-kahve-tarifi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
Çilekli Buzlu Kahve Tarifi 00:38
Çilekli Buzlu Kahve Tarifi 5.521 izlenme - 2 yıl önce "çilekli Tarifler İle Hayat Yazın Daha Da Tatlı Değil Mi? Buzlu Kahve Çeşitlerimize Bir De Çilekli Olanını Ekledik. Aromalı Kahve Sevenler İçin İdeal Tarifimiz Şimdi Migrostv‘de. Pratik Soğuk Kahve Tarifimizi Kaçırmayın! http://migrostv.migros.com.tr/cilekli-buzlu-kahve-tarifi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/