Hoşgeldiniz!

buzlu çay

Hibiscuslu Buzlu Çay 00:31
Hibiscuslu Buzlu Çay 5.734 izlenme - 4 yıl önce HİBİSCUSLU BUZLU ÇAY Servis: 6 kişilik Hazırlanma: 1 saat Pişme: - Malzemeler ½ su bardağı bal ½ su bardağı hibiscus Birkaç yaprak taze nane 2 adet yeşil limon Hazırlanışı 1,5 bardak sıcak suya, hibiscus, bal ve taze nane yaprakları ilave edip karıştırın. Kenara alıp 10 dakika demlendirin. Demlenen çayı bir sürahiye süzün. Üzerine 2 bardak soğuk su ve 2 adet yeşil limonun suyunu ilave edip karıştırın. Soğuması için buzdolabına alın. Soğuduktan sonra buz ve taze nane yaprakları ekleyip servis edin.
Limonlu Buzlu Çay Tarifi 04:01
Limonlu Buzlu Çay Tarifi 4.051 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Limonlu Buzlu Çay Tarifi
Şeftalili Icetea - Şeftalili Buzlu Çay Nasıl Yapılır? 03:36
Şeftalili Icetea - Şeftalili Buzlu Çay Nasıl Yapılır? 1.876 izlenme - 3 yıl önce Fırından Tatlar'ın "Şeftalili Icetea Tarifi- Buzlu Çay Nasıl Yapılır? " videosunda evde sağlıklı buzlu çay yapımını anlatıyoruz. Artan çaylarınız ve meyvelerle kolayca hazırlayacağınız bu tarifi sıcak günlerde serinletici ve pratik bir ikram olarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Malzemeler: -3 şeftali -3 sallama çay (ya da 250 ml demlenmiş çay) -200 gr şeker -Yarım litre su (250ml şurup 250 ml çay için)
Lavantalı Çilekli Ice tea- Lavantalı Çilekli Buzlu Çay Nasıl Yapılır? 04:30
Lavantalı Çilekli Ice tea- Lavantalı Çilekli Buzlu Çay Nasıl Yapılır? 1.039 izlenme - 3 yıl önce Fırından Tatlar'ın Lavantalı Çilekli Ice tea- Lavantalı Çilekli buzlu çay nasıl yapılır videosunda yaz için yeni ve serinletici içecek tarifleri vermeye devam ediyoruz. Tarifi önceden hazırladığınız demlik çay ile de hazırlayabilirsiniz. Daha fazla video için kanalımıza abone olun. Malzemeler: - 600ml su -4 poşet çay -70 gr şeker -5 çilek -1 avuç lavanta -Yarım limonun suyu
Köstebek Benim 00:32
Köstebek Benim 258 izlenme - 2 yıl önce Klasikleşmiş film klişeleriyle taştaş geçen reklamlara alışığız. Arada bazıları güzel çıkıyor. Gençler yüzdeyle çalışıyorum bol bol alın bana da para kazandırın, boşuna reklam yapmıyoruz. "abi ben bi kere.." diye başlayıp es verdiği kısım süfer olmuş.
Buzlu Çay 00:23
Buzlu Çay 433 izlenme - 4 yıl önce BUZLU ÇAY Servis: 6 kişilik Hazırlanma: 1 saat Pişme: - Malzemeler ½ litre demlenmiş çay ½ su bardağı bal 2 adet limon Hazırlanışı Bir sürahideki yarım litre demlenmiş çayın üzerine bal ve yarım litre sıcak su ilave edip soğuması için buzdolabına alın. Soğuduktan sonra 2 limonun suyunu ekleyip karıştırın. Buz ve arzuya göre taze nane yaprakları ilave edip servis yapın.
Buzlu Çay Şov! 00:31
Buzlu Çay Şov! 41 izlenme - 4 yıl önce Bangkok'ta sokakta buzlu çay hazırlayanları izlemek buzlu çayı içmeyi unutturacak nitelikte.