Hoşgeldiniz!

Buzlu Kova Videoları İzle

Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 00:26
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 7.242 izlenme - 3 yıl önce DARKORBİT OYNAYANLAR BEDAVA URİDİUM ALMAK İÇİN BU SİTEYE GİRİN darkorbitusers.tr.gg
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 00:42
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 564 izlenme - 2 yıl önce ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
Amanda Cerny Als Buzlu Kova Kampanyası 01:04
Amanda Cerny Als Buzlu Kova Kampanyası 477 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastalarına Duyarlılık İçin Amanda Cerny Kafasınabuzlu Kova Dökülüyor.
 Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 00:42
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 294 izlenme - 3 yıl önce ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
Ice Bucket Challenge Yaparken Yüz Felci Geçirdi 00:47
Ice Bucket Challenge Yaparken Yüz Felci Geçirdi 220 izlenme - 3 yıl önce Gençkız Als Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Ice Bucket Challenge Yaparken Yüz Felci Geçirdi
En Acılı Buzlu Kova Denemesi 00:44
En Acılı Buzlu Kova Denemesi 116 izlenme - 3 yıl önce En Acılı Buzlu Kova Denemesi Als Hastalığına Farkındalık İçin Başlatılan Buzlu Kova Çılgınlığı Faciayla Sona Eriyordu.
Komik Ice Bucket Challange Kazaları 03:39
Komik Ice Bucket Challange Kazaları 95 izlenme - 3 yıl önce Komik Ice Bucket Challange Kazaları Komik Videolar Ve İnsanlar
Küçük Tuna, ALS İçin Bilge ve Ali'ye Meydan Okuyor 00:09
Küçük Tuna, ALS İçin Bilge ve Ali'ye Meydan Okuyor 94 izlenme - 3 yıl önce ALS farkındalığını artırmak için başlatılan Ice Bucket Challenge kampanyasında mini Tuna, arkadaşları Bilge ve Ali'ye meydan okuyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'da Yeni Farkındalık Kampanyasına Destek Verdi 00:15
Kıvanç Tatlıtuğ'da Yeni Farkındalık Kampanyasına Destek Verdi 51 izlenme - 3 yıl önce özellikle Ay Yapım ekibinden Kerem Çatay ve Ece Yörenç'e meydan okudu. Bakalım Kerem Çatay, Ece Yörenç ve Farah Zeynep AAbdullah'ın bu çağrıya cevapları nasıl olacak?
Bilgi Üniversitesi Motorsiklet Klubü Als #icebucketchallange 01:18
Bilgi Üniversitesi Motorsiklet Klubü Als #icebucketchallange 63 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü olarak Harley Davidson Bosphorus'un sahibi Emin Ali Çakırkaya'nın bizi challange etmesinden sonra, als.org.tr sitesindeki hesap numarasına bağışımızı yaptık ve şimdi de biz TCC Başkanı Volkan Dillioğlu, Türk Chopper Genel Başkanı Ali Rıza Uygur ve motoetkinlik.com editörü Ahmet Köseoğlu'na meydan okuyoruz. Motosiklet camiası, her zaman bu tarz konulara destek olmak amacıyla hiç çekinmeden her türlü platformda hiç çekinmeden yapmamız gerekenleri yaparız.. Umuyoruz ki bu farkındalık eylemi amacına uygun devam eder ve bu hastalığa yakalanmış kişiler için faydalı bir iş olmuş olur.
Khaleesi - ALS Ice Bucket Challenge 00:43
Khaleesi - ALS Ice Bucket Challenge 55 izlenme - 3 yıl önce Emilia Clarke , Bildiğimiz Adıyla Khaleesi'nin İcebucketchallange Performansını İzleyeceksiniz..iyi Seyirler. Targeryan varisi tatlı güzel sırılsıklam oluyor.
Sivas'tan Als (Adsl) Bağışı 02:10
Sivas'tan Als (Adsl) Bağışı 71 izlenme - 2 yıl önce Abimiz sarhoş ama gayet bilinçli ADSL(!)hastalığı için arkadaşının onu davet ettiği düelloyu kabul ediyor ve bağışını yapmaktan çekinmiyor.
En İyi ALS Buzlu Kova Kazalar Derlemesi 03:39
En İyi ALS Buzlu Kova Kazalar Derlemesi 13 izlenme - 3 yıl önce Orijinal adıyla ALS Ice Bucket Challenge bizdeki adıyla Buzlu Kova Meydan Okuması kazalarının derlemesi.