Hoşgeldiniz!

Buzlu Kova Videoları İzle

Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 00:26
Burcu Esmersoy ALS çekerken göğüsleri gözüktü 7.189 izlenme - 3 yıl önce DARKORBİT OYNAYANLAR BEDAVA URİDİUM ALMAK İÇİN BU SİTEYE GİRİN darkorbitusers.tr.gg
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 00:42
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 536 izlenme - 2 yıl önce ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
Amanda Cerny Als Buzlu Kova Kampanyası 01:04
Amanda Cerny Als Buzlu Kova Kampanyası 419 izlenme - 2 yıl önce ALS Hastalarına Duyarlılık İçin Amanda Cerny Kafasınabuzlu Kova Dökülüyor.
 Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 00:42
Als Hastalığına Kepçe Yardımıyla Destek Vereyim Derken.. 291 izlenme - 2 yıl önce ABD'li Ryan Pflederer, ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan 'buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi. Ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti.
Ice Bucket Challenge Yaparken Yüz Felci Geçirdi 00:47
Ice Bucket Challenge Yaparken Yüz Felci Geçirdi 215 izlenme - 2 yıl önce Gençkız Als Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Ice Bucket Challenge Yaparken Yüz Felci Geçirdi
En Acılı Buzlu Kova Denemesi 00:44
En Acılı Buzlu Kova Denemesi 116 izlenme - 3 yıl önce En Acılı Buzlu Kova Denemesi Als Hastalığına Farkındalık İçin Başlatılan Buzlu Kova Çılgınlığı Faciayla Sona Eriyordu.
Komik Ice Bucket Challange Kazaları 03:39
Komik Ice Bucket Challange Kazaları 94 izlenme - 2 yıl önce Komik Ice Bucket Challange Kazaları Komik Videolar Ve İnsanlar
Küçük Tuna, ALS İçin Bilge ve Ali'ye Meydan Okuyor 00:09
Küçük Tuna, ALS İçin Bilge ve Ali'ye Meydan Okuyor 93 izlenme - 3 yıl önce ALS farkındalığını artırmak için başlatılan Ice Bucket Challenge kampanyasında mini Tuna, arkadaşları Bilge ve Ali'ye meydan okuyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'da Yeni Farkındalık Kampanyasına Destek Verdi 00:15
Kıvanç Tatlıtuğ'da Yeni Farkındalık Kampanyasına Destek Verdi 50 izlenme - 3 yıl önce özellikle Ay Yapım ekibinden Kerem Çatay ve Ece Yörenç'e meydan okudu. Bakalım Kerem Çatay, Ece Yörenç ve Farah Zeynep AAbdullah'ın bu çağrıya cevapları nasıl olacak?
Khaleesi - ALS Ice Bucket Challenge 00:43
Khaleesi - ALS Ice Bucket Challenge 55 izlenme - 2 yıl önce Emilia Clarke , Bildiğimiz Adıyla Khaleesi'nin İcebucketchallange Performansını İzleyeceksiniz..iyi Seyirler. Targeryan varisi tatlı güzel sırılsıklam oluyor.
Bilgi Üniversitesi Motorsiklet Klubü Als #icebucketchallange 01:18
Bilgi Üniversitesi Motorsiklet Klubü Als #icebucketchallange 59 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü olarak Harley Davidson Bosphorus'un sahibi Emin Ali Çakırkaya'nın bizi challange etmesinden sonra, als.org.tr sitesindeki hesap numarasına bağışımızı yaptık ve şimdi de biz TCC Başkanı Volkan Dillioğlu, Türk Chopper Genel Başkanı Ali Rıza Uygur ve motoetkinlik.com editörü Ahmet Köseoğlu'na meydan okuyoruz. Motosiklet camiası, her zaman bu tarz konulara destek olmak amacıyla hiç çekinmeden her türlü platformda hiç çekinmeden yapmamız gerekenleri yaparız.. Umuyoruz ki bu farkındalık eylemi amacına uygun devam eder ve bu hastalığa yakalanmış kişiler için faydalı bir iş olmuş olur.
Sivas'tan ALS (ADSL) Bağışı 02:10
Sivas'tan ALS (ADSL) Bağışı 66 izlenme - 2 yıl önce Abimiz sarhoş ama gayet bilinçli ADSL(!)hastalığı için arkadaşının onu davet ettiği düelloyu kabul ediyor ve bağışını yapmaktan çekinmiyor.
 Türk Kızının Can Simidiyle ALS Desteği - Ice Bucket Challenge 00:15
Türk Kızının Can Simidiyle ALS Desteği - Ice Bucket Challenge 49 izlenme - 3 yıl önce Evet, güzel başlayıp Türkiye'ye geldikten sonra b**kunu çıkardığımız ALS hastalığı desteğinin bir örneğiyle karşı karşıyayız.
Justin Bieber Buzsuz Kova Boşaltı :) 00:13
Justin Bieber Buzsuz Kova Boşaltı :) 38 izlenme - 2 yıl önce Justin Bieber Türkiye Fan Als Hastalığına Buzlu Kova İle Meydan Okuyan Ünlülere Justin Bieber Da Katıldı
ALS Hastalığı Buz Kovası Meydan Okuma (Beşiktaş -Bilic-Terim) 00:43
ALS Hastalığı Buz Kovası Meydan Okuma (Beşiktaş -Bilic-Terim) 37 izlenme - 2 yıl önce ALS Hastalığı Buz Kovası Meydan Okuma (Beşiktaş -Bilic-Terim). ALS Hastalığı Buz Kovası Meydan Okuma (Beşiktaş -Bilic-Terim) videosu . ALS Hastalığı Buz Kova...
ALS Ice Bucket Challenge Ünlüler Derlemesi 15:08
ALS Ice Bucket Challenge Ünlüler Derlemesi 24 izlenme - 2 yıl önce Derleme - En iyi ALS Ice Bucket Challenge - Ünlüler - Justin Bieber, Barack Obama, Selena Gomez, Cristiano Ronaldo, Oprah, The Rock, Britney Spears,...
En İyi ALS Buzlu Kova Kazalar Derlemesi 03:39
En İyi ALS Buzlu Kova Kazalar Derlemesi 13 izlenme - 2 yıl önce Orijinal adıyla ALS Ice Bucket Challenge bizdeki adıyla Buzlu Kova Meydan Okuması kazalarının derlemesi.
 Filistin İçin ALS Saçmalığına Dur De 05:22
Filistin İçin ALS Saçmalığına Dur De 9 izlenme - 2 yıl önce 14 Eylül Pazar Saat 14:00 Taksim Galasatary Lisesi. Basın açıklamamızı ve Eylemimizi gerçekleştirdiğimiz o anlar. - Galatasaray Lisesi önündeyiz.Malumunuz ALS hastalığı bahanesi ile ortalığı ayağa kaldırıp bir eylence misali kafalarından aşağı suları boşaltan vatandaşlar Ümmet çoğrafyasında ki zulümlerden habersizler veya görüp te görmemezlikten geliyorlar. Filistinde İHH da çalışan bir ağabeyimizin başlatmış olduğu Gazze için kum dök kampanyasına destek veriyoruz ona benzer bir eylemi Pazar günü Taksim Galatasaray lisesi önünde gerçekletiriyoruz. Suriye de 4 yılda 200 bin kişinin üzerine bombalar yağarken sadece bu ramazanda Filistinde 3 bin kişi Şehit edildi binlece ev kullanılamaz hale getirildi.Ve DoğuTürkistan, Arakan, Mali...Müslüman toplumların üzerlerine Bombalar yağarken Gerek ülkemiz de gerekse diğer müslüman ülkelerde ALS hastalığı adı altında bu İSRAFI başlatmış oldular.Bizde buna karşılık olarak Ülkemizde ki ve dünyada ki Müslüman kardeşlerimizin uyanmasına vesile olmak amacıyla kafamızdan aşağı kova ile kum döküp tepkimizi göstereceğiz.