Hoşgeldiniz!

buzlu su

Van Damme'ın Kızından İlginç Bir Ice Bucket 01:03
Van Damme'ın Kızından İlginç Bir Ice Bucket 25.856 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Aktör Jean Claude Van Damme'ın Kızı Bianca Bree, Ice Bucket Challenge Videosuyla Adından Sıkça Söz Ettireceğe Benziyor...
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:25
Esra Erol'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 21.373 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına destek için başlatılan #icebucketchallenge kampanyasına Esra Erol da destek verdi. Mehmet Okur'un meydan okumasını kabul eden Esra Erol, buzlu kovayı kafasından dökerek Güpse Özay ve Candaş Tolga Işık'a meydan okudu ve kampanyaya bağış yaptı. Bağış makbuzunu İnstagram hesabından paylaşan Esra Erol; "Mehmet Okur bize meydan okudu biz de #Als ALS hastalığına farkındalık için hem #buzlukova hemde 2000tl bağışımızı yaptık" dedi.
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:04
Justin Bieber'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 19.781 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Hadise'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:11
Hadise'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 18.602 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hadise karşımızda.
Jennifer Lopez'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:13
Jennifer Lopez'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 17.721 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 00:42
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 16.732 izlenme - 3 yıl önce 'Buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti. ABD''nin Illinois eyaletinde yaşayan ve arkadaşına, başından aşağı iş makinesinin kepçesiyle su dökmesini isteyen Ryan Pflederer, talihsiz bir kaza yaşadı. Makinenin kepçesi Ryan''ın başına sertçe çarpsa da arkadaşı suyu dökmeye devam etti. Başından yaralanan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı.
ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar 00:15
ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar 10.486 izlenme - 3 yıl önce ALS Mevzusunu Şova Çeviren Hülya Avşar buzlu suyu kafasından aşağıya dökmüş. Ortaya bu görüntüler çıkmış.
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 00:25
Buzlu Suya Karşı Hayata Tutunmak 9.148 izlenme - 2 yıl önce Buzlu suya düşmek üzere olan çocuğun hayata tutunuşunu ibret alarak izleyeceksiniz.
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 03:09
Kusursuz Cam Şişe Nasıl Kesilir? 7.525 izlenme - 2 yıl önce MALZEMELER: 1.Soğuk su (mümkünse buzlu) 2.Plastik kap 3.Yün iplik veya benzeri 4.Aseton veya ispirto 5.Çakmak 6.Makas 7.Çay tabağı 8.Arzunuza göre bir cam şişe 9.Eldiven Mumluk ve Fırçalık İçin: 1.Silikon tabancası 2.İki adet silikon 3.Bir paket çöp şiş 4.Kerpeten 5.Kağıt Zımpara ÖNEMLİ ! : 1.Şişeye sardığınız ipin düğümünü kesmeyi unutmayın. 2.İpteki alev sönmeden ( azalsa bile ) suya sokmayın. Tamamen söndüğünü gördüğünüz an da suya batırın. 3.İpi çok kalın bir şekilde sarmayın. 4.İşlem bittikten sonra kağıt zımparayla kestiğiniz yerin sivriliklerini almayı unutmayın. İzlediğiniz İçin Teşekkürler...
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 00:25
David Beckham Da Buzlu Su Modasına Uydu 13.005 izlenme - 4 yıl önce David Beckham da buz kovası modasına uydu. Kendisiyle düelloya Magic Johnson, Michael Jordan ve Leonardo DiCaprio'yu davet etti.
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Burcu Esmersoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.657 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Burcu Esmersoy karşımızda.
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:22
Cristiano Ronaldo'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 10.340 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
 Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 10.625 izlenme - 4 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://www.izlesene.com/video/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak/7407309#
Rus Kızların Buzlu Suyla İmtihanı 01:40
Rus Kızların Buzlu Suyla İmtihanı 6.356 izlenme - 3 yıl önce Ortadoks inancına göre dirençlerini artırmak için buzlu suya giren Ruslar, cesaretleriyle pes dedirtiyor.
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:55
Hilal Cebeci'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.283 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Hilal Cebeci karşımızda.
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:12
Demet Akalın'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 8.113 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Demet Akalın karşımızda.
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
Sibel Kekilli - ALS Ice Bucket Challenge 8.429 izlenme - 3 yıl önce Türk kökenli Alman aktris Sibel Kekilli de ALS Ice Bucket Challenge'a katıldı. Güzel oyuncu, kafasından aşağı 2 sürahi buzlu su döktürdü.
Arda Turan'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Arda Turan'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 4.985 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Arda Turan Karşımızda.
Messi'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:10
Messi'nin Als Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 4.782 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Messi karşımızda.
Çağatay Ulusoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:14
Çağatay Ulusoy'un ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 4.213 izlenme - 3 yıl önce Als Association Derneğine Bağış Yapılması İçin "Ya Başından Aşağı Bir Kova Buzlu Su Dökersin Ya Da Hem Bunu Yapıp Hem De 100 Dolar Bağışta Bulunursun" Etkinliği Kapsamında, Als Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Son Zamanlarda Bir Çok Ünlünün Başından Aşağı Su Dökmesi Videoları Sitemizde Çokça Yer Aldı.Bu Sefer Çağatay Ulusoy Karşımızda.
Napoli Hayranı Seksi Sunucudan Als'ye Destek! 01:09
Napoli Hayranı Seksi Sunucudan Als'ye Destek! 4.658 izlenme - 3 yıl önce Napoli hayranlığı ile bilinin seksi sunucu Marika Fruscio ALS hastalığına farkındalık yaratmak için başından aşağıya su döktü...
Playboy Kızlarının Başlarından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:45
Playboy Kızlarının Başlarından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 3.360 izlenme - 3 yıl önce Playboy Kızları, Als Hastalarına Yardım Amacıyla Başlatılan "ice Bucket Challenge" Kampanyası İçin Başından Aşağı Buzlu Su Döktü.
Demi Lovato'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:47
Demi Lovato'nun ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 3.318 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Beren Saat'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:14
Beren Saat'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 3.873 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı.Bu sefer Beren Saat karşımızda.
Melo'da eksik kalmadı! Kovayı boşalttı... 00:53
Melo'da eksik kalmadı! Kovayı boşalttı... 3.734 izlenme - 4 yıl önce ALS hastalığıyla savaşmak için başlatılan kampanyaya Galatasaray'ın yıldız ismi Felipe Melo'da sessiz kalmadı ve Alex Telles'e meydan okudu.
Erzurum'da Hortum'dan Akan Buz 00:37
Erzurum'da Hortum'dan Akan Buz 139 izlenme - 1 ay önce Erzurum'da Hortum'dan Akan Buz Soğuk havasıyla meşhur Erzurum'da hortumdan akan buzlu suyu izliyoruz efendim.
Als Hastaları İçin Buzlu Su Döken Travesti 00:15
Als Hastaları İçin Buzlu Su Döken Travesti 3.128 izlenme - 3 yıl önce Travesti ablamız ALS hastaları için su döküyor ve meydan okuyor,iyi seyirler.
Taylor Swift'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:38
Taylor Swift'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 2.825 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış. M. Zuckerberg, Bill Gates, Robert Downey Jr. gibi ünlü isimlerin ardından, C. Ronaldo'da Darren Fletcher'in meydan okumasıyla "ice bucket challenge"a katılmış, o da Beyoncé, Jennifer Lopez ve Lil Wayne'e meydan okumuş.
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza! 00:24
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza! 3.051 izlenme - 3 yıl önce Als Kampanyasına Destek Olmak İsteyen Adamın Hazin Sonu__@__xclas______
Appiah'tan Marcelo Lippi Ve Fabio Cannavaro'ya. 00:13
Appiah'tan Marcelo Lippi Ve Fabio Cannavaro'ya. 2.991 izlenme - 3 yıl önce Bir Dönem Fenerbahçe'de De Forma Giyen Stephan Appiah, Ice Bucket Challenge Etkinliğine Katılarak Fabio Cannavaro Ve Marcelo Lippi'ye Meydan Okudu.