Hoşgeldiniz!

buzlu su dökmek

Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 02:16
Duştaki Kız Arkadaşa Buzlu Su Dökmek 2.112 izlenme - 3 yıl önce Daha önce klozeti streçleyip sevgilisine şaka yapan sadist ruhlu eleman şimdide hazırladığı buzlu suyu duştaki sevgilisinin kafasından aşağıya boşaltıyor. Streçlenmiş klozet şakası için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/190084/klozeti-strec-filmle-kaplayip-kiz-arkadasa-saka-yapmak
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 1.093 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 04:08
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 621 izlenme - 3 yıl önce Efendim malumunuz iğrenç bir show programı daha başladı kanallarda. Seda Sayan Show Show TV ekranlarında başladı. Seda Sayan ilk programında yakın dostu Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerinden 3 kızı ağırladı. Kendini piyasadan ve gündemden düşürmek istemeyen ve bunun için ALS hastalarına yardım etiketine sığınan Seda Sayan ALS Hastalığına(!) dikkat çekmek için başından aşağı su döktü.
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 00:16
Burcu Esmersoy'un Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Ünlülere Meydan Okuması 294 izlenme - 3 yıl önce ALS Hastalığına farkındalık için günümüzün modası haline gelen bu olay Türkiye de dahil bir çok ülkeye sıçradı diyebiliriz. Burcu Esmersoy'un başından aşağı buzlu su döküp, Hadise, Hülya Avşar ve Serenay Sarıkaya'ya meydan okumasını izliyoruz.
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 210 izlenme - 3 yıl önce Evet als hastalığı için yapılan kampanyaya george w. bushda katılmış izleyelim
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Wesley Sneijder'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 271 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına yardım etkinliği çığ gibi büyüyor. Buna en son katılanlar arasında Wesley Sneijder'da var. Başından aşağı buzlu su döken Sneijder, Yolanthe yengeye, Gökhan Saki'ye ve Kıvanç Tatlıtuğ'a meydan okuyor. Bakalım bu meydan okuma nasıl sonuçlanacak..
Iggy Azalea'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi   00:17
Iggy Azalea'nın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 196 izlenme - 4 yıl önce Jennifer Lopez'in meydan okuduğu Iggy Azelea gerekeni yapıyor. IceBucketChallenge yani Bir Kova Buz Sosyal Sorumluluk Projesi
Kate Upton'ın Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 00:14
Kate Upton'ın Başından Aşağı Buzlu Su Döktürmesi 196 izlenme - 4 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılmış.
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 01:36
Justin Bieber'in Obama'ya Meydan Okuması 144 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde sıkça gördüğümüz ünlü kişilerin ALS hastaları için buzlu su dökmesini göre Ergen bıyıklı popçumuz Justin Bieber'de durmamış ve kendiside yapmış.İzliyoruz efendim..
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:35
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 229 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı dökme kampanyasına katıldı. Yenigün canlı yayını noktalamadan önce kampanyayla ilgili "asıl amacım" diyerek Als Derneği'nin bağış hesap numaralarını paylaştı. Arından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ve ünlü müzik grubu Yeni Türkü'ye meydan okudu. Bakalım bu meydan okumaya nasıl yanıtlar gelecek.
İlyas Salman'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:02
İlyas Salman'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 170 izlenme - 3 yıl önce Efendim pek değerli İlyas Salman ALS farkındalığı yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim.. NOT: Buradaki amaç ALS hastaları ile dalga geçmek değil, biraz da olsa güldürmektir.
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:00
Justin Timberlake'nin ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 144 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun" etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitemizde çokça yer aldı. Bunlardan biri de Justin Timberlake efendim.
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 00:14
50 Cent'in Başından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi Yerine Bağış Yapması 174 izlenme - 3 yıl önce Efendim 50 cent abimiz "skerim buzlu suyunuzu" diyerek kafasından aşağıya buzlu su dökmek yerine bağış yapmayı tercih etmiş. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Büyüksün fifti sent abi..
Hulk Hogan'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:31
Hulk Hogan'ın ALS Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 185 izlenme - 3 yıl önce WWE'in Flash tv'de yayınlandığı zamanlarda Goldberg ile favorim olan Hulk Hogan abimiz de ALS hastalığına farkındalık yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim..
Shaquille O'Neal'ın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmemesi! 00:14
Shaquille O'Neal'ın Başından Aşağı Buzlu Su Dökmemesi! 155 izlenme - 3 yıl önce Nba'in efsanelerinden Shaquille O'neal'ın ice bucket challenge'a girişini izleyelim efendim.
50 Ünlünün En İyi  Ays Pakınc Çelıns Performansı 06:21
50 Ünlünün En İyi Ays Pakınc Çelıns Performansı 44 izlenme - 2 yıl önce Kime göre en iyi bilmiyorum ama bazılarında ilk defa gördüm. İyice suyunu çıkardı bunlarda bu olayın. Bide Bush'un Aq.
Özge Ulusoy #Als Ice Bucket Challenge 00:38
Özge Ulusoy #Als Ice Bucket Challenge 56 izlenme - 4 yıl önce Özge Ulusoy - ALS Buz Kovası Meydan Okuma Özge Ulusoy ALS Hastaları için 1 Kova Buz (Ice Bucket Challenge) Özge Ulusoy ALS Buz dolu bir kova su Meydan Okudu ...
Als Hastalarına Destek Veren Otomobil 00:37
Als Hastalarına Destek Veren Otomobil 48 izlenme - 3 yıl önce ALS Association derneğine bağış yapılması için “ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin ya da hem bunu yapıp hem de 100 dolar bağışta bulunursun” etkinliği kapsamında, ALS hastalığına dikkat çekmek için son zamanlarda bir çok ünlünün başından aşağı su dökmesi videoları sitede çokça yer aldı.Bu kervana katılanlar arasında otomobilimiz de yerini aldı.