Hoşgeldiniz!

buzlu yol

Temizlik Görevlisinin Buzlu Yolda Çöp Konteyneri İle Harp Yapması 00:48
Temizlik Görevlisinin Buzlu Yolda Çöp Konteyneri İle Harp Yapması 3.543 izlenme - 3 ay önce İskoçya'nın en önemli liman şehri Aberdeen'in buzlu yollarında çöp konteynerlerini çöp arabasına götürmek için büyük çaba harcayan emekçi temizlik görevlisini izliyoruz efendim.
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 13.432 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
Her yolu denedi ama... 03:22
Her yolu denedi ama... 5.568 izlenme - 5 yıl önce Kış Lastiği adı gibi kış lastiğidir, yani sadece kar lastiği değildir. Bu yüzden araca takılması için karın yağmasını beklememek gerekir. Kış lastiklerinin üstün tutunma ve kavrama özellikleri, sadece karda buzda değil, ısının 7 dereceye düştüğü tüm hava ve yol şartlarında gereklidir.
Londra'da Buzlanmış Yolun Üzerinde Kayan Okul Otobüsü 00:24
Londra'da Buzlanmış Yolun Üzerinde Kayan Okul Otobüsü 171 izlenme - 2 ay önce Sutton'da gerçekleşen sabah öğrencileri alırken buzlu yol yüzünden kontrolü kaybeden sürücünün adeta iple çekiliyormuş gibi kayması. Olayda başına bir şey gelmemelerini gri arabaya borçlular diyebiliriz.
 Buzlanan yollarda vatandaşların zor anları 01:50
Buzlanan yollarda vatandaşların zor anları 290 izlenme - 2 yıl önce Tokat’ta kar yağışı sonucu buzlanan yollarda vatandaşlar kayarak düşerken, araç sürücüleri de zor anlar yaşadı.
Arabaların buzlu yolda dansı 01:44
Arabaların buzlu yolda dansı 282 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da sabah erken saatlerde başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı, şehir merkezinde trafiği durma noktasına getirdi. Aşırı kar ve buzlanma sonucu belediye otobüsleri ve araç sürücüleri zor anlar yaşadı.
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 00:32
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 232 izlenme - 5 yıl önce arabayı geri vitese alırsan olacağı buydu
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 196 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
EFSANE GERİ DÖNDÜ[MURAT 124]/Logitech G27 ile City Car Driving 22:01
EFSANE GERİ DÖNDÜ[MURAT 124]/Logitech G27 ile City Car Driving 269 izlenme - 2 yıl önce Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer Kapışmalar https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbUwBZJq4Y6bqFxPzdwBazK2 Oyunu Satın Almak İçin http://citycardriving.com/buy/citycardriving Mod http://adf.ly/140nop Mod Yükleyicileri Fulloyunmod http://adf.ly/1SG41l ---Max--- http://adf.ly/1Se6BH Deamon http://adf.ly/V0vob Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • izlesene https://izlesene.com/kashyk# • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Sevimli Köpeğin Zor Anları 00:23
Sevimli Köpeğin Zor Anları 90 izlenme - 3 yıl önce Sevimli köpeğin zor anları ABD'nin New Hampshire eyaletinde yavru bir Bernese dağ köpeğinin kar ve buzla kaplı yolda yürümekte zorlandığı anlar, ilginç görüntülere sahne oldu.
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 00:32
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 110 izlenme - 5 yıl önce arabayı geri vitese alırsan olacağı buydu
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 109 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak