Hoşgeldiniz!

buzlu yol

Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 13.245 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
Her yolu denedi ama... 03:22
Her yolu denedi ama... 5.558 izlenme - 5 yıl önce Kış Lastiği adı gibi kış lastiğidir, yani sadece kar lastiği değildir. Bu yüzden araca takılması için karın yağmasını beklememek gerekir. Kış lastiklerinin üstün tutunma ve kavrama özellikleri, sadece karda buzda değil, ısının 7 dereceye düştüğü tüm hava ve yol şartlarında gereklidir.
 Buzlanan yollarda vatandaşların zor anları 01:50
Buzlanan yollarda vatandaşların zor anları 226 izlenme - 2 yıl önce Tokat’ta kar yağışı sonucu buzlanan yollarda vatandaşlar kayarak düşerken, araç sürücüleri de zor anlar yaşadı.
Arabaların buzlu yolda dansı 01:44
Arabaların buzlu yolda dansı 278 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da sabah erken saatlerde başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı, şehir merkezinde trafiği durma noktasına getirdi. Aşırı kar ve buzlanma sonucu belediye otobüsleri ve araç sürücüleri zor anlar yaşadı.
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 00:32
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 230 izlenme - 4 yıl önce arabayı geri vitese alırsan olacağı buydu
EFSANE GERİ DÖNDÜ[MURAT 124]/Logitech G27 ile City Car Driving 22:01
EFSANE GERİ DÖNDÜ[MURAT 124]/Logitech G27 ile City Car Driving 262 izlenme - 2 yıl önce Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer Kapışmalar https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbUwBZJq4Y6bqFxPzdwBazK2 Oyunu Satın Almak İçin http://citycardriving.com/buy/citycardriving Mod http://adf.ly/140nop Mod Yükleyicileri Fulloyunmod http://adf.ly/1SG41l ---Max--- http://adf.ly/1Se6BH Deamon http://adf.ly/V0vob Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • izlesene https://izlesene.com/kashyk# • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 196 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak
Sevimli Köpeğin Zor Anları 00:23
Sevimli Köpeğin Zor Anları 89 izlenme - 2 yıl önce Sevimli köpeğin zor anları ABD'nin New Hampshire eyaletinde yavru bir Bernese dağ köpeğinin kar ve buzla kaplı yolda yürümekte zorlandığı anlar, ilginç görüntülere sahne oldu.
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 00:32
Buzlu Yolda Arabayı Geri Vitese Almak 110 izlenme - 4 yıl önce arabayı geri vitese alırsan olacağı buydu
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 00:29
Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak 108 izlenme - 5 yıl önce Buzlu Yolda Kazaya Davetiye Çıkarmak