Hoşgeldiniz!

byumy

Göz altı morlukları makyaj ile nasıl kapatılır ? - ByUmy MakeUp 03:51
Göz altı morlukları makyaj ile nasıl kapatılır ? - ByUmy MakeUp 1.387 izlenme - 3 yıl önce Göz altında istenmeyen morlukları ya da kahverengi izleri makyaj ile kapatmanın sırlarını uygulamalı olarak bu videoda anlatıyorum. İyi Seyirler :) Bence bütün kadınlar güzeldir :) Yeter ki güzelliğimizi ortaya çıkaracak tüm incelikleri, doğru makyaj, saç uygulamalarını bilelim. Farklı ortamlar için uygulamalı makyaj, saç önerileri, sıkça yapılan makyaj hataları ve bu hataların nasıl düzeltileceğine dair tiyolar, kısacası güzelliğe dair her şey burada... ByUmy MakeUp kanalıma abone olarak, her hafta yükleyeceğim yeni videoları hemen izleyebilirsiniz.
Nur Yerlitaş Makyajı - ByUmy MakeUp 08:28
Nur Yerlitaş Makyajı - ByUmy MakeUp 999 izlenme - 3 yıl önce Angelina Jolie'den sonra TV ekranlarımızın yeni fenomeni Nur Yerlitaş makyajı gelsin :) Benzemek istersiniz istemezsiniz bilemiyorum tabii ama makyaj sırları ile ilgili önemli detaylar öğrenebileceğiniz bir video... İyi seyirler... Bence bütün kadınlar güzeldir :) Yeter ki güzelliğimizi ortaya çıkaracak tüm incelikleri, doğru makyaj, saç uygulamalarını bilelim. Farklı ortamlar için uygulamalı makyaj, saç önerileri, sıkça yapılan makyaj hataları ve bu hataların nasıl düzeltileceğine dair tiyolar, kısacası güzelliğe dair her şey burada... ByUmy MakeUp kanalıma abone olarak, her hafta yükleyeceğim yeni videoları hemen izleyebilirsiniz.
Dumanlı Gözler ve Gece Makyajı - ByUmy MakeUp Güzellik Kanalı 08:36
Dumanlı Gözler ve Gece Makyajı - ByUmy MakeUp Güzellik Kanalı 335 izlenme - 3 yıl önce Dumanlı Gözler ve Gece Makyajı - ByUmy MakeUp Güzellik Bence bütün kadınlar güzeldir :) Yeter ki güzelliğimizi ortaya çıkaracak tüm incelikleri, doğru makyaj, saç uygulamalarını bilelim. Farklı ortamlar için uygulamalı makyaj, saç önerileri, sıkça yapılan makyaj hataları ve bu hataların nasıl düzeltileceğine dair tiyolar, kısacası güzelliğe dair her şey burada... ByUmy MakeUp kanalıma abone olarak, her hafta yükleyeceğim yeni videoları hemen izleyebilirsiniz.
Barbie Makeup - Barbi Makyajı - Byumy Makeup 16:16
Barbie Makeup - Barbi Makyajı - Byumy Makeup 288 izlenme - 3 yıl önce Bu Gün Değişik Bir Deneme Yapmak İstedim Ve Kız Çocukların En Sevdiği Çizgi Film Karakteri Barbie Makyajı Yaptım :) Çok Yakında Tanıdığınız Bir Çok Ünlüyü Makyaj Büyüsü İle Kanalımda Görebilirsiniz :) Hepinize Kucak Dolusu Sevgiler... bence Bütün Kadınlar Güzeldir :) Yeter Ki Güzelliğimizi Ortaya Çıkaracak Tüm İncelikleri, Doğru Makyaj, Saç Uygulamalarını Bilelim. farklı Ortamlar İçin Uygulamalı Makyaj, Saç Önerileri, Sıkça Yapılan Makyaj Hataları Ve Bu Hataların Nasıl Düzeltileceğine Dair Tiyolar, Kısacası Güzelliğe Dair Her Şey Burada... byumy Makeup Kanalıma Abone Olarak, Her Hafta Yükleyeceğim Yeni Videoları Hemen İzleyebilirsiniz.