Hoşgeldiniz!

cadılar bayramı

CADILAR BAYRAMI MODU ! (Vampirler,Hayaletler ve Şekerler) - Minecraft Mod Tanıtımları 134 05:27
CADILAR BAYRAMI MODU ! (Vampirler,Hayaletler ve Şekerler) - Minecraft Mod Tanıtımları 134 46.565 izlenme - 3 ay önce Cadılar bayramı modu ! Şekerler , vampirler , hayaletler ve daha fazlası ! Halloween ne kadar bizim bayramımız olmasada Minecraft'ta uğraşması çok zevkli ! Cadılar Bayramı Modunu İndirmek İçin Tıklayın: http://goo.gl/Exhr94 Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Reklam ve İş Görüşmeleri için: batus0534@gmail.com
Hazel Bebek Cadılar Bayramı 10:57
Hazel Bebek Cadılar Bayramı 27.885 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek Cadılar Bayramı
Japonya'da Kutlanan Cadılar Bayramı 10:23
Japonya'da Kutlanan Cadılar Bayramı 2.928 izlenme - 3 ay önce bir çok konuda hayranlık duyduğum japonların bu konuda da eline su dökülemeyeceğini gözler önüne seren videolardan bir tanesiyle başbaşa bırakıyorum sizi (adamlar bu bayramı icat edenlerden daha çok sahip çıkıp hakkını verdiğini söyleyebilirim)
Barça'lı Futbolcular Hocalarını Korkutmak İsterken Yanlış Basın Toplantısını Bastılar! 00:51
Barça'lı Futbolcular Hocalarını Korkutmak İsterken Yanlış Basın Toplantısını Bastılar! 3.777 izlenme - 3 ay önce Barça'lı futbolcular Getafe galibiyeti sonrası teknik direktörleri Luis Enrique ve basın mensuplarına bir şaka yapmayı planladılar. Fakat olaylar hiçte istedikleri gibi gelişmedi. Yanlışlıkla Getafe'li Victor Rodriguez'in basın toplantısına giren Barça'lı futbolcular hatalarının farkına varınca hemen odadan ayrıldılar.
Cadıların Saatler Süren Hazırlıkları 01:33
Cadıların Saatler Süren Hazırlıkları 22.767 izlenme - 2 yıl önce Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere pek çok diğer ülkede 31 Ekim'de kutlanan Cadılar Bayramı için Hollywood'da Universal Film Stüdyoları'nın makyaj odalarında saatler süren hazırlıklar yapılıyor.
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında  (Hallowen party) 02:09
Çizgi Film - Dört araba Cadılar bayramında (Hallowen party) 3.237 izlenme - 3 ay önce Muhafazakar Hristiyanlar, Cadılar Bayramı'nı kutlamazlar ve yanlış bulurlar. Cadılar Bayramı, her sene 31 Ekim'de kutlanan, Pagan ve sonrasında Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde seküler bir kutlama halini almış bayram. Çocukların genellikle korkunç kostümler giyerek kapı kapı dolaşıp şeker, meyve ve diğer hediyeleri topladığı bir bayramdır. Diğer Cadılar Bayramı kutlamaları arasında maskeli balolar, korku filmi seansları ve perili olduğuna inanılan evlere düzenlenen geziler sayılabilir. Cadılar Bayramı bazı belli başlı Batı dünyası ülkelerinde kutlanır. Amerika'da oldukça büyük ve görkemli bir festival olan Cadılar Bayramı, Amerikan kültürünün etkisiyle diğer Batılı ülkelerde de yaygınlaşmaktadır. Popülaritesi Türkiye gibi ülkeleri de etkilemiştir. Cadılar Bayramı'nın kökeni antik Britanya'da pagan Keltlerin kutladığı Samhain Festivali'dir. Keltler 1 Kasım'ı yazın bitişi, kışın başlangıcı kabul ediyorlardı. Samhain kelimesinin kökeni Eski İrlandaca sam (yaz) ve fuin (son) sözcüklerine dayanır.Bu tarihte sürüler yaylalardan dönüyor, toprak ağaları ile arazi kira sözleşmeleri yenileniyordu. Bu günde ayrıca ölülerin ruhlarının geçmişte yaşadıkları evleri ziyaret ettiğine inanılıyordu. Tepelerin üzerinde, evlerdeki ocakları tutuşturmak ve aynı zamanda kötü ruhları uzak tutmak için büyük ateşler yakılıyordu. İnsanlar, ortalıkta dolaştığına inandıkları ruhlara tanınmamak için maskeler takıyor, kostümler giyiyorlardı. Bu gelenekler nedeniyle Samhain festivali zamanla cadılar, goblinler, periler ve iblislerle özdeşleşti. Yaz sonu Keltlerde aynı zamanda evliliklerin gerçekleştiği, ölülerin kutsandığı ilahî bir dönemdi. Romalılar 1. yüzyılda Kelt topraklarını fethettiklerinde, kendi ölüm festivalleri Feralia ve hasat festivalleri Pomona'yı Samhain ile birleştirdiler. Haydi arabalarla şeker toplayalım.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 05:55
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 12.477 izlenme - 2 yıl önce Jimmy Kimmel 3. sefer ebeveynlerden çocuklarını kandırmasını isteyerek bu Cadılar Bayramı'nda da çocukların tepkilerinden oluşan derleme bir video sundu. HD ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! (Amerika) 04:54
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! (Amerika) 11.126 izlenme - 3 yıl önce Artık İstanbul da çocuklar bayramda şeker toplamaya çıkmıyor ama elin ABD li çocukları hala cadılar bayramında çatır çatır şeker çikolata topluyorlar peki ertesi sabah anneleri "Sen uyurken biz bütün şekeri yedik hafız" derse ne olur?
Cadılar Bayramı Kostümlerinin 100 Yıllık Değişimi 03:11
Cadılar Bayramı Kostümlerinin 100 Yıllık Değişimi 1.189 izlenme - 4 ay önce Mode.com ekibi "100 Yıllık Moda" serisinin son videosunu yayınladı. Bu videoda, 1915'ten günümüze cadılar bayramı kostümlerinin değişimini konu aldı.
Dev Mutant Köpek-Örümcek 2: Dehşet Devam Ediyor 03:59
Dev Mutant Köpek-Örümcek 2: Dehşet Devam Ediyor 947 izlenme - 3 ay önce Sevimli bir köpek dehşet saçan bir örümceğe dönüştürülürse... Cadılar Bayramı için çekilen görüntülerde, örümcek kıyafeti giydirilen köpeğin insanlara dehşet saçtığı anlara tanıklık ediyoruz. Geçen yıl yine aynı tarzın yapılarak insanların şakalandığı videoya buradan ulaşabilirsiniz.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 06:10
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 7.710 izlenme - 2 yıl önce Jimmy Kimmel 3. Sefer Ebeveynlerden Çocuklarını Kandırmasını İsteyerek Bu Cadılar Bayramı'nda Da Çocukların Tepkilerinden Oluşan Derleme Bir Video Sundu. Hd Ve Türkçe Altyazılı Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
Charlie Brown ve Snoopy - Tam Bölüm (1966) 24:09
Charlie Brown ve Snoopy - Tam Bölüm (1966) 2.286 izlenme - 9 ay önce 1966 yılında televizyon için hazırlanan çizgi film It's the Great Pumpkin, Charlie Brown'da, Cadılar Bayramı yaklaşmaktadır. Çocuklar bu bayramı kutlamak için can atarken, Lucy'nin kardeşi Linus varlığına inandığı Büyük Balkabağı'nın ona görünmesi için balkabağı tarlasında bekleyecektir. Herkes Linus'la dalga geçerken, onun tek destekçisi Charlie Brown'ın kız kardeşi Sally olacaktır. Çocukluğunu hatırlamak isteyenlere iyi seyirler.
halloween fragmanı 1 02:41
halloween fragmanı 1 8.784 izlenme - 5 yıl önce korku sinemasının ustalarından john carpenter'ı üne kavuşturan filmi "cadılar bayramı" ilk cinayetini altı yaşında işleyen bir çocuğun onbeş yıl sonra hapisten kaçarak geçmişini tekrarlamasını anlatıyor. azizler günü arifesinde işlediği cinayeti hayatının merkezi haline getiren ve sıradan insanları öldürerek adeta sorunlarıyla hesaplaşan gencin hikayesi.
Böyle Seksi Flipbook Görülmedi 03:20
Böyle Seksi Flipbook Görülmedi 5.351 izlenme - 3 yıl önce Cadılar Bayramı için hazırladığı kostüm flipbook internette tıklanma rekorları kırıyor!
Minecraft (Cadılar Bayramı) Animasyon / Witch Encounter - Minecraft Animation 03:22
Minecraft (Cadılar Bayramı) Animasyon / Witch Encounter - Minecraft Animation 1.427 izlenme - 12 ay önce Minecraft (Cadılar Bayramı) Animasyon / Witch Encounter - Minecraft Animation Bu videoda aslında anlatılmak isteyen minecraft adlı oyunun gerçek hayata ne kadar Benzediğini ve ne kadar güzel bir oyun olduğu anlatılmak istiyor. Bu videoyu izleyen pişman olmaz cok güzel bir animasyon ! videonun sonunda ABONE OL`MAYI UNUTMA An Original Minecraft 3D Animation by "Slamacow" Steven Subscribe for more Animations http://bit.ly/slamacowsubscribe iTunes: http://bit.ly/witchtunes Bandcamp: http://bit.ly/witchbc Check out my other Minecraft Animations http://bit.ly/slamacowanimation Follow me on Twitter: https://www.twitter.com/Slamacow Follow me on Facebook: https://www.facebook.com/slamacowVFX Shirts! : http://slamacow.spreadshirt.com/ http://www.sharkrobot.com/collections... This witch is brewing up some trouble. Rigs and Scene Assets: BootstrapBuckaroo https://www.youtube.com/user/Bootstra... Music: Lil Deuce Deuce https://www.youtube.com/user/LilDeuce... Story: Justin Goran https://www.youtube.com/user/CathulianCG Voice Talent: RicePirate https://www.youtube.com/user/ricepira... Sound: Dan Pugsley http://www.danpugsley.co.uk/ Minecraft is copyright to Mojang. Go buy it! minecraft.net Tools: Autodesk Maya 2013 Adobe After Effects CS5.5 Adobe Premiere Pro CS5.5
Korkunç Yüzler 00:47
Korkunç Yüzler 2.559 izlenme - 3 yıl önce
Cadılar Bayramı Hikayeleri - Tales Of Halloween İzle Full Hd Fragman ! 01:22
Cadılar Bayramı Hikayeleri - Tales Of Halloween İzle Full Hd Fragman ! 578 izlenme - 7 ay önce Cadılar Bayramı Hikayeleri izle Full Hd Fragman izle veya Tales of Halloween izle türkçe dublaj ve türkçe altyazılı izle seçeneği ile sitemizde filmi 720p ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. http://www.fullhdfilmperdesi.com/cadilar-bayrami-hikayeleri-turkce-full-izle.html Cadılar Bayramı Hikayeleri 2015 izle, Tales of Halloween izle, Cadılar Bayramı Hikayeleri izle, Cadılar Bayramı Hikayeleri hd izle, Cadılar Bayramı Hikayeleri 720p izle, Cadılar Bayramı Hikayeleri full izle, Cadılar Bayramı Hikayeleri türkçe dublaj izle
simpsons - cadılar bayramı 03:27
simpsons - cadılar bayramı 2.990 izlenme - 5 yıl önce
Benimle Hazırlanın | Buluşma (Makyaj & Kıyafet) 06:51
Benimle Hazırlanın | Buluşma (Makyaj & Kıyafet) 57 izlenme - 2 hafta önce __ Daha fazla bilgi icin genislet __ Buradan üye olabilirsiniz: http://bit.ly/1J3MZsU Instagram hesabim: https://instagram.com/elivlogs/ Kulanilan urunler: Mac Strobe Cream Maybelline Baby Skin Mac Studio Face & Body Fondoten Make up for ever Mist & Fix Make up for ever 5 camouflage cream palette (rent duzlestirici) Mac Prolongwear Concealer Nars Barcelona, medium 3 (pudra) Hoola Benefit Elf eyeliner Eos lip balm Kara takma kirpik, no: 213 Make up for ever Smoky extravagant rime Make up for ever kohl siyah goz kalemi Bobbi Brown Allik - Pretty Pink no: 41 The Balm Mary Lou aydinlatici The balm dark brown eyebrow powder Essence 04 - on the catwalk Mac Faux ruj Kryolan C-103 ruj Cit cit sac: Classy Hair: www.myclassyhair.com Sevgiler
Cadılar Bayramı Ters Yüz Tiksinti Makyajı | HALLOWEEN COSPLAY INSIDE OUT DISGUST MAKEUP TUTORIAL 11:50
Cadılar Bayramı Ters Yüz Tiksinti Makyajı | HALLOWEEN COSPLAY INSIDE OUT DISGUST MAKEUP TUTORIAL 399 izlenme - 4 ay önce Inside Out Filmindeki Neşe yani Joy karakteri makyajı için Ezgi'nin videosu: https://youtu.be/_RPb3ZXWc9g Ezgi'nin kanalına abone olmak için https://goo.gl/RPCeNf Tersyüz yani Inside Out Filmini çok sevdik ve cadılar bayramı bizim ülkemizde kutlanmasa da çok eğlenceli olduğundan hem filmi sevenlere hem de halloween ile ilginenenlere yönelik Cosplay yapalım dedik. Cadılar bayramı olmasa da yapacağımız bir konseptti. Çünkü Pixar'ın bu güne kadar yaptığı en zekice ve en sevilen filmlerinden. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ederiz. Biz yaparken çok eğlendik. Şunu yazayım da siz de eğlenin: Ben su bazlı boya sanarak yağ bazlı boyalar almışım. Bu tip boyaları yüzden çıkarmak özel çıkarıcılarla biraz daha kolay. Ben yağlı olduğunu Ezgi'yi boyarken farkettim. O saatten sonra yapacak hiçbirşey yoktu. Banyoda çıkarırız dedim. İşte o an geldiğinde (yerlere yatıyorum yazarken) duş jeli, beyaz sabun, yağlı makyaj temizleyiciler, zeytinyağı vs. hiçbirşey çıkarmadı. Evet hepsini denedim. Güzellikle ilgili tavsiyelerde bulunan ben, aldım Fairy bulaşık deterjanını ve bulaşık süngerini kendimi bildiğiniz zımparaladım :D Hayatımda en yapmayacağım şeyi yaptım. o kadar çaresiz kaldım ki :D çıkmasa Cif'lerdim de o denli ahahahhahah. Sonrasında kollarımı çok aşındırdığımdan bayağı bir kaşındım. Hemen tüm serum bepanthol ne varsa sürdüm. 1 saat kadar sonra geçtiç Yüzümü fazla zorlamadım, nasılsa oturduğum yerde makyaj çıkarıcılarla hallederim diye düşündüm. Tüm bunlara rağmen duştan sonra suya dayanıklı makyaj çıkarıcıları ile tenimi sildiğimde hala yeşil yeşil boya geliyordu :D Asıl bomba Ezgi'den. Ezgi açık sarı olduğundan duşa girdi, "herşey yolunda çıktı benim boyalar" dedi. Şaşırdım :D "Şöyle bir ışığa gelsene" dedim ve ne göreyim hepsi duruyor :D Sonra 2 paket makyaj pamuğu ve 1 kutu temizleyici bitirerek görüntüde temizledik ama hala sildikçe sarılık geliyordu pamuğa. Sonunda pes ettik. İşte böyle... Ben hızlıca mağazaya girip rengi görüp anında satın aldım. Okumadım ve makyajı yapana kadar elime dahi almadım. Sanki tüm dünyadaki renkli boyalar su bazlı olmak zorundaymış gibi. Siz benim gibi yapmayın. Mutlaka vücut boyamada su bazlı boyalar kullanın :D Aldığınızın su bazlı olduğundan emin olmak için satış yetkilisine danışın. Su bazlı boyalar örneğin M.A.C Chromacake'ler suyun altında inanılmaz kolay akıp gidiyor. Sabuna bile gerek kalmadan çıkıyor. Yani artık çektiğim bu eziyet için bir like verirsiniz :D Çok acayipti çook Inside Out filmi hakkında daha fazla bilgi için ezgi'nin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?t=1&v=_nK7QzIG0PA Peruklar: Aliexpress.com Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Bloguma abone olmak için http://www.sebibebi.com Sebi Bebi Güzellik Okulu'nda saç modelleri, makyaj, nail art uygulamaları dışında alışveriş, kozmetik ve daha birçok konuda onlarca ipucu bulabilir ve kendi ihtiyaçlarınızı kendiniz giderebilirsiniz. PR Hakkında: http://www.sebibebi.com/p/pr-ve-blog-gorusleri-hakknda.html Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: sebibebi Twitter: sebibebicom Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: sebibebimakeup@gmail.com Bu video Canon 650 D Fotoğraf makinesi ile çekilmiştir. Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir.
Ponpon kızlar cadılar bayramına hazır 06:29
Ponpon kızlar cadılar bayramına hazır 296 izlenme - 3 ay önce Houston Texans Amerikan futbol takımının ponpon kızlarından çılgın Cadılar bayramı gösterisi...
Kulüp Çalışanından Manchester City'li Oyunculara Cadılar Bayramı Şakası 03:18
Kulüp Çalışanından Manchester City'li Oyunculara Cadılar Bayramı Şakası 192 izlenme - 3 ay önce Cadılar Bayramını boş geçmek istemeyen kulüp çalışanından Manchester City'li oyunculara basit ve pek komik olmayan bir şaka geldi. Kont Orlok kıyafeti giyen adam idman için kulüp binasına gelen futbolcuları korkutmaya çalışıyor, izliyoruz.
Sara X Mills C'dan Cadılar Bayramı Özel Troll Video 01:36
Sara X Mills C'dan Cadılar Bayramı Özel Troll Video 244 izlenme - 4 ay önce Memeleri ile ritim tutmasından tanıdığımız model Sara X Mills Cadılar Bayramına özel olarak giydiği kırmızı kıyafeti ile hayranlarına bir gösteri hazırladı. Kırmızı elbisesinin içinde yaptığı kıvrak dansının içine bir de sürpriz ekleyen Sara'nın görüntülerini sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz.
Basın toplantında 'Cadılar Bayramı' sürprizi 00:51
Basın toplantında 'Cadılar Bayramı' sürprizi 218 izlenme - 3 ay önce Getafe - Barcelona maçının ardından basın toplantısı esnasında oyunculara "Cadılar Bayramı" sürprizi yapıldı.
Esrarengiz Kasaba - Cadılar Bayramı 02:20
Esrarengiz Kasaba - Cadılar Bayramı 129 izlenme - 3 ay önce Esrarengiz Kasaba - Cadılar Bayramı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gece Kulübündeki Striptizciler Zombi Olsaydı? 01:46
Gece Kulübündeki Striptizciler Zombi Olsaydı? 216 izlenme - 3 ay önce Mekana gelen insanlar mutlu sonla biteceğini düşündükleri gecenin aslında onları nasıl bir sürpriz beklediğinden habersizlerdi.
Çocuklara Şekerlerinin Hepsini Yediklerini Söyleyen Aileler 04:54
Çocuklara Şekerlerinin Hepsini Yediklerini Söyleyen Aileler 1.248 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel Live - YouTube Challenge - I Told My Kid I Ate All Their Halloween Candy Again Jimmy Kimmel Live: Back to Brooklyn -- YouTube Challenge - I Told...
Cadılar Bayramına Hazır Hayalet Drone 01:16
Cadılar Bayramına Hazır Hayalet Drone 172 izlenme - 4 ay önce Özellikle gece oldukça korkutucu olabilecek bir görüntü. 13.10.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Cadılar Bayramına Hazır Hayalet Drone' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kolay Çift Saç Örgüsü / Şaç Şekilleri 04:14
Kolay Çift Saç Örgüsü / Şaç Şekilleri 62 izlenme - 4 hafta önce Buradan üye olabilirsiniz: http://bit.ly/1J3MZsU Instagram hesabim: https://instagram.com/elivlogs/ Sevgiler
Bu Yılın En İyi Cadılar Bayramı Makyaj Fikri: 03:37
Bu Yılın En İyi Cadılar Bayramı Makyaj Fikri: "American Horror Story: Hotel" Makyajı 139 izlenme - 4 ay önce Bu Yılın En İyi Cadılar Bayramı Makyaj Fikri: "American Horror Story: Hotel" Makyajı Lex'in cadılar bayramı için yaptığı makyaj oldukça korkutucu görünüyor.