Hoşgeldiniz!

Çağımızın Hastalığı Videoları İzle

Depresyonun Etkileri Nelerdir? 01:10
Depresyonun Etkileri Nelerdir? 243 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyonun-kadin-ve-erkek-uzerinde-etkileri-nelerdir/ Her yönü ile depresyonu incelemeye devam ediyoruz. Dr. Nedim Havle’ye “Depresyonun kadın ve erkek üzerindeki etkileri nelerdir?” sorusunu sorduk. Çağımızın hastalığı ile ilgili bilinmeyenler ve merak edilenler şimdi MigrosTV’de! Dr. Nedim Havle, depresyon ile ilgili pek çok sorumuzu yanıtladı. İçlerinden birkaçını sizin için listeledik; depresyon nedir, belirtileri nelerdir, tedavi sürecinde antidepresanların önemi nedir?
Depresyon Tedavisi Nasıl Yapılır? 01:31
Depresyon Tedavisi Nasıl Yapılır? 213 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyon-tedavisi-nasil-yapilir/ Dr. Nedim Havle depresyon ile ilgili sorularımızı yanıtlamaya devam ediyor. Çağımızın hastalığı depresyonun büyük küçük herkesin başına gelebileceğinden bahsetmişyik. Peki, Depresyon tedavisi nasıl yapılır? Cevabı şimdi MigrosTV’de!
Depresyon Nedir? 01:12
Depresyon Nedir? 139 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyon-nedir/ Özellikle kış aylarında üzerimize çöken rehavet depresyon belirtisi olabilir mi? Peki, depresyon nedir? Çağımızın hastalığı depresyon ile ilgili akıllara takılanları Dr. Nedim Havle sizin için yanıtlıyor.
yalnızlık çağımızın hastalığı 04:46
yalnızlık çağımızın hastalığı 280 izlenme - 5 yıl önce herkesin iğneyi kendine batırması çok mu zor
Depresyon Tedaviden Sonra Tekrar Ortaya Çıkar mı? 01:03
Depresyon Tedaviden Sonra Tekrar Ortaya Çıkar mı? 143 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/depresyon-tedaviden-sonra-tekrar-ortaya-cikar-mi/ Rahatlıkla “çağımızın hastalığı” diyebiliriz depresyon için. Depresyon atakları büyük küçük herkesin karşısına çıkabiliyor. Fakat çeşitli yöntemler ile tedavisi de mümkün. Peki, depresyon tedaviden sonra tekrar ortaya çıkar mı? Hastalığın tekrarlama ihtimalini Dr. Nedim Havle‘ye danıştık. Cevabı şimdi MigrosTV’de!
Kişiye Depresyon Teşhisi Nasıl Konur? 00:41
Kişiye Depresyon Teşhisi Nasıl Konur? 88 izlenme - 2 yıl önce Çağımızın hastalığı depresyonu işlemeye devam ediyoruz. Peki, kişiye depresyon teşhisi nasıl konur? Bunun için belli bir yöntem var mıdır? Dr. Nedim Havle‘ye sizin için sorduk. http://www.migrostv.com/kisiye-depresyon-teshisi-nasil-konur/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Çağımızın Hastalığı İnternet Bağımlılığı 13:35
Çağımızın Hastalığı İnternet Bağımlılığı 71 izlenme - 5 yıl önce çağımızın hastalığı internet bağımlılığı