Hoşgeldiniz!

çağırmak

NtvSpor Muhabirini İplemeyen Milliler 04:27
NtvSpor Muhabirini İplemeyen Milliler 55.044 izlenme - 2 yıl önce Oğlum harbiden anlaşmış lan elemanlar. Kim ne derse desin bence Milliler götlük yapıyorlar (yanlış da diyebiliriz). Medya sizi överken ohh ne güzel futbol kötü, ruhsuz deyince aauuuv. Bildiğin her maç kötü oynadınız işte lan.
Serap Kuzey - Haberler Yollasam Seni Çağırsam 05:56
Serap Kuzey - Haberler Yollasam Seni Çağırsam 1.387 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Yunus Emre'nin Ruhu - Tarihin Arka Odası 10:47
Yunus Emre'nin Ruhu - Tarihin Arka Odası 236 izlenme - 2 yıl önce 1965 tarihli bu ses kaydının yunus emre'nin ruhuna ait olduğu iddia edilmekte. Dalga geçecek gibi oldum ilk başlarda lakin, bu ruh medyuma aitse bile bildikleri öyle sıradan şeyler değil... hep birlikte izledyelim.
Vampir Çağırmak ( Erdem Gülkanat ) 00:06
Vampir Çağırmak ( Erdem Gülkanat ) 234 izlenme - 3 yıl önce Vampir Çağırmak ( Erdem Gülkanat )
Galatasaray'ın 2000 Ruhunu Çağırmak - Adnan Aybaba 03:02
Galatasaray'ın 2000 Ruhunu Çağırmak - Adnan Aybaba 267 izlenme - 3 yıl önce Yaptıklarıyla gündemden düşmeyen Adnan Aybaba dün gece yaptıklarıyla yine adından söz ettirdi. Canlı yayında Galatasaray'ın 2000 ruhunu çağıran Adnan Aybaba, coştukça coştu.. Ortaya da böyle görüntüler çıktı tabi. İzleyelim..
Annemi Çağır Çabuk 01:17
Annemi Çağır Çabuk 111 izlenme - 3 yıl önce Annemi Çağır Çabuk
Atatürk'ün Ruhunu Çağırmak 01:38
Atatürk'ün Ruhunu Çağırmak 153 izlenme - 3 yıl önce Atatürk ile ilgili tüm zamanların en uçuk iddiası dün gece Habertürk ekranında dile getirildi . Gerçekten böyle şeylere inanlar var mı bilmiyorum ama çok komik olmuş bana göre . İyi seyirler ...
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 00:51
Ormana Gönderdiği Garip Seslere Cevap Alan Avcı 156 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir belgesel programı için ormanın derinliklerine doğru yolculuk yapan bu avcı, ormana doğru garip sesler yolluyor. Garipten kastım bunun tam olarak kurt ulumasına benzemiyor olması gerek. Çünkü bir çok hayvan sesinin karışımıyla cevap alıyor. Gönderdiği seslere ormanın derinliklerinden çığlığı andırır derecesine cevap alan avcı, görenleri şaşırtıyor. İzleyelim..
Seyirciye Ayar Veren Bülent Ersoy 02:16
Seyirciye Ayar Veren Bülent Ersoy 131 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de konser veren Bülent Abimiz pardon ablamız bir anda delleniyor ve basıyor fırçayı seyirciye. Nedeni de konuşmalardan anladığımız kadarıyla seyircinin Bülent Ersoy'u masaya davet etmesi.
Tek Komut Bloğu ile Bowser Boss Çağırma! OHA! - Modsuz - Minecraft 06:22
Tek Komut Bloğu ile Bowser Boss Çağırma! OHA! - Modsuz - Minecraft 98 izlenme - 2 yıl önce Oyunları orijinal oynayın! - https://oyunhesabi.com Her +1500 Likedan sonra yeni video ,teşekkürler :3 Kod:http://www.planetminecraft.com/project/bowser-boss-with-only-one-command-block/ İntro'yu yapan[BadArtz]:https://www.youtube.com/user/BadArtz Yeni videomuzu beğendiyseniz,paylaşmayı,like ve yorum atmayı napmıyoruz? Unutmuyoruz :D Gereksiz Oda V1 Texture Pack:http://adf.ly/vEasI Gereksiz Oda V2 Texture Pack:http://adf.ly/vEaX9 İletişim Resmi web sitemiz:http://adf.ly/vEahf Steam:http://adf.ly/vEam3 Facebook:http://adf.ly/vEaMS Twitch:http://adf.ly/vEaNO Twitter:http://adf.ly/vEaOc Kişisel Facebook:http://adf.ly/vEaPK Paypal Bağış:onalyldz@gmail.com Reklam ve iş görüşmeleri için:onalyldz@gmail.com
Atlarla Konuşabilen Adam 01:31
Atlarla Konuşabilen Adam 61 izlenme - 3 yıl önce İstediği at ile farklı ses tonu kullanarak iletişim kurabilen adamı ilk olarak köpek taklidi videosunda görmüştük.
y.ece & ömer.f 00:24
y.ece & ömer.f 78 izlenme - 8 yıl önce evet gidiyorum... ama ne olur sende gelsen? bırakmasan ellerimi ayırmasan gözlerini gözlerimden...