Hoşgeldiniz!

Çağla Yıldırım

Eurovizyon'da Türkiye Konseptiyle Çağla Yıldırım (Bu Tarz Benim 6. Bölüm) 02:01
Eurovizyon'da Türkiye Konseptiyle Çağla Yıldırım (Bu Tarz Benim 6. Bölüm) 57.771 izlenme - 3 yıl önce Eurovizyon'da Türkiye Konseptiyle Çağla Yıldırım (Bu Tarz Benim 6. Bölüm) Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde bu hafta "Eurovizyon'da Türkiye" konseptiyle Çağla Yıldırım podyumda...
Cemil İpekçi Çağla Yıldırım'ın Eteğini Kesti 03:23
Cemil İpekçi Çağla Yıldırım'ın Eteğini Kesti 1.706 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'de Cemil İpekçi, Çağla Yıldırım'ın eteğini kesti. Yapımcılığını 'Joker Yapım'ın üstlendiği; sunuculuğunu ise Ebru Akel'in yapacağı 'Bu Tarz Benim', yeni sezonuyla adından çok söz ettirecek! 'Bu Tarz Benim''in yeni sezon eleme gecelerinde jüri koltuğuna ekranlardan tanıdığımız ünlü isimler oturacak. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, 100 Bin TL büyük ödül için kıyasıya yarışacaklar. En tarz kadın olmak için; birbirinden iddialı 13 yarışmacı bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya mücadele verecek. Programın yepyeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek. 'Bu Tarz Benim'' yeni sezonu ile Pazartesi saat 16.00'da Show TV'de!
Cemil İpekçi, Yarışmacı Kızın Eteğini Kesti 03:23
Cemil İpekçi, Yarışmacı Kızın Eteğini Kesti 166 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim 'in Show Tv 'de yayınlanan dünki bölümünde jüri üyesi Cemil İpekçi, Çağla Yıldırım'ın giydiği siyah dantelli elbiseyi beğenmedi ve makasla kesti.
Çağla Yıldırım – Ayrılık (2014) 04:15
Çağla Yıldırım – Ayrılık (2014) 150 izlenme - 4 yıl önce Çağla Yıldırım – Ayrılık (2014) Single