Hoşgeldiniz!

Çağlar Çorumlu Videoları İzle

Cansu, Beyaz Atlı Prens Yusuf Güdük ile Tanışıyor - 7 Numara 02:26
Cansu, Beyaz Atlı Prens Yusuf Güdük ile Tanışıyor - 7 Numara 4.102 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden 7 Numara'nın efsane karakteri Yusuf Güdük, 'aslanı gralıçası' Cansu ile tanışıyor. Yusuf Güdük'ün Güldür Güldür'de 'Şevket' karakterini canlandıran Çağlar Çoprumlu olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım... İşte 7 Numara'nın 44. bölümünden bir sahne...
Pek Yakinda (Kamera Arkası + Film Hakkında Uzun Bir  Sohbet) (1 saat 25 dk) 01:25:34
Pek Yakinda (Kamera Arkası + Film Hakkında Uzun Bir Sohbet) (1 saat 25 dk) 1.375 izlenme - 1 yıl önce Pek yakında ekibi oturmuş film hakkında bi güzel konuşmuş. Yakın zamanda DVD olarak da yayınlanan film hakkında çok hoş bir sohbet. Kamera arkası görüntüleri de oldukça eğlenceli. Cem abi bunu okuyosan selamlar.
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (Kamera Arkası - Çağlar Çorumlu, Alper Kul) 03:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (Kamera Arkası - Çağlar Çorumlu, Alper Kul) 350 izlenme - 7 ay önce 5 Ağustos 2016'da gösterime girecek Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin seslendirme bölümünden görüntüler.
Pek Yakında - İstese Yürür Yani (Hastane) 02:04
Pek Yakında - İstese Yürür Yani (Hastane) 482 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği Pek Yakında'dan bir kesit. İroni yaptıkları sahnede Yılmaz Erdoğan'da filme dahil oluyor değişik bir ayrıntı olmuş.
Prensesin Uykusu - Aziz Olmak (Animasyon Sahnesi) 03:46
Prensesin Uykusu - Aziz Olmak (Animasyon Sahnesi) 121 izlenme - 2 yıl önce 2010 yapımı, hakkettiği gişeyi görememiş bir Çağan Irmak başyapıtıdır, Prensesin Uykusu. Filmin bu sahnesi, sanki bir kısmı animasyon olan Kill Bill'e öykünmüş gibidir. Filmde bu sahnede Aziz'in geçmişine gideceğiz. Son yarım dakika bence sinema, hele ki çizgi film sanatının doruk noktalarındandır. Filmde Çağlar Çorumlu dört dörtlük oyunculuk çıkarmıştır.
Bulantı - Fragman 01:40
Bulantı - Fragman 17 izlenme - 1 yıl önce Ahmet, sevgilisiyle birlikte olduğu gece karısı ve küçük kızını trafik kazasında kaybeder. Kimseyi umursamayan biri olarak bu olaydan pek etkilenmeden yaşamına devam eder ama bir süre sonra, görünürde bir sebep olmaksızın kendinde ve yaşamında bazı değişimler olmaya başlar. Küçük terslikler, tuhaf aksilikler art arda gelmekte, çok sevdiği kadınlarla arası bozulmakta, hayat karşısında zorlanmakta ve beklenmeyen zafiyetler göstermektedir.
Pek Yakında | Teaser Fragman 00:55
Pek Yakında | Teaser Fragman 12 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Ve Senaristliğini Cem Yılmaz'ın Yaptığı Ve Başrolünde Olduğu Filmde Kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu,...