Hoşgeldiniz!

Çağlar Çorumlu Videoları İzle

Arif V 216 Kamera Arkası 01:57
Arif V 216 Kamera Arkası 6.976 izlenme - 2 ay önce Yapım: CMYLMZ Fikir Sanat Senaryo: Cem Yılmaz Yönetmen: Kıvanç Baruönü Müzik: İskender Paydaş Çekimleri 150 kişilik bir ekiple 1 günde gerçekleştirilen teaserın post prodüksiyonu ise 3 ay sürdü. 3D animasyon ve görsel efektlerinin yapımı 3 ay süren teaserın post prodüksiyonu Otomat tarafından yapıldı. G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmleriyle Türk komedi tarihinin unutulmayan, efsane karakteri Arif ile Robot 216’nın maceralarının anlatılacağı filmde; Seda Bakan, Zafer Algöz, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Kerem Alışık, Mert Fırat ve Can Yılmaz rol alacak. Arif V 216 2018'de sinemalarda !
Cansu, Beyaz Atlı Prens Yusuf Güdük İle Tanışıyor - 7 Numara 02:26
Cansu, Beyaz Atlı Prens Yusuf Güdük İle Tanışıyor - 7 Numara 4.316 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden 7 Numara'nın efsane karakteri Yusuf Güdük, 'aslanı gralıçası' Cansu ile tanışıyor. Yusuf Güdük'ün Güldür Güldür'de 'Şevket' karakterini canlandıran Çağlar Çoprumlu olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım... İşte 7 Numara'nın 44. bölümünden bir sahne...
Tatlım Tatlım 02:19
Tatlım Tatlım 336 izlenme - 2 ay önce Yılmaz Erdoğan'ın ünlü oyunu Haybeden Gerçeküstü Aşk'tan sinemaya uyarladığı Tatlım Tatlım, aynı partide tanışan dört çiftin hikâyesini anlatıyor.
Pek Yakinda (Kamera Arkası + Film Hakkında Uzun Bir  Sohbet) (1 saat 25 dk) 01:25:34
Pek Yakinda (Kamera Arkası + Film Hakkında Uzun Bir Sohbet) (1 saat 25 dk) 1.743 izlenme - 2 yıl önce Pek yakında ekibi oturmuş film hakkında bi güzel konuşmuş. Yakın zamanda DVD olarak da yayınlanan film hakkında çok hoş bir sohbet. Kamera arkası görüntüleri de oldukça eğlenceli. Cem abi bunu okuyosan selamlar.
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (Kamera Arkası - Çağlar Çorumlu, Alper Kul) 03:50
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı (Kamera Arkası - Çağlar Çorumlu, Alper Kul) 410 izlenme - 10 ay önce 5 Ağustos 2016'da gösterime girecek Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin seslendirme bölümünden görüntüler.
Pek Yakında - İstese Yürür Yani (Hastane) 02:04
Pek Yakında - İstese Yürür Yani (Hastane) 512 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği Pek Yakında'dan bir kesit. İroni yaptıkları sahnede Yılmaz Erdoğan'da filme dahil oluyor değişik bir ayrıntı olmuş.
Evlenemeyen Beyaz, Eşofmanlı Şevket Hoca'ya Danıştı! (Beyaz Show - 10 Mart 2017) 05:09
Evlenemeyen Beyaz, Eşofmanlı Şevket Hoca'ya Danıştı! (Beyaz Show - 10 Mart 2017) 57 izlenme - 3 ay önce Beyaz ve Çağlar Çorumlu’dan (Eşofmanlı Şevket Hoca) muhteşem bir skeç! Çağlar Çorumlu’nun akıllara kazınan komik tiplemesi “Eşofmanlı Şevket Hoca”, Beyaz’ın evlilik sendromuna çare olabildi mi?
Evlenemeyen Beyaz Eşofmanlı Şevket Hoca'ya Danıştı (Beyaz Show 10 Mart Cuma) 05:09
Evlenemeyen Beyaz Eşofmanlı Şevket Hoca'ya Danıştı (Beyaz Show 10 Mart Cuma) 21 izlenme - 3 ay önce Beyaz ve Çağlar Çorumlu’dan (Eşofmanlı Şevket Hoca) muhteşem bir skeç! Çağlar Çorumlu’nun akıllara kazınan komik tiplemesi “Eşofmanlı Şevket Hoca”, Beyaz’ın evlilik sendromuna çare olabildi mi?
Prensesin Uykusu - Aziz Olmak (Animasyon Sahnesi) 03:46
Prensesin Uykusu - Aziz Olmak (Animasyon Sahnesi) 142 izlenme - 2 yıl önce 2010 yapımı, hakkettiği gişeyi görememiş bir Çağan Irmak başyapıtıdır, Prensesin Uykusu. Filmin bu sahnesi, sanki bir kısmı animasyon olan Kill Bill'e öykünmüş gibidir. Filmde bu sahnede Aziz'in geçmişine gideceğiz. Son yarım dakika bence sinema, hele ki çizgi film sanatının doruk noktalarındandır. Filmde Çağlar Çorumlu dört dörtlük oyunculuk çıkarmıştır.