Hoşgeldiniz!

cahil

Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 01:14
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 23.149 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı, muhafazakâr basındaki cehâlete veryansın ediyor.
İlber Hoca'nın Rus Büyük Elçi Suikasti Yorumu 03:28
İlber Hoca'nın Rus Büyük Elçi Suikasti Yorumu 7.762 izlenme - 7 ay önce İlber Ortaylı Rus büyükelçi suikastini kendi uslubuyla değerlendiriyor.
Koruma Altındaki Vatozları Öldürüp Sergilemek 00:59
Koruma Altındaki Vatozları Öldürüp Sergilemek 2.959 izlenme - 4 ay önce Türkiye'nin koruma için imza attığı vatozlar öldürülüp Beylikdüzü'ndeki 'Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’nde sergilenmek üzere İstanbul'a getirildi. Bu ülkenin ne cahili biter ne yobazı...
Silopi Halkından Görüntüler 01:59
Silopi Halkından Görüntüler 8.057 izlenme - 2 yıl önce Haberlerde izlerken hepimiz doğuda yaşayan insanlara üzülmüşüzdür, acaba bu olaylar niye hep bir bölgede oluyor?Yoksa halk desteği olmasa terör biter mi?
Musa Eroğlu 02:05
Musa Eroğlu 27.586 izlenme - 9 yıl önce musa eroğlu şu cahil yarimin sahte sözleri harika bir eser
İlber Ortaylı Cehaletin İlacını Söyledi Reçetesini Yazdı 03:49
İlber Ortaylı Cehaletin İlacını Söyledi Reçetesini Yazdı 3.654 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. İlber Ortaylı CNN TÜRK'te Duygu Demirdağ ile İnsanlık Hali'nin konuğu oldu. Türkiye'de eğitimin son 50 yılının kötü karnesini anlatan, Ortaylı, karşısındaki tutumu zaman zaman sosyal medyada esprili olarak ele alınan cehaletle ilgili görüşlerini paylaştı. Ortaylı sosyal medya ile ilgili düşüncelerini, takip edip etmediğini de anlattı. Kendi adıyla sosyal medyada hesap açıp mesaj yazanlara seslendi. Bir konferanstaki "Cahil olabilirsiniz yarı cahil olmaya hakkınız yok" sözlerine değinen Ortaylı, "cehaletin ilacını" da söyledi.
İmam Hatipler Kapatılsın - Celal Şengör 09:29
İmam Hatipler Kapatılsın - Celal Şengör 2.884 izlenme - 9 ay önce Başbakanın 1 milyon imam hatipliye ulastik söylemine 'Ben olsam bu adamı hapsederim. Eğitimi bilimin temellerine oturtmaliyiz.' diyen Türkiye'nin sayılı aydınlarından Celal Şengör, Türkiye'deki bilim ve gelişim düşmanı gerici zihniyete meydan okuyor. Programin tamamı; https://www.youtube.com/watch?v=zQgbTHOJoaU
Murat Dalkılıç - Cahil (2016) 04:20
Murat Dalkılıç - Cahil (2016) 2.971 izlenme - 1 yıl önce Murat Dalkııç Epik Albümündeki Şarkılar 1. Pembe Panjur 2. Soktuğu Duruma Bak 3. Daha İyisi Gelene Kadar 4. Ben Bilmem 5. Cadı Kazanı 6. Cahil 7. Feriştah 8. Boya Giysin Feat. Merve Boluğur 9. Rivayet 10. Hanım Köyün Kavalcısı 11. Pişmanlar Romanı 12. Sonsuz Olsan
Ali Nesin - Naber? 00:34
Ali Nesin - Naber? 5.297 izlenme - 1 yıl önce Ali Nesin'in, "Okuma oranı arttıkça beni hafakanlar basıyor." diyen Bülent Arı ile yaptığı tartışmadan bir kesit.
Cahilce Diş Çekimi 01:32
Cahilce Diş Çekimi 12.956 izlenme - 3 yıl önce Küçük kız cahilce dişini çektiriyor
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 00:26
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 4.714 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı Hocamızın siyonistleri de beğenmediğini görebildiğimiz tatlı bir vidyo. Ben de vidyonun ayrıntılarını bilmiyorum o nedenle sadece yayınlamak istedim. Şu ruy-i zeminde Türkün en muteber alimi olduğu şayi olan Hocamızın zat-ı devletlerüne Allah sıhhat ve afiyet versün de daha nice seneler memalik-i etrakı tenvir eylesin inşaallah.
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 03:05
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 4.545 izlenme - 1 yıl önce İlber ortaylı hocamız cahillerin toplumda nasıl değerlendirilmesi gerektiğini anlatıyor.
Kurcala - Cahil Kesim 01:24
Kurcala - Cahil Kesim 3.005 izlenme - 1 yıl önce İsveç'teki Ankaralı Genç videosuyla tanıdığımız Kurcala ekibi "Genel İzleyici" adlı bir seriye başlamış.
İlber Ortaylı : Cahiller Sizi, Osmanlıca Bilmeden Tarih Olur Mu? 03:20
İlber Ortaylı : Cahiller Sizi, Osmanlıca Bilmeden Tarih Olur Mu? 6.942 izlenme - 3 yıl önce İlber Ortaylı : Cahiller Sizi, Osmanlıca Bilmeden Tarih Olur Mu?
Çok Cahilsin Keşke Ölsen 00:06
Çok Cahilsin Keşke Ölsen 4.357 izlenme - 3 yıl önce Çok Cahilsin Keşke Ölsen
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 4.742 izlenme - 2 yıl önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
cahil periler fragman 01:41
cahil periler fragman 6.146 izlenme - 6 yıl önce
Bas Bas Paraları Hocaya 01:56
Bas Bas Paraları Hocaya 2.551 izlenme - 2 yıl önce Tahminimce Pakistan'da geçen olayda din tüccarlığını ileri boyuta taşımışlar. Usul erkan öğrenememişler daha, ülkemizde en azından zarfın içinde veriyorlar.
Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın Rengine Kandım ,,, 08:31
Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın Rengine Kandım ,,, 3.361 izlenme - 2 yıl önce '' Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın Rengine Kandım '' '' Türkü Sözleri '' '' Şarkı Sözleri '' Cahildim Dünyanın ,rengine kandım Hayale aldandım ,boşuna yandım Seni ilelebet ,benimsin sandım Ölürüm sevdiğim ,zehirim sensin Evvelim sen oldun ,ahirim sensin & Sözüm yok şu benden, kırıldığına Gidip başka dala , sarıldığıma Gönlüm inanmıyor ,ayrıldığına Gözyaşım sel oldun ,ahirim sensin Evvelim sen oldun,ahirim sensin & Garibim can yakıp ,gönül kırmadım Senden ayrı bir ,mekan bulmadım Daha bir Gönül'e , ikrar vermedim Batınım sen oldun,zahirim sensin Evvelim sen oldun,ahirim sensin ,,, Tamer Kaya 567 Kanalı Videosu'dur ,,, (*) Bu videonun başka bir Kanalda yayınlandığını görürseniz bilin ki benim Kanalım'dan Çalınmıştır ,,,
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.805 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 01:49
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 3.691 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz üzere Çağrı Filmi iki ayrı oyuncu kadrosu ile çekilmiştir. Birinde arap oyuncular diğerinde batılı oyuncular oynamıştır. Genelde tvlerde yabancıların oynadığı gösterilir. Bu versiyonda araplar oynamıştır. Orjinal dilinde altyazı eklenmiştir.
İlber Ortaylı - Yandaş Televizyondakilerin Özelliği Cahil Olmaları 03:00
İlber Ortaylı - Yandaş Televizyondakilerin Özelliği Cahil Olmaları 2.709 izlenme - 3 yıl önce Enver Aysever'in hazırlayıp sunduğu Aykırı Sorular programının bu akşamki konuğu Profesör Doktor İlber Ortaylı'ydı. İlber Ortaylı, canlı yayında yaptığı açıklamalarda 'Caps'lere konu olan sözünü bu kez yandaş olduklarını iddia ettiği basın mensupları ve yorumcular için kullandı: "Cahiller..." Türkiye'nin son günlerdeki en önemli gündem maddesi olan IŞİD, ve Musul'daki Türk rehineler konusunda da görüşlerini açıklayan İlber Ortaylı, Enver Aysever'in, "Bir iddiaya göre ortadoğu'da IŞİD'ın varlığı Türkiye'nin de desteğiyle oldu. Buna katılıyor musunuz?" sorusu üzerine sert bir açıklama yaptı. Bu konunun ciddiyetinin çok yüksek olduğunu ifade ederek, "En büyük sebeplerden biri televizyonlara çıkan kişilerin çok cahil olmaları" dedi.(kaynak:CNNTurk) benim cumhurbaşkanı adayım ilber reyis aptal kutusuna çıkan yandaşları tek kelime ile özetlemiş. aday ol oy verelim reyis
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne 02:38
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne 3.486 izlenme - 4 yıl önce Gün geçmıyor ki Hollanda'da türk çocuklarına karşı yapılan bir skandal daha çıkmasın. Bir annenin yemek yemek istemeyen çocuğuna karşı tutumunu hepbirlikte izliyoruz !!
İlber Ortaylı Cahil Capsi Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 01:01
İlber Ortaylı Cahil Capsi Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 3.080 izlenme - 3 yıl önce İlber ortaylının sunduğu kim milyoner olmak ister yarışmasına bu soru damgasını vurdu. Sosyal medyada "Aramıza yeni cahiller katılmış" gibi capslerle yer alan kişi kimdir? sorusu. İlber Ortaylı'nın sunduğu Kim milyoner olmak ister yarışmasında çıkan "caps" sorusu, herkesi gülümsetti.
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 00:56
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 2.619 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz Yekta Kopan'ın Sunduğu cumartesi programında yaptığı İlber Ortaylı taklidi ile iki fenomeni bir bünyede toplamış efenim.
İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması 00:52
İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması 3.716 izlenme - 3 yıl önce İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması
İzzet Altınmeşe - Cahil Ömrüm 02:46
İzzet Altınmeşe - Cahil Ömrüm 2.968 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Akşamlar Çıkış Tarihi: 09.01.1987 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Meriç Erkan'ın İtirafları 13:46
Meriç Erkan'ın İtirafları 538 izlenme - 6 ay önce Sabah programlarının unutulmaz isimlerinden Meriç Erkan'ın televizyon dünyasının Reality Showlarıyla halkın nasıl kandırıldığı ile ilgili itirafları.
Hülya Bozkaya - Olur mu Cahil - Ali Benim Muhammet Ben (Semah) 04:35
Hülya Bozkaya - Olur mu Cahil - Ali Benim Muhammet Ben (Semah) 5.124 izlenme - 5 yıl önce
Yusuf Özdemir - Cahil Ömrüm Gurbette Çürüdü 05:15
Yusuf Özdemir - Cahil Ömrüm Gurbette Çürüdü 3.412 izlenme - 5 yıl önce