Hoşgeldiniz!

Cahil Videoları İzle

Koruma Altındaki Vatozları Öldürüp Sergilemek 00:59
Koruma Altındaki Vatozları Öldürüp Sergilemek 2.944 izlenme - 1 ay önce Türkiye'nin koruma için imza attığı vatozlar öldürülüp Beylikdüzü'ndeki 'Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’nde sergilenmek üzere İstanbul'a getirildi. Bu ülkenin ne cahili biter ne yobazı...
İlber Hoca'nın Rus Büyük Elçi Suikasti Yorumu 03:28
İlber Hoca'nın Rus Büyük Elçi Suikasti Yorumu 7.721 izlenme - 4 ay önce İlber Ortaylı Rus büyükelçi suikastini kendi uslubuyla değerlendiriyor.
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 01:14
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 22.953 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı, muhafazakâr basındaki cehâlete veryansın ediyor.
Silopi Halkından Görüntüler 01:59
Silopi Halkından Görüntüler 7.996 izlenme - 1 yıl önce Haberlerde izlerken hepimiz doğuda yaşayan insanlara üzülmüşüzdür, acaba bu olaylar niye hep bir bölgede oluyor?Yoksa halk desteği olmasa terör biter mi?
İmam Hatipler Kapatılsın - Celal Şengör 09:29
İmam Hatipler Kapatılsın - Celal Şengör 2.851 izlenme - 6 ay önce Başbakanın 1 milyon imam hatipliye ulastik söylemine 'Ben olsam bu adamı hapsederim. Eğitimi bilimin temellerine oturtmaliyiz.' diyen Türkiye'nin sayılı aydınlarından Celal Şengör, Türkiye'deki bilim ve gelişim düşmanı gerici zihniyete meydan okuyor. Programin tamamı; https://www.youtube.com/watch?v=zQgbTHOJoaU
İlber Ortaylı Cehaletin İlacını Söyledi Reçetesini Yazdı 03:49
İlber Ortaylı Cehaletin İlacını Söyledi Reçetesini Yazdı 3.640 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. İlber Ortaylı CNN TÜRK'te Duygu Demirdağ ile İnsanlık Hali'nin konuğu oldu. Türkiye'de eğitimin son 50 yılının kötü karnesini anlatan, Ortaylı, karşısındaki tutumu zaman zaman sosyal medyada esprili olarak ele alınan cehaletle ilgili görüşlerini paylaştı. Ortaylı sosyal medya ile ilgili düşüncelerini, takip edip etmediğini de anlattı. Kendi adıyla sosyal medyada hesap açıp mesaj yazanlara seslendi. Bir konferanstaki "Cahil olabilirsiniz yarı cahil olmaya hakkınız yok" sözlerine değinen Ortaylı, "cehaletin ilacını" da söyledi.
Murat Dalkılıç - Cahil (2016) 04:20
Murat Dalkılıç - Cahil (2016) 2.965 izlenme - 9 ay önce Murat Dalkııç Epik Albümündeki Şarkılar 1. Pembe Panjur 2. Soktuğu Duruma Bak 3. Daha İyisi Gelene Kadar 4. Ben Bilmem 5. Cadı Kazanı 6. Cahil 7. Feriştah 8. Boya Giysin Feat. Merve Boluğur 9. Rivayet 10. Hanım Köyün Kavalcısı 11. Pişmanlar Romanı 12. Sonsuz Olsan
Musa Eroğlu 02:05
Musa Eroğlu 27.586 izlenme - 9 yıl önce musa eroğlu şu cahil yarimin sahte sözleri harika bir eser
Ali Nesin - Naber? 00:34
Ali Nesin - Naber? 5.277 izlenme - 1 yıl önce Ali Nesin'in, "Okuma oranı arttıkça beni hafakanlar basıyor." diyen Bülent Arı ile yaptığı tartışmadan bir kesit.
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 00:26
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 4.664 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı Hocamızın siyonistleri de beğenmediğini görebildiğimiz tatlı bir vidyo. Ben de vidyonun ayrıntılarını bilmiyorum o nedenle sadece yayınlamak istedim. Şu ruy-i zeminde Türkün en muteber alimi olduğu şayi olan Hocamızın zat-ı devletlerüne Allah sıhhat ve afiyet versün de daha nice seneler memalik-i etrakı tenvir eylesin inşaallah.
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 03:05
İlber Ortaylı: Cahilin De Lazım Olacağı Yer Var 4.456 izlenme - 1 yıl önce İlber ortaylı hocamız cahillerin toplumda nasıl değerlendirilmesi gerektiğini anlatıyor.
Cahilce Diş Çekimi 01:32
Cahilce Diş Çekimi 12.914 izlenme - 3 yıl önce Küçük kız cahilce dişini çektiriyor
Kurcala - Cahil Kesim 01:24
Kurcala - Cahil Kesim 2.920 izlenme - 1 yıl önce İsveç'teki Ankaralı Genç videosuyla tanıdığımız Kurcala ekibi "Genel İzleyici" adlı bir seriye başlamış.
İlber Ortaylı : Cahiller Sizi, Osmanlıca Bilmeden Tarih Olur Mu? 03:20
İlber Ortaylı : Cahiller Sizi, Osmanlıca Bilmeden Tarih Olur Mu? 6.911 izlenme - 3 yıl önce İlber Ortaylı : Cahiller Sizi, Osmanlıca Bilmeden Tarih Olur Mu?
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 13:16
Müjdat Gezen ve Yaşar Nuri Öztürk'e Cevap 4.670 izlenme - 1 yıl önce Başında yeşil bez sarılı arkadaş sanırım tanrı katında yaşar hocadan daha üst rütbede olduğu için Yaşar Nuri Öztürk e ders vermeye başlamış. Hızını alamayıp Müjdat Gezene de ağır hakaret eden bezli baldudak tayfa bu hareketleri ile Tanrının taktirini kazandı, cennetlik adamlar oldu.
Çok Cahilsin Keşke Ölsen 00:06
Çok Cahilsin Keşke Ölsen 4.351 izlenme - 3 yıl önce Çok Cahilsin Keşke Ölsen
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.802 izlenme - 10 ay önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Bas Bas Paraları Hocaya 01:56
Bas Bas Paraları Hocaya 2.514 izlenme - 1 yıl önce Tahminimce Pakistan'da geçen olayda din tüccarlığını ileri boyuta taşımışlar. Usul erkan öğrenememişler daha, ülkemizde en azından zarfın içinde veriyorlar.
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 01:49
Hz. Hamza'dan Ebu Cehil'e Tokat 3.645 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz üzere Çağrı Filmi iki ayrı oyuncu kadrosu ile çekilmiştir. Birinde arap oyuncular diğerinde batılı oyuncular oynamıştır. Genelde tvlerde yabancıların oynadığı gösterilir. Bu versiyonda araplar oynamıştır. Orjinal dilinde altyazı eklenmiştir.
Meriç Erkan'ın İtirafları 13:46
Meriç Erkan'ın İtirafları 516 izlenme - 2 ay önce Sabah programlarının unutulmaz isimlerinden Meriç Erkan'ın televizyon dünyasının Reality Showlarıyla halkın nasıl kandırıldığı ile ilgili itirafları.
Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın Rengine Kandım ,,, 08:31
Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın Rengine Kandım ,,, 3.166 izlenme - 2 yıl önce '' Neşet Ertaş - Cahildim Dünyanın Rengine Kandım '' '' Türkü Sözleri '' '' Şarkı Sözleri '' Cahildim Dünyanın ,rengine kandım Hayale aldandım ,boşuna yandım Seni ilelebet ,benimsin sandım Ölürüm sevdiğim ,zehirim sensin Evvelim sen oldun ,ahirim sensin & Sözüm yok şu benden, kırıldığına Gidip başka dala , sarıldığıma Gönlüm inanmıyor ,ayrıldığına Gözyaşım sel oldun ,ahirim sensin Evvelim sen oldun,ahirim sensin & Garibim can yakıp ,gönül kırmadım Senden ayrı bir ,mekan bulmadım Daha bir Gönül'e , ikrar vermedim Batınım sen oldun,zahirim sensin Evvelim sen oldun,ahirim sensin ,,, Tamer Kaya 567 Kanalı Videosu'dur ,,, (*) Bu videonun başka bir Kanalda yayınlandığını görürseniz bilin ki benim Kanalım'dan Çalınmıştır ,,,
cahil periler fragman 01:41
cahil periler fragman 5.705 izlenme - 6 yıl önce
İlber Ortaylı - Yandaş Televizyondakilerin Özelliği Cahil Olmaları 03:00
İlber Ortaylı - Yandaş Televizyondakilerin Özelliği Cahil Olmaları 2.646 izlenme - 2 yıl önce Enver Aysever'in hazırlayıp sunduğu Aykırı Sorular programının bu akşamki konuğu Profesör Doktor İlber Ortaylı'ydı. İlber Ortaylı, canlı yayında yaptığı açıklamalarda 'Caps'lere konu olan sözünü bu kez yandaş olduklarını iddia ettiği basın mensupları ve yorumcular için kullandı: "Cahiller..." Türkiye'nin son günlerdeki en önemli gündem maddesi olan IŞİD, ve Musul'daki Türk rehineler konusunda da görüşlerini açıklayan İlber Ortaylı, Enver Aysever'in, "Bir iddiaya göre ortadoğu'da IŞİD'ın varlığı Türkiye'nin de desteğiyle oldu. Buna katılıyor musunuz?" sorusu üzerine sert bir açıklama yaptı. Bu konunun ciddiyetinin çok yüksek olduğunu ifade ederek, "En büyük sebeplerden biri televizyonlara çıkan kişilerin çok cahil olmaları" dedi.(kaynak:CNNTurk) benim cumhurbaşkanı adayım ilber reyis aptal kutusuna çıkan yandaşları tek kelime ile özetlemiş. aday ol oy verelim reyis
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne 02:38
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne 3.270 izlenme - 4 yıl önce Gün geçmıyor ki Hollanda'da türk çocuklarına karşı yapılan bir skandal daha çıkmasın. Bir annenin yemek yemek istemeyen çocuğuna karşı tutumunu hepbirlikte izliyoruz !!
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 00:56
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 2.590 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz Yekta Kopan'ın Sunduğu cumartesi programında yaptığı İlber Ortaylı taklidi ile iki fenomeni bir bünyede toplamış efenim.
İlber Ortaylı Cahil Capsi Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 01:01
İlber Ortaylı Cahil Capsi Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 3.011 izlenme - 2 yıl önce İlber ortaylının sunduğu kim milyoner olmak ister yarışmasına bu soru damgasını vurdu. Sosyal medyada "Aramıza yeni cahiller katılmış" gibi capslerle yer alan kişi kimdir? sorusu. İlber Ortaylı'nın sunduğu Kim milyoner olmak ister yarışmasında çıkan "caps" sorusu, herkesi gülümsetti.
İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması 00:52
İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması 3.649 izlenme - 3 yıl önce İlber Ortaylı'nın Cahiller Diye Haykırması
Hülya Bozkaya - Olur mu Cahil - Ali Benim Muhammet Ben (Semah) 04:35
Hülya Bozkaya - Olur mu Cahil - Ali Benim Muhammet Ben (Semah) 5.108 izlenme - 5 yıl önce
Yusuf Özdemir - Cahil Ömrüm Gurbette Çürüdü 05:15
Yusuf Özdemir - Cahil Ömrüm Gurbette Çürüdü 3.410 izlenme - 5 yıl önce
Hipnoz Yöntemi İle Ot Yedirmek! 05:39
Hipnoz Yöntemi İle Ot Yedirmek! 1.162 izlenme - 2 yıl önce Gelişmemiş toplumlardan biri ve yapılan aptalca şeyi izliyoruz!