Hoşgeldiniz!

Cahit Gök Videoları İzle

Urfalıyam Ezelden - Torunlar Nenenin Altın Dişlerine Göz Dikti! 00:44
Urfalıyam Ezelden - Torunlar Nenenin Altın Dişlerine Göz Dikti! 1.272 izlenme - 3 yıl önce Nenenin altın dişlerine gözü takılan Cemal, takılmaya başlar.. Paraya ihtiyaçlarının olduğunu söyleyip, neneden altın dişlerini istemeye başlar; diğer, kardeşlerinde bu şakaya ortak olmasından sonra nene eline geçirdiği terlik ile onlara vurmaya başalar!
Urfalıyam Ezelden - Ceylan Gerçekleri Öğrenir! 02:30
Urfalıyam Ezelden - Ceylan Gerçekleri Öğrenir! 1.148 izlenme - 3 yıl önce Ceylan, vurulma ve karakol olayının şokunu üstünden atamamıştır!.. Cemal ile konuşmak için dükkana gelir.. Cemal kardeşi Çetin'i aradığından dükkanda yoktur ve geçmiş ile olan bütün hikayeyi Kadir'den öğrenir!
Kuzu 19 Aralık 2014'de Sinemalarda 01:29
Kuzu 19 Aralık 2014'de Sinemalarda 263 izlenme - 3 yıl önce Doğu Anadolu'da bir köyde yaşayan 27 yaşındaki Medine, beş yaşındaki oğlu Mert'in sünneti şerefine vereceği yemek için kuzu kesmek zorundadır. Ne var ki gerekli olan parayı bir türlü denkleştiremez. Bütün aile bir olup çalışması gerektiğini söyleyen Medine'nin bu halleri kocası İsmail'i endişelendirmektedir. Mert'in ablası Vicdan ise tüm ilginin Mert'e geçmiş olmasından dolayı kıskançlık nöbetleri geçirirken, Mert'i eğer kuzu bulamazlarsa kendini kurban edeceklerine inandırır. Öte yandan İsmail mezbahada bir iş bulur ve parayı denkleştirme umudu doğar. Ancak İsmail'in arkadaşları tarafından baştan çıkarılması işleri zorlaştırır. İsmail'in güçsüzlüğü, Medine'nin ısrarları ve Mert'in hayalleri aynı şeyi işaret etmektedir, ancak sonunda Medine'nin hiç de tahmin etmedikleri bir yerden yardım istemesi gerekecektir. Kutluğ Ataman'ın son filminin başrollerinde Nesrin Cavadzade, Cahit Gök, Nursel Köse ve Sedat Kalkavan yer alıyor.
Burada Laf Çok  - 8 Temmuz 2015 01:34:37
Burada Laf Çok - 8 Temmuz 2015 29 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 8 Temmuz Çarşamba gecesi Turgay Başyayla, Su Kutlu, Cahit Gök, Pınar Afşar, Can Mutlu konuk oldu.