Hoşgeldiniz!

Caiz Videoları İzle

Cübbeli Ahmet Hoca: Kıdem Tazminatı Caiz Değil 00:30
Cübbeli Ahmet Hoca: Kıdem Tazminatı Caiz Değil 2.769 izlenme - 1 hafta önce “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Beyaz TV’de katıldığı bir programda kıdem tazminatının “caiz” olmadığını söyledi.
Nihat Hatipoğlu: Hocam Saça Sürüp Şekil Vermek Boyamak Caiz Mi? 02:43
Nihat Hatipoğlu: Hocam Saça Sürüp Şekil Vermek Boyamak Caiz Mi? 29.136 izlenme - 1 yıl önce Ramazan ayının ilk gününde Nihat Hatipoğlu'na sorulan sorular yine Türkiye'nin dikkatini çekmeyi başardı. Hatipoğlu'na bir ilzeyici, 'Hocam saça sürüp şekil vermek, boyamak caiz mi?' diye sordu, Hatipoğlu ise gülerek, 'Caiz değil desem ne yapacaksın?' diye cevap verdi. İZLEYİCİYE ALKIŞLATTI Nihat Hatipoğlu'nun cevabı karşısında adeta şoka giren izleyici, kısa bir düşünme arasının ardından, 'Yapmam hocam diyerek karşılık verince.' Nihat Hatipoğlu genç izleyicisini tebrik edip, diğer seyircilere alkışlattı. 'UMARIM SAKAL YUKARI DOĞRU YAYILSIN' Başka bir izleyici de Nihat Hatipoğlu'na 'Hocam top sakal bırakmak caiz midir?' diye sordu. Nihat Hatipoğlu ise İslam dinine göre sakalın nasıl bırakılması gerektiğini anlattı. Çember sakala gönderme yapan Hatipoğlu 'Umarım zamanla sakal yukarı doğru yayılsın.' dedi.
Mesut Özdemir: Evlilik Programı İzlemek Günahtır 00:21
Mesut Özdemir: Evlilik Programı İzlemek Günahtır 3.193 izlenme - 3 ay önce FM Tv'de yayınlanan Yusuf Ergün'ün sunduğu Mesut Özdemir Hocanın konuk olduğu Sürahi programında Mesut Hoca izdivaç programı izlemenin günah olduğunu söylemiş.
Kenan Sofuoğlu'dan Nihat Hatipoğlu'na Hız Sorusu 01:00
Kenan Sofuoğlu'dan Nihat Hatipoğlu'na Hız Sorusu 4.737 izlenme - 1 yıl önce Dünya şampiyonu motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, Ramazan ayında ekranların vazgeçilmez ismi Nihat Hatipoğlu'na sosyal medyadan sorduğu soruyla dikkat çekti. "400 KM CAİZ MİDİR" Kenan Sofuoğlu, Facebook hesabından Nihat Hatipoğlu'na "Hocam 400kmh yapmak istiyorum 'caiz' midir? (Bu paylasimi yapmamdaki sebep hocaya gelen saçma sorulardır) :)" sorusunu sordu ve bir de fotoğraf paylaştı.
Adnan Hoca'nın Hollanda'dan Gelen Çılgın Dansçı Kediciği 00:19
Adnan Hoca'nın Hollanda'dan Gelen Çılgın Dansçı Kediciği 7.982 izlenme - 2 yıl önce Adnan Hocamız kadroyu güçlendirmek adına transfer sezonuna yabancı sınırınında kalkması ile birlikte Hollandalı takviyesi yapmış, hanım kızımızda çok güzel dans ediyor. Bu kıvrak hareketleri Amsterdam Red Light'ta öğrenmiş olsa gerek.
Cennette Cinsel İlişki - Cübbeli Ahmet Hoca 10:01
Cennette Cinsel İlişki - Cübbeli Ahmet Hoca 11.040 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'mızın (21 Ekim 2010) Tarihinde , Habertürk Kanalında Fatih Altaylının Teke Tek Özel Programında , Murat Bardakçı ile beraber katıldığı sohbetten....
Nihat Hatipoğlu Cevapladı! Sosyal Medyaya Fotoğraf Atmak Caiz Mi? 00:54
Nihat Hatipoğlu Cevapladı! Sosyal Medyaya Fotoğraf Atmak Caiz Mi? 195 izlenme - 3 hafta önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile iftar programında Nihat Hatipoğlu, Sultanahmet meydanında soruları cevapladı. Genç kızın 'Sosyal medyada yemek ve içecek fotoğrafları atmak günah mı? sorusuna Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun verdiği cevap
Türk Dizilerini İzlemek Caiz Midir? 02:00
Türk Dizilerini İzlemek Caiz Midir? 5.148 izlenme - 2 yıl önce Şeyh Muhammed el Arifi isimli bir suudi bir vaiz izleyicilerden gelen soruları cevaplıyor. Gelen bir soru da "Türk dizilerini" soran bir izleyiciye verilen cevabı izliyoruz
Evde Kedi Beslemek Caiz Midir? Artığı Necis Midir? 04:35
Evde Kedi Beslemek Caiz Midir? Artığı Necis Midir? 3.591 izlenme - 3 yıl önce Evde kedi beslemek caiz midir? Artığı necis midir?
Faizli Bankadan Maaş Alıyoruz Ve Anlaşma Gereği Verien Promosyon Caiz Mi / Fatih Kalender Hoca 03:08
Faizli Bankadan Maaş Alıyoruz Ve Anlaşma Gereği Verien Promosyon Caiz Mi / Fatih Kalender Hoca 1.171 izlenme - 1 yıl önce Bankalarla anlaşma sonucu verilen promosyonların İslami açıdan hükmünün iki farklı vecihle anlatılması
Seks Köleliği Caizdir - Abdülaziz Bayındır 29:11
Seks Köleliği Caizdir - Abdülaziz Bayındır 2.679 izlenme - 2 yıl önce Abdülaziz hocanın islam ve mezheplerin cariyeliğe bakış açısını anlatan incilerini izliyoruz.
Kadının Pantolonla Namaz Kılması Caiz Midir? 01:39
Kadının Pantolonla Namaz Kılması Caiz Midir? 751 izlenme - 1 yıl önce ATV'de Ramazan ayı boyunca iftar programında merak edilen soruları cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 'na bir kadın izleyici, ''Etek yerine pantolonla namaz kılabilir miyim?'' sorusunu sordu. İşte Nihat Hatipoğlu'nun o soruya verdiği cevap...
Şaraba Batırılan Sigaralar Var (Marlboro) - Cübbeli Hoca 04:17
Şaraba Batırılan Sigaralar Var (Marlboro) - Cübbeli Hoca 2.207 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocamızın sigaralar hakkındaki önemli uyarılarına dikkate alalım. Eğer sigara ya da içki kullanan kardeşlerimiz varsa bu illetlerden kurtulmaları için gayret etsinler inşâAllah.
Müslümanlıkta Ters İlişki 02:38
Müslümanlıkta Ters İlişki 2.202 izlenme - 2 yıl önce Müslümanların her meseleyi ayıklayıp artık çözümlemeye bıraktığı en son problem; anal seks yani ters ilişki. Bu konuya eğilen Ehli Sünnet Tv muhabiri, müslümandaşlarının anal seksin günah olup olmadığını hatta bazı bölgelerdeki insanların analın ne olduğunu bilmediğini farketmiş. Allah bu konuda ne demiş? " Karılar sizin tarlalarınızdır, ekin biçin sürün." Olaya bu kadar geniş bir perspektiften yaklaşmak genç müslimlerin aklını karıştırmış olsa gerek. Söz müslümanlarda
Alparslan Kuytul'un Düğünde Oynayan Kızlarla Sorunu 02:32
Alparslan Kuytul'un Düğünde Oynayan Kızlarla Sorunu 1.515 izlenme - 2 yıl önce Furkan Vakfı lideri Alparslan Kuytul kendi düşüncesine göre kızların nasıl yaşaması gerektiğini anlatıyor. Haramdır. Not: Konuşma ibretliktir.
Nureddin Yıldız Ne Demek İstedi 08:26
Nureddin Yıldız Ne Demek İstedi 863 izlenme - 2 yıl önce Nureddin Yıldız'ın o sohbette ne demek istediğini, videoda nikah ve evlilik arasında ki farkı açıklıyor. burada ki içerikte ( http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/239943/6-yasindaki-cocukla-evlenebilirsiniz-nurettin-yildiz ) dk 1.00 da evlilikle nikahın farlı olduğunu söylüyor. Benim yüklediğim videoda da 6.20 de Prof.Dr. Ahmet Akgündüz nikahla evlilik arasındaki farkı güzel bir şekilde açıklıyor şimdi umarın kafalarınızda başka soru işaretleri kalmamıştır. Umarım herkez için yeterince açıklayıcı olmuştur. Kadın spiker konusuna gelirsek islamda kadınlar için avret yerleri belirlidir tvdeki spikerde sana haramdır, amcanın kızıda sana haramdır(ergenlikten sonra)
Mastürbasyon Yapmak Günah mıdır?  - Cübbeli Ahmet Hoca 00:41
Mastürbasyon Yapmak Günah mıdır? - Cübbeli Ahmet Hoca 1.469 izlenme - 2 yıl önce Bir önceki programa konuk oluşunda yine Fatih Altaylı'nın aykırı sorularından biri geliyor, şu da var; sorulmalı mıdır? tabii ki evet.
Ufuk Yıldırım - Tabir-i Caiz 04:31
Ufuk Yıldırım - Tabir-i Caiz 1.815 izlenme - 5 yıl önce
Abdullah Yolcu - Cariye Caizdir 01:34
Abdullah Yolcu - Cariye Caizdir 969 izlenme - 2 yıl önce Guraba Yayınevi’nin ve Guraba-Der’in kurucusu Şeyh Abdullah Yolcu, cem'aati bilgilendiriyor. Kabul edenler?. Etmeyenler? Kabul edilmemiştir.
Yılbaşı Kutlamak Haram Mı 07:49
Yılbaşı Kutlamak Haram Mı 171 izlenme - 6 ay önce yılbaşı kutlamak haram mı,yılbaşı kutlamak caiz mi,kişi sevdiğiyle beraberdir,hadis
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 01:12
İlginç Tüp Bebek Sorusu - Nihat Hatipoğlu 638 izlenme - 2 yıl önce Ramazanda dahi güzel kafalara rastlayabileceğimiz programdan yeni bir inci. ''Doktora dayak'' temalı haberleri tekrar canlandıracak cinsten.
Yılbaşı Kutlamak Caiz Mi? 07:44
Yılbaşı Kutlamak Caiz Mi? 290 izlenme - 1 yıl önce Sual: Yılbaşı ile Noel hakkında bilgi verir misiniz? Yılbaşı kutlanır mı? CEVAP Yılbaşı ile Noel birbirinden farklıdır; fakat Noel kutlamalarının devamı sayılabileceğinden yılbaşı gecesi onlar gibi eğlenmek, çam kesip evi çamla süslemek caiz olmaz. Çünkü bayramlarında onlar gibi eğlenmek, onlara benzemek olur. Din kitaplarında buyuruluyor ki: Noel günü ve gecesinde, kâfirlerin paskalya ve yortularında, onlar gibi bayram yapan küfre girer. Yılbaşı münasebetiyle Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde milyonlarca çam fidanı Noel hurafesi uğruna kesilip yok edilmektedir. Hristiyan ülkelerde olduğu gibi, Müslüman ülkelerde de bu cinayetler işlenmemeli. Hristiyanlara benzememek için yılbaşı gecesi hindi yememeli! Yenirse mekruh olur. Birkaç gün sonra yenebilir. Kumar oynamak, tombala çekmek gibi oyunlar ise zaten her zaman caiz değildir. Bu gece, gayrı müslimlere benzemek gayesiyle çeşitli yiyecek, içecek almak da caiz olmaz. Her zaman ne alınıyorsa onları almakta mahzur yoktur. Bu geceye ayrı bir önem vermemelidir. Yalnız Hristiyanların değil, Yahudilerin ve bütün bâtıl dinlerin ibadetlerini yapmak, onlara benzemek olur. Mesela 21 Martı Nevruz Bayramı diyerek kutlamak da böyledir. Kâfirlerin ibadetleri ve çirkin işleri hariç, mubah olan âdetlerini yapmakta mahzur yoktur. Yani onlara benzemiş olunmaz. Noeli kutlamak asla caiz değildir. Bir zaruret olursa, caiz olur. Mesela devletlerarası protokolde zaruret olduğu için kutlamak caiz olur. Fakat, Noel ile ilgisi olmayan yılbaşında bir Müslümana tebrik kartı yazıp, yeni bir yılın insanlık için, Müslümanlar için hayırlı olmasını dilemek günah değildir. Yahut, (yeni yılın kutlu olsun) diyene, (seninki de kutlu olsun) demek günah olmaz. Bu inceliği anlamalıdır! Müslüman her gece neleri yapıyorsa, bu gece de onları yapmalıdır! Sanki mübarek geceymiş gibi mevlid okutmak, sohbetler düzenlemek uygun değildir. Bu gecenin diğer gecelerden farkı yoktur. Bu geceye değer veriyormuş gibi hareket etmek doğru değildir. Müslüman her gece neleri yapıyorsa, bu gece de onları yapmalıdır!
Resim Çizmek veya Çekilmek Caiz mi - İhsan Şenocak 05:10
Resim Çizmek veya Çekilmek Caiz mi - İhsan Şenocak 465 izlenme - 2 yıl önce Fotoğraf çekmek caiz mi? Ne tür fotoğraflar çizilebilir? İslam'da resim çizmek var mıdır, hükmü nedir? Ne tür resimler çizilir? İhsan Şenocak Hoca anlatıyor.
Nihat Hatipoğlu - Amca Kızıyla Evlenmek Caiz midir?  00:52
Nihat Hatipoğlu - Amca Kızıyla Evlenmek Caiz midir? 16 izlenme - 1 hafta önce Amca kızıyla evlenmek caiz mi?" diye soran izleyiciye Nihat Hatipoğlu'nun, eşinin gözlerinin içine bakarak verdiği "Ben de teyze kızımla evliyim" cevabı alkış tufanı kopardı.
Muska Caiz Midir? - Dr. İhsan Şenocak Hocaefendi 02:19
Muska Caiz Midir? - Dr. İhsan Şenocak Hocaefendi 206 izlenme - 1 yıl önce Derneğimizin Facebook Adresi : http://www.facebook.com/suffedersincan
Nihat Hatipoğlu'na Justin Bieber Sorusu 01:25
Nihat Hatipoğlu'na Justin Bieber Sorusu 932 izlenme - 4 yıl önce Yılın 11 Ayı Boyunca Buzlukta Bekletilip De Ramazan Ayı Buzluktan Çıkardıklarını Düşündüğüm Nihat Hatipoğlu Programında Soruları Cevaplarken Bir Genç Kızın Duvarıma Justin Bieber Posteri Asıyorum Caiz Mi Karşılaşıyorum.
Loto Ve Milli Piyango Caiz Mi? 06:25
Loto Ve Milli Piyango Caiz Mi? 216 izlenme - 1 yıl önce Piyango’nun 50 milyon liralık yılbaşı özel çekilişinin biletleri satışa sunuldu. Tam bilet 50, yarım 25, çeyrek 12.5 liradan satılıyor. Ancak zenginlik hayalleri kuran vatandaşlara Diyanet’ten kötü haber geldi. Alo Fetva hattına gelen bir soruyu cevaplayan Diyanet İşleri Başkanlığı fetva uzmanları, “Loto, Toto, İddia, yılbaşı çekilişi haramdır. Bilet almak da caiz değildir. Kuran’da bunların hepsi kumar hükmündedir” açıklaması yaptı.
cübbeli ahmet hoca - evde köpek beslemek caiz mi ? 00:34
cübbeli ahmet hoca - evde köpek beslemek caiz mi ? 916 izlenme - 6 yıl önce
Müslümanlıkta Dövme Caiz midir? 00:23
Müslümanlıkta Dövme Caiz midir? 260 izlenme - 2 yıl önce Dövme konusunda Kuran'da herhangi bir yasak yok, ama hadislerde dövmenin caiz olmadığına dair hükümler var.
Osman Ünlü Hoca - Nevruz Kutlamak 02:59
Osman Ünlü Hoca - Nevruz Kutlamak 775 izlenme - 4 yıl önce Nevruz Kutlamak Caiz Midir,nevruz Kutlamak Haram Mı,nevruz Kutlamak Haram Mıdır,nevruz Kutlamak Günah Mı