Hoşgeldiniz!

caiz mi

Türk Dizilerini İzlemek Caiz Midir? 02:00
Türk Dizilerini İzlemek Caiz Midir? 5.079 izlenme - 1 yıl önce Şeyh Muhammed el Arifi isimli bir suudi bir vaiz izleyicilerden gelen soruları cevaplıyor. Gelen bir soru da "Türk dizilerini" soran bir izleyiciye verilen cevabı izliyoruz
Faizli Bankadan Maaş Alıyoruz Ve Anlaşma Gereği Verien Promosyon Caiz Mi / Fatih Kalender Hoca 03:08
Faizli Bankadan Maaş Alıyoruz Ve Anlaşma Gereği Verien Promosyon Caiz Mi / Fatih Kalender Hoca 1.107 izlenme - 6 ay önce Bankalarla anlaşma sonucu verilen promosyonların İslami açıdan hükmünün iki farklı vecihle anlatılması
Şaraba Batırılan Sigaralar Var (Marlboro) - Cübbeli Hoca 04:17
Şaraba Batırılan Sigaralar Var (Marlboro) - Cübbeli Hoca 1.612 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hocamızın sigaralar hakkındaki önemli uyarılarına dikkate alalım. Eğer sigara ya da içki kullanan kardeşlerimiz varsa bu illetlerden kurtulmaları için gayret etsinler inşâAllah.
Resim Çizmek veya Çekilmek Caiz mi - İhsan Şenocak 05:10
Resim Çizmek veya Çekilmek Caiz mi - İhsan Şenocak 400 izlenme - 1 yıl önce Fotoğraf çekmek caiz mi? Ne tür fotoğraflar çizilebilir? İslam'da resim çizmek var mıdır, hükmü nedir? Ne tür resimler çizilir? İhsan Şenocak Hoca anlatıyor.
Nihat Hatipoğlu'na Justin Bieber Sorusu 01:25
Nihat Hatipoğlu'na Justin Bieber Sorusu 928 izlenme - 3 yıl önce Yılın 11 Ayı Boyunca Buzlukta Bekletilip De Ramazan Ayı Buzluktan Çıkardıklarını Düşündüğüm Nihat Hatipoğlu Programında Soruları Cevaplarken Bir Genç Kızın Duvarıma Justin Bieber Posteri Asıyorum Caiz Mi Karşılaşıyorum.
cübbeli ahmet hoca - evde köpek beslemek caiz mi ? 00:34
cübbeli ahmet hoca - evde köpek beslemek caiz mi ? 903 izlenme - 6 yıl önce
Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ? 05:23
Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ? 162 izlenme - 1 yıl önce Muska ve Cevşen Takmak Caiz mi ?
Nihat Hatipoğlu - Ben de Kopya Çektim 01:37
Nihat Hatipoğlu - Ben de Kopya Çektim 272 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim tam da KPSS nin açıklanma arefesinde böyle bir sorunun sorulması manidar olmuş. Emeğiyle kazananların hakettiği yerlere gelmesi dileğiyle izliyoruz efendim.
Yok Ağa Ya , Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! 02:42
Yok Ağa Ya , Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! 409 izlenme - 4 yıl önce Yılbaşı Kutlamak Caiz Mi ? Halk Yorumluyor... Paylaş biri Diyor Piyango Çıkarsa Vakıfa Bağışlayacağım , Biri Diyor Yok Ağa Ya Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! sorsan Müslümanım Der !!!
Tuvalet Kağıdı Kullanmak Caiz mi? 05:18
Tuvalet Kağıdı Kullanmak Caiz mi? 126 izlenme - 1 yıl önce Evet site sakinleri tüm kuşları düzüp, bi leyleğin geri kalmasından dolayı hocamız bu önemli konuda insanları bilgilendiriyor.
Amin demek caiz mi ? 10:54
Amin demek caiz mi ? 34 izlenme - 9 ay önce Amin demek caiz mi ?
Yükselen Sektör - Erkek Striptizciliği 02:09
Yükselen Sektör - Erkek Striptizciliği 117 izlenme - 2 yıl önce İçinde bulunduğumuz çağda düşen ahlakla birlikte yeni iş imkanları ortaya çıkıyor. jigolololuk,Striptizcilik,Dildo modelliği sadece bunlardan birkaç tanesi.Bugün kü konumuz olan Erkek Striptizciliği ise özellikle batı ülkelerinde yükselen bir sektör.Eğer yeterli fiziksel şartlara sahipseniz(tabi ki sen de yok)bu işin getirisi çok fazla
Beddua Caiz mi Kimlerin Bedduası Tutar-Adnan Zeki Bıyık (Müftü Yard.) 02:25
Beddua Caiz mi Kimlerin Bedduası Tutar-Adnan Zeki Bıyık (Müftü Yard.) 26 izlenme - 2 yıl önce Beddua Caiz mi, Kimin Bedduası Tutar-Kırklareli il müftü yardımcısı Adnan Zeki Bıyık
KARI KOCANIN HAK VE VAZİFELERİ 11:16
KARI KOCANIN HAK VE VAZİFELERİ 21 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv
İstemek Ateş Almak Gibidir 09:47
İstemek Ateş Almak Gibidir 12 izlenme - 2 yıl önce WWW.HUZURADOGRU.TV
ÖLENİN ARDINDAN YAS TUTMAK 10:08
ÖLENİN ARDINDAN YAS TUTMAK 10 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv
ARA BULMAK İÇİN YALAN SÖYLEMEK 11:09
ARA BULMAK İÇİN YALAN SÖYLEMEK 1 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv