Hoşgeldiniz!

çakra

Sodyum Florürün Beynimize Olan Zararları 12:07
Sodyum Florürün Beynimize Olan Zararları 3.961 izlenme - 1 yıl önce Florür içeren maddeler tüketildiği zaman beynimizin tam ortasında bulunan epifiz bezi kireçsi bir yapıya dönüşüp, duygusal ve zihinsel sağlık için gerekli antijenleri salgılayamıyor; böylece yaşamlarımızdaki farkındalığın yüksek merkezleriyle olan iletişimini yitirmiş oluyoruz. Pineal bez (epifiz bezi) serotonin ve melatonin gibi maddelerin tek doğal kaynağıdır. Bu hormonlar olmadan ne keyifli bir gece uykusunun tadını çıkartabiliriz ne de varoluşumuzun mutlu halinin keyfine varabiliriz. Bu kireçsi yapıyı yok etmek için neler yapmamız gerektiği ise videoda antılıyor. İyi seyirler.
Serdar Ortaç - Canıma Minnet 05:06
Serdar Ortaç - Canıma Minnet 10.104 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Çakra Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aşk yalanı sever, acıyı sever, yürek kanatır, Sen acıyı bırak, gelen gideni elbet aratır. Güz sana göre mi, o aşkımızın bitiş töreni, Bak için yanıyor, yürek eriyor, gittin gideli. Kalp ömür boyu sevmez, aşka küstüreni, Beni küstürdün aşka, allah istemedi. Üzmüyor beni artık terkedip gidişin, Tehdit ettiğin anda, bittin benim için Yazdığın mektupları, teker teker yakacakmış Çektiğim mesajları okumadan atacakmış, Dönüp özür dilersem, belki huzur bulacakmış. Aman hiçbir şey bulma, canıma minnet.
Serdar Ortaç - Adam Gibi 05:17
Serdar Ortaç - Adam Gibi 10.000 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Çakra Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ıstırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin tadın yetmedi de, Sokaktaki köpek kadar, gururlu ol, bağır yüzüme
Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil 06:46
Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil 8.842 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Çakra (2004) Yapım Şirketi: EMRE GRAFSON MÜZİK Şarkı Sözleri(lyrics): Aynada bakıp yüzüme, kendime isyan ederim, Bu akşam hüzünlerime, seni de katar giderim. Nedense her şey yalan, bu aşkta sende kalan, Nedense her gönülde, vicdan aradım vicdan. Kurtulup gider gibi, bütün çilelerimden, Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden. İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı. İsmi lazım değil, o bir vefasız çıktı. İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan, Yerden yere vurdu bu yüreğimi, hesabını soracağım
Serdar Ortaç - Çakra 04:49
Serdar Ortaç - Çakra 4.897 izlenme - 6 yıl önce
Tibet Çakra Meditasyonu - Taç Çakra 04:48
Tibet Çakra Meditasyonu - Taç Çakra 2.049 izlenme - 3 yıl önce Taç çakrası için Tibet meditasyon müziği. Yedinci çakra olan ve başımızın tam tepesinde bulunan taç çakrası için meditasyon yaparken bu videoyu açtığınızda, taç çakrasını aktive eden titreşimleri dinleyerek hislerinizi, duyularınızı başınızın tepesinde yoğunlaştırın. İlgili hormon bezi Epifiz'dir. Aydınlanmanın, yüksek bilince ulaşmanın çakrası olarak bilinir. Burası tamamen açıldığında kişinin tüm dünya ile uyumlu birlik içinde olduğu söylenir. Her şeyin bu çakradan başladığı ve bu çakrada sonlandığı söylenir. İlahi sevgi de bu çakrayla bağlantılıdır.
Tibet Çakra Meditasyonu - Kalp Çakrası 04:48
Tibet Çakra Meditasyonu - Kalp Çakrası 1.533 izlenme - 3 yıl önce Bu meditasyon videosunda duyacağınız sesler timus adlı hormon bezini titreştirerek dördüncü çakra olan kalp çakrasını aktive eder. Kalp çakrası üzerine çalışmak istediğinizde tüm duyularınızı iki gögsünüzün tam ortasında yoğunlaştırıp, bu bölgeyi hissetmeye çalışarak meditasyon yapabilirsiniz. Öfke nefret ve kırgınlık burada nötürleştirilir. Çakra etkinleştiği, açıldığı, uyumlu çalıştığı zaman kendimizi güven ve neşe içinde, sevgi dolu ve diğer tüm canlılarla uyum içerisinde hissederiz. Yeterli çalışmadığında veya uyumsuz çalıştığında başkalarına karşı fazla kırılgan ve içimize kapanık oluruz.
Tibet Çakra Meditasyonu - Kök Çakra 05:02
Tibet Çakra Meditasyonu - Kök Çakra 1.308 izlenme - 3 yıl önce Kök çakrayı etkinleştiren titreşimlerle tüm hislerinizi birinci çakra olan, kuyruk sokumu bölgemizde bulunan kök çakraya yoğunlaştırarak meditasyon yapabilirsiniz. Kök çakra: Adrenal böbrek üstü bezleriyle ilgilidir. İlgili salgı bezi Adrenalin ve noradrenalin üretir. Bizi maddi dünyaya, toprağa bağlar, dünyevi enerjiyi daha subtil düzeylere iletir. Yani toprak ana ile bağlantı kurar. Kök çakra diğer yüksek çakraların yaşamsal temelini oluşturur ve yaşam gücünün kaynağıdır.
Çakra Balancing Meditasyon 04:07
Çakra Balancing Meditasyon 1.798 izlenme - 6 yıl önce ariş symbols collection chakra diamond gold art knowledge harmony... çakra semboller bilginin sanatın ve enerjinin yarattığı ariş semboller koleksiyonu'nda pırlantayla buluştu.
528 hz Çakra Meditasyonu 01:42:09
528 hz Çakra Meditasyonu 704 izlenme - 3 yıl önce doğa sesleri, çakra temizlemesi, çakra titreşimleri ve 528hz frekansı
Tibet Çakra Meditasyonu - Üçüncü Göz Çakrası 04:48
Tibet Çakra Meditasyonu - Üçüncü Göz Çakrası 784 izlenme - 3 yıl önce Altıncı çakramız olan, iki kaşımızın arasında alnımızın tam ortasında bulunan, hipofiz bezi titreşimi ile aktive olan üçüncü göz çakramızı/indigo çakramızı etkinleştirmek için bu videodaki titreşimleri dinleyerek ve çakranın rengi olan indigo mavi rengi izleyerek ister gözleriniz açık ister kapalı, dik oturur biz pozisyonda meditasyon yapabilirsiniz. Yüksek zihinsel güçlerimizin, entelektüel kapasitemizin, hafızamızın ve irademizin merkezidir. Fiziksel düzlemde merkezi sinir sistemine karşılık gelir. Bu çakra uyumlu çalışırsa sezgi artar. Farkındalık gelişir.
Serdar Ortaç - Okumakla Adam Olmuyor 04:46
Serdar Ortaç - Okumakla Adam Olmuyor 1.302 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Çakra Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kaç gün geçti bir aramadin, Bebeğim aşkıma kastın mı var? Ömür geçti gün göremedim, Yüreğimin aşka ihtiyaci var(x2) BAk güller çiçek açti, kış yazla vedalastp Sen yine görünmedin, kalbim çok fenalaştı, Aynada güzelligin, aksiyle kavgalaştı, Sen yine, üzülmedin Kırık dökük yazılmış yazim, Insan saraylarda doğmuyor Aşkım, sana anlatamadım, Okumakla adam olmuyor.
Tibet Çakra Meditasyonu - Boğaz Çakrası 05:03
Tibet Çakra Meditasyonu - Boğaz Çakrası 627 izlenme - 3 yıl önce Vishuda/Boğaz çakrası, tiroit bezinin titreşimiyle aktive olan boğazımızın tam ortasında, adem elması kısmına denk gelir. Bu videodaki titreşimler ilgili çakrayı harekete geçirir ve şifalandırır. Kendini doğru ifade etmek, ifade gücü, başkalarına söyleyemeyip yuttuğumuz içimize attığımız konularla ilgili olan bu çakra üzerine çalışmak istediğinizde bu video ile meditasyon yapabilir, tüm hislerinizi boğaz bölgenizde yoğunlaştırarak başka hiçbir şey düşünmeden bu bölgeye konsantre olmalısınız. Bu çakra uyumlu çalıştığında Duygularımız ve düşüncelerimiz özgürce ifade edilir. Konuşma yaratıcı ve tamamen açıktır. Bağımsızlığımız korunur.
Tibet Çakra Meditasyonu - Sakral Çakra 05:02
Tibet Çakra Meditasyonu - Sakral Çakra 530 izlenme - 3 yıl önce İkinci çakramız olan, göbek deliğinin hemen altında bulunan sakral çakrayı etkin hale getirir. Bu çakrayla ilgili salgı bezi Kadında; vajina, yumurtalık, rahim. Erkekte: prostat ve testistir. İlkel dürtülerin cinsel arzuların ve yaratıcılığın merkezidir.
çakra 04:49
çakra 837 izlenme - 9 yıl önce çakra
Çakra Meditasyonu 01:11:31
Çakra Meditasyonu 434 izlenme - 3 yıl önce Bu uzun videoda sırasıyla kök çakra, sakral çakra, solar plexus çakrası, kalp çakrası, boğaz çakrası, üçüncü göz çakrası ve tepe çakrası şeklinde 7 çakramızı dengelemek için gerekli frekansları bulabilirsiniz. Ekranda her bir çakrayı sembolü ve renkleriyle göreceksiniz. Çıkan sesler her çakrayı titreştirecek özel frekansı (notayı, titreşimi) verecek ve ekrana bakmak yerine gözlerinizi kapatıp, ses değiştiğinde bir sonraki çakraya geçerek aşağıdan yukarıya tek tek çakralarınızı hissedip koruma altına aldığınızı imgeleyerek bu meditasyonu tamamlayabilirsiniz.
Serdar Ortaç - Canıma Minnet 05:36
Serdar Ortaç - Canıma Minnet 480 izlenme - 3 yıl önce Serdarın sevgilisine attığı mesajlar bir türlü iletilmemektedir. Serdar ise bunun farkında olmadığı için sevgilisinin mesajlara cevap vermediğini kezbanlık yaptığını sanmaktadır. Bunun üzerine bu güzide eseri bizlere armağan etmiştir.
Serdar Ortaç - Çakra 04:43
Serdar Ortaç - Çakra 391 izlenme - 4 yıl önce facebook: http://www.facebook.com/Bestenin.Mucidi.Serdar.Ortac twitter: https://twitter.com/#!/BesteninMucidiS Şarkı Sözleri (lyrics): Sen git gel, görüşürüz Tenhada aşkı bölüşürüz Biraz senden, biraz benden Kalanlardan bölüşürüz Kalbim adalet peşinde Hem işimde gücünde Kendi çakrasında Vicdan, vicdan arıyorum Her aşkın başında kendi gözyaşımda Yar aynada güvendiğin ne? Melek misin, gümüş söğüt dalı mı? Güzelliğin tükendiğinde, O gözlerin beni unutmamalı...
Çakra Nedir, Kaç Çakramız Vardır? 01:47
Çakra Nedir, Kaç Çakramız Vardır? 333 izlenme - 3 yıl önce Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Çakra Cafe Dj Volkan Canlı Şiir 02:46
Çakra Cafe Dj Volkan Canlı Şiir 471 izlenme - 6 yıl önce Cakra Cafe Manisa da.
Kök Çakra ve Köklenme İçin Yoga Pozları 00:35
Kök Çakra ve Köklenme İçin Yoga Pozları 201 izlenme - 3 yıl önce Kök çakra, kuyruk sokumumuzun olduğu konumda bulunur. Dünyevi işlerle, toprakla, maddeyle, doğa ile bir olmakla ilgilidir. Köklenme Bu çakrayla iligli olan salgı bezi adrenaldir. Bu bez Adrenalin ve noradrenalin üretir. Kök çakrası uyumsuz çalıştığında kendimizi güvende hissetmeyiz. Korkular, bağımlılık, endişe, maddi ve manevi konularda direnç azlığı görülür. Parasız kalma korkusu veya tam aksine paraya fazla düşkün olma durumu da kök çakranın yetersiz çalıştığı durumlarda ortaya çıkar. Kök çakramızı dengelemek için bu asanaları/yoga pozlarını uygulayabilirsiniz.
Kalp Çakrası İçin Yoga Serisi 00:39
Kalp Çakrası İçin Yoga Serisi 232 izlenme - 3 yıl önce Kalp çakrasını açmak, göğsü açmak, timus bezini titreştirmek ve kalbi yumuşatmak için, duygusal olarak kendimizi güvende hissetmek, insanlara, dünyaya, doğaya bağlı ve bir hissetmek, sevgi dolu olmak ve kalp kırıklıklarımızı onarmak için çoğu zaman kalp açıcı yoga pozları önerilir. Yoga hocaları bu seriyi, özellikle astrolojik olarak uzun zamandır bahsi geçen kanlı ay tutulması günlerinde de yapmamızı öneriyor.
Reiki Çakra Temizliği - İsmail Bülbül 01:11
Reiki Çakra Temizliği - İsmail Bülbül 69 izlenme - 9 ay önce Reiki İnisiyasyonları Karma terapisi - Şifa Seansları - Yedi nesil Karma Terapisi, Bilinçaltı Terapisi Geçmişten gelen travmalar, negatif karmalar, psikolojik, fiziksel, ruhsal rahatsızlıklar... Bireysel Şifa Seanslarımız için bekliyoruz... Eğitim ve Terapilerden faydalanmak için İstanbul dışında olmanız farketmez. Nerede olursanız olun PC'den sesli ve görüntülü (skype'den kamera ile) olarak Eğitim yada terapileri alabilirsiniz. Usui Reiki ekolünde 17. son ışık aşamada dünyadaki 8 Grandmaster Teacher’dan biri olan İsmail Bülbül Reiki’yi Avrupa ve tüm Dünyada Sufizm sentezli olarak sunmakta ve uygulamaktadır. Reiki Okulu Bağdat Caddesi No: 108 Köşk Ap. Fenerbahçe/Kadıköy 34726 - İSTANBUL Tel: 0 216 550 9272 Gsm: 0 553 370 44 15 info@reikiokulu.com www.reikiokulu.com
Serdar Ortaç - Dayan 05:30
Serdar Ortaç - Dayan 370 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Çakra Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Yüregimden süzüm süzüm, süzülen yaslar misali, Hayat bazen esit olmaz, kirilinca cok zor tamiri Tutan olmadi savruldu, kaderim rüzgarin ellerinde, Yelkovan misali yanizliklar, bir benim bir senin üzerinde, Yürek ayni, yürek yine bahtsiz, kendi mabedinde Dayan be gönlüm, dayan ha gayret, Biterse bitsin, kopsun kiyamet Mademki sevmek kesin felaket, Cik git aklimdan
Baki Cihangiroğlu Şifalı Taşların Gizemini Anlatıyor 06:18
Baki Cihangiroğlu Şifalı Taşların Gizemini Anlatıyor 420 izlenme - 6 yıl önce tamamlayıcı tıpta taşların yerini merak ediyor musunuz?
Çakra Dengeleyici 7 Yoga Pozu 00:31
Çakra Dengeleyici 7 Yoga Pozu 188 izlenme - 3 yıl önce 7 çakranızı sırasıyla aktive eden ve enerji dengeleyen yedi adet yoga pozu. Sırasıyla bu hareketleri çakra dengeleme çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.
Serdar Ortaç - Çakra 04:50
Serdar Ortaç - Çakra 221 izlenme - 4 yıl önce Serdar Ortaç - Çakra
Serdar Ortaç - Çakra 04:49
Serdar Ortaç - Çakra 138 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Çakra Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sen git gel, görüşürüz Tenhada aşkı bölüşürüz Biraz senden, biraz benden Kalanlardan bölüşürüz Kalbim adalet peşinde Hem işimde gücünde Kendi çakrasında Vicdan, vicdan arıyorum Her aşkın başında kendi gözyaşımda Yar aynada güvendiğin ne? Melek misin, gümüş söğüt dalı mı? Güzelliğin tükendiğinde, O gözlerin beni unutmamalı...
Şifalı Taşlar Ve Yararları-baki Cihangiroğlu Anlatıyor 04:59
Şifalı Taşlar Ve Yararları-baki Cihangiroğlu Anlatıyor 287 izlenme - 6 yıl önce doğal taşlarla tedavi uygulamaları hakkında öğrenmek istediklerinizi bu söyleşide bulacaksınız.
Serdar Ortaç - Beni Unut 04:30
Serdar Ortaç - Beni Unut 223 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Çakra Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kader senin elinden çektiğim dertlerimden kurtulmanın yolunu, bulamadım sonunu seni unutması, sensiz yaşaması öğrendim aşka dair yanıp tutuşmasını [Nakarat] x 2 Beni unut Düşme sakın peşime Beni unut Gülme sakın halime Bir daha ağlamak yok, kadere yalvarmak yok yok Elimi, kolumu, gözümü bağladın