Hoşgeldiniz!

çaktırmadan

Çaktırmadan Bakmak Buna Denir! 00:27
Çaktırmadan Bakmak Buna Denir! 235.846 izlenme - 8 yıl önce çaktırmadan bakmak buna denir
kadın hakemi çaktırmadan elledi! 00:28
kadın hakemi çaktırmadan elledi! 115.168 izlenme - 6 yıl önce kadın hakemi çaktırmadan elledi!
sevgılısı varken başka kız ayarlamak :)) 00:25
sevgılısı varken başka kız ayarlamak :)) 30.049 izlenme - 8 yıl önce sevgiliye çaktırmadan numara vermek
Slot Makinesinden Ayrılmak İstemeyince Kumarhaneye Sıçan Adam 01:54
Slot Makinesinden Ayrılmak İstemeyince Kumarhaneye Sıçan Adam 1.529 izlenme - 2 yıl önce Daha önce tuvaleti gelip de otobüs durağına, bankamatik önüne, asansöre çaktırmadan sıçanlara rastladık. Şimdiki adam ise kumarhanede slot makinesinde başkasına para kaptırmamak için tuvalete gitmeye üşenip orta yere sıçıyor ve oynamaya devam ediyor.
NE KADAR SAPIKSIN ?? - Çaktırmadan Bak (Sapıklık Ölçer) 07:03
NE KADAR SAPIKSIN ?? - Çaktırmadan Bak (Sapıklık Ölçer) 1.706 izlenme - 2 yıl önce Çok ucuza orijinal Minecraft !: https://minecraftity.com 1 dakikada ne kadar sapık olduğunu test et ! 60 saniye boyunca yanındaki hatuna bakarak ! Fakat sakın çaktırma , kaslı abisi bira şişesini kafana geçirebilir ! Oyunu Oynamak İçin: http://goo.gl/XVXKEM Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Reklam ve İş Görüşmeleri İçin: batus0534@gmail.com
Havuza Nasıl İşenir? 01:41
Havuza Nasıl İşenir? 1.091 izlenme - 3 yıl önce Yaz sıcaklarının artık dayanılmaz olmaya başladığı şu günlerde pek çoğumuz serinlemek için havuzlara gidiyoruz. İşte havuzda işinize yarayabilecek değerli bir bilgi, çaktırmadan havuza havuza nasıl işenir?
Turkish Eminem Contra - Çelişki (Küfür İçerir) 02:50
Turkish Eminem Contra - Çelişki (Küfür İçerir) 671 izlenme - 3 yıl önce Contra, underground müzik yapan rap sanatçısıdır. Sesi Eminem'e çok fazla benzetilmektedir. Türkiye'nin eminem'i diye anılan contra'nın biyografisi hiç bir yerde yayınlanmamıştır. Resmi sayfasında bile bu haberi gizleyen Contra, rap yapmaya devam ediyor.
Çaktırmadan Rakibinin Yüzüne Top Atan Ibrahimovi 00:25
Çaktırmadan Rakibinin Yüzüne Top Atan Ibrahimovi 332 izlenme - 3 yıl önce Hakemle konuşurken ustalığını konuşturan Ibrahimovic,yanına gelen avını bir keklik gibi sessizce avlıyor.Hakem nasıl farketsin aga bu ne çabukluk bu ne soğukkanlılık. Slowmotion olmadığı için üzgünüm beyler.
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 00:33
Çaktırmadan Cepte Su Balonu Patlatmak ( Fırat Tulum ) 218 izlenme - 5 yıl önce Faceden Ekleyebilirsiniz : http://www.facebook.com/profile.php?id=100005416843660