Hoşgeldiniz!

çalar saat

Fiksi Ailesi (The Fixies) - Çalar Saat (Çizgi Film) 05:56
Fiksi Ailesi (The Fixies) - Çalar Saat (Çizgi Film) 216.792 izlenme - 3 yıl önce Fiksi ailesi (the fixies) iş başında, çizgi film maceralarını izlemeye hazır mısınız? Çalar saat bozulunca alarmı çalmayan saati onarmaya çalışan çizgi karakterlerimizin başına gelenleri izliyoruz. Papus ve Nolik bu eski saati onarmak istediklerinde bakın başlarına neler geliyor. Keyifli seyirler...
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 01:13
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 2.693 izlenme - 11 ay önce Türk dizi tarihinin en özel yapımlarından olan Leyla ile Mecnun'dan bir kesit paylaşmak istedim. Bugün buna benzer bir videoyu görünce bende Arda versiyonunu paylaşmak istedim. İyi seyirler :)
çalar saat zalİm 03:52
çalar saat zalİm 7.807 izlenme - 10 yıl önce çalar saat zalİm
çalar saat___!____zalİm 03:52
çalar saat___!____zalİm 2.226 izlenme - 10 yıl önce çalar saat sarkıyı harıka yorumlamış
çalar saat 00:19
çalar saat 685 izlenme - 7 yıl önce çalar saat
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 02:30
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 458 izlenme - 3 yıl önce Fox Tv bu sabah gerekli olanı yapmış ve hala konuşmaya yüz bulabilen Soma Holding'in canlı yayınını "Biz size masal dinletmeyeceğiz" diyerek kesmişler.Gerek Fatih Portakal gerek İsmail Küçükkaya Fox Tv cidden gururlu ve muhteşem bir haber ekibi yapmış.Alkışlayarak izliyoruz..
İlber Ortaylı'nın 10 Kasım'da Etkilendiği Olayı Anlatması 01:04
İlber Ortaylı'nın 10 Kasım'da Etkilendiği Olayı Anlatması 43 izlenme - 3 ay önce Tarihçi Profesör İlber Ortaylı, FOX yayınında İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 79'uncu yılı nedeniyle açıklamalarda bulunan Ortaylı, 9'u 5 geçe yaşananların kendisini fazlasıyla etkilediğini söyledi.
Öztürk - Çalar Saat 03:16
Öztürk - Çalar Saat 326 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Öztürk Çıkış Tarihi: 16.01.2008 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Çalar saatle uyanmak Trafikle boğuşmak Erken işte olmak Nereye kadar neye yarar Hergün aynı muhabbet Birgün değişik laf et Geleceğini hayal et Nereye kadar neye yarar Zaman geçer sen onu yaşamazsan Her an dozunda almalı özgürlüğün tadını İnan geçer sen onu yaşamazsan Her an keyifli olmalı maziye bakmamalı Yoksa bittin sen yaşa
Ne Tesisat Beah 00:54
Ne Tesisat Beah 567 izlenme - 9 yıl önce
Öztürk - Çalar Saat 03:16
Öztürk - Çalar Saat 336 izlenme - 6 yıl önce
Tokatçı Çalar Saat 05:44
Tokatçı Çalar Saat 129 izlenme - 2 yıl önce Uykunuz çok mu derin? Sabahları uyanmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Çalar saatler, alarmlar bana mısın demiyor mu? Mazoşist bir yanınız da var mı? Bu durumda videodaki "cihaz" tam size göre
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 00:56
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 184 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci, ''milletvekilleri maaşı yetmiyor, ay sonunu zor getiriyoruz'' diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye canlı yayında tepki göstermiş. İzliyoruz efendim...
Çay Demleyen Çalar Saat 02:30
Çay Demleyen Çalar Saat 79 izlenme - 2 yıl önce The Barisieur ismi verilen bu çalar saat, özünde alarm çalarak insanları uyandırma görevi bulunuyor. Bunun yanında çay demleme ve kahve yapma gibi özelliklere de sahiptir.
çalar saat farkı 00:19
çalar saat farkı 310 izlenme - 9 yıl önce her duyduğun sese inanma :))
iPhone Akıllı Çalar Saat - Tim-E 00:45
iPhone Akıllı Çalar Saat - Tim-E 153 izlenme - 3 yıl önce Tim-E ismi verilen robot çalar saat sahiplerini uyandırırken dans ediyor, iPhone hafızasına kayıtlı istenilen bir müziği çalıyor, hava ve trafik raporunu veriyor, o gün yapılacak işleri, toplantıları hatırlatıyor, akıl oyunları sorarak canlanmanızı sağlıyormuş. Bunun yanında oyun oynama ve telefonunuzu şarj etme fonksiyonları da varmış. Kolları ve ayakları olana iPhone robotun ekranında bulunan Disney’in Aladdin’ine benzeyen animasyon tim-E karakteri yerine isterseniz kendinizin veya istediğiniz bir başka kişinin yüzünü de koyabiliyorsunuz.
Fatih Portakal'dan Kepçe Kulak Yorumu 00:53
Fatih Portakal'dan Kepçe Kulak Yorumu 202 izlenme - 5 yıl önce İzleyicinin mesajını okuyan Portakal'dan gülümseten yorum.
Işıklı Alarmlı Çalar Saat 00:06
Işıklı Alarmlı Çalar Saat 147 izlenme - 7 yıl önce ışıklı alarmlı çalar saat
Ata Demirer - Dünyanın En İyi Çalar Saati 00:23
Ata Demirer - Dünyanın En İyi Çalar Saati 38 izlenme - 1 yıl önce Sevilen komedyen Ata Demirer, İnstagram'da soysal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor.
zalim çalar saat 03:52
zalim çalar saat 165 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/yalnizhd
Çalar Saat - Zalim (Cover) 03:52
Çalar Saat - Zalim (Cover) 79 izlenme - 2 yıl önce Levent Yüksel'in meşhur şarkısı zalim'in çalar saat grubu tarafından yapılmış rock versiyonudur.
Fatih Portakal'dan Güldüren Gdo Eleştirisi 00:43
Fatih Portakal'dan Güldüren Gdo Eleştirisi 62 izlenme - 5 yıl önce Fatih Portakal'dan güldüren GDO eleştirisi
Justin Bieber'a Atarlanan Ergen Spiker 00:26
Justin Bieber'a Atarlanan Ergen Spiker 102 izlenme - 5 yıl önce Justin Bieber'a Atarlanan Ergen Spiker
Tryo - Désolé Pour Hier Soir 03:41
Tryo - Désolé Pour Hier Soir 30 izlenme - 2 yıl önce Pek çok kişinin bilmediği, bana sorarlarsa Fransızca müziğin başında gelen Tryo grubunun en iyi şarkılarından biri "Désolé pour hier soir" şarkısını sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca kendinizi günün her saatinde şarkıyı uydurarak söylerken bulabilirsiniz. Şaşırmayın..