Hoşgeldiniz!

Çalar Saat Videoları İzle

Fiksi Ailesi (The Fixies) - Çalar Saat (Çizgi Film) 05:56
Fiksi Ailesi (The Fixies) - Çalar Saat (Çizgi Film) 202.830 izlenme - 2 yıl önce Fiksi ailesi (the fixies) iş başında, çizgi film maceralarını izlemeye hazır mısınız? Çalar saat bozulunca alarmı çalmayan saati onarmaya çalışan çizgi karakterlerimizin başına gelenleri izliyoruz. Papus ve Nolik bu eski saati onarmak istediklerinde bakın başlarına neler geliyor. Keyifli seyirler...
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 01:13
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 2.628 izlenme - 2 ay önce Türk dizi tarihinin en özel yapımlarından olan Leyla ile Mecnun'dan bir kesit paylaşmak istedim. Bugün buna benzer bir videoyu görünce bende Arda versiyonunu paylaşmak istedim. İyi seyirler :)
Osman Pamukoğlu'na Göre HDP Nedir? 03:32
Osman Pamukoğlu'na Göre HDP Nedir? 24.614 izlenme - 2 yıl önce Hak ve Eşitlik Partisi'nin kurucu genel başkanı, emekli tümgeneral Osman Paşa'ya kulak veriyoruz.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Canlı Yayında Ağlaması 03:00
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Canlı Yayında Ağlaması 6.935 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı canlı yayında çocukluk ve gençlik fotoğraflarının ekrana yansıtılmasıyla duygulu anlar yaşamış. Görüntler Fox Tv'de yayınlanan Çalar Saat programından.
Fox Tv'den 00:23
Fox Tv'den "justin Bieberlake" Gafı! 4.270 izlenme - 3 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan 'Çalar Saat'in sunucusu İsmail Küçükkaya, ilginç bir hata yaptı. Justin Timberlake'in İstanbul'daki konserinden bahsederken yanlışlıkla Justin Bieberlake diyen İsmail Küçükkaya izleyenleri güldürdü.
Fox Tv Sunucusu Canlı Yayında Polisi Fırçaladı 00:48
Fox Tv Sunucusu Canlı Yayında Polisi Fırçaladı 2.347 izlenme - 2 yıl önce Çalar Saat' programını sunan İsmail Küçükkaya bir polisin araç kullanırken telefonla konuşmasına çok kızarak canlı yayında fırça attı. Fox TV'de yayınlanan Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya bir polisin araç kullanırken telefonla konuşmasına çok kızdı.Programını Edirne'de açık havada gerçekleştiren İsmail Küçükkaya'ya bir polis aracı kormaya basarak selam verdi. CANLI YAYINDA POLİSİ FIRÇLADI Polisin selamını alan İsmail Küçükkaya o polisin araç kullanırken telefonla konuştuğunu gördü. Gördüğü manzara karşısında deliye dönen ismail Küçükkaya 'Araba kullanırken telefonla konuşuyor... Araba kullanırken telefonla konuşma polis! Bakın polis geçti elinde cep telefonuyla araba kullanıyor bu yapılmaz. Öğretmen, polis ve anneler bize örnektir' dedi.
çalar saat zalİm 03:52
çalar saat zalİm 7.795 izlenme - 9 yıl önce çalar saat zalİm
Çalar Saat 02:14
Çalar Saat 1.349 izlenme - 2 yıl önce İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Fox TV - 05.02.2015) Daha fazlası için www.izlesene.com/losev kanalına abone olarak takip edebilirsiniz....
fatih saygı fox tv'deki çalar saat proğramında... 01:04
fatih saygı fox tv'deki çalar saat proğramında... 2.270 izlenme - 7 yıl önce izmir atatürk lisesi 1985 mezunu fatih saygı fox tv'deki fatih portakal'ın çalar saat proğramında...
Fatih Portakal - Seyirciye Kapak - En Büyük Lider 00:46
Fatih Portakal - Seyirciye Kapak - En Büyük Lider 1.305 izlenme - 2 yıl önce Fatih Portakal, sabaha programında Twetiyle başbakana yaranacağım diyen izleyicisine hak ettiği cevabı veriyor.
25 Kasım 2015 - Fox Çalar Saat Girişimcilik Öyküleri Tanıtımı 00:35
25 Kasım 2015 - Fox Çalar Saat Girişimcilik Öyküleri Tanıtımı 636 izlenme - 1 yıl önce 25 Kasım 2015 tarihli, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat isimli programda, sunucu İsmail Küçükkaya, kitabımızın tanıtımını yapmıştır. Kendisine bizi onurlandırdığı için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Lösev, Fox Tv İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat Programı 00:45
Lösev, Fox Tv İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat Programı 622 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin lider sabah haber programı İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat FOX'ta!
çalar saat___!____zalİm 03:52
çalar saat___!____zalİm 2.224 izlenme - 9 yıl önce çalar saat sarkıyı harıka yorumlamış
çalar saat 00:19
çalar saat 682 izlenme - 6 yıl önce çalar saat
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 02:30
Fox Tv'nin Masal Dinlettirmeyeceğiz Deyip Holding Konuşmasını Kesmesi 442 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv bu sabah gerekli olanı yapmış ve hala konuşmaya yüz bulabilen Soma Holding'in canlı yayınını "Biz size masal dinletmeyeceğiz" diyerek kesmişler.Gerek Fatih Portakal gerek İsmail Küçükkaya Fox Tv cidden gururlu ve muhteşem bir haber ekibi yapmış.Alkışlayarak izliyoruz..
Öztürk - Çalar Saat 03:16
Öztürk - Çalar Saat 322 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Öztürk Çıkış Tarihi: 16.01.2008 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Çalar saatle uyanmak Trafikle boğuşmak Erken işte olmak Nereye kadar neye yarar Hergün aynı muhabbet Birgün değişik laf et Geleceğini hayal et Nereye kadar neye yarar Zaman geçer sen onu yaşamazsan Her an dozunda almalı özgürlüğün tadını İnan geçer sen onu yaşamazsan Her an keyifli olmalı maziye bakmamalı Yoksa bittin sen yaşa
Fox TV Canlı Yayında Anne'den Gönderme 01:27
Fox TV Canlı Yayında Anne'den Gönderme 263 izlenme - 2 yıl önce FOX TV'de Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya, vatandaşlara sağlık harcamalarıyla ilgili yardımları sordu. Mikrofon uzatılan vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın aldığı gemileri hatırlatarak "Paramızı kesiyor. Bize 6 ayda bir 20 lira veriyor. O 20 lirayı alsın da, cebine koysun, 'gemicik' alır." dedi. Canlı yayında yaşananlar, kameraya böyle yansıdı.
Çay Demleyen Çalar Saat 02:30
Çay Demleyen Çalar Saat 79 izlenme - 12 ay önce The Barisieur ismi verilen bu çalar saat, özünde alarm çalarak insanları uyandırma görevi bulunuyor. Bunun yanında çay demleme ve kahve yapma gibi özelliklere de sahiptir.
Ne Tesisat Beah 00:54
Ne Tesisat Beah 565 izlenme - 9 yıl önce
Öztürk - Çalar Saat 03:16
Öztürk - Çalar Saat 335 izlenme - 5 yıl önce
Fatih Portakal Çalar Saat Eskişehir 03:00
Fatih Portakal Çalar Saat Eskişehir 383 izlenme - 6 yıl önce çalar saat fox tv
İşte İsmail Küçükkaya'nın Fox Tv'deki Tanıtımı! 00:32
İşte İsmail Küçükkaya'nın Fox Tv'deki Tanıtımı! 371 izlenme - 4 yıl önce İşte İsmail Küçükkaya'nın Fox Tv'deki Tanıtımı!
Ata Demirer - Dünyanın En İyi Çalar Saati 00:23
Ata Demirer - Dünyanın En İyi Çalar Saati 35 izlenme - 5 ay önce Sevilen komedyen Ata Demirer, İnstagram'da soysal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor.
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 00:56
Milletvekillerinin Maaşı Yetmiyor Sözüne Canlı Yayında Ayar Vermek - İrfan Değirmenci 147 izlenme - 2 yıl önce İrfan Değirmenci, ''milletvekilleri maaşı yetmiyor, ay sonunu zor getiriyoruz'' diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye canlı yayında tepki göstermiş. İzliyoruz efendim...
Muharrem İnce'nin İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'deki Açıklamaları 19:44
Muharrem İnce'nin İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'deki Açıklamaları 105 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan adayı Sayın Muharrem İnce İsmail Küçükkaya ile Çalar Saate konuk oldu Muharrem İnce genel başkan olması durumunda yapacaklarını ve iktidar olmaları durumunda ülkeyi nasıl yöneteceklerini anlatıyor.
çalar saat farkı 00:19
çalar saat farkı 300 izlenme - 8 yıl önce her duyduğun sese inanma :))
Tokatçı Çalar Saat 05:44
Tokatçı Çalar Saat 64 izlenme - 2 yıl önce Uykunuz çok mu derin? Sabahları uyanmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Çalar saatler, alarmlar bana mısın demiyor mu? Mazoşist bir yanınız da var mı? Bu durumda videodaki "cihaz" tam size göre
iPhone Akıllı Çalar Saat - Tim-E 00:45
iPhone Akıllı Çalar Saat - Tim-E 137 izlenme - 2 yıl önce Tim-E ismi verilen robot çalar saat sahiplerini uyandırırken dans ediyor, iPhone hafızasına kayıtlı istenilen bir müziği çalıyor, hava ve trafik raporunu veriyor, o gün yapılacak işleri, toplantıları hatırlatıyor, akıl oyunları sorarak canlanmanızı sağlıyormuş. Bunun yanında oyun oynama ve telefonunuzu şarj etme fonksiyonları da varmış. Kolları ve ayakları olana iPhone robotun ekranında bulunan Disney’in Aladdin’ine benzeyen animasyon tim-E karakteri yerine isterseniz kendinizin veya istediğiniz bir başka kişinin yüzünü de koyabiliyorsunuz.
Işıklı Alarmlı Çalar Saat 00:06
Işıklı Alarmlı Çalar Saat 146 izlenme - 6 yıl önce ışıklı alarmlı çalar saat
Fatih Portakal'dan Kepçe Kulak Yorumu 00:53
Fatih Portakal'dan Kepçe Kulak Yorumu 148 izlenme - 4 yıl önce İzleyicinin mesajını okuyan Portakal'dan gülümseten yorum.