Hoşgeldiniz!

Çalarken Videoları İzle

Çalarken Dinlet Apaçi - Gülse Birsel 01:08
Çalarken Dinlet Apaçi - Gülse Birsel 63.594 izlenme - 6 yıl önce çalarken dinlet apaçi - gülse birsel
Piyano Çalarken Korkan Adama Türklerden Karşılık 01:13
Piyano Çalarken Korkan Adama Türklerden Karşılık 59 izlenme - 1 hafta önce Sosyal medyada tıklanma rekoruna ulaşan piyano çalarken korkan adam videosunun yerli versiyonu Erzurum’da bağlama çalarken korkan adam olarak çekildi. Video kısa sürede büyük beğeni toplarken izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi oyuncuları geçtiğimiz günlerde öğrencileriyle tek tek kendine has hareketlerle selamlaşan öğretmenin yerli versiyonunun ardından şimdi de sosyal medyada tıklanma rekoruna ulaşan piyano çalarken korkan adam videosunu bağlama çalarken korkan adam olarak çektiler. Sanat merkezi tiyatro oyuncuları tarafından çekilen bağlama çalarken korkan adam videosu da kısa sürede sosyal medyada dikkat çekerek fazla rağbet görmeye başladı. Videoyu izleyenler kahkaha atmaktan kendilerini alamadı. Gelen istekler üzerine sosyal medyada ilgi gören videoların yerli versiyonunu çekerek paylaştıklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesinin Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi veren aynı merkezin Genel Sanat Yönetmeni Emrah Çılgı, “Geçtiğimiz günlerde öğrencileriyle tek tek kendine has hareketlerle selamlaşan öğretmenin yerli versiyonunu çekip paylaştık. Bu video oldukça fazla rağbet gördü. Şimdi de ikinci videomuz bağlama çalarken korkan adamı çektik. Bu video da ilgi görürse üçüncü videomuzu çekeceğiz.” dedi.
Ney Üflerken Gelen İlahi Patlama 00:19
Ney Üflerken Gelen İlahi Patlama 2.054 izlenme - 2 yıl önce Yakın bir arkadaşımızın çekmiş olduğu bir video sırasında oluşan lastik patlama sesi ya da benzeri bir sese verilen tepkiyi izliyoruz efendim. Bana göre ibretlik bir çalışma.
banamı sordun gönlümü çalarken 03:40
banamı sordun gönlümü çalarken 3.099 izlenme - 6 yıl önce
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi - 01:08
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi - 1.767 izlenme - 6 yıl önce turkcell çalarken dinlet apaçi -
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi 01:08
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi 1.191 izlenme - 6 yıl önce turkcell çalarken dinlet apaçi
Teoman ve Arak Şarkıları 04:14
Teoman ve Arak Şarkıları 176 izlenme - 2 yıl önce bugün burada izlediğim bir videonun açıklamasında Teoman'ın hepsi bir ya sonunda şarkısının girişinin Nirvana'nın rape me şarkısını andırdığını söylemiş arkdaş ama Teoman'ın özellikle ilk dönemlerindeki şarkıların çoğu şurdan burdan araklamadır.. ha şarkılarını yine de severim o ayrı..
Saz Gösterisi 05:23
Saz Gösterisi 489 izlenme - 8 yıl önce muzaffer
Klarnet Çalarken Suya Düşmek 02:22
Klarnet Çalarken Suya Düşmek 194 izlenme - 2 yıl önce Roman dayılarımız kendi aralarında keyif yaparken aralarından birinin dereye dusmesi uzerine eglencenin dibine vurmuslar.İzliyoruz bu guzel insanları.....
BM Askerleri Türk Dükkanından Saat Çalarken Görüntülendi 07:38
BM Askerleri Türk Dükkanından Saat Çalarken Görüntülendi 4 izlenme - 4 hafta önce Lefkoşa'da hafta sonu çarşı iznine çıkan Birleşmiş Milletler Barış Gücü askerleri, girdikleri dükkandan saat çaldı.
rooney bira çalarken yakalandı 00:44
rooney bira çalarken yakalandı 217 izlenme - 7 yıl önce rooney bira çalarken yakalandı
Ali Saz Çalarken 01:30
Ali Saz Çalarken 178 izlenme - 8 yıl önce
Bendir Çalarken Kendinden Geçen Dayı 00:26
Bendir Çalarken Kendinden Geçen Dayı 18 izlenme - 10 ay önce 02.06.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Bendir Çalarken Kendinden Geçen Dayı " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Zeynepin Kınasında Saz Çalarken 02:54
Zeynepin Kınasında Saz Çalarken 43 izlenme - 5 yıl önce zeynepin kınasında saz çalarken
Halil Kitap Çalarken 12 Aralık 2010 00:28
Halil Kitap Çalarken 12 Aralık 2010 29 izlenme - 6 yıl önce halil kitap çalarken 12 aralık 2010
En sevdiğim şarkıyı çalarken ben   ( Otostop Sohbetleri ) 00:26
En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri ) 7 izlenme - 1 yıl önce https://www.facebook.com/groups/92260...En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri )En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri )En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri )En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri )En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri )En sevdiğim şarkıyı çalarken ben ( Otostop Sohbetleri )
Bn Ve Sesm 01:28
Bn Ve Sesm 32 izlenme - 7 yıl önce bnm kendi yorumm
Piyano Çalarken Vücut Duruşu Nasıl Olmalıdır? 00:57
Piyano Çalarken Vücut Duruşu Nasıl Olmalıdır? 5 izlenme - 1 yıl önce Piyano Çalarken Vücut Duruşu Nasıl Olmalıdır? Elimizden dirsek kısmına kadar olan mesafede durarak, dik bir pozisyonda oturarak uygun bir duruş elde edebiliriz. Elin üstü, bilek ve dirsek aynı hizada duracak şekilde olmalı ve piyanoya paralel bir şekilde oturtulmalıdır. Parmakların hepsinin uç kısımları tuşlara temas edecek şekilde oturtulur. Hepsinin dik bir şekilde oturmasına özen gösterilir. Baş parmak ise biraz daha yokuşlu bir oturuş ile duracaktır. Bacak duruşunda ise, pedallara en rahat şekilde basabileceğimiz pozisyonu ayarlayarak oturabiliriz. Jokerstore Müzik Dersleri http://www.jokerstore.net https://www.facebook.com/Jokerstore.M...
 Kadınlar, sokakta çantalara dikkat! 02:44
Kadınlar, sokakta çantalara dikkat! 11 izlenme - 2 yıl önce KADINLAR, SOKAKTA ÇANTALARA DİKKAT! Yaşları henüz 18 bile değil. Sabıkaları ise 100'ün üzerinde.. 3 küçük hırsız bu kez bir restoranda çanta çalarken yakalandı ve yine salıverildi. Ancak onların güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık anları, sokakta ya da alışveriş merkezinde hırsızlığa uğramamak için nelere dikkat etmemiz gerektiğini bir kez daha gözler önüne serdi.