Hoşgeldiniz!

çalarken

Çalarken Dinlet Apaçi - Gülse Birsel 01:08
Çalarken Dinlet Apaçi - Gülse Birsel 63.796 izlenme - 8 yıl önce çalarken dinlet apaçi - gülse birsel
Ney Üflerken Gelen İlahi Patlama 00:19
Ney Üflerken Gelen İlahi Patlama 2.213 izlenme - 4 yıl önce Yakın bir arkadaşımızın çekmiş olduğu bir video sırasında oluşan lastik patlama sesi ya da benzeri bir sese verilen tepkiyi izliyoruz efendim. Bana göre ibretlik bir çalışma.
banamı sordun gönlümü çalarken 03:40
banamı sordun gönlümü çalarken 3.137 izlenme - 7 yıl önce
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi - 01:08
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi - 1.785 izlenme - 8 yıl önce turkcell çalarken dinlet apaçi -
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi 01:08
Turkcell Çalarken Dinlet Apaçi 1.202 izlenme - 8 yıl önce turkcell çalarken dinlet apaçi
Piyano Çalarken Korkan Adama Türklerden Karşılık 01:13
Piyano Çalarken Korkan Adama Türklerden Karşılık 159 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada tıklanma rekoruna ulaşan piyano çalarken korkan adam videosunun yerli versiyonu Erzurum’da bağlama çalarken korkan adam olarak çekildi. Video kısa sürede büyük beğeni toplarken izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi oyuncuları geçtiğimiz günlerde öğrencileriyle tek tek kendine has hareketlerle selamlaşan öğretmenin yerli versiyonunun ardından şimdi de sosyal medyada tıklanma rekoruna ulaşan piyano çalarken korkan adam videosunu bağlama çalarken korkan adam olarak çektiler. Sanat merkezi tiyatro oyuncuları tarafından çekilen bağlama çalarken korkan adam videosu da kısa sürede sosyal medyada dikkat çekerek fazla rağbet görmeye başladı. Videoyu izleyenler kahkaha atmaktan kendilerini alamadı. Gelen istekler üzerine sosyal medyada ilgi gören videoların yerli versiyonunu çekerek paylaştıklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesinin Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi veren aynı merkezin Genel Sanat Yönetmeni Emrah Çılgı, “Geçtiğimiz günlerde öğrencileriyle tek tek kendine has hareketlerle selamlaşan öğretmenin yerli versiyonunu çekip paylaştık. Bu video oldukça fazla rağbet gördü. Şimdi de ikinci videomuz bağlama çalarken korkan adamı çektik. Bu video da ilgi görürse üçüncü videomuzu çekeceğiz.” dedi.
Teoman ve Arak Şarkıları 04:14
Teoman ve Arak Şarkıları 376 izlenme - 3 yıl önce bugün burada izlediğim bir videonun açıklamasında Teoman'ın hepsi bir ya sonunda şarkısının girişinin Nirvana'nın rape me şarkısını andırdığını söylemiş arkdaş ama Teoman'ın özellikle ilk dönemlerindeki şarkıların çoğu şurdan burdan araklamadır.. ha şarkılarını yine de severim o ayrı..
Tufan Altaş - Zurna Çalarken 00:50
Tufan Altaş - Zurna Çalarken 60 izlenme - 6 ay önce Tufan Altaş - Zurna Çalarken
Saz Gösterisi 05:23
Saz Gösterisi 492 izlenme - 9 yıl önce muzaffer
Klarnet Çalarken Suya Düşmek 02:22
Klarnet Çalarken Suya Düşmek 277 izlenme - 4 yıl önce Roman dayılarımız kendi aralarında keyif yaparken aralarından birinin dereye dusmesi uzerine eglencenin dibine vurmuslar.İzliyoruz bu guzel insanları.....
Ali Saz Çalarken 01:30
Ali Saz Çalarken 178 izlenme - 9 yıl önce
Zeynepin Kınasında Saz Çalarken 02:54
Zeynepin Kınasında Saz Çalarken 43 izlenme - 6 yıl önce zeynepin kınasında saz çalarken
Bn Ve Sesm 01:28
Bn Ve Sesm 32 izlenme - 9 yıl önce bnm kendi yorumm
BM Askerleri Türk Dükkanından Saat Çalarken Görüntülendi 07:38
BM Askerleri Türk Dükkanından Saat Çalarken Görüntülendi 7 izlenme - 1 yıl önce Lefkoşa'da hafta sonu çarşı iznine çıkan Birleşmiş Milletler Barış Gücü askerleri, girdikleri dükkandan saat çaldı.