Hoşgeldiniz!

calcio

Orta Sahadan Muazzam Gol Atmak 00:47
Orta Sahadan Muazzam Gol Atmak 345 izlenme - 6 ay önce Rumen defans oyuncusu Vlad Chiriches, Napoli ile Trento Calcio arasında oynanan hazırlık maçında muazzam bir gole imza attı.
Böyle Futbol Maçı Görülmedi! 00:56
Böyle Futbol Maçı Görülmedi! 271 izlenme - 2 yıl önce İtalyanların tarihi futbol festivali 'Calcio Fiorentino' modern futboldan biraz farklı!
Böyle Futbol Maçı Görülmedi! 00:56
Böyle Futbol Maçı Görülmedi! 175 izlenme - 2 yıl önce İtalyanların tarihi futbol festivali 'Calcio Fiorentino' modern futboldan biraz farklı!
Calcio Storico: Vahşi Bir Spor, Modern Gladyatörler 03:20
Calcio Storico: Vahşi Bir Spor, Modern Gladyatörler 193 izlenme - 3 yıl önce Modern Gladyatörler dedikleri bir spormuş. Youtube da uzun maç videoları da var enterasan bir spor. Eksik kalmayalım izleyelim istedim. Videoyu gördüğüm sitedeki açıklama şöyle: Sporcular boks, dövüş sanatları "Calcio Storico" isimli sporu muhtemelen duymamışsınızdır. İtalyanca "Tarihi Futbol" anlamına geliyor ve muhtemelen dünyada hala icra edilen en vahşi sporlardan birisi. Kickbox, UFC, Futbol ve Rugbynin tek spor dalında birleştiğini düşünün... Kökenleri 16. yüzyıl İtalya'sına dayanan sporun kuralları oldukça ilginç. Her takımda tam 27 kişi var ve arenada oynanıyor. Amaç elleri ve ayakları kullanarak en fazla golü atmak ve geleneksel Grekoromen güreş hareketleri kullanarak rakiplerini saf dışı bırakmaya ve gol atmaya çabalıyor. Eğer birisi yolunuza çıkarsa aparkat veya kroşe ile onu safdışı bırakmakta serbestsiniz. Elbette hiç bir şekilde kask ve koruma kullanılmıyor. Her yıl Floransa'daki Piazza Santa Croce'de turnuva düzenleniyor. Aynı zamanda burası sporun ilk doğduğu yer.
Calcio - Juventus - Milan (Pirlo - Cucchiaio A Buf 00:20
Calcio - Juventus - Milan (Pirlo - Cucchiaio A Buf 239 izlenme - 9 yıl önce
Kayserispor 5 - 1 Spezia Calcio 03:13
Kayserispor 5 - 1 Spezia Calcio 110 izlenme - 5 yıl önce Kayserispor 5 - 1 Spezia Calcio Kayserispor, Avusturya ' daki ilk hazırlık maçında İtalyan Spezia Calcio takımını 5-1 yendi.
Flash Mob Waka Waka This Time For Africa - Shakira İn Piazza Duomo A Milano 19/06/2010 03:21
Flash Mob Waka Waka This Time For Africa - Shakira İn Piazza Duomo A Milano 19/06/2010 136 izlenme - 6 yıl önce ı fan italiani di shakira hanno organizzato un flash mob in onore dell'inno dei mondiali di calcio 2010 - waka waka this time for africa di shakira! ın questo video potete vedere le prove generali della mattina in piazza duomo dove sono stati coinvolti anche i turisti. guardate anche il video del flash mob al saturn di carugate dove i ragazzi hanno preso possesso del negozio! www.youtube.com
Cimbom'un İstediği Chiriches, 60 Metreden Kaleciyi Avladı 00:47
Cimbom'un İstediği Chiriches, 60 Metreden Kaleciyi Avladı 7 izlenme - 6 ay önce Galatasaray'ın transfer etmek istediği Napoli forması giyen Vlad Chiriches, Trento Calcio ile oynanan hazırlık maçında yaklaşık 60 metreden mükemmel bir gol attı.
Brezilyayı Ayağa Kaldıran Gol! 00:06
Brezilyayı Ayağa Kaldıran Gol! 9 izlenme - 3 yıl önce Cagliari Calcio kulübünde forma giyen 22 yaşındaki Brezilyalı Joao Pedro muazzam bir gole imza attı.