Hoşgeldiniz!

çalışan

A101'de Çikolata Çalan Çocuğa Atılan Dayak 02:21
A101'de Çikolata Çalan Çocuğa Atılan Dayak 21.571 izlenme - 11 ay önce A101'den çikolata çalıp yakalanan çocuk, market çalışanı tarafından dayak yedi. Olayın ses getirmesinin ardından tutuklanan market çalışanı pişman olduğunu belirtmiş.
Genelevin Kapatılmasına İsyan Eden Çalışan - Erzurum (İsyan İçerir ) 02:22
Genelevin Kapatılmasına İsyan Eden Çalışan - Erzurum (İsyan İçerir ) 12.469 izlenme - 9 ay önce Erzurum,yazları kavruk,kışları çetin geçen dadaşlar diyarı.Yine bir mağduriyet olayı ile karşı karşıyayız.Sözü uzatmadan haberimizi izleyelim.
Zorla Evlenmeye Çalışan Minik Kız 02:35
Zorla Evlenmeye Çalışan Minik Kız 46.968 izlenme - 5 yıl önce Zorla Evlenmeye Çalışan Minik Kız
Yakıtsız Çalışan Motor Yapımı 1 03:36
Yakıtsız Çalışan Motor Yapımı 1 45.698 izlenme - 5 yıl önce But Selfrunning Devices Are A Fake, They Can´t Run. My Motor/generator İs A Monopol, Less Attraction (shorted Coils) Device. Almost İmpossible To Get To Run....
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 01:11
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 65.363 izlenme - 9 yıl önce beceremiyolar ama yaptıkları dansı anlamadım ne acaba
İstinye Feribot İskelesi Çalışanının Kavga Daveti 01:26
İstinye Feribot İskelesi Çalışanının Kavga Daveti 6.074 izlenme - 6 ay önce Biliyorum motorculara uyuz oluyorsunuz hatta kask kamerası ile video çekenlere hepten ayar oluyorsunuz haklı olduğunuz noktalar da var elbet yayaya aynana bak diyenimiz bile çıktı ama güvenlik için çekiyoruz genelde bunları Önceki gün araçların önüne geçmek istediğimde ki bunu bütün motorcular zaten yapıyoruz neden diyecek olursanız vapurda yer kaplamıyoruz zaten merdiven altınlarına, makine dairesi önlerine ya da araçların aralarına giriyoruz kısacası kimsenin hakkını gasp etmiyoruz. Ama bundan rahatsız olan Şehir Hatları çalışanı beni durdurup oradan geçemezsin buradan geçemezsin vs gibi nedenini bilmediğim bahanelerle geçmeme engel olmak istedi ben de dinlemedim tabi, bu akşam da hususi beni durdurdu, az evel önümden motor geçmesine rağmen. Onu durdurmadın beni neden durduruyorsun benle problemin ne diye sorduğumda ise dişe tarağa dokunmayan şeyler anlatmaya başladı. En sonunda da liseli çocuklar gibi gel çıkışa gel kenara geçelim gibi basit basit laflar. Neyse buyrun izleyin
böyle bayan mı olunur :)) 01:29
böyle bayan mı olunur :)) 83.357 izlenme - 9 yıl önce bide onca yıl emek harcamışlar olmuş mu olmamış tabi
Beşiktaşın 2. Golüne Sevinen Ntvspor Çalışanı 00:09
Beşiktaşın 2. Golüne Sevinen Ntvspor Çalışanı 10.409 izlenme - 2 yıl önce Sezon bitti ve Beşiktaş Şampiyon...Maçdaki 2.gole sevinen bir ntvspor çalışanı. Canlı yayında izlerken Güntekin zannettim ama değilmiş.
Yakıtsız Çalışan Bedava Elektirik Ve Motor uyan türkiye işte ençok tıklana bu olması lazım 03:56
Yakıtsız Çalışan Bedava Elektirik Ve Motor uyan türkiye işte ençok tıklana bu olması lazım 40.130 izlenme - 5 yıl önce Yakıtsız Çalışan Bedava Elektirik Ve Motor
iPhone’nun Güvenlik Açığını Bulan PTT Çalışanı 01:40
iPhone’nun Güvenlik Açığını Bulan PTT Çalışanı 5.243 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki bir türk daha apple'ı hacklemesin. Şaka şaka haberin detayları şu şekilde yer almaktadır. iPhone’daki güvenlik açığını firmaya bildiren ve bir Türk olarak firmanın resmi sitesindeki listeye adını yazdıran PTT Memuru Fatma Yılmaz, "Orada kurumumla birlikte adımın geçtiğini gördüm, gurur vericiydi" dedi. Apple marka iPhone 6s Plus’ı kullanırken bir güvenlik açığının olduğunu fark eden PTT Genel Müdürlüğü memuru Fatma Yılmaz, firmayla yaklaşık 1 yıl süren yazışmalar sonucunda bildirmiş olduğu açığın kabul edilmesi ile iOS 10 yazılım güncellemesiyle sorunun düzeltilmesine katkıda bulundu. Fatma Yılmaz’ın ismi, güvenlik açıklarının yer aldığı firmanın dünya genelinde yayınladıkları listede yer aldı. Bu listede adı yer alan ilk Türk olmasıyla Yılmaz’ın kurumunun ismi de yer aldı.
bebeği güldürmeye çalışan köpek 02:10
bebeği güldürmeye çalışan köpek 30.102 izlenme - 8 yıl önce bebeği güldürmeye çalışan köpek
Minecraft'ta Çalışan Cep Telefonu Yapmak 08:44
Minecraft'ta Çalışan Cep Telefonu Yapmak 8.505 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu arkadaş, Minecraft adlı oyunda sadece oyun içi eklentileri kullanarak çalışan bir cep telefonu yapmış. Daha önce de hesap makinası yapılmıştı. İzleyelim..
Muz Yemeğe Çalışan Uykucu Bebek 01:00
Muz Yemeğe Çalışan Uykucu Bebek 12.604 izlenme - 5 yıl önce Muz Yemeğe Çalışan Uykucu Bebek
Patrondan İntikamını Aldı 02:09
Patrondan İntikamını Aldı 23.771 izlenme - 10 yıl önce çalışanı patronu azarlıyor patron odadan çıkar çıkmaz sinirini bilgisayarından alıyor
Yakından Bile Baksanız Kuş İşte Diyeceğiniz Drone! 00:29
Yakından Bile Baksanız Kuş İşte Diyeceğiniz Drone! 3.647 izlenme - 1 yıl önce Havayolu çalışanları geleneksel olarak, diğer kuşları korkutmak için eğitimli şahinleri kullanırlar. Şahinler çok fazla ilgi ister, gece uykuya dalmaları için bile epey zaman ayırmanız şart. Şahini andıran drone'un ise yem masrafı ve uzun eğitim süreci yok. Uzaktan kumanda ile kontrol edilip, en kalabalık bölgelere öncelik tanıyabiliyor. Tasarımında, 3 boyutlu yazıcı teknolojisinden faydalanılıyor. Yırtıcı kuşları taklit etmek üzere geliştirilmiş. Yani karşılaştığınız robot, kanat çırpma hareketini taklit ediyor. Bataryaları klasik dronelar'a göre çok daha uzun süre dayanabiliyor. Yapımcı şirket, üretilecek şahin drone'ların satılmayacağını ve kiralanacağını açıklıyor. Günlük kiralama fiyatının 1000-1500 dolar arasında değişeceği açıklandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Darkorbit Chromda Çalışan Uridium Hack 02:54
Darkorbit Chromda Çalışan Uridium Hack 15.784 izlenme - 6 yıl önce
Çekicinin Üstündeki Aracına Binip Kaçmaya Çalışan Sürücü 01:39
Çekicinin Üstündeki Aracına Binip Kaçmaya Çalışan Sürücü 4.564 izlenme - 1 yıl önce Arabası çekilen sürücünün bir anlık dalgınlığı oldukça zor anlar yaşanmasına neden oldu. İrlanda da meydana gelen olayda trafik cezasından dolayı aracı çekice konulan sürücü beraberinde araca bindi. Ceza yememek için aracı geri vitese takıp kurtulmak isteyen adamın planı umduğu gibi gitmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Clash Of Clans Zeybek Bot V1.0 | Clash Of Clans 7.65.2 Bot İndir 03:38
Clash Of Clans Zeybek Bot V1.0 | Clash Of Clans 7.65.2 Bot İndir 15.031 izlenme - 3 yıl önce Clash Of Clans ZEYBEK Bot v1.0 İndir : http://www.zeybekgaming.net/clash-of-clans-zeybek-bot-v1-0-clash-of-clans-7-65-2-bot-indir/ Clash Of Clans ZEYBEK Bot Kullanım Videosu : (Eklenecek) Clash Of Clans ZEYBEK Bot Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/ZEYBEK.Bot clash of clans bot, clash of clans bot pc, clash of clans bot crack, clash of clans bot kullanımı, clash of clans botu, clash of clans bot türkçe, clash of clans bot apk, clash of clans bot full, clash of clans bots, clash of clans bot 2015,clash bot, clash bot kullanımı, clash bot 5.8, clash bot 5.6.5, clash bot 5.7.1, clash bot 5.6.3, clash bot 6.1, clash bot indir, clash bot nasıl kullanılır, clash bot 5.7.3,clash of clans zeybek bot, zeybek bot, zeybek bot indir, zeybek bot v1, clash of clans zeybek bot indir,Clash of Clans 30 Nisan Güncellemesinden Sonra Çalışan Bot Hilesi , ZEYBEK Bot v1.0 indir. Clash Of Clans 7.65.2 Çalışan bot, Clash Of Clans 30 nisan bot indir
Turistlerle İngilizce Konuşmaya Çalışan Muhabir - Erzurum Kar Tv 02:05
Turistlerle İngilizce Konuşmaya Çalışan Muhabir - Erzurum Kar Tv 5.330 izlenme - 2 yıl önce Erzurum palandökene gelen turistlerle ingilizce konuşmaya çalışan yerel bir kanal muhabirinin çabalarını izleyeceksiniz.
Dans Etmeye Çalışan Seksi Kızlar 01:59
Dans Etmeye Çalışan Seksi Kızlar 16.261 izlenme - 9 yıl önce
Ülkemizde  Bulunan 1 Milyar Ton Bor Madeni 07:30
Ülkemizde Bulunan 1 Milyar Ton Bor Madeni 3.990 izlenme - 1 yıl önce
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 03:42
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 11.712 izlenme - 9 yıl önce dans etmeye çalışan kızlar 53
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 03:14
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 11.527 izlenme - 9 yıl önce dans etmeya çalışan kızlar
Tesla'nın Otomatik Çalışan Mekanik Yılan Şarj Ünitesi 00:36
Tesla'nın Otomatik Çalışan Mekanik Yılan Şarj Ünitesi 4.579 izlenme - 3 yıl önce Tesla elektrikli araç olayını iyice geliştirdikten sonra çevre dostu şarj üniteleri ile ilgili çalışmalar yürütüyor. Burada da otomatik bir şekilde araca bağlanan bir şarj prototipini göreceğiz.
COUNTER STRİKE 1.6 - AİMBOT HİLESİ) 06:44
COUNTER STRİKE 1.6 - AİMBOT HİLESİ) 4.861 izlenme - 3 yıl önce ARKADAŞLAR HİLEYİ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ . http://www.mediafire.com/download/1we... HİLEYİ İNDİRİN VE OYUNA GİRİN . OYUN AÇIK KALSIN . SONRA ÇIKIP HİLEYİ ÇALIŞTIRIN . VE OYUNA GİRİN GİRDİKTEN SONRA ''END '' TUŞUNA BASIN ÇALIŞIYOR . garanti YANİ :D :) Abone Olmayı Unutmayın :)
Striptiz Yapmaya Çalışan Aptal Kız 00:11
Striptiz Yapmaya Çalışan Aptal Kız 10.927 izlenme - 9 yıl önce striptiz yapmaya çalışan aptal kız
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 01:45
Dans Etmeye Çalışan Kızlar 9.833 izlenme - 9 yıl önce dans etmeye çalışan kızlar
beatbox yapmaya çalışan çocuk! 02:33
beatbox yapmaya çalışan çocuk! 8.560 izlenme - 8 yıl önce daha çok bağırman lazım))
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 01:18
Çalışan Çamaşır Makinesine Tuğla Fırlatılırsa 7.763 izlenme - 8 yıl önce çalışan çamaşır makinesine tuğla fırlatılırsa ne olur?
Su İle Çalışan Otomobil (1981) 05:34
Su İle Çalışan Otomobil (1981) 1.252 izlenme - 11 ay önce Memleketimden insan manzaraları... Uğur Dündar'ın, Ahmet Türker ve Hüseyin İsmail ile suyla çalışan otomobil hakkındaki röportajı