Hoşgeldiniz!

Çalışmak Videoları İzle

Çıkartılan Kalbi Tam Fonksiyonlu Çalıştıran Makine 00:34
Çıkartılan Kalbi Tam Fonksiyonlu Çalıştıran Makine 1.043.892 izlenme - 2 yıl önce Bu makine kalbini bağışlayan kişilerin kalplerini uygun alıcıya ulaştırıncaya kadar geçen sürede kalbin normal çalışma fonksiyonlarını devam ettiriyor.
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 01:14
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 4.142 izlenme - 10 ay önce Torpilin barutunu yakmaya ve bunu videoya çekmeye çalışan, günlerini renklendirme peşinde iki çocuğumuz. İzliyoruz.
Beyin Bedava 00:24
Beyin Bedava 11.979 izlenme - 3 yıl önce Beyin Bedava
Ahsentv Bedükcan Nijeryalı Genc'le Röportaj Yapıyor 03:21
Ahsentv Bedükcan Nijeryalı Genc'le Röportaj Yapıyor 3.799 izlenme - 1 yıl önce Bedükcan kardeş bu seferde nijeryalı kankilerle konuşuyo ama her şey güzel turki güzel.
OKULDA YAŞANAN KOMİK ANLAR 14:59
OKULDA YAŞANAN KOMİK ANLAR 3.217 izlenme - 6 ay önce ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x Hepinize Merhaba Arkadaşlar bugün Okulda yaşanan komik anlar,şakalar,tokatlamalar ve failler ile dolu bir video oldu ve çok eğlenceli ve komik bir video oldu. İyi seyirler! (Bir Sonraki Video'da Görüşmek Üzere Hoşçakalın!) ? HAYVAN KAÇMA VİDEOLARI : https://goo.gl/KS12Dy ? KORKUNÇ ŞAKALAR : https://goo.gl/Ep72wB ? Diğer Videolarım : https://goo.gl/bW6Q66 ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek için KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ? ----------------------------------------------------------------------------------------- ? İletişim Bilgileri İnstagram https://goo.gl/45MFd8 Facebook Sayfamız https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ Mail Adresim agaofficial@hotmail.com
Yalın-Alışmaya Çalışmak Zorundayım-[alisayar] 02:27
Yalın-Alışmaya Çalışmak Zorundayım-[alisayar] 12.394 izlenme - 7 yıl önce yalın-alışmaya çalışmak zorundayım-[alisayar]
Sinirlenmemeye Çalış ! (Try Not To Angry Challange Türkçe) 10:52
Sinirlenmemeye Çalış ! (Try Not To Angry Challange Türkçe) 3.601 izlenme - 8 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Hapisten Kaçmaya Çalışıyorum!! - Ahmet Aga 14:59
Hapisten Kaçmaya Çalışıyorum!! - Ahmet Aga 3.457 izlenme - 8 ay önce
Karagöz ve Hacivat - Çalışmak 05:55
Karagöz ve Hacivat - Çalışmak 4.856 izlenme - 3 yıl önce Karagöz ve Hacivat - Çalışmak
Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturuş Şekilleri 02:02
Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturuş Şekilleri 3.807 izlenme - 3 yıl önce Tatjana Rottenberg ' Den Alıntıdır. Sizde oturuş postürünüzü düzelterek kamburluktan kurtulabilirsiniz. Daha sağlıklı bi vücut için videodaki talimatları uygulayın
Suyla Çalışan BMW 07:08
Suyla Çalışan BMW 2.252 izlenme - 2 yıl önce Tayfun Akduman isimli mucit abimizin BMW 5.20 otomobiline eklediği sulu sistemle hem performans artırımı hem de daha az yakıt tüketimi sağladığını iddia ediyor.. Lisede sosyal bilimler ve edebiyat okumuş biri olarak bana mantıklı geldi ama sitedeki mühendis arkadaşların illa ki diyecek bir şeyleri vardır
 Salvia Divinorum İçen Kız 02:52
Salvia Divinorum İçen Kız 3.392 izlenme - 3 yıl önce Salvia Divinorum videolarında yazan yorumların aynısı işte. EK olarak Parti gençliğinin her ne olursa olsun uzak durması gereken bitki.kutsal bitki hakkaten kendisine saygı gösterilmeyince her türlü adamı boyuttan boyuta çarpıyor eşşek kadar adamların parklarda "anne,anneciğim böhüaa diye koşmasına sebebiyet veriyor. (ekşi)
Süper İnsanlar - Evet Yapabilirim 03:06
Süper İnsanlar - Evet Yapabilirim 720 izlenme - 7 ay önce Olimpiyatlar için çekilmiş reklam filmi. İzlerken ne kadar becereksiz bir insan olduğumu suratıma çarptılar açıkçası. Geçen gün, eagle eddie (Kartal eddie) filmini izledim. Çocuğun o azmini o başarısını görünce, bu hayatta başaramayacağım birşey yok diyerek gaza geldim Ama bu gaz sadece 1 dakika sürdü. Sonra gidip osbir çektim. Ve ben 31 yaşındayım.
Twerk Dansı Yapan Kızın Dramı 00:36
Twerk Dansı Yapan Kızın Dramı 3.804 izlenme - 3 yıl önce Twerk Dansı Yapan Kızın Dramı
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 01:03
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 2.650 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'nın şiddetli rüzgarının gücünü bizlere kanıtlamak isteyen adam su içmeye çalışıyor.
Rafadan Tayfa #1 (Ekmek Teknesi) 13:45
Rafadan Tayfa #1 (Ekmek Teknesi) 753 izlenme - 1 yıl önce Tayfa mahallede top oynarken, Kamil'in şutu Rüstem Ağabeylerinin ekmek teknesine çarpar. Hep birlikte köfte arabasını tamir etmek isterler ve maceraya başlar.
Rafadan Tayfa #2 (Kadın İşi) 13:42
Rafadan Tayfa #2 (Kadın İşi) 626 izlenme - 1 yıl önce Sevim ve Hale'nin yaşlılara yardım haftası nedeni ile Basri amcalarına yardım etmesini gören Rafadan Tayfa yapılan işlerin küçümserler. Bunu fark eden Rüstem Rafadan Tayfaya minik bir ders vermek ister. Bu sayede Rafadan Tayfa kızların yaptıkları işlerin ne kadar önemli olduğu anlar.
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 01:35
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 996 izlenme - 2 yıl önce Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak :) Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak
Karagöz ve Hacivat - Derslere Çalışmak 06:22
Karagöz ve Hacivat - Derslere Çalışmak 1.675 izlenme - 3 yıl önce Karagöz ve Hacivat - Derslere Çalışmak
Kadın Olmazsa Tecavüz de Olmaz - Hindistan 03:35
Kadın Olmazsa Tecavüz de Olmaz - Hindistan 1.199 izlenme - 2 yıl önce Hint kadın dernekleri, tecavüzde kurbanın suçlanmaması gerekliliğini anlatabilmek için kısa film hazırlamışlar. Kadınları kapatarak, eve hapsederek ya da illa bir erkeğin korumasında yaşamaya mahkum ederek cinsel tacizden kurtulunmayacağına dikkat çekiniliyor.Ayrıca bakınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151909/dekolte-giyinmenin-hazin-sonu
Kızın Bikinisini Açmaya Çalışan Köpek (Meme İçerir mi Acaba?) 00:29
Kızın Bikinisini Açmaya Çalışan Köpek (Meme İçerir mi Acaba?) 1.737 izlenme - 2 yıl önce Aslında hepimizin gönlünden geçen bir şeye yeltenmiş tabi o köpek olduğu için tepki görmemiş. Bu anı ölümsüzleştiren değerli kardeşimize teşekkürü bir borç biliyor sizi bu içerikle baş başa bırakıyorum
Dünyanın En Tuhaf 10 Mesleği 05:24
Dünyanın En Tuhaf 10 Mesleği 1.012 izlenme - 2 yıl önce Pazartesi sendromuydu, trafiğiydi, gıcık patronuydu derken istifa noktasına geldiyseniz ve artık çok daha farklı bir kariyer arayışındaysanız o zaman bu listeye bir göz gezdirmenizde fayda var. Zira bu sefer sizler için dünyanın farklı yerlerinde icra edilen çok farklı meslekleri derledik. Spoiler: Liste, hayatınıza yepyeni bir sayfa açabileceği gibi bu düşüncelerinizi sonsuza dek kafanızdan da silebilir. İşte dünyanın en ilginç mesleklerinden birkaçı… ‘Millet Nelerden Para Kazanıyor’ Dedirtecek 10 Meslek #10 - Gumologist #9 - Uzman su kaydırağı deneyicisi #8 - Koltuk altı jürisi #7 - Uzman "gaz" koklayıcı #6 - Sualtı golf topu toplayıcısı #5 - Hayvan cesedi toplayıcısı #4 - Köpekbalığı akvaryumu temizleyicisi #3 - Hayvan maması gurmesi #2 - Solucan avcısı #1 - Profesyonel uykucu
Son Teknoloji Pulluk (Emek İçerir) 00:50
Son Teknoloji Pulluk (Emek İçerir) 1.084 izlenme - 2 yıl önce Yurdum insanı her konuda kendine çözümler buluyor. Büyük ihtimal makinaları bozuldu, belkide hiç yok. Onlarda yüzde yüz insan gücüyle işlerini hallediyorlar. Kolay gelsin dayılara.
Eyüphan-Ekmeği Kazanmak Zor 03:06
Eyüphan-Ekmeği Kazanmak Zor 1.423 izlenme - 6 yıl önce
184 Ülkede Görevli Mehdi 00:41
184 Ülkede Görevli Mehdi 1.612 izlenme - 2 yıl önce Anayasa'nın 25. maddesine göre dokunulmazlığı olan ve sadece türkiye'de değil ortadoğu ve balkanlar dahil 184 ülkede de şube açmış mehdi efendi hazretleri tam kendini ifade ederken ve insanlığı gaflet uykusundan uyandırırken başına büyük bir talihsizlik gelir ve işte o an anlarız ki mehdi de olsa yerçekimine karşı konulamaz ve nerede bir yaşlı celallense orada takma dişler yerinde durmaz durabilemez.. not: kıyamet adlı takriben önlü arkalı 6 ila 7 sahife tutan eserinin ise şimdiden 184 ülkede teoloji bölümlerinde okutulması bekleniyor. Yaşlılık zor zanaatmiş azizim..
Doğal Kürt Operası 01:02
Doğal Kürt Operası 657 izlenme - 2 yıl önce Kürt tarım proleterlerinden harika bir koro. Verimli çalışma yöntemi.
Elektrikli Cihazları Su İçerisinde Çalıştırmak 01:20
Elektrikli Cihazları Su İçerisinde Çalıştırmak 705 izlenme - 2 yıl önce Söz konusu sprey elektrikli cihazların iç aksamına uygulandığında elektriği suya iletmiyor, dolayısı ile su içerisinde elektrikli cihazlar su içerisinde yalıtıma ihtiyaç duymadan çalışabiliyor.
Uğur Akkafa - Kafirlerdeki Dünya Keyfi ve Sonrası  Çok Şaşıracaksınız 04:51
Uğur Akkafa - Kafirlerdeki Dünya Keyfi ve Sonrası Çok Şaşıracaksınız 966 izlenme - 2 yıl önce alışılmış sohbet tarzının dışına çıkan,ama bunu olumlu yönde yaparak dinleyicilerin tam manasıyla konuya idrak etmelerini sağlayan bi adam bu adam. severek ve begenerek takip ediyoruz.nefesine kuvvet. (beyler küfür yok amınıza korum:))
Romanya'da Çingene Kavgası - Roman Toması 02:23
Romanya'da Çingene Kavgası - Roman Toması 890 izlenme - 2 yıl önce Sebebi neydi ki diye sorabiliriz ablalara ama karı kız kavgalarında bir sebep aramam izlemekten haz alıyorum ve bu kavgada hoşuma gitmedi değil izleyin hoşlanın boşalın boşaltın boşanın.
Bu Oyunu Yapan Mühendis Kör Oldu - Rekabetin Önemi 01:50
Bu Oyunu Yapan Mühendis Kör Oldu - Rekabetin Önemi 486 izlenme - 2 yıl önce Artık oyun dünyası gerçekliğe adım adım yaklaşırken, oyunlardaki hatalarda dağ gibi büyümeye başladı. Görüntüler Ea Sport'un, Fifa 13 oyunundan. Rakibi Pes düşüşe geçtikten sonra rekabetin "r" sini piyasada görmeyen Ea Sport mühendisleri oyunları "sülalemiz rahat" modunda yapmaya başlayınca ortaya bu görüntüler çıktı. Not: Rekabetin olmadığı her ortamda oluşan iş bundan farksız değildir.