Hoşgeldiniz!

Çalışmak Videoları İzle

Çıkartılan Kalbi Tam Fonksiyonlu Çalıştıran Makine 00:34
Çıkartılan Kalbi Tam Fonksiyonlu Çalıştıran Makine 1.044.131 izlenme - 3 yıl önce Bu makine kalbini bağışlayan kişilerin kalplerini uygun alıcıya ulaştırıncaya kadar geçen sürede kalbin normal çalışma fonksiyonlarını devam ettiriyor.
Nusrete Hesap Ödemeden Kaçmaya Çalışmak 10:27
Nusrete Hesap Ödemeden Kaçmaya Çalışmak 13.104 izlenme - 2 ay önce Halil Söyletmez Nusret'e gidip, saltbea yapıp, yiyip içip sonra da hesap ödemeden kaçmaya çalıştı.Sonrası komik izleyelim
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 01:14
Yetersiz Çocuk ve Talihsiz Kameraman 4.210 izlenme - 1 yıl önce Torpilin barutunu yakmaya ve bunu videoya çekmeye çalışan, günlerini renklendirme peşinde iki çocuğumuz. İzliyoruz.
Beyin Bedava 00:24
Beyin Bedava 11.996 izlenme - 3 yıl önce Beyin Bedava
Ahsentv Bedükcan Nijeryalı Genc'le Röportaj Yapıyor 03:21
Ahsentv Bedükcan Nijeryalı Genc'le Röportaj Yapıyor 3.804 izlenme - 1 yıl önce Bedükcan kardeş bu seferde nijeryalı kankilerle konuşuyo ama her şey güzel turki güzel.
Yalın-Alışmaya Çalışmak Zorundayım-[alisayar] 02:27
Yalın-Alışmaya Çalışmak Zorundayım-[alisayar] 12.475 izlenme - 7 yıl önce yalın-alışmaya çalışmak zorundayım-[alisayar]
Karagöz ve Hacivat - Çalışmak 05:55
Karagöz ve Hacivat - Çalışmak 5.310 izlenme - 3 yıl önce Karagöz ve Hacivat - Çalışmak
OKULDA YAŞANAN KOMİK ANLAR 14:59
OKULDA YAŞANAN KOMİK ANLAR 3.344 izlenme - 9 ay önce ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x Hepinize Merhaba Arkadaşlar bugün Okulda yaşanan komik anlar,şakalar,tokatlamalar ve failler ile dolu bir video oldu ve çok eğlenceli ve komik bir video oldu. İyi seyirler! (Bir Sonraki Video'da Görüşmek Üzere Hoşçakalın!) ? HAYVAN KAÇMA VİDEOLARI : https://goo.gl/KS12Dy ? KORKUNÇ ŞAKALAR : https://goo.gl/Ep72wB ? Diğer Videolarım : https://goo.gl/bW6Q66 ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek için KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ? ----------------------------------------------------------------------------------------- ? İletişim Bilgileri İnstagram https://goo.gl/45MFd8 Facebook Sayfamız https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ Mail Adresim agaofficial@hotmail.com
Sinirlenmemeye Çalış ! (Try Not To Angry Challange Türkçe) 10:52
Sinirlenmemeye Çalış ! (Try Not To Angry Challange Türkçe) 3.623 izlenme - 11 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Hapisten Kaçmaya Çalışıyorum!! - Ahmet Aga 14:59
Hapisten Kaçmaya Çalışıyorum!! - Ahmet Aga 3.483 izlenme - 11 ay önce
Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturuş Şekilleri 02:02
Bilgisayar Kullanırken Doğru Oturuş Şekilleri 4.016 izlenme - 3 yıl önce Tatjana Rottenberg ' Den Alıntıdır. Sizde oturuş postürünüzü düzelterek kamburluktan kurtulabilirsiniz. Daha sağlıklı bi vücut için videodaki talimatları uygulayın
Suyla Çalışan BMW 07:08
Suyla Çalışan BMW 2.260 izlenme - 3 yıl önce Tayfun Akduman isimli mucit abimizin BMW 5.20 otomobiline eklediği sulu sistemle hem performans artırımı hem de daha az yakıt tüketimi sağladığını iddia ediyor.. Lisede sosyal bilimler ve edebiyat okumuş biri olarak bana mantıklı geldi ama sitedeki mühendis arkadaşların illa ki diyecek bir şeyleri vardır
 Salvia Divinorum İçen Kız 02:52
Salvia Divinorum İçen Kız 3.464 izlenme - 3 yıl önce Salvia Divinorum videolarında yazan yorumların aynısı işte. EK olarak Parti gençliğinin her ne olursa olsun uzak durması gereken bitki.kutsal bitki hakkaten kendisine saygı gösterilmeyince her türlü adamı boyuttan boyuta çarpıyor eşşek kadar adamların parklarda "anne,anneciğim böhüaa diye koşmasına sebebiyet veriyor. (ekşi)
Twerk Dansı Yapan Kızın Dramı 00:36
Twerk Dansı Yapan Kızın Dramı 3.805 izlenme - 3 yıl önce Twerk Dansı Yapan Kızın Dramı
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 01:03
Şiddetli Rüzgar Karşısında Su İçmeye Çalışan Adam 2.664 izlenme - 2 yıl önce İzlanda'nın şiddetli rüzgarının gücünü bizlere kanıtlamak isteyen adam su içmeye çalışıyor.
Süper İnsanlar - Evet Yapabilirim 03:06
Süper İnsanlar - Evet Yapabilirim 725 izlenme - 10 ay önce Olimpiyatlar için çekilmiş reklam filmi. İzlerken ne kadar becereksiz bir insan olduğumu suratıma çarptılar açıkçası. Geçen gün, eagle eddie (Kartal eddie) filmini izledim. Çocuğun o azmini o başarısını görünce, bu hayatta başaramayacağım birşey yok diyerek gaza geldim Ama bu gaz sadece 1 dakika sürdü. Sonra gidip osbir çektim. Ve ben 31 yaşındayım.
Rafadan Tayfa #1 (Ekmek Teknesi) 13:45
Rafadan Tayfa #1 (Ekmek Teknesi) 769 izlenme - 1 yıl önce Tayfa mahallede top oynarken, Kamil'in şutu Rüstem Ağabeylerinin ekmek teknesine çarpar. Hep birlikte köfte arabasını tamir etmek isterler ve maceraya başlar.
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 01:35
Uçmasını Bilmedigi Halde Eşeğe Binmeye Çalışan Dombalak 1.034 izlenme - 2 yıl önce Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak :) Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak Uçmasını bilmedigi halde eşeğe binmeye çalışan dombalak
Rafadan Tayfa #2 (Kadın İşi) 13:42
Rafadan Tayfa #2 (Kadın İşi) 642 izlenme - 1 yıl önce Sevim ve Hale'nin yaşlılara yardım haftası nedeni ile Basri amcalarına yardım etmesini gören Rafadan Tayfa yapılan işlerin küçümserler. Bunu fark eden Rüstem Rafadan Tayfaya minik bir ders vermek ister. Bu sayede Rafadan Tayfa kızların yaptıkları işlerin ne kadar önemli olduğu anlar.
Karagöz ve Hacivat - Derslere Çalışmak 06:22
Karagöz ve Hacivat - Derslere Çalışmak 1.759 izlenme - 3 yıl önce Karagöz ve Hacivat - Derslere Çalışmak
Kızın Bikinisini Açmaya Çalışan Köpek (Meme İçerir mi Acaba?) 00:29
Kızın Bikinisini Açmaya Çalışan Köpek (Meme İçerir mi Acaba?) 1.951 izlenme - 2 yıl önce Aslında hepimizin gönlünden geçen bir şeye yeltenmiş tabi o köpek olduğu için tepki görmemiş. Bu anı ölümsüzleştiren değerli kardeşimize teşekkürü bir borç biliyor sizi bu içerikle baş başa bırakıyorum
Kadın Olmazsa Tecavüz de Olmaz - Hindistan 03:35
Kadın Olmazsa Tecavüz de Olmaz - Hindistan 1.317 izlenme - 2 yıl önce Hint kadın dernekleri, tecavüzde kurbanın suçlanmaması gerekliliğini anlatabilmek için kısa film hazırlamışlar. Kadınları kapatarak, eve hapsederek ya da illa bir erkeğin korumasında yaşamaya mahkum ederek cinsel tacizden kurtulunmayacağına dikkat çekiniliyor.Ayrıca bakınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151909/dekolte-giyinmenin-hazin-sonu
Emojilerden Yola Çıkarak Şarkıları Bilmeye Çalıştılar - 3 Adam 17:24
Emojilerden Yola Çıkarak Şarkıları Bilmeye Çalıştılar - 3 Adam 79 izlenme - 2 ay önce 3 Adam'ın en sevilen oyunlarından biri olan emoji şarkı yarışmasında stüdyo konukları ve 3 Adam, emojilerden yola çıkarak şarkıları bilmeye çalıştı.
Dünyanın En Tuhaf 10 Mesleği 05:24
Dünyanın En Tuhaf 10 Mesleği 1.038 izlenme - 2 yıl önce Pazartesi sendromuydu, trafiğiydi, gıcık patronuydu derken istifa noktasına geldiyseniz ve artık çok daha farklı bir kariyer arayışındaysanız o zaman bu listeye bir göz gezdirmenizde fayda var. Zira bu sefer sizler için dünyanın farklı yerlerinde icra edilen çok farklı meslekleri derledik. Spoiler: Liste, hayatınıza yepyeni bir sayfa açabileceği gibi bu düşüncelerinizi sonsuza dek kafanızdan da silebilir. İşte dünyanın en ilginç mesleklerinden birkaçı… ‘Millet Nelerden Para Kazanıyor’ Dedirtecek 10 Meslek #10 - Gumologist #9 - Uzman su kaydırağı deneyicisi #8 - Koltuk altı jürisi #7 - Uzman "gaz" koklayıcı #6 - Sualtı golf topu toplayıcısı #5 - Hayvan cesedi toplayıcısı #4 - Köpekbalığı akvaryumu temizleyicisi #3 - Hayvan maması gurmesi #2 - Solucan avcısı #1 - Profesyonel uykucu
Son Teknoloji Pulluk (Emek İçerir) 00:50
Son Teknoloji Pulluk (Emek İçerir) 1.116 izlenme - 2 yıl önce Yurdum insanı her konuda kendine çözümler buluyor. Büyük ihtimal makinaları bozuldu, belkide hiç yok. Onlarda yüzde yüz insan gücüyle işlerini hallediyorlar. Kolay gelsin dayılara.
Eyüphan-Ekmeği Kazanmak Zor 03:06
Eyüphan-Ekmeği Kazanmak Zor 1.423 izlenme - 6 yıl önce
184 Ülkede Görevli Mehdi 00:41
184 Ülkede Görevli Mehdi 1.720 izlenme - 2 yıl önce Anayasa'nın 25. maddesine göre dokunulmazlığı olan ve sadece türkiye'de değil ortadoğu ve balkanlar dahil 184 ülkede de şube açmış mehdi efendi hazretleri tam kendini ifade ederken ve insanlığı gaflet uykusundan uyandırırken başına büyük bir talihsizlik gelir ve işte o an anlarız ki mehdi de olsa yerçekimine karşı konulamaz ve nerede bir yaşlı celallense orada takma dişler yerinde durmaz durabilemez.. not: kıyamet adlı takriben önlü arkalı 6 ila 7 sahife tutan eserinin ise şimdiden 184 ülkede teoloji bölümlerinde okutulması bekleniyor. Yaşlılık zor zanaatmiş azizim..
Uğur Akkafa - Kafirlerdeki Dünya Keyfi ve Sonrası  Çok Şaşıracaksınız 04:51
Uğur Akkafa - Kafirlerdeki Dünya Keyfi ve Sonrası Çok Şaşıracaksınız 1.051 izlenme - 2 yıl önce alışılmış sohbet tarzının dışına çıkan,ama bunu olumlu yönde yaparak dinleyicilerin tam manasıyla konuya idrak etmelerini sağlayan bi adam bu adam. severek ve begenerek takip ediyoruz.nefesine kuvvet. (beyler küfür yok amınıza korum:))
Elektrikli Cihazları Su İçerisinde Çalıştırmak 01:20
Elektrikli Cihazları Su İçerisinde Çalıştırmak 767 izlenme - 2 yıl önce Söz konusu sprey elektrikli cihazların iç aksamına uygulandığında elektriği suya iletmiyor, dolayısı ile su içerisinde elektrikli cihazlar su içerisinde yalıtıma ihtiyaç duymadan çalışabiliyor.
Doğal Kürt Operası 01:02
Doğal Kürt Operası 686 izlenme - 2 yıl önce Kürt tarım proleterlerinden harika bir koro. Verimli çalışma yöntemi.