Hoşgeldiniz!

Çalıştı Videoları İzle

köpek köpeği kurtarmaya çalıştı 00:47
köpek köpeği kurtarmaya çalıştı 10.852 izlenme - 8 yıl önce insanlık ayıbı;biraz düşünme zamanı niçin yaşadımızı unutmamalıyız insanlık ölmüş arkdaşlar!
Trabzonspor Tam Kadro Çalıştı 02:29
Trabzonspor Tam Kadro Çalıştı 472 izlenme - 11 ay önce Süper Lig'in 28'inci haftasında Medipol Başakşehir le karşılaşacak olan Trabzonspor, öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.
kaç sene çalıştı bilinmez 00:52
kaç sene çalıştı bilinmez 955 izlenme - 6 yıl önce
yine uçmaya çalıştı 02:27
yine uçmaya çalıştı 1.617 izlenme - 7 yıl önce uçan adam sabri yine uçmaya çalıştı
Otomobili Motosikletle Çekmeye Çalışmak 00:56
Otomobili Motosikletle Çekmeye Çalışmak 107 izlenme - 7 ay önce Denizlide arızalanan otomobili çekmeye çalışan motosikletin çabası başarılı olamasa da taktirle karşılandı.
Valizin İçinde Gürcistan'a Kaçmaya Çalıştı 00:46
Valizin İçinde Gürcistan'a Kaçmaya Çalıştı 2 izlenme - 1 hafta önce Valize girerek Artvin'in Hopa ilçesindeki Sarp Sınır Kapısı'ndan Gürcistan'a geçmeye çalışan şüpheli yakalandı.
belediye başkanı yatırımcıların üzerine yürüdü 01:28
belediye başkanı yatırımcıların üzerine yürüdü 847 izlenme - 7 yıl önce amasra belediye başkanı emin timur bartın valiliği tarafından organize edilen "termik santral kurulması" ile ilgili toplantıda söz alan ingiliz ve türk ortak yatırımcıların üzerine yürüyüp yumruk sallamaya çalıştı.
İntihar etmeye çalıştı dayak yedi 00:38
İntihar etmeye çalıştı dayak yedi 223 izlenme - 5 yıl önce
Vatandaş Polise Vuran Zanlıyı Linç Etmeye Çalıştı 01:42
Vatandaş Polise Vuran Zanlıyı Linç Etmeye Çalıştı 2 izlenme - 3 hafta önce Vatandaş Polise Vuran Zanlıyı Linç Etmeye Çalıştı
Aslan çocuğu zebra sandı! Yemeye çalıştı! 00:35
Aslan çocuğu zebra sandı! Yemeye çalıştı! 89 izlenme - 4 yıl önce Aslan çocuğu zebra sandı! Yemeye çalıştı!
Wesley Sneijder'in kardeşi Rodney Sneijder çok sert! 00:23
Wesley Sneijder'in kardeşi Rodney Sneijder çok sert! 18 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın 10 numarası Wesley Sneijder'in kardeşi Rodney Sneijder evinin bahçesinde boks çalıştı.
200 Tonluk Treni Tek Başına Durdurmaya Çalıştı 00:58
200 Tonluk Treni Tek Başına Durdurmaya Çalıştı 43 izlenme - 3 yıl önce 200 Tonluk Treni Tek Başına Durdurmaya Çalıştı
taraftarlar futbolcuları linç etmeye çalıştı 03:03
taraftarlar futbolcuları linç etmeye çalıştı 56 izlenme - 6 yıl önce
Halil Söyletmez  Esra Erol'u Trollemeye Çalıştı 09:49
Halil Söyletmez Esra Erol'u Trollemeye Çalıştı 9 izlenme - 11 ay önce ATALAY DEMİRCİ HALİL SÖYLETMEZİ YOUNOW YAYININA ALIYOR https://www.youtube.com/watch?v=gI941...Halil Söyletmez Esra Erol'u Trollemeye ÇalıştıHalil Söyletmez Esra Erol'u Trollemeye ÇalıştıHalil Söyletmez Esra Erol'u Trollemeye ÇalıştıHalil Söyletmez Esra Erol'u Trollemeye Çalıştı
Gaziantep Emniyet'i Önünde Çatışma Canlı Bomba İçeri Girmeye Çalıştı 01:09
Gaziantep Emniyet'i Önünde Çatışma Canlı Bomba İçeri Girmeye Çalıştı 1 izlenme - 2 ay önce Gaziantep Emniyet'i Önünde Çatışma! Canlı Bomba İçeri Girmeye Çalıştı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Gülen Örgütü F Bahçe'yi Ele Geçirmeye Çalıştı 02:10
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Gülen Örgütü F Bahçe'yi Ele Geçirmeye Çalıştı 4 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı- Gülen Örgütü, F.Bahçe'yi Ele Geçirmeye Çalıştı
Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı! 03:03
Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı! 2 izlenme - 2 yıl önce Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı! Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı! Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı! Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı! Koşamıyordu ama bu yüzmesine engel değildi.. Çalıştı, onlarca madalya kazandı!