Hoşgeldiniz!

Calypso Videoları

Seafıght Tr2 Kısa Anılar K&d Filosu 00:41
Seafıght Tr2 Kısa Anılar K&d Filosu 2.816 izlenme - 8 yıl önce seafıght'tan kısa anılar
Metin Ersoy - Herşey Berbat 02:49
Metin Ersoy - Herşey Berbat 561 izlenme - 2 yıl önce Bilinen üzre ülkemizdeki calypso müziğin en önemli temsilci olan sanatçının 1970 yılında piyasaya çıkardığı 45 liğidir.
Harry Belafonte - Jamaica Farewell - Calypso 05:13
Harry Belafonte - Jamaica Farewell - Calypso 563 izlenme - 2 yıl önce Calypso dinlerken insan ölmez! Ölemez! Calypso müziğinin babası Harry Belafonte reyizin en muhteşem şarkılarında biri.. Gözlerinizi kapatın, deniz kıyısında en sevdiğiniz insanla başbaşa malibularınızı yudumladığınızı hayal edin. Rahatlayın..
John Denver Calypso 03:32
John Denver Calypso 1.094 izlenme - 5 yıl önce john denver calypso
Metin Ersoy - Day-O 04:14
Metin Ersoy - Day-O 474 izlenme - 2 yıl önce Karayiplerin sıcacık müziği calypso'nun en önemli temsilcisi, "king of the calyspo" Harry Belafonte'ye ait Day-o parçasının, ülkemizde bu müziğin en önemli temsilcilerinden olan Metin Ersoy tarafından yorumlandığı , iç gıcıklayan nostaljik klip... Aynı melodinin Grup Vitamin'in "Ellere Var da Bize Yoh Mi" duyduğunuzu da anımsayabilirsiniz...
Billy Ocean - Calypso Crazy 04:29
Billy Ocean - Calypso Crazy 975 izlenme - 5 yıl önce
Calypso Rose - Solomon 07:01
Calypso Rose - Solomon 41 izlenme - 8 ay önce Calypso Rose - Solomon (Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Jean Michel Jarre - Calypso 03:05
Jean Michel Jarre - Calypso 121 izlenme - 2 yıl önce Jean Michel Jarre'ın 1990 yılında yayımlanan Waiting for Cousteau albümünden, daha çok TRT'de yayınlanan Bir Kelime Bir İşlem yarışmasının açılışından duymaya alıştığımız Calypso adlı parça.
Dvd Da Banda Calypso Em Angola Homem Perfeito 04:27
Dvd Da Banda Calypso Em Angola Homem Perfeito 142 izlenme - 5 yıl önce
Dance Keen'v Calypso Beatbox 05:55
Dance Keen'v Calypso Beatbox 120 izlenme - 6 yıl önce beatbox
Steel Drum - Canon D (Rahatlama Garantili) 02:10
Steel Drum - Canon D (Rahatlama Garantili) 34 izlenme - 2 yıl önce Calypso müzik dinlerken insan ölmez! ÖLEMEZ! Calypso müziğinin ruhunu benimsemiş hasır şapkalı palmiye gömlekli bu çok değerli abimizin, yine calypso ruhunu en iyi şekilde yansıtan "Steel Drum" adlı enstrümanını deniz kıyısında bir evlilik töreninde icra edişini izliyoruz.. Çaldığı eser barok dönemi bestecilerinden Pachelbel'in Canon in D eseridir. Akşam serinliğinde deniz kıyısında yumuşacık kumlara çıplak ayaklarınızla basa basa kıyıda yürüyüş yaptığınızı düşleyin.. Kimbilir.. karşınızda batan turuncu güneşin altından bir silüet size bakarak gülümsüyor olabilir..
Ergin Özler - Turabi The Calypso King 07:45
Ergin Özler - Turabi The Calypso King 48 izlenme - 5 yıl önce
Calypso Rose - Tempo 03:39
Calypso Rose - Tempo 4 izlenme - 8 ay önce Calypso Rose - Tempo (Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Various Artists - Spiritual South / Calypso Blues 04:41
Various Artists - Spiritual South / Calypso Blues 26 izlenme - 5 yıl önce
Benjamin Balensin Vs Mone - Samba De Calypso 03:30
Benjamin Balensin Vs Mone - Samba De Calypso 17 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tribal Fever - Afro - Brazil - Latino - Oriental Çıkış Tarihi: 06.02.2006
Mighty Sparrow Calypso - Carnival Boycott 03:19
Mighty Sparrow Calypso - Carnival Boycott 3 izlenme - 8 ay önce Mighty Sparrow Calypso - Carnival Boycott (Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Ergin Özler - Turabi The Calypso King 07:38
Ergin Özler - Turabi The Calypso King 8 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Cold Fever Çıkış Tarihi: 25.09.1998 Jazz Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Fire In Your Wire - Calypso Rose 02:44
Fire In Your Wire - Calypso Rose 1 izlenme - 8 ay önce Fire In Your Wire - Calypso Rose (Audio) Şarkı Sözleri (Lyrics) I heard a bawling, like somebody crying I could imagem what was happening I saw this old lady running Calling out to she neighbour Ramsingh Neightbour neighbour, come o lord My house on fire And if yuh hear she Fire Fire! In meh wire papa Ay ya yeye O yo yoye Fire Fire "Spanish" Heat for so Ah jump out me bed Start holding me head Well ah say tonight lord somebody dead Because this old lady She ent living with nobody So ah jump from meh house And ah start bawling like ah crazy mouse and if yuh hear me Fire Fire! In she wire papa Ay ya yeye O yo yoye Fire Fire "Spanish" Heat for so When me neighbour Ramsingh He came running He thought it was a joke Because he didnt see no smoke She bawling come over Ramsingh Where is the ladder Unreel the house And let go the water To out the fire and if yuh hear she Fire Fire! In she wire papa Ay ya yeye O yo yoye Fire Fire "Spanish" Heat for so Fire Fire! In she wire papa Ay ya yeye O yo yoye Fire Fire "Spanish" Heat for so