Hoşgeldiniz!

cam filmi

Trabzonlu Elemanın Cam Filmi İsyanı (Çomar İçerir) 02:18
Trabzonlu Elemanın Cam Filmi İsyanı (Çomar İçerir) 8.188 izlenme - 1 ay önce ülkede iğneden ipliğe her şeye zam gelmiş bindiği arabanın benzini olmuş 5.50 tl mtv si yüzde bilmem kaç ama çomarın derdi cam filminin serbest bırakılması,sorgulaması isyan etmesi gereken asıl şeylere ses etmeyen bu tipler yüzünden bu durumdayız maalesef..
Kumanda İle Renk Değiştiren Akıllı Cam Filmi 00:59
Kumanda İle Renk Değiştiren Akıllı Cam Filmi 2.019 izlenme - 4 hafta önce Cam filmi ile ilgili net bir sonucun henüz çıkmadığı şu günlerde alın size teknolojik bir seçenek kumanda ile renk değiştiren akıllı cam filmi.
Cam Filmi Uygulaması 06:27
Cam Filmi Uygulaması 53.028 izlenme - 5 yıl önce Cam Filmi Uygulaması
Bakan Özlü: Cam Filmi Konusunda Önümüzde 2 Seçenek Var 01:20
Bakan Özlü: Cam Filmi Konusunda Önümüzde 2 Seçenek Var 536 izlenme - 4 hafta önce Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü cam filmi yasağıyla ilgili olarak, “Güvenlik risklerini bertaraf eden ancak kaldırılmasını da hedefleyen bir çalışma yapıyoruz” dedi.
Oto Camları - Araç Cam Filmi Nasıl Uygulanır? 01:11
Oto Camları - Araç Cam Filmi Nasıl Uygulanır? 20.670 izlenme - 4 yıl önce Oto Camları - Araç Cam Filmi Nasıl Uygulanır?
Auto Lıve Cam Filmi Uygulaması 11:40
Auto Lıve Cam Filmi Uygulaması 15.279 izlenme - 5 yıl önce Auto Lıve Cam Filmi Uygulaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cam Filmi Talimatı 03:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cam Filmi Talimatı 196 izlenme - 1 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yasaklanan oto cam filmiyle ilgili devreye girdi Son dönemde sıkça gündeme gelen araçlardaki cam filmi yasağına ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlıkların yeniden bir çalışma yapmasına ilişkin talimat verdi.
Hükümetten Cam Filmi Yasağına İlişkin Açıklama 00:30
Hükümetten Cam Filmi Yasağına İlişkin Açıklama 113 izlenme - 1 ay önce Hükümetten cam filmi yasağına ilişkin açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cam filmi yasağıyla ilgili bir talimatı olduğu" şeklindeki haberlere ilişkin, "Hükümetimizin zaman zaman yaptığı düzenlemelerle ilgili Cumhurbaşkanımızın, 'cumhurun reisi' olarak toplumun bu meselelere ilişkin tepkilerini, reflekslerini, taleplerini, hassasiyetlerini dikkate alarak bazı talimatlar vermesi son derece doğal. Önümüzdeki süreçte bu konuda bir değerlendirme yapılır. Bu değerlendirme de kamuoyuyla paylaşılır." ifadelerini kullandı.
Elektrikli Cam Filmi 00:22
Elektrikli Cam Filmi 3.884 izlenme - 4 yıl önce Elektrikli Cam Filmi - Elektronik Cam Filmi Yepyeni Bir Teknoloji
Fiat Film Çekiyor 01:23
Fiat Film Çekiyor 5.523 izlenme - 6 yıl önce fiat film işine girmiş d
Cam Filmi Söktürme Yoğunluğu 04:11
Cam Filmi Söktürme Yoğunluğu 91 izlenme - 1 ay önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının, Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğinin yürürlüğe girmesinin ardından Kütahya'da vatandaşlar, araçlarında bulunan cam filmlerini söktürüyor. Cam filmini yasaklanmasının ardından reklamcılar yoğun mesai yaparken, vatandaşlar ise uygulamaya tepki gösteriyor. Kütahyalı reklamcı Ummahan Yılmaz, "İlk başta yasaklandı sonra tekrar serbest oldu, vatandaşta ne yapacağını bilmiyor" dedi. Yılmaz, "Uyulamanın yasaklanmasının ardından vatandaşlarda bize geliyor ve soruyor, 2 numara serbest mi, 3 numara'da sıkıntı var mı gibi bizde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kimisi söktürmek istiyor kimisi ise sadece sorup gidiyor" diye konuştu. Söktürme fiyatlarının 100 ile 750 TL arasında değiştiğini belirten Ummahan Yılmaz, "Sökme işlemi uzun sürüyor, harcadığımız zamana göre söktürme ücreti artıyor. Örneğin ön cam'ın fiyatı bombeli olduğu için fiyatı aracın tamamı 750 TL'ye kadar çıkıyor" diye konuştu. Vatandaşlar ise, cam filminin yasaklanmasına tepki gösterirken kimi mahremiyet için, kimi ise sağlık problemleri açısından cam filminin önemli olduğunu söylediler.
Cam Filmi Nasıl Sökülür? (2 Dakikada) 02:46
Cam Filmi Nasıl Sökülür? (2 Dakikada) 103 izlenme - 1 ay önce Cam Filmi Nasıl Sökülür? (2 Dakikada) Cam filminin tekrar yasaklanması ile fırsatçılara gün doğmuştu. 50 liralık işlem en az 150 liraya fırlamıştı. Peki kendimiz sökebilir miyiz? Cevap: evet… İzliyoruz.
JPM VİDEO 03:48
JPM VİDEO 2.653 izlenme - 4 yıl önce jpm garage bahçelievler cam film araç kaplama
Cam Filmi Cezalarına İsyan Eden Trabzonlu 02:28
Cam Filmi Cezalarına İsyan Eden Trabzonlu 58 izlenme - 4 hafta önce Yazılan Cezalara İsyan Eden Videosuyla Gündeme OturanTrabzonlu Kardeşimizin Cumhurbaşkanına Mesajı Var.
Auto Live Cam Filmi Uygulaması 11:40
Auto Live Cam Filmi Uygulaması 1.501 izlenme - 3 yıl önce Cam Filmi Oto Kuaför
Cam Filmi Serbest Oloacak 00:48
Cam Filmi Serbest Oloacak 2.635 izlenme - 5 yıl önce
Bmw Cam Filmi 03:01
Bmw Cam Filmi 685 izlenme - 3 yıl önce Bmw Cam Filmi
Cam Filmleri Neden Yasaklandı? 02:14
Cam Filmleri Neden Yasaklandı? 23 izlenme - 1 ay önce Önce serbest bırakıldı, sonra yasaklandı; cam filmi yasağı tam bir muammaya döndü.. Ama yasakla ilgili ortaya atılan iddialara Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanı Faruk Özlü son noktayı koydu... Bakan Özlü, cam filmlerinin neden yasaklandığını açıkladı...
Shellson Cam Filmleri - İstanbul 02:21
Shellson Cam Filmleri - İstanbul 843 izlenme - 4 yıl önce Shellson Cam Filmleri olarak İstanbul'da toptan cam filmi satışı ve perakende, uygulama işlemleri vs. cam filmi konusunda her alanda faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz uygun fiyata maximum müşteri memnuniyetini hedefleyen ortaboy bir işletmedir.
Volvo S60 Sonax Kaput Koruma ve Cam Filmi Uygulaması 02:59
Volvo S60 Sonax Kaput Koruma ve Cam Filmi Uygulaması 566 izlenme - 3 yıl önce Volvo S60 Sonax Kaput Koruma ve Cam Filmi Uygulaması
rüya oto aksesuar 03:07
rüya oto aksesuar 1.531 izlenme - 9 yıl önce bizden kesitler
Cam Filmi Yapımı -- /DRIVE CLEAN 22:04
Cam Filmi Yapımı -- /DRIVE CLEAN 416 izlenme - 3 yıl önce "Her araba eşsizdir. Bütün eşsiz arabaların bir araya toplandığı egzotik arabalar sayfamıza hoşgeldiniz. Burada birbirinden hızlı, ve zamanına damga vurmuş bütün arabaları bulabileceksiniz. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın: http://www.izlesene.com/kanal/egzotikarabalar#/ " Check out http://www.ammonyc.com and download your free "Tips on Window Tinting". Window tint is mostly enjoyed by drivers for its esthetic enhancement. Addi...
Müziğe Sese Duyarlı Oto Arka Cam Equalizer Şerit 00:56
Müziğe Sese Duyarlı Oto Arka Cam Equalizer Şerit 480 izlenme - 3 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz https://www.indirimsmart.com/muzige-sese-duyarli-oto-arka-cam-equalizer-serit Aracınızda dinlediğiniz müziğin ritmini çevredekilerin hissetmesini sağlayacak en son trend tasarım Müziğe Sese Duyarlı Oto Arka Cam Ekolayzır Şerit! En sevdiğiniz müziği son ses dinlemek istediğinizde buna bir de Müziğe Sese Duyarlı Oto Arka Cam Equalizer Şeritin sunduğu görsel şölen eklendiğinde keyfiniz kat kat artacak! Müziğe Sese Duyarlı Oto Arka Cam Ekolayzır Şerit sese duyarlı ve müziğin ritmine göre renkli ekolayzır ışıklarının adeta dans ettiği elektronik bir sticker. Altındaki bantlar sayesinde aracınızın istediğiniz yerine yapıştırabilir, dilediğiniz zaman yerini değişitrebilirsiniz. Sadece kağıt kalınlığında olması ve esnek malzemesi sayesinde eğimli yüzeylere de yapıştırabilirsiniz. Ürün Özellikleri: Kırmızı, sarı, mavi , yeşil ve pembe olmak üzere 5 renkten oluşmaktadır. Ekolayzır montajını pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün çakmak girişine bağlanabilen adaptörü ile çalışmaktadır. Kolay kurulum, bandı çıkartın istediğiniz noktaya yapıştırın. Aracınızın donanımına takmanıza gerek yok, ortamda müzik olması yeterli. Ses duyarlı ekolayzır sticker araç içinde dilediğiniz noktaya yapıştırın, görsel show başlasın. İstendiğinde çakmak şarjı üzerinden 12 V adaptör girişi ile kullanabilirsiniz, ayrıca tak çıkar özelliği sayesinde istediğiniz noktaya takıp çıkarta bilirsiniz, Aracınızdaki müziğin ritmine göre çalışmaktadır. Ürün Ölçüsü: 45 cm x 11 cm Paket İçeriği: 1 adet Müziğe Sese Duyarlı Oto Arka Cam Equalizer Şerit Not: Ürün Videosu Temsilidir. Resimdeki Ürün Gönderilecektir.
Dikiz Aynasıyla Tıraş Olan Arap 00:36
Dikiz Aynasıyla Tıraş Olan Arap 319 izlenme - 4 yıl önce Arabanın siyah cam filminden dolayı dolu olduğunu farketmeyip, dikiz aynasına bakarak tıraş olan adamın düştüğü komik durumu izliyoruz.
Cam Filmi Cezalarına Af Yok 01:04
Cam Filmi Cezalarına Af Yok 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Yılmaz, yeni sınavı anlattı... Cam filmi cezalarına af yok... Fıskiyeden sonra dinozor da gitti.. Toplu taşımada yeni dönem... ABD kongresinin en kıdemli üyesine taciz suçlaması... Son 24 saatte Türkiye ve Dünya gündeminde neler oldu?
Cam Filmi Yasağı Kalkıyor 01:01
Cam Filmi Yasağı Kalkıyor 2 izlenme - 4 hafta önce Terör saldırıları ve çeşitli suçlarda emniyet güçlerinin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla getirilen cam filmi yasağının, esnafta ve vatandaşta açtığı mağduriyeti gidermek amacıyla yeni bir düzenlemeye gidiliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Cam filmlerine emniyetin görüntü alabileceği bir limitle kriter getireceğiz." dedi.