Hoşgeldiniz!

Cam Kırmak Videoları İzle

Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 00:59
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 37.669 izlenme - 4 yıl önce Bu adam gerçekten çok çılgın dostuuum, bildiğin mal, neyin çabasındasın oğlum sen?
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 00:34
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 10.524 izlenme - 4 yıl önce Mutlu Bana Bişeyler Oluyor Mutlu Bana Bişeyler Oluyor
Mutlu Bana Birşey Oluyor 00:34
Mutlu Bana Birşey Oluyor 2.530 izlenme - 4 yıl önce Okul camını kıran atarlı ergen
Durduk Yere Otobüse Saldıran Çinli 01:55
Durduk Yere Otobüse Saldıran Çinli 1.096 izlenme - 2 yıl önce Durduk yere otobüse atarlanan garip hareketler sergileyerek otobüse saldıran ilginç bir çinli videosu.. Hani her köyün bir delisi vardır denir ya lafın gelişi olarak işte bu çinli de oranın delisi sanırsam..
Atarlı Genç Okul Camını Kırıyor 00:34
Atarlı Genç Okul Camını Kırıyor 1.010 izlenme - 4 yıl önce
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 00:59
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 618 izlenme - 2 yıl önce Bu adam gerçekten çok çılgın dostuuum, bildiğin mal, neyin çabasındasın oğlum sen?
Cam Kapıyı Fark Edemeyen Kapkaççı 00:44
Cam Kapıyı Fark Edemeyen Kapkaççı 364 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'nın Perth şehrinde alışveriş merkezinde bir kadının çantasını çalan kapkaççı, kaçmaya çalışırken binanın cam kapısına çarpınca camla birlikte yola savruldu. Dışarıda pusuda bekleyen arkadaşının yardımına rağmen ayağa kalkamayan kapkaççı yakayı ele verdi.
oğuzhan'ın camı kırdığı an 00:44
oğuzhan'ın camı kırdığı an 769 izlenme - 8 yıl önce
Aldatılan Kadının Araba ile İmtihanı 02:04
Aldatılan Kadının Araba ile İmtihanı 312 izlenme - 2 yıl önce Brezilya’da kocası tarafından aldatılan bir kadın, kocasının arabasını elindeki çekiç ile döverek hırsını kocasının arabadan çıkarıyor...Alkışlarla izliyoruz
Ferrari Balyozlamalı İç Gıcıklayıcı Reklam 01:29
Ferrari Balyozlamalı İç Gıcıklayıcı Reklam 153 izlenme - 2 yıl önce Erkak arkadaşını yatakta basınca adamın Ferrari'sini balyozla parçalamaya çalışan kadını konu alan jant reklamı , iyi seyirler
İşsiz Gencin Araba Camıyla İmtihanı 00:57
İşsiz Gencin Araba Camıyla İmtihanı 253 izlenme - 2 yıl önce Araba camına kafa atan işsiz genç arkadaşımızı izliyoruz. Neden o cam kırılıp da liselinin kafası kesilmiyor, orası da ayrı bir olay.
Yürüyen Merdivende Helikopter Hareketi Yapmak 00:06
Yürüyen Merdivende Helikopter Hareketi Yapmak 135 izlenme - 1 yıl önce Yürüyen merdivenlerin şeritlerine yatarak yapılan dönme hareketi hepinizin malumudur. Dayımız kimin gazına geldi bilinmez ama avm'nin altmışbin liralık yürüyen merdivenini kırdığı kesin.
Damada Düğün Öncesi İşkence Yapmak 03:15
Damada Düğün Öncesi İşkence Yapmak 109 izlenme - 1 yıl önce Bursa'nın Yörükali Köyünde evlenmek isteyen arkadaşlara uyarı mahiyetinde bir videodur. klınızda bulunsun.
Atarlı Liseli Okulun Camını Kırıyor 00:34
Atarlı Liseli Okulun Camını Kırıyor 98 izlenme - 3 yıl önce Atarlı Liseli Okulun Camını Kırıyor
Profesyonel Bira Açma Yöntemleri 02:41
Profesyonel Bira Açma Yöntemleri 79 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede bir çok bira açış yöntemi gördük. Ama bu videoda meme ile bira açmaktan, helikopterle bira açmaya hatta dozere kadar en iyilerini sıraladık. İyi Seyirler.
Camları Kırmaktan Zevk Aldı Gençler 02:23
Camları Kırmaktan Zevk Aldı Gençler 20 izlenme - 1 yıl önce Çılgın gençler camlar ile yaptıkları deneyler ile izlenme rekorları kırıyor. 29.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Camları Kırmaktan Zevk Aldı Gençler'başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Serena Williams Tenis Topuyla Camı Çerçeveyi İndirdi 02:12
Serena Williams Tenis Topuyla Camı Çerçeveyi İndirdi 32 izlenme - 2 yıl önce David Letterman'ın programı Late Show'a katılan Serena Williams, sokakta yapılan gösteri maçının ardından bir dükkan penceresine doğru yaptığı isabetli vuruş ile camı kırdı.
Camı Kırmaya Çalışan Kutup Ayısı 00:51
Camı Kırmaya Çalışan Kutup Ayısı 16 izlenme - 1 yıl önce Doğal yaşamlarından alınıp akvaryumda yaşamaya mahkum edilen hayvanlardan biri. Kutup ayısı, hayvanat bahçesi yaşamından çok sıkılmış olmalı ki camı kırıp doğal yaşamına dönmek istedi herhalde. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."