Hoşgeldiniz!

cam kırmak

Camı Kırmak İçin Deliye Dönen Hırsızlar 00:51
Camı Kırmak İçin Deliye Dönen Hırsızlar 4.897 izlenme - 11 ay önce Florida'da darbeye dayanıklı benzinlikte utanç verici an yaşayan hırsızlar ilk önce çekiçle darbe vuruyor. Sonrasında omuz atıyorlar defalarca fakat camı kıramıyorlar.
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 00:59
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 37.694 izlenme - 5 yıl önce Bu adam gerçekten çok çılgın dostuuum, bildiğin mal, neyin çabasındasın oğlum sen?
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 00:34
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 10.600 izlenme - 5 yıl önce Mutlu Bana Bişeyler Oluyor Mutlu Bana Bişeyler Oluyor
Bu Adamlar Çok Kırıcı 01:18
Bu Adamlar Çok Kırıcı 5.112 izlenme - 9 yıl önce zarardan başka bişeye yaramıyorlar
Mutlu Bana Birşey Oluyor 00:34
Mutlu Bana Birşey Oluyor 2.535 izlenme - 5 yıl önce Okul camını kıran atarlı ergen
Durduk Yere Otobüse Saldıran Çinli 01:55
Durduk Yere Otobüse Saldıran Çinli 1.257 izlenme - 3 yıl önce Durduk yere otobüse atarlanan garip hareketler sergileyerek otobüse saldıran ilginç bir çinli videosu.. Hani her köyün bir delisi vardır denir ya lafın gelişi olarak işte bu çinli de oranın delisi sanırsam..
Atarlı Genç Okul Camını Kırıyor 00:34
Atarlı Genç Okul Camını Kırıyor 1.012 izlenme - 5 yıl önce
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 00:59
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 647 izlenme - 3 yıl önce Bu adam gerçekten çok çılgın dostuuum, bildiğin mal, neyin çabasındasın oğlum sen?
Cam Kapıyı Fark Edemeyen Kapkaççı 00:44
Cam Kapıyı Fark Edemeyen Kapkaççı 530 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın Perth şehrinde alışveriş merkezinde bir kadının çantasını çalan kapkaççı, kaçmaya çalışırken binanın cam kapısına çarpınca camla birlikte yola savruldu. Dışarıda pusuda bekleyen arkadaşının yardımına rağmen ayağa kalkamayan kapkaççı yakayı ele verdi.
oğuzhan'ın camı kırdığı an 00:44
oğuzhan'ın camı kırdığı an 769 izlenme - 9 yıl önce
Aldatılan Kadının Araba ile İmtihanı 02:04
Aldatılan Kadının Araba ile İmtihanı 407 izlenme - 3 yıl önce Brezilya’da kocası tarafından aldatılan bir kadın, kocasının arabasını elindeki çekiç ile döverek hırsını kocasının arabadan çıkarıyor...Alkışlarla izliyoruz
Ferrari Balyozlamalı İç Gıcıklayıcı Reklam 01:29
Ferrari Balyozlamalı İç Gıcıklayıcı Reklam 191 izlenme - 3 yıl önce Erkak arkadaşını yatakta basınca adamın Ferrari'sini balyozla parçalamaya çalışan kadını konu alan jant reklamı , iyi seyirler
İşsiz Gencin Araba Camıyla İmtihanı 00:57
İşsiz Gencin Araba Camıyla İmtihanı 298 izlenme - 3 yıl önce Araba camına kafa atan işsiz genç arkadaşımızı izliyoruz. Neden o cam kırılıp da liselinin kafası kesilmiyor, orası da ayrı bir olay.
Damada Düğün Öncesi İşkence Yapmak 03:15
Damada Düğün Öncesi İşkence Yapmak 171 izlenme - 2 yıl önce Bursa'nın Yörükali Köyünde evlenmek isteyen arkadaşlara uyarı mahiyetinde bir videodur. klınızda bulunsun.
Yürüyen Merdivende Helikopter Hareketi Yapmak 00:06
Yürüyen Merdivende Helikopter Hareketi Yapmak 167 izlenme - 2 yıl önce Yürüyen merdivenlerin şeritlerine yatarak yapılan dönme hareketi hepinizin malumudur. Dayımız kimin gazına geldi bilinmez ama avm'nin altmışbin liralık yürüyen merdivenini kırdığı kesin.
Atarlı Liseli Okulun Camını Kırıyor 00:34
Atarlı Liseli Okulun Camını Kırıyor 100 izlenme - 4 yıl önce Atarlı Liseli Okulun Camını Kırıyor
Profesyonel Bira Açma Yöntemleri 02:41
Profesyonel Bira Açma Yöntemleri 91 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede bir çok bira açış yöntemi gördük. Ama bu videoda meme ile bira açmaktan, helikopterle bira açmaya hatta dozere kadar en iyilerini sıraladık. İyi Seyirler.
Serena Williams Tenis Topuyla Camı Çerçeveyi İndirdi 02:12
Serena Williams Tenis Topuyla Camı Çerçeveyi İndirdi 35 izlenme - 3 yıl önce David Letterman'ın programı Late Show'a katılan Serena Williams, sokakta yapılan gösteri maçının ardından bir dükkan penceresine doğru yaptığı isabetli vuruş ile camı kırdı.