Hoşgeldiniz!

cam silme

Cam Silerken Öğretmen Olarak Atandığını Öğrenmek 00:29
Cam Silerken Öğretmen Olarak Atandığını Öğrenmek 10.376 izlenme - 6 ay önce Gökdelen camı temizlerken ögretmen olarak atandığını öğrenen elamanın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Cam Silme Terapisi 01:40
Cam Silme Terapisi 2.464 izlenme - 3 yıl önce Merhaba, başlığa ne yazsam bilemedim; sabahları uykulu gözlerle cam silenleri izlemeyi çok severim, videosunu da görünce eklemek istedim. Benim gibi temizlik, berraklık, düzen gibi takıntıları olanları bu videoya bekliyorum. Not: Açıklama yazmadım varsayın lütfen :D
Japon Cam Silme Robotu 01:31
Japon Cam Silme Robotu 3.959 izlenme - 5 yıl önce İlginç Buluşlar Japon Cam Silme Robotu
Dış Cephe Yıkama Makinası Proclean 02:40
Dış Cephe Yıkama Makinası Proclean 4.055 izlenme - 5 yıl önce http://www.AQUAMAK.com Tel: 532.637.18.93 DIŞ CEPHE TEMİZLEME MAKİNASI cam,kompozit granit cepheler reklam panoları ve dış cephelerde bulunan tüm argumanlar en son teknoloji ile yıkama. PROCLEAN sistemleri ile camları ve cepheleri, aşırı kirleri bile yerden karbon fiber borularında sayesin zahmetsizce temizleye bilirsiniz.
Trafikte Cam Silenlere Sinirlenip Kriz Geçiren Şoför 00:40
Trafikte Cam Silenlere Sinirlenip Kriz Geçiren Şoför 758 izlenme - 2 yıl önce Trafikte cam silenlere sinirlenerek aracını onların üzerine süren çılgın şoförün kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Trafikte Cam Silme Tartışması 00:39
Trafikte Cam Silme Tartışması 1.394 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar ilginç bir video yla tekrar karşınızdayım bu video da Mecidiyeköy'de, trafik sıkışıklığından yararlanarak araçların camını silen ve sürücülerden para talep eden şahıslar, motosikletli iki gence saldırdı. Polisin araya girmesine rağmen şahıslar, gençleri uzun süre kovaladı.evet efenim hep birlikte izliyoruz iyi seyirler....
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 04:30
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 660 izlenme - 3 yıl önce Cam bezi ve kurdele kullanarak güzel bir kalemlik yapıyoruz. Ne gerek var derseniz; insanın uğraşıp bir şeyler yapması, sonra tabii onu kullanması, hatta etrafındakileri "Bunu ben yaptım" diye şaşırtması kadar güzeli yok bizce. Kolay gelsin. :) Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Dış Cephe Cam Temizliği 00:16
Dış Cephe Cam Temizliği 508 izlenme - 5 yıl önce tel;0506 484 5295 Dış Cephe Cam Temizliği TÜRKİYENİN HER YERİNDE DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ Bİ TELEFON KADAR YAKINIZ SİZE LÜTFEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ
Çöpçüler Kralı - Aleni Bakma Şu Kızın Bacaklarına 01:08
Çöpçüler Kralı - Aleni Bakma Şu Kızın Bacaklarına 462 izlenme - 3 yıl önce Sokağı süpürürken Hacer'i kesmeye başlayan Apti, yavaş yavaş kıza yakınlaşmaktadır.Giderek artan bu ilgi, Kapıcı İsmail'in devreye girmesiyle bir nebze hafifler.İsmail'in sözlü uyarısını dikkate bile almayan Apti,Hacer i kimseye bırakmamaya kararlıdır.
Annesinin Yorulmasına Üzülen Öğrencinin İcadı 01:04
Annesinin Yorulmasına Üzülen Öğrencinin İcadı 505 izlenme - 3 yıl önce Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve ilk ve orta dereceli okul öğrencilerinin icatlarının sergilendiği 'Bilim Şenliği' Denizli Lisesi bahçesinde başladı. Bilim Şenliği'nde ilk ve orta dereceli öğrenciler icatlarını sergilerken, öğretmenleri de kendilerine destek verdi. İlginç buluşların ortaya çıktığı şenlikte, en fazla ilgiyi gören Denizli Ticaret Odası Ahi Sinan İlköğretim Okulu 7.sınıf öğrencisi Esin Mamuk'un yaptığı ve ev hanımlarının düşünüldüğü 'Otomatik Cam Silme Sistemi Projesi ilgi gördü. Yüksek katlı binalarda evlerinin camını silmek için çaba sarfeden ev hanımlarının düşünüldüğü icatta, evin dışına kurulan sistemle, camın dış yüzüne konulan aparatla, düğmeye basıldığı andan itibaren camın dışı temizleniyor. Projesini teorik olarak bilim şenliğinde gösteren ilköğretim okulu öğrencisinin bu icadı uygulandığı taktirde ev hanımları artık pencereden sarkıp, camları silmek için uğraşmayacak. Denizli Ticaret Odası Ahi Sinan İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Neşe Topaloğlu, yüksek binalarda ve arkası demirli olan camların nasıl temizleneceği sorusundan yola çıkarak bu projeyi geliştirdiklerini belirterek, "Bu öğrencim Esin Mamuk'un düşüncesiydi. Bu sistemi internette araştırdık ve buna benzer bir proje bulamadık. Biz araç cam silme sistemini düşündük. Arabanın kayışlarını, süngerin çekçeğini aldık, fırça kısmını aldık. Bunları birleştirerek bir otomatik cam silme sistemi yaptık. Bunun tüm dünyada herkese faydalı olmasını istedik. Sadece evler için değil, işyerleri için de değişik bir şey olacak. İcadın tasdiğini aldık ama patenti almak için de başvuracağız" diye konuştu. Otomatik cam silme sisteminin mucidi Esin Mamur isimli öğrenci ise, cam silerken etrafındaki insanların çok yorulduğunu gördüğünü belirterek, "Özellikle annemi temizlik yaparken 'Çok yoruldum' diyordu. Ben o yüzden bu projeyi yapmayı düşündük. Öğretmenimiz zaten bu konuyu bize ders olarak vermişti. Böyle bir şey düşündük ve çalışmaya başladık. Geliştirdiğimiz sistemle, camın ulaşılamayan ve temizlenmesi zor bölümleri otomatik olarak temizleniyor" dedi.
Cam Silicilerin Yeni Yöntemi 00:12
Cam Silicilerin Yeni Yöntemi 446 izlenme - 8 yıl önce
Etkinlik Çizelgesi Kullanarak Cam Silme 11:27
Etkinlik Çizelgesi Kullanarak Cam Silme 269 izlenme - 4 yıl önce Eğitimde İyi Örnekler Projesi beylikdüzü İş Uygulama Merkezi / Okulu
Cam temizleme derdini sona erdiren robot 00:58
Cam temizleme derdini sona erdiren robot 62 izlenme - 10 ay önce CNN TÜRK Teknoloji Editörü Ahmet Can, Teknoloji Her Yerde'de bu hafta evde temizlik teknolojilerini keşfetti. Cam silen, evi süpüren robotları test etti. Buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Son çıkan telefonları artısı eksisiyle masaya yatırdı. Şehrin temizliğine katkıda bulunan 'akıllı çöp konteyneri' projesini yaratıcısından dinledi. Teknoloji Her Yerde, cumartesi günleri saat 14:20'de CNN TÜRK'te ekrana geliyor.
17 Yaşındaki Kız 4'üncü Kattan Düştü 00:18
17 Yaşındaki Kız 4'üncü Kattan Düştü 8 izlenme - 3 ay önce İzmir’in Karabağlar ilçesinde, iddiaya göre genç bir kız, cam sildiği sırada dengesini kaybederek dördüncü kattan aşağı düştü.
Dış Cephe Temizlik Sistemleri 02:40
Dış Cephe Temizlik Sistemleri 104 izlenme - 3 yıl önce http://www.AQUAMAK.com :532.637.18.93 DIŞ CEPHE TEMİZLEME MAKİNASI cam,kompozit granit cepheler reklam panoları ve dış cephelerde bulunan tüm argumanlar en son teknoloji ile yıkama. PROCLEAN sistemleri ile camları ve cepheleri, aşırı kirleri bile yerden karbon fiber borularında sayesin zahmetsizce temizleye bilirsiniz.
İmece  - Ev İşçileri Sendikası 00:45
İmece - Ev İşçileri Sendikası 75 izlenme - 3 yıl önce Öncelik Temiz Cam Değil, Yaşam Hakkı Bir ev işçisi daha cam silerken sekizinci kattan düşerek öldü. İmece Kadın Sendikası’ndan Serpil Kemalbay, yılda 40-50 kadının bu şekilde öldüğünü söylüyor ve işverenlere “ev işçilerine güvenliksiz bir şekilde cam sildirmeyin” diyor.