Hoşgeldiniz!

çamaşır makinası

 Çamaşır Makinesine Sıkışan Kız 04:46
Çamaşır Makinesine Sıkışan Kız 9.815 izlenme - 8 yıl önce Çamaşır Makinasına Girmeyi Başaran Kız
Makinam Sıkarken Ses Yapıyor 02:03
Makinam Sıkarken Ses Yapıyor 4.244 izlenme - 7 yıl önce Bilinçlendirirken çemkiren, çemkirirken biliçlendiren. Burasına(elle çene gösterilir)gelmiş bir arkadaş.Analarınıza, bacılarınıza, eşlerinize, manitalarınıza izletin, öğretin. Alkışı da basın. Hasta etmeyin lan milleti.
Çamaşır Makinası 01:56
Çamaşır Makinası 3.223 izlenme - 9 yıl önce Çamaşır Makinası
Hotpoint Ariston Kurutmalı Çamaşır Makinası 00:52
Hotpoint Ariston Kurutmalı Çamaşır Makinası 1.829 izlenme - 7 yıl önce 14.10.2014 tarihinde İstanbul Bilişim A.Ş.'den almış olduğum 408276389*80858330195 seri numaralı aqd1071f 49 TK model kurutmalı çamaşır makinası 20.10.2014 tarihinde kurulumu gerçekleşmiştir. 4 ay kullandık ve 07.04.2015 tarihinde arızadan dolayı yetkili servis geldi (sorunu kurutmamaya ve sıkmamaya başlamıştı içindeki suyu atamıyordu) bunun akabinde 13.04.2015 "kireç önleyici filitre" takıldı arkasında ki "anakartı" değiştirildi ve güncellemesi yapıldı. Ancak sorunum düzelmedi. 2 gün sonra tekrar 3. kez servisten arkadaş geldi yine sorunum düzelmedi. 4. gelişlerinde tekrar ankartın değişeceğini söylediler makinayı aldılar anakartı değiştirip güncellemesini yapıp 28.04.2015 tarihinde geldiler. Sorunum hala düzelmedi bunun üzerine kendi çağrı merkezlerinden makinanın değişimi yeni ürün talebinde bulundum sorunumun üzerinden 2ay geçmemesine rağmen hala hiç bir şekilde düzeltilmedi bir yetkili dahi arayıp ilgilenmediler şayet bu hafta içerisinde değişimi gerçekleşmezse Tüketici Hakları Mahkemesine ve bütün tüketici şikayet mercilerine şikayetimi gerçeklestircem ve bu markayı hiçbir şekilde kimseye önermicem ambargo uygululayacağım buradan bütün yetkilere duyurulur.29 MAYIS 2015 DE TEKRAR TESLİM ETTİLER HALA DEVAM ETMEKTE ÇEKİLEN VİDEO KANITIDIR.
Raks Çamaşır Makinası Reklamı 00:31
Raks Çamaşır Makinası Reklamı 1.727 izlenme - 7 yıl önce Ablaların yarım tutti fruitti tadında olduğu rengarenk yeni nesil diye tabir edilen çamaşır makinesinin tanıtıldığı yıllar efenim, haa bide o zamandan 3 yıl garanti olayıda varmış, keyifle izliyoruz.
Şahan Gökbakar - Çamaşır Makinesi Tamircisi (Zıbın) 03:13
Şahan Gökbakar - Çamaşır Makinesi Tamircisi (Zıbın) 1.661 izlenme - 7 yıl önce Şahan Gökbahar'ın televizyonda ilk göründügü program olan Zıbın, 3 kişilik oyuncu kadrosundan oluşuyordu. Şahan, Ayşın Zeren ve ismini tüm araştırmalarıma rağmen bulamadığım bir erkek oyuncu vardı. Şahan bu programın bitmesinden sonra sivrildiği Zoka yarışmasına sunucu/oyuncu olmuş daha sonra da Tv8 kanalındaki efsane "Dikkat Şahan çıkabilir" programı doğmuştur. Bana göre Atv kanalına geçtikten sonra amatör ruhunu kaybetmiş ve sıradanlaşmıştır. Şahan bu bölümde, Calgon reklamlarında oynayan kireç uzmanı tamircilere atıfta bulunmuş, amatör ama başarılı performansı ile "isyan eden tamirci" rolünün hakkını fazlasıyla vermiştir...
Perran Kutman - Beko Çamaşır Makinası Reklamı 00:29
Perran Kutman - Beko Çamaşır Makinası Reklamı 870 izlenme - 7 yıl önce Perron Kutman'ın 1980'li yıllara ait çamaşır makinası reklamını izliyoruz. Buyrun efenim.
Trambolin Üzerinde Çamaşır Makinası Çalıştırılırsa 00:37
Trambolin Üzerinde Çamaşır Makinası Çalıştırılırsa 468 izlenme - 6 yıl önce Trambolin üzerine konulan çamaşır makinası çalıştırılıyor ve ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. Çamaşır makinasının bir o yana bir bu yana zıplaması komik anlar yaşanmasına neden oluyor.
Eva Çamaşır Makinası Reklamı 00:33
Eva Çamaşır Makinası Reklamı 987 izlenme - 7 yıl önce Ozamanın reklamlarından anladığımız üzere; bir çamaşır makinasının bebek bezlerini evire çevire kaynata kaynata yıkaması makinanın satın alınması için cezbedici bir özellik sayılırken, şimdiki reklamlarda gördüğümüz üzere renk, sessizlik gibi lükse kaçan bambaşka özellikleriyle ilgileniyoruz. Fakat kim derdi ki düdüklü tencere hafifliğinde ve boyutlarında olan, teyzelerimizin hop diye kaldırdığı bu çamaşır makinaları; 30 sene sonra 3 kişinin zor hareket ettirdiği nesneler haline gelecek. Teknoloji geliştikçe herşey daha da cebimize sığar boyutlara doğru gittikçe; çamaşır makinası bunun tam tersi bir yol izlemiş. Hemen Japon, İsviçreli ve Alman bilim adamlarının toplanıp bu konuya bir el atmaları lazım.
Asmadan Gel Asmadan 01:47
Asmadan Gel Asmadan 547 izlenme - 8 yıl önce Bugünlerde evlerden uçan, kaçan, başı boş dolaşan çamaşır tellerinin sırrı çözüldü! Siz de Vestel Kurutmalı Çamaşır makinesi kullanın, çamaşır telinizi özgür bırakın. Dönerse sizindir, dönmezse hiç sizin olmamıştır.
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 01:47
Sınırları Zorlayan Vestel Reklamı - Asmadan Gel Asmadan 661 izlenme - 8 yıl önce Bugünlerde evlerden uçan, kaçan, başı boş dolaşan çamaşır tellerinin sırrı çözüldü! Siz de Vestel Kurutmalı Çamaşır makinesi kullanın, çamaşır telinizi özgür bırakın. Dönerse sizindir, dönmezse hiç sizin olmamıştır,diyen Vestel firmasının nasıl saçmaladığına şahit olacaksınız. Lütfen dikkatlı olun beyninizde hasar oluşturabilir.
Çamaşır Makinasıyla Müzik Yapan Velet 01:12
Çamaşır Makinasıyla Müzik Yapan Velet 342 izlenme - 7 yıl önce 10 yaşındaki kardeşimiz, çamaşır makinasını en iyi vurmalı çalgıdan daha iyi kullanıyor. Tebrik ediyorum kardeşimizi.
Dünyanın En Küçük Çamaşır Makinası 03:03
Dünyanın En Küçük Çamaşır Makinası 307 izlenme - 7 yıl önce Dolfi isimli bu alet ultrasonik ses dalgalarıyla çamaşır makinası görevi görüyormuş. Başta angarya haber sanmıştım ama adamlar ciddi ciddi uğraşmış, işin mikroskopik boyutlarına dek düşünülüp tasarlanmış bir alet. Elin adamı yapıyor, bize kahvelerde siyaset yapmak ve çocuklarımıza bilim yarışı yerine siyaset yarışı aşılamak düşer. Hiçbir ülkenin üzerine düşmediği konular bizim ülkede aylarca gündem oluyor, hatırlatayım istedim.
Evine Kaya Düşen Masum Köylü 01:02
Evine Kaya Düşen Masum Köylü 213 izlenme - 7 yıl önce Yahu tamam yazıktır, düşmüş koskoca kaya evine üzüldüm ancak o anlatış, o kendinden geçiş... Karşıki dağlar yıkılıcak resmen. Ayrıntılar bir hayli fazla. Yer Amasya. sanki?; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1847/hortum
Brozak Etkisi 2 00:31
Brozak Etkisi 2 206 izlenme - 7 yıl önce Absürd çalışmanın devamı niteliğindeki ikinci reklam filmi. Senaryosunu ögrenci evlerinin en büyük problemlerinden bir tanesi olan bulaşığa ayırmış olup,çözümün aslında uzaklarda olmadığının sinyallerini vermektedir.